AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 jul 2019, 23:43

Ma znam, ali mi niti smo koga prodali niti smo pojačali ekipu. Eto, jedino se Benaser može okarakterisati kao neko ko će pojačati ekipu, ali treba se još dosta toga uraditi. A sve se tako usporeno odvija. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 29 jul 2019, 00:02

Beneser i Theo su zasad jedina dva ozbiljna pojačanja. Krunić je samo dobar kao back up i to je to. Treći igrač koji bi se mogao ispostaviti kao odličan posao je Leo Duarte. Trener Flamenga je potvrdio da je on igrač Milana već. Oko 11M + bonusi. Na kraju bi to moglo biti oko 15M.. Vrijeme je da Boban i Maldini ove sedmice završe još makar dva igrača. Jer ekipa ulazi u završni djo priprema i bilo bi dobro da pojačanja budu tu sa ekipom.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 29 jul 2019, 02:59

Sa istim sastavom kao prošle sezone ovo večeras i nije bilo tako loše. Čak štaviše. Realizacija se mora popraviti. Odbrana je bila dosta dobra. Kao i protiv bayerna gol smo primili zbog Strinića. Biglia je bio bolji nego u prvoj utakmici iako se i tamo vidi neki njegov napredak ali ne znam da je on pravo rješenje za tu poziciju. Suso na desetci je bio dosta solidan. Castillejo je igrao toplo hladno ali isto on nije najbolje rješenje na toj poziciji u prvoj postavi. Oni ako su blizu za dovođenje tog Leaoa od Corree nema ništa. Valjda ako znaju šta rade da bi on mogao biti taj SS. Prvog koga bi želio da vidim da prodaju je Calhanoglu. Stalno čekam kad će nešto da pokaže a on stagnira ili još više nazaduje. Sa Bennacerom i Paquetom ovo bi trebalo da bude još i bolje ali ne sviđa mi se to što pripreme idu i idu a tim ni izblizu nije kompletan. Još se ne zna ni koje će biti prinove a dosta igrača je još umorno od reprezentativnih obaveza a nisu ni počeli ove pripreme kako treba.

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 jul 2019, 07:07

Ja opet nebi prodao Hakana jer je sasvim solidan igrač za klupe koji može pokriti više pozicija u veznom redu, a i ne možeš uzeti neke pare za njega. Prije njega trebaju ići Borini, Biglia, Samu i Suso.
Il Club più titolato al mondo!

TuSeiTuttaLaMiaVita
Postovi: 409
Pridružen/a: 06 dec 2010, 12:15
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la TuSeiTuttaLaMiaVita » 29 jul 2019, 08:38

Slazem se. Hakana ostaviti za rotacije a rijesiti se biglie, samua.
Za nejga ne mozes dobiti nista konkretno c 15M, a sta mozes uzeti za te pare.
Danas svaka lola kosta 20M i vise.
Susa treba uvalitit nekome za 35M, svakako nije za ove formacije. Lik pola sezone izgleda kao kandidat za igraca sezone, onda se izgubi. Tako iz godine u godinu. Vjerovatno bi to manje dolazilo do izrazaja u jacoj ekipi sa vise kvalitetnih individualaca. Hvala ti i dovidjenja.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 29 jul 2019, 08:54

Kraljevi tko ce platit Susa 35m :D

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 jul 2019, 10:35

Samu nikako da skonta ofsajd zamke, logicno jer njje SS ili CF.
Suso svaki momenat gleda da ode desno na krilo, bas mi smijesno bilo, ali razumijem ga kad citav zivot igra tu poziciju.
Gabbia bi mogao biti dobar igrac, ima visinu, cini mi se nije tvrd s loptom i mozda za godinu dana da bude 1. opcija sa klupe.
Reina umjesto Plizarija? Ma daj ba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2019, 12:31

Rosicky je napisao/la:Kraljevi tko ce platit Susa 35m :D
Nije problem cijena, problem su njegove fudbalske karakteristike, neće njega dovesti nijedan top klub nikada, jer on nije igrač za takvih klubova.

A ove pare, mimo velikih klubova, mogu izdvojiti još samo solidni engleski timovi, al' eto ni oni ga ne žele.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 29 jul 2019, 12:53

Leao se 3 dana najavljuje da treba da stigne u Milano. Haman pješke krenuo iz Lila.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 jul 2019, 13:20

Pa kakvi se svi balvani danas preplaćuju, ne znam zašto je toliko nerealno očekivati 35 miliona za Susa. Ima tek 25 godina, igra u većem klubu, ima talenta, ima sasvim dobru statistiku i ova cijena je skroz fer kad se sve stvari uzmu u obzir. Samo što je naša nesreća što je većina klubova pokrivena po krilima, a i on ima pravo birati klub po mjeri gdje će imati veliku minutažu tako da je vrlo nezgodno ostvariti transfer.

Za jednog Zahu iz mrtvog Palasa traže 70-80 miliona, po tome vidiš koliko su cijene u današnjem fudbalu otišle u qurac. I baš zato ne razumijem zašto jedan Suso ne može koštati duplo manje od toga (iako ni po kojem parametru nije lošiji igrač, čak naprotiv). :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 29 jul 2019, 13:53

Suso? igra za repku, godinama je najbolji igrač Milana i kao takav sigurno da mu je cijena najmanje 40M. To što je topal-hladan je u direktnoj korelaciji sa levatima s kojima je igrao, te trenerima koji su učili zanat

Pojačanja? preozbiljno se shvataju glasine, činjenica je da mediji lupaju, nijedno pojačanje nisu unaprijed nanjušili...

Cutrone? sretno u PL, dijete Milana i korektan momak velikog srca, ali ne tolikog kvaliteta

Prijateljske? slab indikator šta nas čeka, fali pola ekipe, problematično je da će se prvih 5-10 kola uigravati ekipa

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tutankamon1905 » 29 jul 2019, 14:07

Zenga je napisao/la:
Cutrone? sretno u PL, dijete Milana i korektan momak velikog srca, ali ne tolikog kvaliteta
Ovo zvuci kao da pricamo o Milanu iz vremena kad nisu bili u rangu Fiorentine i Sampdorie, pa nem kvalitet za Milan. Malo samo losiji igrac od Piateka ako je uopce..ako cemo ic logicno trebao bi sada doc kao zamjena igrac bolji od obojice? Koga imaju na umu?

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 jul 2019, 14:35

Ma ovaj Leao i Correa će biti spejs šatl za Silvu i Curtona, samo da se finalizuju transferi. Ako se finalizuju. :mrgreen:

Ustvari Leo je faktički gotov, samo se još natežu oko Coreje, ali s obzirom da je mala razlika između onoga što Milan nudi i što Atletico traži + igrač želi transfer... vjerujem da će do kraja doći do dogovora.


Nisam ga nikad pratio, ali baš djeluje kao interesantan igrač.


Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 29 jul 2019, 14:45

Isti Niang.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 29 jul 2019, 15:01

SonVolt je napisao/la:Isti Niang.
Ovaj nema onu unezvjerenu facu kao Niang. To je kada Bog da puno na jednoj strani, a na drugoj uzme previše (talenat vs mozak)
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 29 jul 2019, 15:30

@Rope

Dobar je Leao, ja sam ga gledao prosle sezone derbi tekme sa PSG-om, Lyonom, Marseille, decko uz Pepea je bio prevaga na strani Lilea, oni su ih i odveli do 2-og mjesta i LP. Brz, prodoran, nije imao toliko puno asist ali je dosta njegovih zasluga bilo za golove kasnije.

Naravno da je on u odnosu na ovu dvojicu veliki upgrade u napadu, jer moze odgovoriti na vise pozicija u napadu kvalitetno.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 jul 2019, 15:38

Nije nužno loše što podsjeća na Nianga, dokle god se to ne odnosi na inteligenciju. :mrgreen:


Lile je već doveo zamjenu i sad je već pitanje vremena kad će ovaj na ljekarske preglede. U svakom slučaju interesantan igrač koji će se puno bolje uklopiti u ovu formaciju.
I što je interesantno, dovode se izrazito brzi i prodorni igrači čitav merkato. :mrgreen: A i jesmo vala već godinama jedna od najsporijih ekipa u ligama petice.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 jul 2019, 15:47

Ma dobro, nije ni Leao jos uvijek neka igracina, inace bi ga cijenili u startu 50+, kazu da je talentovan i brz napadac pa vidicemo sta ce uraditi u Milanu ako dodje. Ali opet, strah me ovakvih igraca, pogotovo ako dodje i Corea onda je preskup Leao za klupe.

Ja sam izgleda jedini koji bi volio da se Silva ne proda i da onda dobije konkretniju sansu u Milanu. Momak moze igrati SS, zna dati gol i asistirati, ima finu tehniku i prava je steta da ove 2 godine stagnira, pa i nazaduje cak. U Sevilji je u startu napravio boom, pred kraj sezone ti famozni problemi sa koljenom ili cime vec... 11 golova i 3 asistencije i nije lose za prvu sezonu u Sevilji, koju nije ni odigrao do kraja. Milan ga je minutazom unistio, jedva da je i igrao a toliko placen.
Nije ga Ronaldo tek tako hvalio na sav glas.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 29 jul 2019, 15:49

Ono sto meni smeta jeste da je sve zavrseno oko transfera i tako vec sedmicu pa ce biti i dvije, a nikako da to ozvanice.
Veliki problem nam predstavlja prodaja igraca ili iz razloga sto nasi puno traze ili sto ih niko ne trazi. Moje misljenje je da treba sniziti cijene npr Susa i silvu po 25 miliona, Laxalta 8-10miliona, castiljeho 10miliona jer ako ostanu samo na platama cemo izgubiti dosta a ne doprinose ekipi.
Nadam se da ce se vec jednom pokrenuti nesto i da znamo na cemu smo, trenutno stanje je da nismo nista jaci nego prosle sezone a svi znamo sta to znaci
FORZA MILAN!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 29 jul 2019, 16:29

Cutrone je upravo otisao prema engleskoj, valjda uskoro bude i oficijelno igrac Wolvesa, pa da i nasi nesto ozvanice :)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.