FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 28 jul 2019, 18:46

Hadžić zayeban baš, pokretan je dosta, dosađuje stoperima puno...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 jul 2019, 18:52

Raonffa je napisao/la:
braco je napisao/la:Iako se radi o analizi prošlosezonskih utakmica, mislim da je fin materijal unatoč tome što je sad Vukas tu sa vjerovatno drugačijim taktičkim zamislima


Zrinjski je individualno dosta jači u ofanzivi nego prošle sezone, sama igra mislim da je prilično slična, ali je pojedinci poput Hadžića, spremnog Šovšića, Govedarice, dižu na malo veći level.
Vidjet ćemo u kojoj formaciji će igrati protiv nas. Da li 4-2-3-1 kao protiv Utrehta ili 4-1-4-1 ko protiv pitara, U svakom slučaju druga je ofanzivnija dosta sa Čurjurićem i Šovšićem kao ofanzivnim veznim, što će i nama ostavljat više prostora prema njihovom golu. Svakako imaju dobru širinu u ekipi. Ako ne budu protiv nas igrali pojedinci koji će igrat u revanšu protiv Utrehta, opet imaju pravo finih zamjena za njih. Ne znam hoću li večeras gledat njih ili pitare, bezveze što su dva derbija kola u istom terminu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 28 jul 2019, 19:09

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
braco je napisao/la:Iako se radi o analizi prošlosezonskih utakmica, mislim da je fin materijal unatoč tome što je sad Vukas tu sa vjerovatno drugačijim taktičkim zamislima


Zrinjski je individualno dosta jači u ofanzivi nego prošle sezone, sama igra mislim da je prilično slična, ali je pojedinci poput Hadžića, spremnog Šovšića, Govedarice, dižu na malo veći level.
Vidjet ćemo u kojoj formaciji će igrati protiv nas. Da li 4-2-3-1 kao protiv Utrehta ili 4-1-4-1 ko protiv pitara, U svakom slučaju druga je ofanzivnija dosta sa Čurjurićem i Šovšićem kao ofanzivnim veznim, što će i nama ostavljat više prostora prema njihovom golu. Svakako imaju dobru širinu u ekipi. Ako ne budu protiv nas igrali pojedinci koji će igrat u revanšu protiv Utrehta, opet imaju pravo finih zamjena za njih. Ne znam hoću li večeras gledat njih ili pitare, bezveze što su dva derbija kola u istom terminu.
Nama bi više odgovarala ova druga formacija, mada mislim da se Vukas prilično 'opekao' protiv pitara sa Šovšićem i Čurjurićem zajedno na terenu, jer Čurjurić je igrač manje što se tiče trke, a ni Šovšić nije baš neki fizikaner, još kad na to sve dodaš Mandića na desnom krilu koji je onako prilično defanzivno neodgovoran, onda imaš mogućnost brzih kontranapada, a pitari su tako i igrali tokom čitavog meča protiv njih, baš ga je ono Husref nadmudrio u tom smislu.

Vidjet ćemo kakvu će postavku izvesti večeras protiv Veleža.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 jul 2019, 19:14

Raonffa je napisao/la:
Nama bi više odgovarala ova druga formacija, mada mislim da se Vukas prilično 'opekao' protiv pitara sa Šovšićem i Čurjurićem zajedno na terenu, jer Čurjurić je igrač manje što se tiče trke, a ni Šovšić nije baš neki fizikaner, još kad na to sve dodaš Mandića na desnom krilu koji je onako prilično defanzivno neodgovoran, onda imaš mogućnost brzih kontranapada, a pitari su tako i igrali tokom čitavog meča protiv njih, baš ga je ono Husref nadmudrio u tom smislu.

Vidjet ćemo kakvu će postavku izvesti večeras protiv Veleža.
Ovo im je postava za večeras

slika

Da li gledati one koji nemaju stadion ili one koji su ukrali stadion? :hmmmmm:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 28 jul 2019, 19:16

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Nama bi više odgovarala ova druga formacija, mada mislim da se Vukas prilično 'opekao' protiv pitara sa Šovšićem i Čurjurićem zajedno na terenu, jer Čurjurić je igrač manje što se tiče trke, a ni Šovšić nije baš neki fizikaner, još kad na to sve dodaš Mandića na desnom krilu koji je onako prilično defanzivno neodgovoran, onda imaš mogućnost brzih kontranapada, a pitari su tako i igrali tokom čitavog meča protiv njih, baš ga je ono Husref nadmudrio u tom smislu.

Vidjet ćemo kakvu će postavku izvesti večeras protiv Veleža.
Ovo im je postava za večeras

slika

Da li gledati one koji nemaju stadion ili one koji su ukrali stadion? :hmmmmm:
Ovo je opet izgleda 4141, vidjet ćemo kako će funkcionisati večeras, mogao bi im Velež nauditi iz kontri.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 jul 2019, 19:20

Hajmo se raspodijeliti. Jedni ove, jedni one :lol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
desnibocni
Postovi: 327
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 28 jul 2019, 20:01

Ni jedne ni druge. Jedni lopovi, drugi beskucnici... Gledacu izvjestaj iz Kaknja. Opet...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

samoposmatram
Postovi: 5378
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 jul 2019, 20:04

Imali ko link za film "Velez se vraca kuci"?

samoposmatram
Postovi: 5378
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 jul 2019, 20:07

desnibocni je napisao/la:Ni jedne ni druge. Jedni lopovi, drugi beskucnici... Gledacu izvjestaj iz Kaknja. Opet...
Znas sta cini nas boljim od svih ostali?

Avatar
desnibocni
Postovi: 327
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 28 jul 2019, 20:12

samoposmatram je napisao/la:
desnibocni je napisao/la:Ni jedne ni druge. Jedni lopovi, drugi beskucnici... Gledacu izvjestaj iz Kaknja. Opet...
Znas sta cini nas boljim od svih ostali?
Hajde!!!
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

samoposmatram
Postovi: 5378
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 jul 2019, 20:16

desnibocni je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
desnibocni je napisao/la:Ni jedne ni druge. Jedni lopovi, drugi beskucnici... Gledacu izvjestaj iz Kaknja. Opet...
Znas sta cini nas boljim od svih ostali?
Hajde!!!
19. mart 1996.

Avatar
desnibocni
Postovi: 327
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 28 jul 2019, 20:29

Moj otac, inace veliki Zeljovac je kraj rata, nakon ranjavanja docekao u inzinjeriji, i cistio je bagerom ulice da ljudi mogu prolaziti do svojih stanova. Sjecam se kad je dosao kuci da je bas bio sje...!!! Kaze:"Nista uspravno nema." Kasnije je postavljao kontejnere koji su sluzili kao svlacionice, kad je bio onaj prvi derbi, bio je puno veseliji...
..'i ne znam kad cu, al' znam da cu doci do doma svog...".
Eto, cisto da se referisem na 19.mart...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

samoposmatram
Postovi: 5378
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 jul 2019, 20:36

Bas zbog toga trebamo biti sretni, mogli smo danas djeliti sudbinu sa Velezom.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 28 jul 2019, 21:32

Kakav je Zrinjski, tek sam se uključio
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 28 jul 2019, 21:34

Kaparisat ovog argentinca desnog beka iz Veleza i odmah ga dovesti.Agencija s kojom radi Velez je dovela onog makedonca Maneva, imaju jako dobrih igraca..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 28 jul 2019, 21:36

Dobar Velež ovo što sam se uključio, al eo par dodavanja paf gol šansa. Ma **** im mater, u nedjelju u kost, ono naše!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 jul 2019, 21:39

Na nekim pozicijama su im rezervni igraci tako da nije ovo hajd da kazem pravi Zrinjski. Da li ce u nekom slicnom sastavu izaci u nedjelju ili ce ici i Govedarica i Hadzic i slicno zavisi od cetvrtka. Valjda se jos malo istrose.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Dzemail15
Postovi: 226
Pridružen/a: 30 apr 2019, 21:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dzemail15 » 28 jul 2019, 21:40

Treba dovesti Branda-a.

samoposmatram
Postovi: 5378
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 jul 2019, 21:46

Osim13 je napisao/la:Kakav je Zrinjski, tek sam se uključio
Igra utakmicu poznatog izhoda, kao Borac juce.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 28 jul 2019, 21:46

On ima jos bruku ugovora, nema sanse njega dovesti..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.