FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 29 jul 2019, 01:02

Ja se nadam da pitari i laznjaci dodju do 4. pretkola ako je kako moguce... Da se umaraju.... Realno Zrinjski na Grbavici na skrge ce ti igrati... Mi moramo to iskoristiti... Isto tako se nadam da cemo biti podcjenjeni dugo dugo dok se ABd ne odvojimo.... Pa onda taktikom ma cilj je evropa, a da nabiramo bodove...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2019, 01:04

Ma ne govorim zbog tempa Oske, iako je i to dobro da budu umorniji što je duže moguće, prvenstveno mislim na tu neku fikciju u javnosti o 'levelu iznad' i jednih i drugih, treće pretkolo EL za oba tima bi samo dodatno utvrdilo to mišljenje, nama to može samo još više pomoći :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 29 jul 2019, 01:49

Raonffa je napisao/la:
irfo je napisao/la:
kolezeljovac je napisao/la:Ehh kad se sjetim Bogdanovic-Kosoric....
Odbrana ko Ferdinand Vidic...
Ili recimo Nyema-Vasilic....
Mislis Vasilic-Bogi, ja se ne sjecam da je Nyema nesto puno igro na poziciji stopera, mozda dvije-tri tekme

U prva dva kola ja ne vidim da je iko pokazo vise od nas, gledo sam pitare danas, meni ono ne djeluje nista bolje od nas, nama u 180 minuta jos uvijek niko nije stvorio ozbiljnu sansu
Ma ovo je odlično vjeruj mi, pisao sam već, navijači ostalih klubova nas dosta potcijenjuju, neki nas ne vide ni u Europi, al' oni su manje bitni, bitno je da se u medijima stvara atmosfera kao da su Zrinja i pitari level iznad svih, još kad bi lažnjaci prošli Utrecht, to bi bilo fantastično, a mi samo lagano iz sjene... ;)
U velikoj dozi smo i mi tome doprinijeli. Nema boomova,za Amara misle da je dosao na godisnji,nema dvadeset odlazaka.i 15 dolazaka u prelaznom roku.Nema pompe clanskih po presicama itd. Amar to radi odmjereno kako najbolje zna,pa samo mu pressice navijaci drugih klubova tumace po sedmicu,a Zeljo kao Zeljo,u nekom novom i.mirnijem stilu ulazi u ovu sezonu, po titulu naravno :kafa:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cevap » 29 jul 2019, 02:02

Samo polahko još dosta bodova je u igri ne treba srljati znamo šta nam se desilo zadnje 3 sezone kad smo trebali maksimalno da stisnemo mi se opustimo i sve sje bemo ovako polako i sigurno od tekme do tekme bit ćemo i već smo sad bolji nego prošle sezone.

Ja vjerujem Amaru i ekipi tako da samo polako
Zrinjskom želim da prođe u 3.pretkolo i svakom našem predstavniku.Ako prođe Sarajevo i Zrinjski ja već tu vidim neku prednost da možemo iskoristiti njihov broj utakmica i umor da se dovoljno otcijepimo i da onda možemo polako, "OPUŠTENO" odigrat do kraja polusezone.Onda uz par dobrih pojačanja napasti vrh do kraja.

Al prvo od utakmice do utakmice idemo

04.08 svi na GRBAVICU.
SVI KAO JEDAN
"DANAS ĆEMO ŽIVOT DATI ŽELJO MORA ZAIGRATI"
SVI NA JUG

IN AMAR WE TRUST
KRA(L)J PRIČE

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 jul 2019, 08:26

Raonffa je napisao/la:Ma ovo je odlično vjeruj mi, pisao sam već, navijači ostalih klubova nas dosta potcijenjuju, neki nas ne vide ni u Europi, al' oni su manje bitni, bitno je da se u medijima stvara atmosfera kao da su Zrinja i pitari level iznad svih, još kad bi lažnjaci prošli Utrecht, to bi bilo fantastično, a mi samo lagano iz sjene... ;)
Ma samo da nema onih spektakularnih pressica i hajcanja do bola, i pola posla je završeno.

Ovo je veoma dobro za sad, dobra ekipa, kompaktna, i veoma tvrda što me najviše raduje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 29 jul 2019, 10:16

Da još jednom kažem jedno veliko NE! pitarluku u našem Hramu! :nene:

Nedelja, 04.08. SVI NA GRBAVICU!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 29 jul 2019, 10:20

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma ovo je odlično vjeruj mi, pisao sam već, navijači ostalih klubova nas dosta potcijenjuju, neki nas ne vide ni u Europi, al' oni su manje bitni, bitno je da se u medijima stvara atmosfera kao da su Zrinja i pitari level iznad svih, još kad bi lažnjaci prošli Utrecht, to bi bilo fantastično, a mi samo lagano iz sjene... ;)
Ma samo da nema onih spektakularnih pressica i hajcanja do bola, i pola posla je završeno.

Ovo je veoma dobro za sad, dobra ekipa, kompaktna, i veoma tvrda što me najviše raduje.
4 boda su OK, ja sam na prvoj bio ali sam bio pjan ko guzica a drugu nisam gledo ali to ne mijenja stvar, rano je davati ocjenu o igri, protivnici su bili 'nako.
pravu ocjenu ćemo svakako moći dati tek krajem avgusta, poslije derbija

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 29 jul 2019, 10:31

Gledati samo sebe i ici od utakmice do utakmice(recept za uspjeh).
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 29 jul 2019, 11:15

FK Željezničar odgovorio je na zahtjev za ponudu za korištenje Stadiona Grbavica za utakmicu trećeg pretkola Europa Lige koji je prošle sedmice stigao iz FK Sarajevo.

Kako iz FK Sarajevo saznaje *** portal, iz Željezničara su postavili posebne uslove za eventualno ustupanje stadiona.

Željezničar osim plaćanja samog korištenja stadiona traži i bankovnu garanciju za svaku moguću štetu koja bi nastala tokom ustupanja stadiona. Također iz Želje decidno traže i da se južna tribina stadiona ne može koristiti osim isključivo za gostujuće navijače.

U cjenovniku koji je dio ponude navedeni su troškovi za svaki dodatni dan korištenja stadiona, kao i za korištenje svih dodatnih elemenata stadiona, kao što su npr. LED reklame.
1921

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 29 jul 2019, 11:23

kontrasviju je napisao/la:FK Željezničar odgovorio je na zahtjev za ponudu za korištenje Stadiona Grbavica za utakmicu trećeg pretkola Europa Lige koji je prošle sedmice stigao iz FK Sarajevo.

Kako iz FK Sarajevo saznaje *** portal, iz Željezničara su postavili posebne uslove za eventualno ustupanje stadiona.

Željezničar osim plaćanja samog korištenja stadiona traži i bankovnu garanciju za svaku moguću štetu koja bi nastala tokom ustupanja stadiona. Također iz Želje decidno traže i da se južna tribina stadiona ne može koristiti osim isključivo za gostujuće navijače.

U cjenovniku koji je dio ponude navedeni su troškovi za svaki dodatni dan korištenja stadiona, kao i za korištenje svih dodatnih elemenata stadiona, kao što su npr. LED reklame.

I da Maid Delic sa Bordo çunama na poluvremenu sisa Lutvi na centru. :bih:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 29 jul 2019, 12:11

:nene:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 jul 2019, 12:11

Ova odluka je trenutno najbolja za oba kluba. Za nas zbog nase atmosfere medju navijacima, a njima ocigledno zbog love i ovih uslova. Neka oni prodju dalje sto se mene tice, ali nije moglo drugacije za stadion.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cevap » 29 jul 2019, 12:11

Kitari u Zenici :tralala:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 29 jul 2019, 12:14

04.08. - Svi na GRBAVICU!

GAZI Ž!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 29 jul 2019, 12:21

Jedan sam od onih koji nisu imali nista protiv toga da Sarajevo igra na Grbavici, ali da fino plate i nadoknade svaku stetu koju eventualno naprave na stadionu. Sad kad je odluka pala da igraju u Zenici, a vecina nasih navijaca nije zeljela da dodju na Grbavicu, onda red je da se oduzimo nasem Zelji sa 10.000 navijaca u veoma bitnoj utakmici protiv Zrinjskog.

Znaci svi na Grbavicu. Zrinjski mora pasti.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 29 jul 2019, 12:22

ZaZelju je napisao/la:Jedan sam od onih koji nisu imali nista protiv toga da Sarajevo igra na Grbavici, ali da fino plate i nadoknade svaku stetu koju eventualno naprave na stadionu. Sad kad je odluka pala da igraju u Zenici, a vecina nasih navijaca nije zeljela da dodju na Grbavicu, onda red je da se oduzimo nasem Zelji sa 10.000 navijaca u veoma bitnoj utakmici protiv Zrinjskog.

Znaci svi na Grbavicu. Zrinjski mora pasti.
:opaopa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2019, 12:24

StrikeWarzone je napisao/la:
U velikoj dozi smo i mi tome doprinijeli. Nema boomova,za Amara misle da je dosao na godisnji,nema dvadeset odlazaka.i 15 dolazaka u prelaznom roku.Nema pompe clanskih po presicama itd. Amar to radi odmjereno kako najbolje zna,pa samo mu pressice navijaci drugih klubova tumace po sedmicu,a Zeljo kao Zeljo,u nekom novom i.mirnijem stilu ulazi u ovu sezonu, po titulu naravno :kafa:
Istina, radi se polako i u miru, bez nekog velikog pritiska.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 29 jul 2019, 12:26

Remzo Remzo spremi se Za metak Zrinjski CE primit petak.Alipasino se kune tribine CE bit pune.Ponosno na istoku stojim i golove u mrezi Zrinjskog brojim.Evo me na Jablanickom skacem SA mola Eric nece primit gola.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 29 jul 2019, 12:26

Alipasino je napisao/la:Remzo Remzo spremi se Za metak Zrinjski CE primit petak.Alipasino se kune tribine CE bit pune.Ponosno na istoku stojim i golove u mrezi Zrinjskog brojim.Evo me na Jablanickom skacem SA mola Eric nece primit gola.
:bow: :kralj:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2019, 12:26

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma ovo je odlično vjeruj mi, pisao sam već, navijači ostalih klubova nas dosta potcijenjuju, neki nas ne vide ni u Europi, al' oni su manje bitni, bitno je da se u medijima stvara atmosfera kao da su Zrinja i pitari level iznad svih, još kad bi lažnjaci prošli Utrecht, to bi bilo fantastično, a mi samo lagano iz sjene... ;)
Ma samo da nema onih spektakularnih pressica i hajcanja do bola, i pola posla je završeno.

Ovo je veoma dobro za sad, dobra ekipa, kompaktna, i veoma tvrda što me najviše raduje.
Nema zaista, svi koji imaju veze sa terenom, dakle od igrača do sš su maksimalno zasukali rukave od početka priprema, rad i samo rad.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: zeljovolimte i 38 gostiju.