NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 29 jul 2019, 18:15

combe80 je napisao/la:Prilagodjavam se trenutnoj situaciji hahahaha

Za koji dan cu morat ponovno novi cilj definisat dobio sam nato info da nam dolaze dva vanzemaljca iz inostranstva... e sad dal je patka vidicemo...

Izvor je iz prve ruke combicuuuu idu bolji dani vjeruj...

Toooooooo ideeeeemoooooooooo
Moze u pp combe 80 o kojim igracima je rijec ako se zna sta :D

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 18:16

Neznam ni ja imena samo znam da „granate“ iz inostranstva dolaze. Oni nas vade...

mrvica45
Postovi: 45
Pridružen/a: 18 jul 2019, 22:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mrvica45 » 29 jul 2019, 18:25

Odakle če nas izvadit

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 19:32

Dolazi jedna dobra KU RC INA iz inostranstva. Slicna Osmanagicu, novom golmanu i ostalim. A i mi glupi sto razbijamo glavu dosta vidjet ko sjedi kod nas u upravi i sve ti bude jasno.
Vadi nas Metanje jarrraaannniiikkkeeeeeeee.

mrvica45
Postovi: 45
Pridružen/a: 18 jul 2019, 22:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mrvica45 » 29 jul 2019, 20:04

Biće Zvijezda opet šampion :bih:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 20:41

U srijedu jaranike sa internacionalcima protiv Banovica ako bogda... toooooooo ideeeemoooooooo :opaopa: :opaopa:

Hvala federu za pn...

Nemoj tako combicu kuha se nesto fino....

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 jul 2019, 20:42

combe je napisao/la:Dolazi jedna dobra KU RC INA iz inostranstva. Slicna Osmanagicu, novom golmanu i ostalim. A i mi glupi sto razbijamo glavu dosta vidjet ko sjedi kod nas u upravi i sve ti bude jasno.
Vadi nas Metanje jarrraaannniiikkkeeeeeeee.
Hahhahaha hahhah u rupu usljo jedan hahahhahah
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 29 jul 2019, 22:04

Dolazi lik koji ima ime i prezime

A ove uslje sto pljuju mogu samo da to nastave Radit bit će zvijezda dobra pomno se selektiraju igrači, ko nije pregovarao sa igračima i radio u klubu ne znaš za je to! Zato ne kenjajte nego napunite banju treće kolo!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 22:08

Sta sam ti combe80 rekao da je Nikola Mojovic u pitanju?
Interesuje me hocel iko odgovarat za ovo sto nas je Osmanagic levatio 20 dana?
Ili ce te ga i dalje pustit da razmislja?
Frajer imao treninge, odrzavao formu, stan-hrana besplatno. Mi dodemo ko rehabilitacijski centar.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 jul 2019, 22:23

Extra igrac Mojovic on nas vadi... pogodio si matori Combeal ohladi malo Combicu mozda i Osmanaga ostane i to ti je premijer liga uz jos golmana i u 21.

Idu bolji dani definitivno...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 22:34

Ti to drug skroz povrsno gledas. Ne mogu obojica ostat. Na stoperu si tanak ko zilet sa u 21 igracima isto, golman takode. I ti bi onda gomilo u veznom redu igrace.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 29 jul 2019, 22:34

Kakva premijer liga, sta serete koji qrac? Na isti nacin se loze budaletine poput combeta koji ce pljuvati tim jer nisu izborili premijer ligu za koju se nisu ni borili.

Imate prevelika ocekivanja, a sami ste svjesni da nemamo ni priblizno sredstava za PL.
Uz to niko iz kluba nije najavio premijer ligu, pa zasto je vi najavljujete?

Trenutna uprava radi sve u okviru budzeta, da se ne bi islo dalje u minus, a samim tim isti lakse otplacivao.
Sta cemo postici ako se zaduzimo jos vise, udjemo u PL i odmah relegacija?

Combe glupane, najlakse je pljuvat nekoga jer ne uspijeva u necemu sto je nemoguca misija.. ne mozes promasit? Odlicna logika.
Klub savrseno funkcionise, obecali su postenu sezonu bez 3za3 pa sta bude, bit ce sigurno u top 5.. sta hoces vise? Da nisu doveli pojacanja i da su dali djeci da igraju, i tu bi ih ispljuvao.

Pljuj konju, samo to znas. A na skupstini nastavi da sutis
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jul 2019, 22:41

Pa glupsone jedan svaki klub u svakom sportu ima cilj. Samo mi nemamo. Kod nas je uvijek nesto na pola 12.
Ako ti je cilj sredina tabele onda je ova ekipa predobra i preskupa.
Takode nije izbalansirana. Sta jadnice funkcionise savrseno.
Kad imas cilj ustabilit klub konjino, onda vracas stare dugove i napravis ekipu za opstanak. A ne citav budzet sto ti neko da syebes na pojacanja a nemas nekog odredenog cilja. Jos cekas pare i od dvoje djece da i njih syebes umjesto da saniras neke druge stvari.

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 29 jul 2019, 22:48

combe80 je napisao/la:Extra igrac Mojovic on nas vadi... pogodio si matori Combeal ohladi malo Combicu mozda i Osmanaga ostane i to ti je premijer liga uz jos golmana i u 21.

Idu bolji dani definitivno...
combe80 nemas ti pojma otislo je to sve u vraziju mater opet sve ce isto biti

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 30 jul 2019, 08:39

combe je napisao/la:Pa glupsone jedan svaki klub u svakom sportu ima cilj. Samo mi nemamo. Kod nas je uvijek nesto na pola 12.
Ako ti je cilj sredina tabele onda je ova ekipa predobra i preskupa.
Takode nije izbalansirana. Sta jadnice funkcionise savrseno.
Kad imas cilj ustabilit klub konjino, onda vracas stare dugove i napravis ekipu za opstanak. A ne citav budzet sto ti neko da syebes na pojacanja a nemas nekog odredenog cilja. Jos cekas pare i od dvoje djece da i njih syebes umjesto da saniras neke druge stvari.
Pa cilj je stabilizacija kluba, a borba za top 5 je koliko-toliko da se udovolji navijacima, da gledaju lijep fudbal a ne golu borbu za opstanak. Da su sklopili jeftinu ekipu i borili se za opstanak do kraja, isto bi bilo "nesposobni, ne mogu sklopiti ekipu ni za sredinu tabele, debili" itd.

Zar nisi upravo na taj nacin pljuvao one sezone kada su protiv N.travnika u zadnjem kolu obezbijedili opstanak.
Glupane.

Gubis se, ne znas vise ni za sta pljujes, ni za sta si pljuvao, ni za sta ces pljuvat. Apsolutno nema nista lose u trenutnom radu uprave i dok god ne budu prodavali utakmice i borili se za opstanak, nemate sta prigovoriti.

Steta samo sto ti sva inspiracija ispari na dan skupstine ;) pravi si mudonja, nema sta. Klasicni tastatura ratnik
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jul 2019, 09:02

[quote="SMR187"]Dok je ovakvih debila poput combeta ja vise ni slovo na ovoj temi necu ostaviti.

P.s. Osmanagic sutra donosi definitivnu odluku.[/quote
]
Evo ti samo jedan dokaz o radu trenutne uprave. Ovo si pisao prije 9 dana. A frajer i dalje trenira, jede, pije, spava o necijem trosku. I ti sad nakon 20 dana dovodis novog veznjaka.
Ima tih stvari jos da ti nabrajam. Al uhvati se ti Manchestera bolje ti ide.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 jul 2019, 09:06

Osmanagic ne košta klub apsolutno ništa, čovjek putuje svaki dan o svome trošku trenira tu jede i svome trosku tako da postoji dogovor između klupa i njega i do početka prvenstva će biti završeno. Čovjek čeka neki transfer vrijedan 500 000€ nada se da de završit zato ne potpisuje sa Zvijezdim čim to otpadne on će potpisati. Bez ikakvih obaveza tu je u Zvijezdi, čovjek ništa ne košta i ne traži pretjerano popustio je i oko uslova tako da nema prepreka u suštini računa se da je nas igrač posto su MALE šanse da ovo gore završi!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jul 2019, 10:30

Ne seri 500 000 eura nemogu dobaciti ni neki od najboljih igraca iz PL a da dobaci Osmanagic cija je trzisna vrijednost 50 000.
Zasto ce vam onda Mojovic ako Osmanagic ostaje? A nemas stopera, golmana.
Ili lozis raju ili ste toliko glupi prilikom odredivanja prioriteta.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 30 jul 2019, 11:19

combe je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Dok je ovakvih debila poput combeta ja vise ni slovo na ovoj temi necu ostaviti.

P.s. Osmanagic sutra donosi definitivnu odluku.
Evo ti samo jedan dokaz o radu trenutne uprave. Ovo si pisao prije 9 dana. A frajer i dalje trenira, jede, pije, spava o necijem trosku. I ti sad nakon 20 dana dovodis novog veznjaka.
Ima tih stvari jos da ti nabrajam. Al uhvati se ti Manchestera bolje ti ide.
Ja sam prenio sto sam cuo iz kluba. To sto se nesto izjalovilo, nije nista novo ni neobicno. Desava se i u najvecim klubovima, a da ne pricam o klubovima iz ove lige.
Ti se uhvatis za jednu stvar koja uopste nije krucijalna. Osmanagic ne cini ovu ekipu. Njegov ostanak ce je blago unaprijediti, a odlazak blago unazadit ovisno o zamjeni.
Ti kad nemas na sta kukati, uhvatis se prve stvari za koju mozes i pises o njoj konstantno. Pises o njemu mjesec dana, isto ko da je Veratti a ne Osmanagic bog te vidio

Ja cu Manchestera, a ti se uhvati bocanja ili kriketa.. i nisi kapacitet za bolje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 jul 2019, 16:20

combe je napisao/la:Ne seri 500 000 eura nemogu dobaciti ni neki od najboljih igraca iz PL a da dobaci Osmanagic cija je trzisna vrijednost 50 000.
Zasto ce vam onda Mojovic ako Osmanagic ostaje? A nemas stopera, golmana.
Ili lozis raju ili ste toliko glupi prilikom odredivanja prioriteta.
Slabo se ti razumiješ u transfer politiku i generalno u to kako ide, naime da bi Non EU igrač napravio ugovor tj. Dobio tipa u Turskoj ligi, Maleziji itd, prvoj drugoj mora imati odredjeni ugovor tj. Vrijednost ugovora kroz Plate eh minimalna cifra za te neke lige je 500 000€ da će zaradit, eto odakle tih 500 000€, Al hajd najbolje da ja pljujem ko i ti ništa Novalja gašenje

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.