NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 28 jul 2019, 18:29

zomir je napisao/la:
combe je napisao/la:Adzemu je i dalje Husara menadzer. On je realno svemirski brod za sve nase trenutne stopere. A koji pametni ljudi u upravi jel Šaldo sto je isto bio dole kad se prodavalo i proslu i pretproslu sezonu? Pa nije sam Adzem mogo prodat utakmicu. Ko je prodavo proslu sezonu kad Adzem nije bio tu?
Cudi me dati sveznajuci ne znas to :lol: Nije mogo prosle sezone bio je opterecen Krupom, Goskom ;)

Husara mu nije menadzer, covjek sto mu je pravio video AK Admir, nije husara nego momak koji radi statistike igraca informisi se malo
AK sport agencija je Husara.
AK Admir nije menadzer uopste nego trener.

Mozda je doslo do raskida saradnje, ali je sto posto Husara bio njegov menadzer dok je bio u Zvijezdi i prosle sezone.
Ima Husara svoje ljude u Gorazdu koji mu dojavljuju od kog ima kuveta pa je skoro potpisao svojicu mladih.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 jul 2019, 18:43

zomir je napisao/la:
combe je napisao/la:Adzemu je i dalje Husara menadzer. On je realno svemirski brod za sve nase trenutne stopere. A koji pametni ljudi u upravi jel Šaldo sto je isto bio dole kad se prodavalo i proslu i pretproslu sezonu? Pa nije sam Adzem mogo prodat utakmicu. Ko je prodavo proslu sezonu kad Adzem nije bio tu?
Cudi me dati sveznajuci ne znas to :lol: Nije mogo prosle sezone bio je opterecen Krupom, Goskom ;)

Husara mu nije menadzer, covjek sto mu je pravio video AK Admir, nije husara nego momak koji radi statistike igraca informisi se malo
Znam ja vrlo dobro ko je Ado Profa a ko je covjek koji je pravio kompilacije za igrace. Posto licno poznajem neke igrace kojima je Profa menager tako znam da je bio i Adzemu. Sad ako se nesto promijenilo u zadnjih mjesec dana onda je moguce.
Ali manje vise to. Ko je kod nas prodavao proslu sezonu dok je ovaj prodavao u Slobodi????

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 28 jul 2019, 19:02

nema jucer utakmica slaba skroz ljudi nas razvukli pravo

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 28 jul 2019, 19:05

combe je napisao/la:Osmanagica mozes vidjet a i ne moras jer on jos uvijek razmislja. Sara i Mahmutovic imaju na slici koliko sam ja uspio vidjet za Osmanagu nisam siguran.
osmanagic potpisao samo se jos ne daje u javnost a golman nece ni doci nije se napravio

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 28 jul 2019, 19:53

combe je napisao/la:
zomir je napisao/la:
combe je napisao/la:Adzemu je i dalje Husara menadzer. On je realno svemirski brod za sve nase trenutne stopere. A koji pametni ljudi u upravi jel Šaldo sto je isto bio dole kad se prodavalo i proslu i pretproslu sezonu? Pa nije sam Adzem mogo prodat utakmicu. Ko je prodavo proslu sezonu kad Adzem nije bio tu?
Cudi me dati sveznajuci ne znas to :lol: Nije mogo prosle sezone bio je opterecen Krupom, Goskom ;)

Husara mu nije menadzer, covjek sto mu je pravio video AK Admir, nije husara nego momak koji radi statistike igraca informisi se malo
Znam ja vrlo dobro ko je Ado Profa a ko je covjek koji je pravio kompilacije za igrace. Posto licno poznajem neke igrace kojima je Profa menager tako znam da je bio i Adzemu. Sad ako se nesto promijenilo u zadnjih mjesec dana onda je moguce.
Ali manje vise to. Ko je kod nas prodavao proslu sezonu dok je ovaj prodavao u Slobodi????
Ma to sta se radilo prosle sezone ne treba poricat, nit poricem samo kazem da nam takav igrac ne treba koji je spreman radit protiv kluba. Mene sto se tice da je najbolji stoper lige ne trebas nam i Pop je bio dobar stoper al je cvaka u glavi ko i ovaj samo na svoj nacin

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 28 jul 2019, 21:22

combe je napisao/la:Osmanagica mozes vidjet a i ne moras jer on jos uvijek razmislja. Sara i Mahmutovic imaju na slici koliko sam ja uspio vidjet za Osmanagu nisam siguran.

osmanagic je potpisao samo se ne daje u javnost

mrvica45
Postovi: 45
Pridružen/a: 18 jul 2019, 22:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mrvica45 » 29 jul 2019, 09:59

Znal neko hoćel bit sezonskih ulaznica

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 10:36

Ljudi 12 dana je do pocetka prvenstva. Red bi bio da se neko iz uprave oglasi. Da kaze sta je sa Osmanagicem, golmanom, u 21 igracima. Hocel se dovodit vise igraca? Koji su planovi?
I dalje katastrofalan rad zvanicne klupske stranice. Marketinga nikakvog. Daj Boze da grijesim al mislim da nas ne ceka nista bolja sezona od prethodnih. Bilo bi velika steta jer se sastavila solidna ekipa koja bi sa jos par pojacanja mogla dosta napravit.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 29 jul 2019, 11:51

combe je napisao/la:Ljudi 12 dana je do pocetka prvenstva. Red bi bio da se neko iz uprave oglasi. Da kaze sta je sa Osmanagicem, golmanom, u 21 igracima. Hocel se dovodit vise igraca? Koji su planovi?
I dalje katastrofalan rad zvanicne klupske stranice. Marketinga nikakvog. Daj Boze da grijesim al mislim da nas ne ceka nista bolja sezona od prethodnih. Bilo bi velika steta jer se sastavila solidna ekipa koja bi sa jos par pojacanja mogla dosta napravit.
Nista combe tacno...zakuhalo se sprva kasnije kita Osmanagic pocinje pripremne utakmice ne zna se hocel ostat necel,golman daje izjavu brzo smo se dogovorili nema ga ostajes samo na aljkanovicu, do 21 godine imas hasukica,rovitog devedzica ostala djeca talasika djekic i saric ne spadaju vise u zasticena godista totalno nedefinisano stanje..adzem u gorazdu

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 12:39

Mi smo mogli Adzema dobit za hiljadu maraka mjesecno ali stara uprava zasrala i lik nece vise da cuje za nas a lik je sila nebeska... prvo kao covjek pa onda kao igrac...Gorazde ce bit ozbiljna ekipa ove godine. Nazalost Combe izgleda upravu opet... previse je nelogicnosti opet u nasoj Zvijezdi...

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 jul 2019, 12:53

Dolazi top veznjak nece se cekat Osmanagić

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 12:56

Dobro je znaci radi se radi hajmooooooo :opaopa: :opaopa:

Sta je federu sa golmana i u21 igracem? Imal tu sta? Daj infose covjece .... i koji veznjak moze i u poruke jer Piska i jaroEdo nejavljaju vise nista..

Pukla mi tikvica sa njima

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 29 jul 2019, 13:13

Prekosutra Budućnost-Zvijezda u pola 6.
Zvijezda dolazi u Banoviće nakon mislim 2 godine pauze.

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 29 jul 2019, 14:18

fender13 je napisao/la:Dolazi top veznjak nece se cekat Osmanagić

osmanagic potpisao samo jos neki ne znaju

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 16:21

fender13 je napisao/la:Dolazi top veznjak nece se cekat Osmanagić
Sta se nece cekat? Sto su ga onda do sad cekali? Krs i dalje u upravi. Gov na mozda i gora od prethodnih samo malo posteniji. A sto se tice znanja ravni kakvom kantonalcu.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 16:50

Polako combicu sa pljuvanjem polako nije fer... nesto se kuha izgleda cim je zatisje... sa ovom momentalnom ekipom mozemo u top pet.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 29 jul 2019, 17:23

Punimo baterije eto nas do kraja sedmice, combe 80 ne sikiraj se

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 17:35

Dobro Edo vadi nas ako za boga znas...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 17:45

Jadan je to klub ako se na vas ceka. Pogotovo da dodete sedmicu pred prvenstvo. Svi igraci ce samo vas cekat.
A u tebe combicu strmoglav pad. Prije 2 sedmice borba za prvaka, prije 1 sedmicu top 3, sad top 5. Za sedmicu ce bit medu 8.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 17:56

Prilagodjavam se trenutnoj situaciji hahahaha

Za koji dan cu morat ponovno novi cilj definisat dobio sam nato info da nam dolaze dva vanzemaljca iz inostranstva... e sad dal je patka vidicemo...

Izvor je iz prve ruke combicuuuu idu bolji dani vjeruj...

Toooooooo ideeeeemoooooooooo

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.