FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ANTIFA ! » 29 jul 2019, 16:13

@Mancini

Mancini nije sve sto se napise u novinama ili izadje kao clanak na internetu istina, toliko o tome za Hrasnicu, a i za Bradinu koju si najavljivao birkvatile. Sretno ekipi Mladosti u nastavku ove sezone, nadam se ce nase ekipe na kraju sezone ostati u ligi i od mene izvinjenje zbog off-topica.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Penaltiky » 29 jul 2019, 16:28

Imate li u planu raditi reflektore na stadionu?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2019, 16:33

Penaltiky je napisao/la:Imate li u planu raditi reflektore na stadionu?
Ima. Već su radjene neka ispitivanja tla i priprema se valjda teren za trafo stanicu.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 29 jul 2019, 17:27

Treba malo spustiti loptu. Nismo mi dobri kao što smo mislili poslije Veleža, kao što nismo tako ni loši kao što mislimo sad poslije Želje.
Treba ohladiti glave, podići ekipu, spremiti se za Zvijezdu i opet će sve biti ok.
Nismo mi Sarajevo da prekriži tek tako jednog Atajića.
Ja iskreno smatram da je Atajić najškolovaniji igrač naše lige, znamo gdje je učio igrati fudbal, vidjeli smo prošle sezone kako izgleda kad on igra. Zašto sad ne igra, sigurno je psihološki problem, ne zaboravi se igrati preko noći.
Ovo ostali koji su stvarno podbacili, možda je rano, možda im treba vremena da se uklope, ali onda ne trebaju igrati nego trebaju neki drugi.
Generalno treba pritegnuti dobro disciplinu, za sve ima kazna i premija, samo po džepu jer to najviše boli.
Da smo dobili ko bi nas spustio, Zvijezda sigurno odmah I onda bi opet bilo vodi ovog vodi onog. Ne radi se to tako. Predsjednik će već od sutra biti ponovo u klubu, sigurno će biti bukvica, a šamar nekad dobro dođe. Bolje ranije nego kasnije da nam malo otvori oči.
Psovke s tribine našim igračima nisu dio nas, kakav god ko bio ne treba psovati našim igračima.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 jul 2019, 17:52

Addict je napisao/la:Treba malo spustiti loptu. Nismo mi dobri kao što smo mislili poslije Veleža, kao što nismo tako ni loši kao što mislimo sad poslije Želje.
Treba ohladiti glave, podići ekipu, spremiti se za Zvijezdu i opet će sve biti ok.
Nismo mi Sarajevo da prekriži tek tako jednog Atajića.
Ja iskreno smatram da je Atajić najškolovaniji igrač naše lige, znamo gdje je učio igrati fudbal, vidjeli smo prošle sezone kako izgleda kad on igra. Zašto sad ne igra, sigurno je psihološki problem, ne zaboravi se igrati preko noći.
Ovo ostali koji su stvarno podbacili, možda je rano, možda im treba vremena da se uklope, ali onda ne trebaju igrati nego trebaju neki drugi.
Generalno treba pritegnuti dobro disciplinu, za sve ima kazna i premija, samo po džepu jer to najviše boli.
Da smo dobili ko bi nas spustio, Zvijezda sigurno odmah I onda bi opet bilo vodi ovog vodi onog. Ne radi se to tako. Predsjednik će već od sutra biti ponovo u klubu, sigurno će biti bukvica, a šamar nekad dobro dođe. Bolje ranije nego kasnije da nam malo otvori oči.
Psovke s tribine našim igračima nisu dio nas, kakav god ko bio ne treba psovati našim igračima.
Daleko od toga, ali onu budaletinu jedino onesvijestit pa da ne psuje.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 29 jul 2019, 18:17

Penaltiky je napisao/la:Imate li u planu raditi reflektore na stadionu?
Dugo su već u planu, a kad će zasijati to, ja mislim, ni Mensur Mušija ne zna! :roll:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 29 jul 2019, 18:48

Wolffire je napisao/la:Ima. Već su radjene neka ispitivanja tla i priprema se valjda teren za trafo stanicu.
Je l' zbog toga sklonjena ograda između glavnog i pomoćnog terena?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Penaltiky » 29 jul 2019, 19:31

L' Imperator je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Imate li u planu raditi reflektore na stadionu?
Dugo su već u planu, a kad će zasijati to, ja mislim, ni Mensur Mušija ne zna! :roll:
Sretno, al imajte ovo na umu.
sloboda72 je napisao/la:Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.Ovo govorim iz ličnog iskustva 1978 godine kad su pušteni svečano u rad.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 29 jul 2019, 21:32

L' Imperator je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Ima. Već su radjene neka ispitivanja tla i priprema se valjda teren za trafo stanicu.
Je l' zbog toga sklonjena ograda između glavnog i pomoćnog terena?
Ograda je sklonjena zbog pomjeranja pomocnog terene prema glavnom nekih 3 m. Sada je pomocni spreman za igranje mladjih kategorija mladosti...Ne mora se vise ici u Visoko...sto se tice reflektora uradjeno je iskopavanje za rezervno napajanje,...znaci nadamo se da ce se ubrzo raditi na postavljanju istih...a sto se tice ekipe Mladosti nedavno sam napisao da mozemo pobijediti ali i primiti 5 komada od svakog.lp..

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 29 jul 2019, 21:45

Jesuli sljedeće sezone obavezni reflektori??
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 29 jul 2019, 22:17

Da, obavezni su kao prošle i pretprošle sezone.

Onda nakon nekog vremena kad vide da niko od klubova nije ni "prstom mrdnuo", N/FS će pomjeriti odluku za još jednu sezonu.

Dakle, jedini krivac što se utakmice i dalje odigravaju u nehumanim uslovima je N/FS BiH.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 31 jul 2019, 13:19

L' Imperator je napisao/la:Da, obavezni su kao prošle i pretprošle sezone.

Onda nakon nekog vremena kad vide da niko od klubova nije ni "prstom mrdnuo", N/FS će pomjeriti odluku za još jednu sezonu.

Dakle, jedini krivac što se utakmice i dalje odigravaju u nehumanim uslovima je N/FS BiH.
Mladost, Velež, Radnik, Zvijezda, a u prošloj sezoni Krupa i Gošk, dakle uglavnom, četiri od dvanaest klubova nemaju rasvjetu u PL.
Ko od ova četiri (šest) kluba može vlastitim sredstvima izgraditi rasvjetu, ako uzmemo u obzir da izgradnja rasvjete na stadionu košta min. 500 - 600.000 KM. Nema teorije bez pomoći Općine, Kantona, Saveza.
FS BiH može donijeti odluku obavezne rasvjete već od iduće sezone, ali to znaći smanjenje lige na 8 klubova. Mislim ipak da se FS BiH mora u saradnji sa klubovima i lokalnom politikom aktivnije uključiti u pomoći izgradnje rasvjete, ne samo na ova četiri, nego na još min. četiri iz 1. LF.
Šta ti vrijedi što ćeš ući u PL kada ćeš igrati na tuđem stadionu.
Ohrabrujući su ovi nedavno urađeni radovi na dovodu el. kabla do lokacije trafoa u krugu stadiona.
Nadam se da će se radovi nastaviti, te da ćemo iduću sezonu PL gledati u noćnim terminima.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 avg 2019, 12:41

Sutra važna utakmica za nas. Utakmica sa konkurentom za ispadanje. Puno toga će pokazati ova utakmica. Nadam se da ce i ovoj našoj upravi malo otvoriti oči.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 03 avg 2019, 18:06

Jesul to te oscilacije. Jbt led Zvijezda nas rastavlja sa zemljom. Kakve su ovo ubehe...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 avg 2019, 18:27

Wolffire je napisao/la:Jesul to te oscilacije. Jbt led Zvijezda nas rastavlja sa zemljom. Kakve su ovo ubehe...
Ne znam šta da kažem, a da ne lajem ko pas.
Bolje šutiti, šuti i trpi, džigare nek bole, al dokle?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 avg 2019, 19:19

Toooo Crnički kralju
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 03 avg 2019, 19:24

Na kraju bod ko kuca. Trebat će apaurina ove godine.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ASD » 03 avg 2019, 19:27

Nisu oni ni protiv Borca prošlo kolo loše igrali, dijete na golu od 17 godina napravilo katastrofalnu grešku pa su izgubili.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 avg 2019, 19:34

Wolffire je napisao/la:Na kraju bod ko kuca. Trebat će apaurina ove godine.
Ova je bitna bila skroz, samo nek nismo izgubili, bod je prihvatljiv. Mislim da se još nisu uigrali, ipak nam je došlo puno novih igrača, ali evo Crnički se nameće kao dobro pojačanje u napadu. Dva gola u tri utakmice, svaka mu čast, a nadati se, sezona kako bude odmicala da ćemo igrati bolje i bolje iz utakmice u utakmicu.
Zadovoljan sam bodom, idemo sada spremiti se za sljedeću.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 03 avg 2019, 19:37

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Na kraju bod ko kuca. Trebat će apaurina ove godine.
Ova je bitna bila skroz, samo nek nismo izgubili, bod je prihvatljiv. Mislim da se još nisu uigrali, ipak nam je došlo puno novih igrača, ali evo Crnički se nameće kao dobro pojačanje u napadu. Dva gola u tri utakmice, svaka mu čast, a nadati se, sezona kako bude odmicala da ćemo igrati bolje i bolje iz utakmice u utakmicu.
Zadovoljan sam bodom, idemo sada spremiti se za sljedeću.
Proigrat ćemo kad ode Beganovic i kad se dovedu dva kvalitetna igrača u sredini. Do tad gledat ćemo utakmici kao protiv zelje bez suta na gol i bez sredini.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.