FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 27 jul 2019, 11:27

SMR187 je napisao/la:Kakav vam je bio onaj golman sto je preso nama
Dobar golman, malo nižeg rasta al ima dobre reflekse većinom kupi ono što treba, kod nas je imo jaku odbranu isto pa nije imo previše ni posla al sve u svemu niste pogriješili ;)



a Goražde kako je izgledalo prije mjesec sad izgleda sjajno imamo opet finu ekipicu dosta kvalitetnih igrača za ovu ligu od Mirkovića,Dučića,Guzijana,Dizdarića,Danilovića,Tatara,Žerića,Huseinspahića,Hasanović plus ono naše standardne djece mislim da ćemo opet konkurisati za visok plasman ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 27 jul 2019, 11:56

Zar nije Mirkovic raskinuo ugovor?

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 27 jul 2019, 12:06

ASD je napisao/la:Zar nije Mirkovic raskinuo ugovor?
Osto je ipak, al nije više kapiten sad je Dučić kapiten
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 27 jul 2019, 12:09

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la:Zar nije Mirkovic raskinuo ugovor?
Osto je ipak, al nije više kapiten sad je Dučić kapiten
(Sjednica 23.07.2019)
FK "FK GORAŽDE", GORAŽDE: Tatar Kerim (FK IGMAN, Konjic), Čl. 14-4
Raskidi ugovora
FK "FK GORAŽDE", GORAŽDE i igrač Mirković Igor sporazumno raskinuli amaterski ugovor broj
035/19 od 22.02.2019.
FK "FK GORAŽDE", GORAŽDE i igrač Hrelja Damir sporazumno raskinuli amaterski ugovor broj

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 27 jul 2019, 16:42

ne znam mozda je potpiso profesionalni, pa igro protiv Sarajeva u cetvrtak, ja ga vidio s ostalim u gradu i to ne znam sto su raskinuli
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 29 jul 2019, 09:55

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la:Zar nije Mirkovic raskinuo ugovor?
Osto je ipak, al nije više kapiten sad je Dučić kapiten
Nisu trebali uzimati Igoru kapitensku traku,ipak je jedini on od svih njih pa i Ducica ostao kada smo ispali u II ligu,treba to cijeniti.
Muamer Adzem je novi igrac Gorazda.Sa ovim igrackim kadrom realno je da budemo medju prve 4 ekipe u ligi.I pravo dobra stvar je sto smo se ovaj put odlucili da ekipu pojacamo sa mladjim igracima.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 12:47

Pravu ekipu gradite svaka cast... Poseban pozdrav za jaranike Adzema i Husejnspahica koji su igrali u Zvijezdi. Ljudine ipo..

Mnogo srece u ovoj sezoni.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 29 jul 2019, 16:06

drinjak81 je napisao/la:
Nisu trebali uzimati Igoru kapitensku traku,ipak je jedini on od svih njih pa i Ducica ostao kada smo ispali u II ligu,treba to cijeniti.
Muamer Adzem je novi igrac Gorazda.Sa ovim igrackim kadrom realno je da budemo medju prve 4 ekipe u ligi.I pravo dobra stvar je sto smo se ovaj put odlucili da ekipu pojacamo sa mladjim igracima.
Slažem se, i meni je Igor pravo gotivan momak ;)

Imaćemo TOP odbranu ne znam šta će se igrati, može se igrati sa tri pozadi npr Igor-Adžem-Dule ili sa četiri da Dule ide na beka ko i prethodne sezone, jedva čekam prvu utakmicu da vidim kako će to izgledati
Imal ikakvih prijateljskih, stvarno je sramotno vođenje one FB stranice nikakvih informacija o klubu ništa, izbace rezultat prijateljskih ovih kad se završe ništa ne najavljuju koda smo Sjeverna Koreja :P

Ko će sad igrati napadača kod nas jesmo li se tu išta pojačali osim malog Hasanovića iz Sarajeva??Da je osto Dario igrački bi mogli napasti PL

EDIT:
Sad se raspita kažu Adžem samo trenira sa nama nije ništa potpiso :?: :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la HMKAHH » 30 jul 2019, 00:12

Goražde opet slozilo lijepu ekipicu: Poracanin,Guzijan,Bradaric,Mirkovic,Gluhacevic,Ducic,Žeric,Tatar,Huseinspahic,Korjenic,Hasanovic...klupa: Culov,Ni.Culov,Danilovic,Kamenica,Đokovic,Dizdaric,Okovic,Kurtovic....ako ostane Adžem i jos jedan špic,ekipa za sami vrh,od ozbiljnijih odlazaka: golman Radovic Zvijezda? dosao Poracanin,stoperi Hukara i Islamagic u GOSK dosli Guzijan i Bradaric,vezni Kapetan Metalleghe dosao Dizdaric i Zeric, krilo Šehic u Igman dosao Tatar i spic Blagojevic u Buducnost dosao Hasanovic.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 30 jul 2019, 07:30

legenda reala je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:
Nisu trebali uzimati Igoru kapitensku traku,ipak je jedini on od svih njih pa i Ducica ostao kada smo ispali u II ligu,treba to cijeniti.
Muamer Adzem je novi igrac Gorazda.Sa ovim igrackim kadrom realno je da budemo medju prve 4 ekipe u ligi.I pravo dobra stvar je sto smo se ovaj put odlucili da ekipu pojacamo sa mladjim igracima.
Slažem se, i meni je Igor pravo gotivan momak ;)

Imaćemo TOP odbranu ne znam šta će se igrati, može se igrati sa tri pozadi npr Igor-Adžem-Dule ili sa četiri da Dule ide na beka ko i prethodne sezone, jedva čekam prvu utakmicu da vidim kako će to izgledati
Imal ikakvih prijateljskih, stvarno je sramotno vođenje one FB stranice nikakvih informacija o klubu ništa, izbace rezultat prijateljskih ovih kad se završe ništa ne najavljuju koda smo Sjeverna Koreja :P

Ko će sad igrati napadača kod nas jesmo li se tu išta pojačali osim malog Hasanovića iz Sarajeva??Da je osto Dario igrački bi mogli napasti PL

EDIT:
Sad se raspita kažu Adžem samo trenira sa nama nije ništa potpiso :?: :?:
Generalka je zakazana protiv Rudara iz Kaknja na gradskom stadionu u Gorazdu.U nedelju smo igrali prijateljsku protiv Azota u Vitkovicima,s tim da su igrali vecinom igraci koji su u ranijim utakmicama dobijali manje minuta.Ovaj Tatar ce biti pravo pojacanje,mada jos uvjek nije ni 70% fizicki spreman.
Sto se tice Adzema,to je 99% zavrsena stvar,prelazni rok u premier ligi je zavrsen,tako da ce on najvjerovatnije ostati kod nas do kraja polusezone.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 30 jul 2019, 16:00

Kad igramo s Rudarom ovaj sad vikend??

Tatar je meni odličan igrač, u onoj utakmici protiv Igmana kad su nas dobili je dao extra gol i cijeli meč je bio nezaustavljiv
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 15 avg 2019, 14:33

Legendo, koje pozicije vam igraju ova djeca.
Belmin Haznadar, Damir Hrelja i Bakir Oković?

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 15 avg 2019, 14:51

ASD je napisao/la:Legendo, koje pozicije vam igraju ova djeca.
Belmin Haznadar, Damir Hrelja i Bakir Oković?
ma mislim da su svi ofanzivno orijentisani igrači, al samo Hrelja bude na klupi ostali mislim nisu u kadru uopste a imamo i dovoljno igrača mlađih od 21 , ne pratim nesto mlade kategorije tako i da ti ne znam najbolje stanje
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 30 avg 2019, 09:26

Sutra protiv Bratstva uzeti makar bod i zadrzati prikljucak za vodecim.Realno imamo bolju ekipu i ako sve bude fer i korektno ne bi smjeli izgubiti ovu utakmicu.Jes da domacinima gori pod nogama i da "moraju" dobiti ovu tekmu,al ja se nadam makar bodu.Imamo dobru i mladu ekipu,koja se ne boji nikoga.Pogotovo ako ponovimo igru kao protiv TOSK-a imamo se cemu nadati.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 07 sep 2019, 23:07

legenda reala je napisao/la:Dobra utakmica u Goraždu prvih pola sata Goražde dominiralo stvaralo šanse i dalo gol iz jedne i onda korner gol iz ničega Drljevića i raspad sistema, Olimpik nema nikakve igre samo igraju na Zebu i prekide Džafić stane pred golmana a ovaj šutira iz svih pozicija čak i iz kornera, tako nam i drugi gol dadoše, nekako izgurasmo do pauze onda u drugom napadalo Goražde, Olimpik igro isto ko i u prvom dijelu.izjednačili i mi iz nekog prekida nakon kornera Ćulov pogodio i kad smo krenuli na sve ili ništa sudija nije dao da preokrenemo, sviro svaki kontak sjecko igru, nije pusto prednost ništa, na kraju dobro 2-2

Sad idemo Gošku za očekivati je poraz tako da piši propalo
Pa ne mozes biti bolji od nas i moci protiv sudija a da se bojis GOSK-a. :P
Cestitke na bodu. :bih:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 03 okt 2019, 17:45

Nisu vam loši juniori.
Broj 10 Hrelja. Mislim da je najbolji junior ove i prošle sezone koji je došao u Banoviće. Odličan igrač. Treba u prvi tim. Iako mu fali snage prejak je tehničar, još ljevak.
Dobar je i stoper 7, kapiten, semrah Šalaka, mislim. Poprilično brz, iako visok, priključuje se napadu
Gluhačevic je po konstituciji senior.

Nije loš ni golman Plemić, kao ni zadnji vezni 17 (ne znam ime), kao ni 9 (jel to Oković?)
Par igrača su presitni i za ovog nivoa, a kamoli recimo za seniorskog.
Bili ste ravnopravni čitavu tekmu. Gol ste primili bezveze, poslije kornera.

Ovako vam je postavka izgledala
..............20...............
....11......9........10.....
.........19.....17........

11 nisam upratio kako se zove, 20-ku zovu Maške. Oni su oniži igrači, fali im snage.
Nisam upratio odbranu jer su brzo izmjene išle.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 04 okt 2019, 00:41

Ma dobar je Hrelja samo puno solira, većinom napravi potez viška a zna lopte istina je i već je igro za prvi tim ,taj mali sedmica mislim da nije stoper uopšte da to igra silom prilika al među boljima je u toj ekipi na koju god poziciju ga stave
Gluhačević je standardan prvotimac

broj 17 se i meni najviše sviđa ne znam kako ga zovu čujem da ga dozivaju Dado al baš nekako mali ima šlifa i borben je.
broj 20 je prekomandovan iz kadeta za potrebe Kup-a Mašić
11 je vjerovatno Živojević
broj 9 ne znam koje
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 26 okt 2019, 14:37

S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

gz234
Postovi: 476
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 01 nov 2019, 17:18

Vidim Kakanjci hoce po bodove u Gorazde,mada ja mislim da bi sve osim 2-3 komada u njihovoj mrezi bilo iznenadenje :bih:

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la L' Imperator » 01 nov 2019, 18:45

gz234 je napisao/la:
01 nov 2019, 17:18
Vidim Kakanjci hoce po bodove u Gorazde,mada ja mislim da bi sve osim 2-3 komada u njihovoj mrezi bilo iznenadenje :bih:
Toliko ste jaki? :o

Sve je moguće, Kazlagić sudi, al' u normalnim okolnostima, nema šanse da nam više od jednog gola postignete!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.