NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la dscile » 30 jul 2019, 10:37

Ljudi (makar na ovom forumu) i dalje ocigledno ignorisu cinjenicu da su Nuggetsi ekipa koja od dolaska Jokica kontinuirano napreduje i biljezi bolje rezultate iz sezone u sezonu.

A pri tome za razliku od ostalih timova sa zapada nisu imali prakticno nikakve promjene u rosteru koji ima sjajnu hemiju, a mladi igraci su jaci za iskustvo igranja dvije PO serije koje su otisle u sedmu utakmicu. Ako Murray napravi iskorak koji se ocekuje, ne vjerujem da mogu ici na prsten, ali ce opet biti znacajan faktor na zapadu i mogu skoro svakome pomutiti racune.. A za neki dodatni korak mislim da im fali jos jedan igrac koji je klasa na svojoj poziciji, kao npr. Beal.

Sve u svemu, mislim da ce imati jos jednu odlicnu sezonu (top 4 na zapadu i minimalno druga runda PO), a da tek od one tamo sezone mogu potencijalno napasti i prsten.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Justin » 30 jul 2019, 13:39

dscile je napisao/la:Ljudi (makar na ovom forumu) i dalje ocigledno ignorisu cinjenicu da su Nuggetsi ekipa koja od dolaska Jokica kontinuirano napreduje i biljezi bolje rezultate iz sezone u sezonu.

A pri tome za razliku od ostalih timova sa zapada nisu imali prakticno nikakve promjene u rosteru koji ima sjajnu hemiju, a mladi igraci su jaci za iskustvo igranja dvije PO serije koje su otisle u sedmu utakmicu. Ako Murray napravi iskorak koji se ocekuje, ne vjerujem da mogu ici na prsten, ali ce opet biti znacajan faktor na zapadu i mogu skoro svakome pomutiti racune.. A za neki dodatni korak mislim da im fali jos jedan igrac koji je klasa na svojoj poziciji, kao npr. Beal.

Sve u svemu, mislim da ce imati jos jednu odlicnu sezonu (top 4 na zapadu i minimalno druga runda PO), a da tek od one tamo sezone mogu potencijalno napasti i prsten.
Ti njih jedino uzdizes zbog Piggya. Realnost je takva da su LAC, LAL, HOU, UTA, POR svi ispred njih i da ispadaju u prvoj rundi playoffa.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 14:27

Isto kao sto su prosle godine bili iza Lakersa, u borbi za 9. mjesto :kafa:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 30 jul 2019, 15:03

Denveru prolazak 1.runde veci uspjeh nego Celticsima ili Lakersima prsten
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 15:26

Ovo Piggy nikad nece moci branit:

slika

slika

I tu prica staje :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 15:27

Nema sta, naosvajali ste se zadnjih godina pravo...:kafa:

@alemsa zasto bi Jokic branio to nakon sto dodje do preuzimanja? :crazy:
Svaka ti cast stvarno, nasao si dva videa u kojima Jokic uopste nije kriv za postignute poene, jednom preuzimanje drugi put nije bio ni blizu, ali bar ne gleda sa strane ko pojedini igraci nego se potrudi koliko toliko :kafa:

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 15:32

JHam je napisao/la:Nema sta, naosvajali ste se zadnjih godina pravo...:kafa:

@alemsa zasto bi Jokic branio to nakon sto dodje do preuzimanja? :crazy:
Svaka ti cast stvarno, nasao si dva videa u kojima Jokic uopste nije kriv za postignute poene, jednom preuzimanje drugi put nije bio ni blizu, ali bar ne gleda sa strane ko pojedini igraci nego se potrudi koliko toliko :kafa:
slika

Samo ga u pnR zamjesaj, prespor je, i kad posalju nekog drugog, prespor je da rotira, kako ne vidis?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 15:35

Al si ti naporan s tim "mijesanjem", ko bi odbranio evo ovaj lob sto si postavio? Sta, mislis bi Gobert ovde blokirao Capelu?

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 15:40

JHam je napisao/la:Al si ti naporan s tim "mijesanjem", ko bi odbranio evo ovaj lob sto si postavio? Sta, mislis bi Gobert ovde blokirao Capelu?
Pogledaj svaki kos Capele protiv Denvera, odnosno vecinu, sve kucanja, sve PnR, ne mos branit zbog Joke.

slika

izgubljen :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 15:42

Haj mi nadji kos kapele da nisu kucanja i PnR

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 15:46

JHam je napisao/la:Haj mi nadji kos kapele da nisu kucanja i PnR
Protiv Denvera to dolazi izrazzito da izrazaja

3 tekme prosle sezone sto je igrao :

24 poena, 11-15, 9 skokova +12
31 poen, 13-18, 15 skokova, +26
17 poena, 8-13, 15 skokova, +10

protiv Utah-e u playoffu ni jednom nije presao 20 poena recimo
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 30 jul 2019, 15:47, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 15:47

Koliko je to direktno protiv Jokica? Bez preuzimanja i udvajanja HArdena na tri te pustanja Capele za dva umjesto ovog kloca da dize za 3?

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 15:50

JHam je napisao/la:Koliko je to direktno protiv Jokica? Bez preuzimanja i udvajanja HArdena na tri te pustanja Capele za dva umjesto ovog kloca da dize za 3?
Pa to je poenta, ima nekih direktno protiv Jokica, igra ledjima, polaganja i to ali je ogromna vecina u mashini, logicno

Protiv Utah-e nije ni u RS presao 15 poena, eto ti skontaj sto je to tako
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 15:55

Sto bi ti reko, moze kad hoce, al nece :kafa:

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 15:56

JHam je napisao/la:Sto bi ti reko, moze kad hoce, al nece :kafa:
Ha? Nije, nego protiv Joke to przi, protiv Utah-e ne moze :kafa: A glavna tu aktera su Jokic i Gobert :wave:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 15:59

alemsa je napisao/la:
JHam je napisao/la:Sto bi ti reko, moze kad hoce, al nece :kafa:
Ha? Nije, nego protiv Joke to przi, protiv Utah-e ne moze :kafa: A glavna tu aktera su Jokica i Gobert :wave:
Dobro, misli da si u pravu i gledaj kako HOU i dogodine ispada prije finala, a Harden sve blizi i blizi penziji iz godine u godinu, rekoh ti ja, produzili ste sansu za prsten jos jednu godinu i onda se prebaci da navijas za nekog drugog, tipa Hornetse

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la dscile » 30 jul 2019, 16:00

Justin je napisao/la:
dscile je napisao/la:Ljudi (makar na ovom forumu) i dalje ocigledno ignorisu cinjenicu da su Nuggetsi ekipa koja od dolaska Jokica kontinuirano napreduje i biljezi bolje rezultate iz sezone u sezonu.

A pri tome za razliku od ostalih timova sa zapada nisu imali prakticno nikakve promjene u rosteru koji ima sjajnu hemiju, a mladi igraci su jaci za iskustvo igranja dvije PO serije koje su otisle u sedmu utakmicu. Ako Murray napravi iskorak koji se ocekuje, ne vjerujem da mogu ici na prsten, ali ce opet biti znacajan faktor na zapadu i mogu skoro svakome pomutiti racune.. A za neki dodatni korak mislim da im fali jos jedan igrac koji je klasa na svojoj poziciji, kao npr. Beal.

Sve u svemu, mislim da ce imati jos jednu odlicnu sezonu (top 4 na zapadu i minimalno druga runda PO), a da tek od one tamo sezone mogu potencijalno napasti i prsten.
Ti njih jedino uzdizes zbog Piggya. Realnost je takva da su LAC, LAL, HOU, UTA, POR svi ispred njih i da ispadaju u prvoj rundi playoffa.
Ma svejedno mi je zbog Jokica. Na forumu si koliko i ja i znas i sam da nikada nisam bio nesto pretjerano subjektivan. Sve ovo sto sam napisao je (sto bi Alem rekao) fakt.

@JHam

Ma sta god ti rekao Alem ce nastaviti sa tim svojim "mijesanjem" upisima. Opusti se, Jokic je prosle sezone pokazao da je jos veci plus igrac u PO nego u RS. Sledece sezone moze biti samo bolji, nikako gori.

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 16:07

Ma znam, znam ja i koliko je Jokic los u odbrani PnR i sve to, al je lik toliko naporan svake godine prije sezone i sve do PO-a dok ga neko ne poklopi po usima da je to nepodnosljivo, pa mu zato i odgovaram ovako...Covjek bez odbrane odigra takav PO da pola ovih zvijezda to moze samo sanjati i onda dodje Alem i prica nesto o odbrani umjesto da prizna da je Jokic iznio PO ove godine na vecem nivou od njegovog miljenika :kafa:

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 30 jul 2019, 16:11

Jedva proso Sas, i ispo od Portlanda i to ciku. Svaka cast, treba mu odren dati
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la JHam » 30 jul 2019, 16:13

I kakve to veze ima s tim sto je covjek odigrao statisticki bolji PO od tvog miljenika? Jel Harden igrao finale mozda? Ili je ono ispao od GSW bez Duranta? Ili ste ih izbacili sad kako vam se CP3 oporavio, ko sto si najavljivao, ne sjecam se nesto jbm ga...Kako je taj tvoj Harden odigrao PO kad se prvi put nasao u istom kao vodja ekipe? :think: Kako odigra godinu poslije? Jel ono ispade od POR i on? Jesu kod kuce ispali il nisu ni dosli do Game 7? :think:
Zadnja izmjena: JHam, dana/u 30 jul 2019, 16:15, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 11 gostiju.