FK Sloboda: Omladinski pogon

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la MMA075 » 01 avg 2019, 22:56

adnantuzla je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Nije ni cudo kad je pola djece otislo u TC pola u Sarajevo.
Idu u TC jer realno ljudi su organizovaniji treneri imaju radno vrijeme od 8 do 16,igraci koji ne mogu doci iz nekog razloga na neki od treninga odrade individualno sa trenerima u tom periodu od 8 do 16 a ne ko naši jedva cekaju da otaljaju i onaj jedan sto imaju a najbolja stvar je sto ti covjek garantuje da ces zaigrat za prvi tim,dok je azmir bio i licili smo na nesto sad smo lakrdija ko sto smo i bili prije njega
Na sta je licilo nije lik obracao paznju na omladinski pogon, ali hajde necu da pokrecem tu pricu smara vise.

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 01 avg 2019, 22:56

Suljo20002 je napisao/la:
adnantuzla je napisao/la:
Suljo20002 je napisao/la:Kad vec spominjes menazdere po kaficima,cickovo ulje vodi kadete a 80 % njihove 1.postave cine menadzerski igraci...Husara i co
Nisam ja spahin dupelizac,hvalim covjeka jer radi dobar posao,kritikovacu ga i kad bude lose,kazem jos jednom da ova generacija nije nesto i da je bitnije da dobijemo novih kandidata za 1.tim .
Neki dan ja sjedim pijem kafu i covjek neki nije imo sjest gdje i pita jel slobodno ja sam sjedio i hajd sta fali pustim covjeka da sjedne kaze ja sam menadzer onaj je moj,onaj,hvali on njih kad poce igra na dva gola ne znaju hodat momci a inace je iz Doboj Istoka eto dokle smo dogurali reko dovidjenja idem ja plati ti obje haha :nene: :nene: :nene:
Vjeruj da ih je bilo vise sa tog podrucja,na kraju su ostala 2 koja donekle znaju nesto ali i sam si se uvjerio...
Problem je sto nema nacina kako privuci kvalitetnu djecu kod nas,pogotovo sada kad Azmir potpisuje neke prjateljske ugovore qrci palci.Danas tuzlanska djeca prigrle one kablove kod Ismeta i Mese pa udri,sad je izgelda crnjak baviti se sportim bilo kakvim.Zato se i desava da u slobodu dodju momci samo koji nekakvim cudom nisu zavrsila u Sarajevu,Zrinsjkom pa i u TC
Ja sam licno razgovarao sa par roditelja od juniora trenutnih cija djeca znaju igrat i vjeruj kad je prica oko TC najveci problem je druga liga koju oni igraju ili regionalna pa na kraju turnir ili kako vec

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Sariel1987 » 01 avg 2019, 22:57

adnantuzla je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Pa naravno da ce ti kupit igrace ko god moze kad ti nemas uhodan i ogranizovan sistem..
Narsvno da ce bit i menadzera i svega ostalog.
Pitanje je sta je klub uradio po tom pitanju?
Imamo mi i tog nekog sportslog direktora jelde?
Ko sto ja znam sportski za OP je bio Sakib Malkocevic ili Denis Karic ne znam tacno,sok je bolestan jos uvijek a denis je trener kadeta sad ko je zaduzen za OP ne znam
Spaha valjda drzi to sad.
Mada ko i u svakoj firmi imas sefa nad sefom operativno to je sportski direktor kluba.jel bio na nekoj tekmi?
samo da neko nasim javi da je fudbal biznis i da klubovi sada funkcionisu ko firme.
Savrseno razumijem sta govoris ..

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 01 avg 2019, 22:59

MMA075 je napisao/la:
adnantuzla je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Nije ni cudo kad je pola djece otislo u TC pola u Sarajevo.
Idu u TC jer realno ljudi su organizovaniji treneri imaju radno vrijeme od 8 do 16,igraci koji ne mogu doci iz nekog razloga na neki od treninga odrade individualno sa trenerima u tom periodu od 8 do 16 a ne ko naši jedva cekaju da otaljaju i onaj jedan sto imaju a najbolja stvar je sto ti covjek garantuje da ces zaigrat za prvi tim,dok je azmir bio i licili smo na nesto sad smo lakrdija ko sto smo i bili prije njega
Na sta je licilo nije lik obracao paznju na omladinski pogon, ali hajde necu da pokrecem tu pricu smara vise.
Pa po ulasku u premijer ligu igrala su sve djeca iz OP i mal opet ne ispadosmo iz lige i **** covjek OP kad je vidio s kim ima posla zato treba **** odma djecu u pionirima za koju vide da su antitalenti a nazalost antitalenata imas sad i u juniorima i kadetima a za godinu dvije prvi tim naravno ne za njih,Daj ti 40km clanarinu i stavi sliku na ig da si igrac slobode ccc :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Sariel1987 » 01 avg 2019, 23:01

Kuduze jes to ti??? :rol:
Sala sala

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 01 avg 2019, 23:02

Sariel1987 je napisao/la:Kuduze jes to ti??? :rol:
Sala sala
kuduz ne mrda od pjetlica,autobus na prijateljsku utakmicu u gracanicu 15km haha

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 01 avg 2019, 23:04

a najsmjesnije mi kad kazu male im plate a ne propustaju ni zimovanje ni ljetovanje a i kola vise nego pristojna voze,dobra je vama plata koliko radite nehljebari

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Sariel1987 » 01 avg 2019, 23:06

Nevermind, a propos price...
Nego ko je onda bolji od spahe u op?

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 01 avg 2019, 23:07

Sariel1987 je napisao/la:Nevermind, a propos price...
Nego ko je onda bolji od spahe u op?
fidzi


adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 02 avg 2019, 14:19

Realno dobar prijedlog jer rano je sa 18,19 godina da se igra u ovoj nasoj mesarskoj ligi tako bi se stvorila pogloga za PL a i koncetrisali bi se igraci na nasu ligu ne bi odma napustali BiH,al crni spaha sto se ogradi u startu da je 6 7 ekipa bolje od tvoje kad imas po mom misljenju nikad brojniju a kvalitetniju ekipu al ajde sef zna najbolje!

doktor274
Postovi: 13
Pridružen/a: 18 jun 2019, 13:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la doktor274 » 03 avg 2019, 21:26

Imaju solidnu ekipu. Pratio sam par treninga. Samo je odbrana problem. Nema sigurnosti kao prosle godine dok su tu igrali Hasanbegovic i Devedzic. Sredina je jaci dio ekipe, Paleznica, Kavazovic, Hukic. Ako bude igro Muratović s njima mogu dosta naprijed napraviti. Samo da je go sacuvati, vidjet cemo kako je to spaha posložio sutra u Prijedoru. Puno srece momcima. Moramo mi podrzati malo momke, malo se ulaže u junorski pogon, sve su ekipe dobile i lopte Select s kojima se igra predstojoća sezona, samo u nasem klubu momci nemaju tih lopti. Ne treba traziti izgovore, al treba malo i na to gledati. Odnos predsjednika prema omladinskom pogonu. Samo sloboda!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la MMA075 » 04 avg 2019, 19:36

Dobili u prvom kolu 1:3, Muratovic, Music, Hasic.

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 04 avg 2019, 21:12

Bitno svakako da se Muratovic upisao u strijelce,igra Beganovicevu poziciju,samo neka gazi bice prilike i za njega...Cestitke momcima na 3 boda


Te lopte sto su dobili su kod prvotimaca.Omladinci igraju i treniraju s nekim loptama od prije par godine,pocrnile od one gume kao da cumur sutaju :mrgreen:

Kadeti su danas remizirali sa Sarajevom na Tusnju (1- 1)
Pioniri izgubili 5-0

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la mirza24 » 04 avg 2019, 22:09

MMA075 je napisao/la:Dobili u prvom kolu 1:3, Muratovic, Music, Hasic.
SVAKA CAST SPAHI I JUNIORIMA PONOS TZ :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

doktor274
Postovi: 13
Pridružen/a: 18 jun 2019, 13:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la doktor274 » 05 avg 2019, 00:23

Suljo20002 je napisao/la:Bitno svakako da se Muratovic upisao u strijelce,igra Beganovicevu poziciju,samo neka gazi bice prilike i za njega...Cestitke momcima na 3 boda


Te lopte sto su dobili su kod prvotimaca.Omladinci igraju i treniraju s nekim loptama od prije par godine,pocrnile od one gume kao da cumur sutaju :mrgreen:

Kadeti su danas remizirali sa Sarajevom na Tusnju (1- 1)
Pioniri izgubili 5-0
Ma to je smijesno da ne mogu juniorima dati lopte, iako pise da su sve ekipe dobile. Cestitke momcima. Bravo Spaha

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 05 avg 2019, 12:31

MMA075 je napisao/la:Dobili u prvom kolu 1:3, Muratovic, Music, Hasic.
TRI PENALA IMO RUDAR(2 ODBRANE MUSTAČEVIĆ),NAZALOST NEMA NIKOG DA GA GURA U PRVI TIM

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la MMA075 » 05 avg 2019, 12:33

adnantuzla je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Dobili u prvom kolu 1:3, Muratovic, Music, Hasic.
TRI PENALA IMO RUDAR(2 ODBRANE MUSTAČEVIĆ),NAZALOST NEMA NIKOG DA GA GURA U PRVI TIM
pa polako ima vremena, cuj nema nikog da ga gura u prvi tim.
boze sacuvaj

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 05 avg 2019, 12:34

Suljo20002 je napisao/la:Bitno svakako da se Muratovic upisao u strijelce,igra Beganovicevu poziciju,samo neka gazi bice prilike i za njega...Cestitke momcima na 3 boda


Te lopte sto su dobili su kod prvotimaca.Omladinci igraju i treniraju s nekim loptama od prije par godine,pocrnile od one gume kao da cumur sutaju :mrgreen:

Kadeti su danas remizirali sa Sarajevom na Tusnju (1- 1)
Pioniri izgubili 5-0
jel gledao neko pionire i kadete,ja cuo od pojedinih roditelja 2003 da ce se borit za titulu a 2 boda u 3 kola imaju?

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 05 avg 2019, 12:36

MMA075 je napisao/la:
adnantuzla je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Dobili u prvom kolu 1:3, Muratovic, Music, Hasic.
TRI PENALA IMO RUDAR(2 ODBRANE MUSTAČEVIĆ),NAZALOST NEMA NIKOG DA GA GURA U PRVI TIM
pa polako ima vremena, cuj nema nikog da ga gura u prvi tim.
boze sacuvaj
Pa golman 2002 ima tu privilegiju a mladji je od njega o cemu pricamo

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.