Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 13 jul 2019, 21:33

Sto prije ode vani to bolje za njega. Nema on sta camit u HNL-u i tu gubiti godine. Ako se mogao nositi sa reprezentativcima Italije ne vidim zasto ne bi mogao imati mjesto u njihovim klubovima.
I to ne u bilo kakav njihov klub nego u najbolje.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la jestamaji » 13 jul 2019, 22:50

zna dinamo šta radi, samo je pitanje je li ove godine njegova reda ili dogodine. sad ima ovaj španac prioritet

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 15 jul 2019, 17:43

cuj Rangers :rol:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 16 jul 2019, 12:31

Rangers nema ni novca da ga plati a Dinamo je i kvalitetnija ekipa od njih.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Rimes87 » 16 jul 2019, 13:53

Nije kvalitetniji Dinamo od Rangersa, u najmanju ruku su bara-bara, ali bi Gojaku Rangers bio korak unazad jer ce ga prije Dinamo prodati u neku od liga 5 nego Rangers. Slicne ponude ovima svakako treba odbiti i, ako nema nista bolje, ostati gdje jeste i jos se dokazati.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la AirRamiz » 25 jul 2019, 19:58

vala cu biti razocaran ako ostane u dinamu.....a moze se i on razocarat i skroz splasnut....mozda cak i izgubit mjesto tokom sezone, jer ima nekoliko talenata koji dolaze
neki osrednji njemacki klub bi bila mjera

Avatar
Varg
Postovi: 2605
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Varg » 26 jul 2019, 19:49

sunjic presao u Birmingham za 7 mil, sta ovaj ceka?
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la hurem » 26 jul 2019, 21:32

Varg je napisao/la:sunjic presao u Birmingham za 7 mil, sta ovaj ceka?
E jeste se i usrecio prelaskom u Birmingham...

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Drape » 26 jul 2019, 22:19

Dinamo želi u Ligu prvaka i standardno ne prodaje igrače za sitniš pa tako ni Olmo kojeg traži cijela Europa još nigdje nije otišao, Šunjić je bio samo kvalitetna zamjena na klupi za Ademia.

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la rishovski » 26 jul 2019, 23:32

hurem je napisao/la:
Varg je napisao/la:sunjic presao u Birmingham za 7 mil, sta ovaj ceka?
E jeste se i usrecio prelaskom u Birmingham...
Daj i ti pretjerujes,pa 80% nase reprezentacije bi sad prešlo u Birmingham da može...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la hurem » 26 jul 2019, 23:58

rishovski je napisao/la:
hurem je napisao/la:
Varg je napisao/la:sunjic presao u Birmingham za 7 mil, sta ovaj ceka?
E jeste se i usrecio prelaskom u Birmingham...
Daj i ti pretjerujes,pa 80% nase reprezentacije bi sad prešlo u Birmingham da može...
Moja prica nema veze sa 80% nase reprezentacije...vec sa Sunjice (22 god), Dinamom i Birminghamom...da li bih volio da sutra Gojak ode u taj klub? - ni u snu.
Da li je taj prelazak iz Dinama u Birmingham napredak u karijeri? - ni u kom slucaju.

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la rishovski » 27 jul 2019, 02:13

hurem je napisao/la: Moja prica nema veze sa 80% nase reprezentacije...vec sa Sunjice (22 god), Dinamom i Birminghamom...da li bih volio da sutra Gojak ode u taj klub? - ni u snu.
Da li je taj prelazak iz Dinama u Birmingham napredak u karijeri? - ni u kom slucaju.
Po čemu nije napredak,da igraš protiv Manchestera,Arsenala,Liverpoola,Chelsea,Man.City-a,Tottenhama? Tu ili će postati pravi igrač ili će pasti... Trećeg nema... Ja bi Gojaka više volio vidjet u bilo kojem klubu u Engleskoj nego da ide u neki TURSKI SPOR... Naši malo bljesnu i odu u Tursku i nigdje ih poslije nema... Ovako bar znas odmah na čemu si... On ako se pokaze prvu sezonu dobar ode on iz Birminghama,ako bude suprotno ne gine mu posudba,Škotska,Belgija ili Championship ko Bešiću... On sa 22 godine riješava egzistenciju,može se posvetiti u potpunosti karijeri ako želi... nevažno iz kojeg kluba u Engleskoj,ako si dobar zavrsit ces na kraju u Realu,Barci ili nekom trecem velikom klubu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 27 jul 2019, 03:10

rishovski je napisao/la:
hurem je napisao/la: Moja prica nema veze sa 80% nase reprezentacije...vec sa Sunjice (22 god), Dinamom i Birminghamom...da li bih volio da sutra Gojak ode u taj klub? - ni u snu.
Da li je taj prelazak iz Dinama u Birmingham napredak u karijeri? - ni u kom slucaju.
Po čemu nije napredak,da igraš protiv Manchestera,Arsenala,Liverpoola,Chelsea,Man.City-a,Tottenhama? Tu ili će postati pravi igrač ili će pasti... Trećeg nema... Ja bi Gojaka više volio vidjet u bilo kojem klubu u Engleskoj nego da ide u neki TURSKI SPOR... Naši malo bljesnu i odu u Tursku i nigdje ih poslije nema... Ovako bar znas odmah na čemu si... On ako se pokaze prvu sezonu dobar ode on iz Birminghama,ako bude suprotno ne gine mu posudba,Škotska,Belgija ili Championship ko Bešiću... On sa 22 godine riješava egzistenciju,može se posvetiti u potpunosti karijeri ako želi... nevažno iz kojeg kluba u Engleskoj,ako si dobar zavrsit ces na kraju u Realu,Barci ili nekom trecem velikom klubu...
Birmingham je u Championshipu prijatelju...

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la rishovski » 27 jul 2019, 03:24

Vucevich je napisao/la:
rishovski je napisao/la:
hurem je napisao/la: Moja prica nema veze sa 80% nase reprezentacije...vec sa Sunjice (22 god), Dinamom i Birminghamom...da li bih volio da sutra Gojak ode u taj klub? - ni u snu.
Da li je taj prelazak iz Dinama u Birmingham napredak u karijeri? - ni u kom slucaju.
Po čemu nije napredak,da igraš protiv Manchestera,Arsenala,Liverpoola,Chelsea,Man.City-a,Tottenhama? Tu ili će postati pravi igrač ili će pasti... Trećeg nema... Ja bi Gojaka više volio vidjet u bilo kojem klubu u Engleskoj nego da ide u neki TURSKI SPOR... Naši malo bljesnu i odu u Tursku i nigdje ih poslije nema... Ovako bar znas odmah na čemu si... On ako se pokaze prvu sezonu dobar ode on iz Birminghama,ako bude suprotno ne gine mu posudba,Škotska,Belgija ili Championship ko Bešiću... On sa 22 godine riješava egzistenciju,može se posvetiti u potpunosti karijeri ako želi... nevažno iz kojeg kluba u Engleskoj,ako si dobar zavrsit ces na kraju u Realu,Barci ili nekom trecem velikom klubu...
Birmingham je u Championshipu prijatelju...
Znam da je u championshipu,mislim na to ili ce ici prema naprijed iz Birminghama ili ce zavrsit ko Besic na posudbi u nekom klubu koji je losiji od Birminghama,jer englezi ne trpe foliranja ili mozes ili ne mozes... Ovako ce imat sansu da se dokaze kroz ligu i da kroz kupove i igra protiv top ekipa u Engleskoj... Realno za HNL je engleski championship visi level,i za mnoge druge prve lige u Europi,htio to neko priznati ili ne... Dinamo nema konkurenciju i opet mu je bolji to put nego Turska...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 27 jul 2019, 04:02

Transfer Sunjica u Birminghem je jos jedan dokaz da nas savez i selektor rade odlican posao.
Ko ne zna, Sunjic je rodjen u BiH i njergov transfer je jos jedna velika pobjeda bh fudbala, uz Duljevicev prodor u Ligue 1. :bih: :salut:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la HankMoody » 27 jul 2019, 08:40

DrFilgud je napisao/la:Transfer Sunjica u Birminghem je jos jedan dokaz da nas savez i selektor rade odlican posao.
Ko ne zna, Sunjic je rodjen u BiH i njergov transfer je jos jedna velika pobjeda bh fudbala, uz Duljevicev prodor u Ligue 1. :bih: :salut:
De mi reci nešto, mislite li vi stvarno da ste smiješni ili zanimljivi nekom?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 27 jul 2019, 09:03

HankMoody je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Transfer Sunjica u Birminghem je jos jedan dokaz da nas savez i selektor rade odlican posao.
Ko ne zna, Sunjic je rodjen u BiH i njergov transfer je jos jedna velika pobjeda bh fudbala, uz Duljevicev prodor u Ligue 1. :bih: :salut:
De mi reci nešto, mislite li vi stvarno da ste smiješni ili zanimljivi nekom?
Mozda 10 % ljudi kojima sam smijesan i jos desetak posto kojima sam zanimljiv. Dosta, ja sam skroman.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la hurem » 27 jul 2019, 09:13

Filgude, ne treba ni u cemu pretjerivati, pa ni u tome...opet, kako hoces.
Rishovski, Championship jeste jaci od HNL-a, ali kombinacija HNL-a i grupne faze LP ili EL je ipak druga prica, pogotovo imajuci u vidu povijest transfera zagrebackog kluba kao i skaute koji prate njihove igrace...jednostavno Birmingham ne dodje kao korak naprijed...mozda za limitiranog igraca jeste premija,,ali ja mislim da je cak i Sunjic mogao bolje od toga (a pogotovo Gojak), bez obzira sto je veci dio sezone bio u sjeni Ademija, dok se ovaj nije povrijedio...

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Bazinga12345 » 30 jul 2019, 21:46

Stativa Gojaka, šteta.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Jusko00 » 02 avg 2019, 21:44

Zabi ga Gojak :tokralju: :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.