NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 31 jul 2019, 18:01

Dominantan je napisao/la:A mozda doletim u 17:30 u Banovice
Kojeg datuma si konto? Danas je tekma.. da ne bi profulao, ko inace sto radis
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jul 2019, 18:37

Ponovo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Bitno da je tu trener golmana novi golman sad samo combeta da pitam jel treba još stoper?? Posto imamo Devedzic igra, Jazvin, Culum i Terza
Piska samo pitanje jedno,sta je nas cilj sada u ovoj sezoni,prica se da nece biti 3 za 3,i da ce u svakoj utakmici davati maksimum,eh ako je tako sta ako se desi da budemo prvi i imamo priliku za premijer ligu,hocemo li pustati utakmice ili prodavati da ne udjemo u premijer ligu jer nemamo uslove za premijer ligu,nemoj misliti da vas nesto blatim,vama svaka cast na dosad uradjenom poslu samo pitam onako da se zna,jer niko ne zna konkretno sta je cilj u ovoj sezoni
Ja koliko znam cilj je igrati ako budemo prvi idemo u pl, neće se izjavljivati pl pa da ideš na nož svugdje, kao sto je Velež išao iz prikrajka mi ako udjemo u pl riješit će se i ti problemi zakon o sportu će se usvojiti s tim odmah nemaš dug poreza ostane ti onda 100 k duga to može grad preuzeti a onda dolaze novi sponzori TV prava Itd. ako ne možemo u Gradacca igrati ima modrica uslove za pl fali semafor ima pokretni u led prvom tako da i to se može riješit

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 31 jul 2019, 18:43

Znaci zrtvovati jednog Culuma koji je mozda najbolji def vezni u ligi i stavit ga na stopera je van svake pameti. Imati ovakvu ekipu koja u zadnjih 5 god sig nije bila kompletnija i gubiti od jednih banovica mogu samo pripisati nedovoljnom znanju i neiskustvu naseg sefa. Ja vam garantujem da se nece zadrzati vise od 5-7 kola. A nusam stigao pisati za treneea golmana. U zadnjih 10 god bolji trener od Mirsada Smajica nije bio u zvijezdi. Nazovite Elvisa Karica i pitajte ko je zasluzan za njegov uspon u karijeri ovo sa stilom je smijesno. Zivi bili pa vidjeli.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

mrvica45
Postovi: 45
Pridružen/a: 18 jul 2019, 22:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mrvica45 » 31 jul 2019, 18:57

A jesmo dobri 3:0 gubimo a vi o premijer ligi govorite

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 31 jul 2019, 19:03

mrvica45 je napisao/la:A jesmo dobri 3:0 gubimo a vi o premijer ligi govorite
Real izgubi 7:3 ipak su sve prijateljske utakmice

mrvica45
Postovi: 45
Pridružen/a: 18 jul 2019, 22:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mrvica45 » 31 jul 2019, 19:05

Jest prijateljske su i Banovićima pa ljudi nam dadoše 3

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jul 2019, 19:06

Bolje da gubimo prijateljske nego kad kreneš u sezonu. Poraz će pokazati treneru neke stvari gdje smo i sta smo!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 31 jul 2019, 19:10

mrvica45 je napisao/la:Jest prijateljske su i Banovićima pa ljudi nam dadoše 3
Opet cemo biti ispred Banovica u prvenstvu to su samo prijateljske

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 31 jul 2019, 19:11

Piska postujem te al nemoj pametovati. Da kojim slucajem sad nisi u klubu orvi bi pljuvao i govorio kako rade pogresno ovo ono. Sta ce mu pokazat. Pokazat da culum nemoze stopera igrati nego zadnjeg veznog gdje je igrac za 10 to znam i ja i ti. Izveo je dns najjacu postavu sta ce mu pokazat. Da je jednostavno nesposoboan i da je zvijezda za njega prevelik zalogaj,al nije kriv on krivi su oni koji su ga tu doveli. Jednog anonimusa dovesti da vodi ovakvu ekipu...ajdi ba. Ovo je sramotan rezultat neka je prijateljska.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jul 2019, 19:14

Nisam ja druže u klubu, ali evo ako treba pravit problem hajmo radi prijateljske utakmice, niko ne opravdava ali lako je ovdje pametovat trebao su u Banovice otići i vidjeti uživo ja bi sigurno išao u ostalom ne igra trener nego igrači. I neću neko vrijeme pisati jer takvi odmah kao ti dodji ovdje i krenu pametovati jer vjerovatno nisi dio kluba ili su nekad bili a većinom ste treneri i menadžeri neki!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 31 jul 2019, 19:19

Nije sramota izgubit od Banovica to je klub sa tradicijom igrali pl prije nas, kup uefa igrali imaju jednu od najboljih omladinskih skola u BiH, stabilan budzet. Bojim se da mi idemo na ho ruk, da je ovaj trener doso po kasno, kolko je upoznao igrace koga forsira itd. Osnovni problem trenutno kod nas je u21 dovedeno dosta igraca sa strane koji prelaze tu granicu. Koga stavit u prvu postavu od u21 to je kljucno ko procjenjuje tu trener il neko drugi i ko moze kvalitetno od igrat jedno poluvrijeme. Kljucne pozicije su stoperi i bekovi mozda bi se eventualno u vezu mogo ubacit u21.

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 31 jul 2019, 19:25

spiska je napisao/la:Nisam ja druže u klubu, ali evo ako treba pravit problem hajmo radi prijateljske utakmice, niko ne opravdava ali lako je ovdje pametovat trebao su u Banovice otići i vidjeti uživo ja bi sigurno išao u ostalom ne igra trener nego igrači. I neću neko vrijeme pisati jer takvi odmah kao ti dodji ovdje i krenu pametovati jer vjerovatno nisi dio kluba ili su nekad bili a većinom ste treneri i menadžeri neki!
Svaki si dan dole...ja se nisam javio samo jer je ovo katastrofalan rezultat. Nego se donavezujem na ono sto sam pisao kad je taj pokemon od trenera dosao. I tad sam rekao prije bilo kakve utakmice da je anonimus i da nema iskustva,a pred nama je. Od 5- 7 kola leti. A onda sve na pocetak. Vjeruj.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jul 2019, 19:28

Vidi ljudi koji su ga imenovali oni će ga i smjenit dali na kraju prvenstva dali prije to ja ne znam isto kao i ti naše je da pomognemo koliko možemo rezultat ovaj današnji nije mjerilo ničega!

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 31 jul 2019, 19:50

Ma nije mjerilo meč. U prvom poluvremenu ste bili bolji, držali loptu i penal ste trebali dobiti što bi meč odvelo u drugom pravcu.
Budućnost povela nakon lošeg centaršuta gdje je Devedžić promašio loptu, a Blagojević rutinski riješio.

U drugom poluvremenu ste loši bili, Budućnost puno bolja.

Fali vam samo u21 igrač umjesto Fačića i Mojović umjesto Osmanagića pa ne sumnjam u borbu za sam vrh.
Jel momak koji je ušao u drugom sa brojem 16 u napadu Hećimović?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 31 jul 2019, 19:51

Ljudi prijateljska utakmica..sta smo trebali igrat na noz i da se ko povrijedi...plus ova vrucina....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 31 jul 2019, 20:02

Bit ce ovo dobro danas Buducnost sa ekipom gdje su samo dva nova igraca u prvoj postavi: povratnik Trumic i spic Blagojevic...dok kod Zvijezde samo dva od prosle godine Đekic i Antic ostalo sve novo,prvo poluvrijeme 1-0 dok drugo vec druga prica i izmjene na kraju 4-1.Zvijezda ocigledno ce imat probleme sa U21 igracima gdje pored donekle Devedzica nema odgovarajuci kvalitet. U strucnost trenera necu ulazit jos je rano al promijenit 11 igraca od prosle sezone je za mnogo vece ekipe problem kamo li za Zvijezdu tako da i kad predje radnik iz firme u firmu treba vremena da se navikne na novu sredinu tako je i sa igracima koji su sigurno kvalitetniji od onih prosle sezone..samo sabur bit ce ovo dobro i leci sve na svoje. Mojovic je dobar igrac prosle godine u Borcu sve nekako od njeg kretalo tako da je malo iznenadjenje sto ga se Borac olahko odrekao.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 31 jul 2019, 20:21

Modrica orasje 5-1 i sta..idemo dalje
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 31 jul 2019, 20:30

Ako neko misli da koji dan pred prvenstvo treba da zapne I da se i povrijedi onda je lud,ovo je samo malo jaci trening i ne balavite.Zvjezda ima I te kako dobar tim,bez sikiracije...Combeeee navali jaro...

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 31 jul 2019, 21:07

Moje mišljenje o igračima.
Radović, solidan golman ali nije sad neka klasa.
Sviđa mi se kako stoji i prati igru.
Antić, mašina. Najbolji bek lige.
Đekić, odličan.
Ćulum, odlično vodi igru, ako ostane na stoperu pomoći će vam da uzmete posjed ali isto tako mislim da danas nije na nivou.
Devedžić, onako, solidan je, nadam se da neće praviti greške kao danas. Kao neko ko je zaštićeno godište mislim da je odličan izbor.
Arnautović, kao i ćulum, ima dobar pregled, duga lopta i dobar šut. Biće dobar.
Fačić, zahvalan igrač samo se ne smije dopustiti da on vodi igru kao danas. Vjerovatno će on na klupu zbog u21 pravila.
Osmanagić, mekan i nezainteresovan. Kvalitet je neosporan.
Hasukić, talenat, treba biti aktivniji.
Jazvin, danas nevidljiv
Mahmutović, odličan.

Mojović mi ne djeluje najspremniji ali odličan igrač.
16 napadač mi djeluje interesantno što je ušao, ne znam ko je.
Generalno, kvalitet ekipe je sami vrh.

mrvica45
Postovi: 45
Pridružen/a: 18 jul 2019, 22:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mrvica45 » 31 jul 2019, 21:38

Šta je sa drugog Jazvina

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.