FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Kreacionist
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 jul 2019, 21:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Kreacionist » 26 jul 2019, 15:26

Ne bi bilo lose da nam Pepe mali stigne, on i Lukaku bi potrgali naprijed (iako je ovo clasicno fm razmisljanje). Spominje se i ostanak Icardija, smatram da je moguce samo ako promjeni agenta, svaka druga opcija mi je nerealna. Naingolan se vraca u Cagliari, iskoristio bi ovaj transfer da se Barella otplati ili bar 70 % transfera.

Avatar
arminz
Postovi: 5413
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 26 jul 2019, 15:49

Ma sta ce bit drugacije i ako promijeni agenta. Wanda ce mu i dalje bit zena i imat ce dovoljno informacija za tikataka show.
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 27 jul 2019, 16:56

The name of Jaime Colas may not be too well known to the general fans but he is the man that Inter have decided to hire in order to increase the overall revenues of the club.

According to AS, Colas will be the new head of Inter’s commercial sector and will lead in the areas of sponsorship, ticketing, merchandising and licenses in order to improve the overall financial health of the club.

His previous experience? He held the position of director of global sponsorship until last June at Real Madrid and was the key figure for the growth of revenues for the Blancos.

In recent interview with the Corriere della Sera, Steven Zhang was very clear that the main goal of Inter is to reach and exceed the €1B mark in revenues. And this is just another welcomed element that will help the club achieving its goal.
Samo jako.

Negdje sam nedavno čitao da se vec za ovu godinu očekuju prihodi od preko 450M mislim što je razina top 10 klubova u Europi.Prošle sezone bilo dovoljno za 9.mjesto ako se ne varam.Samo ne sjecam se koji je bio izvor i koliko je točno.Vidjet ćemo početkom iduce godine,ali u svakom slučaju Inter je vrlo blizu da postane prvi klub Italije po prihodima.Mozda bas vec tim izvjescem početkom 2020.Za početak.Ne bih znao kroz koliko sezona,al očekujem ovakav napredak i dalje i ulazak u top 3 u Europi.

Avatar
Kreacionist
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 jul 2019, 21:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Kreacionist » 27 jul 2019, 17:11

arminz je napisao/la:Ma sta ce bit drugacije i ako promijeni agenta. Wanda ce mu i dalje bit zena i imat ce dovoljno informacija za tikataka show.
Nece se mijesati u ugovor, izlaziti u javnost sa ponudama, nece odlucivati o njegovim "povredama" .. kod navijaca bi bio bolje prihvacen. Takkđer, pokazao bi spremnost klubu da je zeljan promjena i da se odrice gresaka koje je cinio.

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 27 jul 2019, 17:23

U ostalim vijestima na vrbi rodilo grožđe, pingvini poletili, a purger ima pojma o fudbalu.
1921

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 27 jul 2019, 17:27

Nadam se da bude neka poveznica Bale u Jiangsu + Miranda u Jiangsu.. Tamo koliko znam smiju igrati 3 stranca, a trenutno imaju četvoricu - Miranda, Paletta, Teixeira, Eder.. Bale na lijevog wingbacka :kafa:

Nadam se i da od Lukakua nece biti nista. Cavani bi bio puno bolji izbor i jeftiniji, dok mi je san i dalje napad Lautaro - Dybala.
#SuningOUT

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Policeman » 27 jul 2019, 17:30

Jericho je napisao/la: Nadam se i da od Lukakua nece biti nista.
Racunaj da je on igrac Intera
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 27 jul 2019, 17:34

Policeman je napisao/la:Racunaj da je on igrac Intera
Dok ne bude official nadam se da cijel posao propadne.

btw.
Stavio je maloprije ovo na twitter, izgleda loše po moje nadanje :mrgreen: :oops:
#SuningOUT

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Policeman » 27 jul 2019, 17:55

Jericho je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Racunaj da je on igrac Intera
Dok ne bude official nadam se da cijel posao propadne.

btw.
Stavio je maloprije ovo na twitter, izgleda loše po moje nadanje :mrgreen: :oops:
Ma gotovo je to samo se jos natezu oko par miliona

Vidim ne cijenite ga a vjeruj mi da dobijate veoma dobrog igraca
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Belmin6 » 27 jul 2019, 18:02

Ja sam siguran da Romelu zabija 20+ golova u ligi.

Jest traljav, drven, ali u 16 ujeda momak.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Sarrifufna » 27 jul 2019, 18:15

Naravno da je vrlo dobar, samo sto se.vrlo dobri igraci placaju 20-23M, a ne 70-80M. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Belmin6 » 27 jul 2019, 18:48

Higuain?

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Kompromis » 27 jul 2019, 19:29

Higuain iz Napolia je debeli Ronaldo iz prime za Lukakua... covjek je u sezoni kad je dosao u Juventus oborio rekord Serie A po broju golova u jednoj sezoni, a opcenito dovoljno je pogledati njegove igre u Napoliu be samo tu sezonu... i naravno da ne vrijedi 90mil ali u svakom slucaju i u svakom univerzumu je to bolji transfer nego lukakuov za ovih 75mil... jer se ipak radi o znatno boljem igracu i opcenito boljem napadacu...

sLucajni
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la sLucajni » 27 jul 2019, 21:54

Lukaku da se dovede u formu i lik je **** zvijer :roll:

Avatar
Mago
Postovi: 6320
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 27 jul 2019, 23:17

Higuain kad je dosao u Juve bio je zvijer. Kad su ga otjerali bio je odron. Sad je opet dobar i bolji od svakog napadaca kojeg hoce Inter. Logicno.

Mislim da ce brzo bit gotovo za Lukakua i Edina. Lautaro se vraca i bit ce to vec drugi Inter iduce sedmice protiv Tottenhama. Jel s njima igramo? :?

Conte :salut:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 28 jul 2019, 00:16

Jericho je napisao/la:Nadam se da bude neka poveznica Bale u Jiangsu + Miranda u Jiangsu.. Tamo koliko znam smiju igrati 3 stranca, a trenutno imaju četvoricu - Miranda, Paletta, Teixeira, Eder.. Bale na lijevog wingbacka :kafa:
Welcome back Eder :kafa:
Belmin6 je napisao/la:Higuain?
Higuain je bio top 5 napadač svijeta kad je odlazio iz Napolija.

Lukaku vjerojatno nije top 5 u Manchesteru.

Takav igrač ne vrijedi vise od 40ak M.Mislim,vrijedi svakako na koliko ga klub cijeni.Ali sve iznad 40M je presuludo davat za njega.Da dolazi za tu cifru nitko ne bi ni riječ o njemu rekao,ovako normalno da ljudi nisu zadovoljni.

Al sa druge strane Inter ionako samo što nije ušao u sam vrh Europe prema prihodima pa koga briga.Ako su izračunali da ga si mogu priuštit bez ikakvih posljedica kasnije...

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 28 jul 2019, 16:16

SiamoNoi je napisao/la:Lukaku vjerojatno nije top 5 u Manchesteru.

Takav igrač ne vrijedi vise od 40ak M.Mislim,vrijedi svakako na koliko ga klub cijeni.Ali sve iznad 40M je presuludo davat za njega.Da dolazi za tu cifru nitko ne bi ni riječ o njemu rekao,ovako normalno da ljudi nisu zadovoljni.
Mora se uzet u obrzio današnja situacija na tržištu, svako ko da 15 golova vrijedi 40 mil a za Lukakua sam prvi put čuo kad je imao 16 godina i od tada neprestano trpa gdje god dođe. Jest imao lošu prošlu sezonu ali to ne znači da mu je vrijednost odjednom prepolovljena. Vrijedi 70 mil još uvijek isto kao što i Mauro vrijedi barem 70. Meni je samo bitno da Lukakua ne platimo više nego što dobijemo za Maura pa koliko god to bilo.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 28 jul 2019, 16:32

Jedino mu je plus sto je korpulentan i lijevonog i sto bi tim podsjecao na Adriana.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 28 jul 2019, 17:41

Biscione je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Lukaku vjerojatno nije top 5 u Manchesteru.

Takav igrač ne vrijedi vise od 40ak M.Mislim,vrijedi svakako na koliko ga klub cijeni.Ali sve iznad 40M je presuludo davat za njega.Da dolazi za tu cifru nitko ne bi ni riječ o njemu rekao,ovako normalno da ljudi nisu zadovoljni.
Mora se uzet u obrzio današnja situacija na tržištu, svako ko da 15 golova vrijedi 40 mil a za Lukakua sam prvi put čuo kad je imao 16 godina i od tada neprestano trpa gdje god dođe. Jest imao lošu prošlu sezonu ali to ne znači da mu je vrijednost odjednom prepolovljena. Vrijedi 70 mil još uvijek isto kao što i Mauro vrijedi barem 70. Meni je samo bitno da Lukakua ne platimo više nego što dobijemo za Maura pa koliko god to bilo.
Nikome nije prepolovljena koliko god lošu sezonu imali,samo Interovim igračima uvijek :mrgreen:

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 28 jul 2019, 18:22

SiamoNoi je napisao/la:Nikome nije prepolovljena koliko god lošu sezonu imali,samo Interovim igračima uvijek :mrgreen:
Ma jest i Dybali, zasad najviše što im nude je Tottenham 50 mil.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.