Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 27 jul 2019, 14:50

Ne tražim ni ja vrhunskog, tražim samo nekog solidnog da maminog dječaka vrati u sredinu i da Hectora iole može zamijenit kad je ovaj na modnoj reviji ili u bolnici.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Sarsfield
Postovi: 518
Pridružen/a: 21 mar 2019, 12:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Sarsfield » 27 jul 2019, 14:52

Dani Alves.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 27 jul 2019, 14:59

Pogba je napisao/la:Nista od Pepea dok paja i simen ne potvrde da valja.


za tu lovu precijenjen :kafa: samo nastavlja niz precijenjenih crnih mačaka i gabonski kokoši :rol: nabijao stastiku s penalima kao crni mačak :rol: titan koji kmeči kako ga nije psg htio uzeti jer je čekao njih govori sve o karakteru i mozgu tog mega pojačanja :rol: nek se vojaeroljupci vesele,za mene uvijek bolje za tu lovu uzeti 2 krila po 40 milja ili stopera :kafa: da imaju pameti u klubu rješili bi se jednoga od crnog mačka ili gabonske kokoši i uzeli stopera za tu lovu :kafa: sad ne vjerujem da imaju još love i za stopera bez prodaje,čudno da niko nije objavio da je krimos mendes bio angažiran od kluba i sanlehija u ovom poslu oko pepea kao posrednik :rol: ,nadam se da će isplivati kolko je milijuna uzeo za to :rol:

Avatar
Sarsfield
Postovi: 518
Pridružen/a: 21 mar 2019, 12:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Sarsfield » 27 jul 2019, 15:15

A fakat se mogao Lozano iz PSV izgonjati za nekih 40-50 miliona

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 27 jul 2019, 15:16

Mogo se i Višća zaganjat. Jbg nama ništa ne valja
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 27 jul 2019, 15:47

et ne vidim postove ove dvojice, a smijem se kladiti da im ne valja niko od ovih sto su dosli
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2019, 15:59

QUARTERBACK je napisao/la:et ne vidim postove ove dvojice, a smijem se kladiti da im ne valja niko od ovih sto su dosli
Ne valja, kaze bolje dva od po 40mil nego jedan od 80milki,sjeti se samo sta je pisao doticni prije ovoga, bolje dovesti jedno kvalitetno pojacanje, nego dva tri krsa placati jeftino :urnebes: :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 27 jul 2019, 16:10

Vidjećemo još kakav će Pepe ispasti.

Od ovog što sam vidio na YT, od pozitivnih stvari izdvajam brzinu, igru glavom kad utrčava u peterac, a dosta penala koje Seaman spominje je sam zaradio.

S druge strane, praktično nema desnu nogu, a tehnika šutiranja mu je limitirana i neće proći kraj boljih golmana.

Bilo bi dobro da njegov dolazak znači da se neko smilovao i uzima Mkhitaryana od nas.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 27 jul 2019, 16:50

statistika mu napuhana kao i crnome mačku kad je dolazio :kafa: a ove budale koje misle da pepe vrijedi 80 milki neću komentirati :rol: prema njima je pepe duplo bolji igrač od lozana kojeg si mogao za duplo manje love dobiti i još tolko love spucati u drugo krilo(carasco,soares..) ili neku drugu poziciju,ovako će se igrati formacija sa 3 naprijed gdje ćeš imati samo jedno klasično krilo ovoga pepea,a gabonac i crni mačak će se tijekom igre izmjenjivati na krilu i špicu i to neće biti kvalitetno na drugome krilu kao s nekim klasičnim krilom,iza sebe će imati tri vezna i najgore od svega šta će pekar opet igrati jer je drakula izjavio da ceballosa vidi kao 8 ili 10 :lol: znači okać klupa dok će u slabijim tekmama vjeojatno igrati u vezi urugvajac/pekar-ceballos-okać :kafa: i obrana komedija,gdje će ti trebati barem defanzivni bekovi da pokrivaju krila,vjerojatno zato uletava tirney na lijevoga beka,samo je pitanje da li će on biti opće spreman za prvih par kola u ligi,i desni bek onaj retardirani crnjo dok se bellerin ne oporavi,a stoperi nula bodova :rol: u ovim pripremama najbolje izgledao chambers koji je prošle sezone igrao dmf-a,tolko o kvaliteti stopera :rol: s panjem na klupi do prve grabe

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la harden » 27 jul 2019, 17:18

Marsal je napisao/la:Ne tražim ni ja vrhunskog, tražim samo nekog solidnog da maminog dječaka vrati u sredinu i da Hectora iole može zamijenit kad je ovaj na modnoj reviji ili u bolnici.
:rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Brainiac
Postovi: 29
Pridružen/a: 13 maj 2019, 17:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brainiac » 27 jul 2019, 17:43

Zanimljivo da je Napolitancima taj isti Lozano bio rezervna opcija.

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2019, 19:45

Pa nama jos nije dosao Pepe, poznavajuci nas nebi me iznenadilo da podju ciganciti i da ga ispusimo
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 27 jul 2019, 20:08

topnik1 je napisao/la:Pa nama jos nije dosao Pepe, poznavajuci nas nebi me iznenadilo da podju ciganciti i da ga ispusimo
Ko? Klub je prihvatio ponudu, samo ostaje agent i igrač, a izgleda da imamo neke štele kod agenta. Po svemu sudeći on je naš igrač
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2019, 20:17

Brokula je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Pa nama jos nije dosao Pepe, poznavajuci nas nebi me iznenadilo da podju ciganciti i da ga ispusimo
Ko? Klub je prihvatio ponudu, samo ostaje agent i igrač, a izgleda da imamo neke štele kod agenta. Po svemu sudeći on je naš igrač
Samo da ga vidim u dresu, tada sam sigurna :D
Sta mislis jel bolje sto smo njega klepili, ili bi bolji bio Zaha? :kafa:
Pepea nisam nesto pratio, ali u onakvom klubu imati onako brutalnu statistiku jos kao krilo :opaopa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1529
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Arnelv52 » 27 jul 2019, 20:43

Dobro je da se dobila širina u napadu mada Arsenalu napad nije bio najveći problem.

Biće sad tu dva-tri igrača za klupe: Ozil, Miki i Iwobi. Možda i Martinelli.

Pepe, Ceballos, Lacazette, Aubameyang očekujem kao udarnu navalu.

Problem je odbrana. Tu se ne dovodi a trebalo bi. Sem golmana nijedna pozicija pozadi nevalja. Možda izuzeti Papu, ostali nisu za klub renomea Arsenala. Previše se golova primilo prošle godine.

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 27 jul 2019, 20:54

Nije to baš širina u napadu, mi bukvalno nemamo pravo krilo sem Iwobija. Ne znam za vas, al po meni je krilo bilo prioritet. Užasno smo dosadni i nepredvidivi u napadu bili
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Brainiac
Postovi: 29
Pridružen/a: 13 maj 2019, 17:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brainiac » 27 jul 2019, 22:18

Slazem se. Bilo je neophodno podebljati krilnu poziciju. Mislim da bi on i Bellerin mogli biti vrlo neugodni po desnoj strani.

Kada je rijec o odbrani svakako da bi i tu trebalo. Ali mislim da ce ostali transferi zavisiti od prodaje igraca.
Navodno je kompletiran transfer Amaechija u HSV za £2.25m + bonusi i % od iduce prodaje. Ocekujem da Koss isto napusti klub, eventualno Elneny i jos neki.

Ukoliko bi se desilo da pored navedenih transfera dovedemo Tiernya i nekog stopera, bio bih vrlo zadovoljan. Nije se puno bolje ni moglo ocekivati.

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 28 jul 2019, 10:23

Nisam ni ovo dosad očekivao.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 29 jul 2019, 22:22

Get French Football News


@GFFN
Follow Follow @GFFN
More
AS Monaco have enquired for Arsenal defender Shkodran Mustafi, according to L'Équipe. The outlet claims he is valued at €30m.

1:16 PM - 29 Jul 2019








može i za 20 milki :rol: kao najlošije opcije za potpisati nekoga od dvojca konate/upamecano ako nemože bolje :kafa:

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 29 jul 2019, 23:13

Prodaja samog Mustafe bi bila pojacanje samo po sebi :bow: :bow:
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.