AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

perka
Postovi: 9
Pridružen/a: 10 jul 2019, 16:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la perka » 25 jul 2019, 20:57

Ljudi da se nelazemo cutrone je prosjecan fudbaler nije to kalibar za Milan.boban I maldini sve sto rade rade to planski.ne moze nista preko noci.oni najbolje znaju Sta treba milanu.bolje dovesti jednog kvalitetnog igraca nego imati dva prosjecna na klupi

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jul 2019, 21:42

Ko je ovaj Zaracho? Izgleda kao neki narko bos. :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16331
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 22:44

Fantasista je napisao/la:Ja ne kontam gdje vi vidite da uprava ima strategiju. Fali nam pola veznog reda a oni zadnjih 20 dana ganjaju napadača a mi ih imamo dovoljno. Fali nam najmanje još 2 stopera.
A kako znas da ne ganjaju veznog igraca i odakle ti info da samo ganjaju napadaca?

Upravo suprotno, skoro pa da se nismo ni povezivali sa nekim napadacem (Everton, Kramaric, Leao, ne znam koji jos je povezivan sa nama), cak i Corea je AMF koliko i SS.
Osim ako za tebe Praet, Veretout, Paredes, Corea, Neves, Modric, Cebalos, Sensi, Torreira, Benacer, Vignato, James i jos par njih nisu vezni igraci.
Druga stvar je koga cemo dovesti, koga mozemo platiti, a ko ne zeli kod nas, ali nikako ne mozes lupiti toliko da se ne povezujemo sa veznim igracima. A pola baci u vodu, mediji ionako pola toga lupaju i ne znaju sta se radi u Milanu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 26 jul 2019, 08:26

Beduin je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Ja ne kontam gdje vi vidite da uprava ima strategiju. Fali nam pola veznog reda a oni zadnjih 20 dana ganjaju napadača a mi ih imamo dovoljno. Fali nam najmanje još 2 stopera.
A kako znas da ne ganjaju veznog igraca i odakle ti info da samo ganjaju napadaca?

Upravo suprotno, skoro pa da se nismo ni povezivali sa nekim napadacem (Everton, Kramaric, Leao, ne znam koji jos je povezivan sa nama), cak i Corea je AMF koliko i SS.
Osim ako za tebe Praet, Veretout, Paredes, Corea, Neves, Modric, Cebalos, Sensi, Torreira, Benacer, Vignato, James i jos par njih nisu vezni igraci.
Druga stvar je koga cemo dovesti, koga mozemo platiti, a ko ne zeli kod nas, ali nikako ne mozes lupiti toliko da se ne povezujemo sa veznim igracima. A pola baci u vodu, mediji ionako pola toga lupaju i ne znaju sta se radi u Milanu.
Nisam ja napisao da ne ganjaju veznjaka nego zadnjih 20 dana samo hampa oko Cutronea i Silve. Benaser je davno riješen tako da njega i ne računam.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 26 jul 2019, 09:46

Vidim da je meltdown već počeo. :kafa:

Preozbiljno shvatate medijske špekulacije i njima se vodite kao činjenicama. Očigledno je da rade na više frontova istovremeno i da dodatno komplikuje situaciju to što moraju da se riješe bar 3-4 igrača kako bi otključali potencijalna pojačanja. Ne treba se paliti na svaku twiter obavijest od raznih transfer gurua.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
nextterrain
Postovi: 2470
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 26 jul 2019, 10:05

Correa je već riješen, radit će se na još jednom ofanzivcu. Treba se dovesti štoper i još jedan WC veznjak ili približno tome. Šuška se oko Rakitića i Matuidija, pa ćemo vidjeti. Veznjak se mora i hoće dovesti :kafa:

Ako pokupe Correu i još ova 3 ciljana pojačanja, biće fenomenalno

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 26 jul 2019, 10:26

nextterrain je napisao/la:Correa je već riješen, radit će se na još jednom ofanzivcu. Treba se dovesti štoper i još jedan WC veznjak ili približno tome. Šuška se oko Rakitića i Matuidija, pa ćemo vidjeti. Veznjak se mora i hoće dovesti :kafa:

Ako pokupe Correu i još ova 3 ciljana pojačanja, biće fenomenalno
Cowboy Bebop :thumbup:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 26 jul 2019, 15:13

Toliko o tome da transfer Silve ne blokira transfer Coree.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 jul 2019, 17:46

Pa nije da ne blokira jer Milan nije baš u stanju dati tolike novce prije nego što nekoga proda, ali samo je pitanje dana će Correa u Milan i kada će Silva biti prodan. To je već riješeno, samo se čeka da mu Mendes nađe novi klub. A naći će ga. :mrgreen:


Zanimljivo, Piatek dao intervju gdje kaže da je Suso kvalitetan igrač, ali da mu ne odgovara pozicija desetke. Znači, pretpostavljam da je i kod njega samo pitanje vremena kada će letiti jer evidentno ga ne planiraju u prvoj postavi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 26 jul 2019, 17:50

Mislim da je svima jasno da Suso ne može igrati playa. I kada ga trener stavi iza napadača on se izvlači na stranu. Samo Paquettu gurnuti na desetku.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16587
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 jul 2019, 18:08

Ja bi prije na 10-ku stavio Hakana nego Paquetu, ubjedjen sam da Hakan tu moze itekako odlicno igrati

Avatar
Raonffa
Postovi: 26276
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 jul 2019, 18:33

Ma Susa je trebalo prodati i prije Silve i prije Curtona.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 jul 2019, 18:40

Hakan na #10 bi značilo 200 šuteva po sezoni, ne bi ga bog zaustavio. Može biti koristan igrač za rotacije jer može pokriti skoro sve pozicije u vezi, ali što dalje od prve postave.


Frajer jest po vokaciji desetka, ali nevjerovatno koliko je izgubio smisao da doda igraču umjesto što šuta. Da je bar precizan, pa ajde, nego nije... pa ja mislim da ima najgori omjer šuteva i golova (mislim samo 2 na boga ti pitaj koliko šuteva).
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26276
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 jul 2019, 19:07

Al' ja bih ga svejedno volio vidjeti tu ponekad, u ovoj formaciji, gdje ima iza sebe igrače koji će mu donositi loptu i ispred sebe dva napadača kojima će isporučivati lopte.

Jer prošle dvije sezone Hakan je nama bio sve, al' bukvalno sve u veznom redu, od desetke preko centralnog veznjaka, defanzivnog veznjaka koji iznosi loptu, veznjaka koji se konstantno spušta po loptu, lijevo krilo, ponekad i desno krilo kada zuji po terenu, ma sve i uvijek se patio jer se jedino od njega mogao očekivati neki dobar potez, samo njemu i Susu lopta u noge, drugi kao da ne postoje na terenu, nije lako igrati ni u takvim okolnostima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16587
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 jul 2019, 19:15

Ma druga stvar je sto je ponekad odigrao 10-ku u ove dvije god, lik jeste po prirodi 10-ka, a kod nas je igrao sve osim toga, tako kad bi igrao u kontinuitetu tu poziciju ubjedjen sam da bi pruzio dosta bolje partije nego do sada, a i sama statistika bi mu se popravila, kako golovi tako i asist

Avatar
Raonffa
Postovi: 26276
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 jul 2019, 19:29

ronaldo99 je napisao/la:Ma druga stvar je sto je ponekad odigrao 10-ku u ove dvije god, lik jeste po prirodi 10-ka, a kod nas je igrao sve osim toga, tako kad bi igrao u kontinuitetu tu poziciju ubjedjen sam da bi pruzio dosta bolje partije nego do sada, a i sama statistika bi mu se popravila, kako golovi tako i asist
Slažem se, imamo slično mišljenje oko njega.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 26 jul 2019, 19:56

Pišu sad za ovog štopera Duartea, sve završeno, dolazi iz Flamenga za 11mil eura.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

perka
Postovi: 9
Pridružen/a: 10 jul 2019, 16:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la perka » 26 jul 2019, 20:07

Evo spominje se I Oscar is kine,onaj sto he igrao u celziju

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 jul 2019, 20:44

Leao u Milanu za 35M... Jesmo sirotinja. :opaopa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16587
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 jul 2019, 20:52

A gdje nadje taj info??

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: muxa i 3 gosta.