NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 02 avg 2019, 21:33

Sa Mojovicem najvjerovatnije Zvijezda kompletira kadar..Osmanagic otpada jer je isti tip igraca ko Mojovic i igraju istu poziciju,od Adžema sigurno nema nista stoperi su Terzic,Peric,Jazvin,Devedžic i moze Culum pokrit kad zagusti.

Radovic-Antic,Devedžic,Jazvin,Đekic-Culum,Music,Mojovic-Jazvin,Hasukic,Mahmutovic
Aljkanovic,Peric,Kadic,Facic,Arnautovic,Šaric,Hecimovic

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 avg 2019, 21:58

To je to zasad nam netreba nista ovo uigravat i pri vrhu bit. Na polusezoni vidit hocemol premijer ligu ili necemo pa jos koga dobrog dovest. Ekipa po imenima vise nego dobra.

Svaka cast novoj upravi kluba na danasnjem prestavljanju ekipe... Carsija se budi idemo lagano jos se pripremit i maznut Bihac za sedam dana.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 02 avg 2019, 22:23

Svaka vam cast za ovo vcrs..gledam na sportsport video. Prelijepo.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 02 avg 2019, 22:41

Osmanaga je nas tako kazu likovi iz bajke. Bitno da je frajer razmislio da ne ceka vise petak. Opet sam bio u pravu. Sad ponovo cekamo dalje prognoze. Trener Tinki Vinki nece duze od 7 kola. :clap: :salut: :salut:

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 03 avg 2019, 00:16

**** te likovi iz bajke,bolesnice....**** te I Osmanagic,ti bi da pokvaris ovo vece,neces majmune...crkni...Zvijezde Sampion!

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 03 avg 2019, 00:20

combe je napisao/la:Ko nas danas vadi??? Ensar sekretar, Zdravko sportski direktor i Mato trener. Ne znam samo sta sa Šalde.
Mada danas cujem da je nacelnik najavio da kes od Opstine ne da nece bit povecan nego i smanjen. Bele definitivno odustale i ne interesuje ih.
Dilfa reko iz poznatog rauloga Zvijezdi ki ta. Cak je haman i Zijo Metanje odusto.
U klubu izgleda nije da nas neko vadi nego odozdo haman "niko ne vadi". Izyebase ljudi, slezenu poderase.
Nema boljih dana jaranike.
Jedan od "Cuvenih" Combetovih postova. Uvjek je u p :tokralju: ravu

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 03 avg 2019, 01:35

Niste svjesni kakvu će postavu trener izvesti sutra i narednih dana, zacepit će vam tinkivinki usta, a sto se tiče osmanagica klub nakon angažiranja Mojovica je ponudi smanjenje uslove Osmanagicu sto on nije htjeo prihvatit zahvalio se korektno i poželio sve najbolje Zvijezdu čisto biznis ne znam sta Combe bezveze Bali tu, vječito si nezadovoljan ja mogu misliti tvoje životne ambicije koliko si se ostvario mogu mislit. Ti bi zvijezdu vodio najbolje od nas!


Dodan odgovor: Adzem ni u kakvim nije kombinacijama i iskreno ne treba nam, za njega kruze price da je jedan od igrača koji je manipulisao rezultate takvi nam ne trebaju!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 03 avg 2019, 11:29

spiska je napisao/la:Niste svjesni kakvu će postavu trener izvesti sutra i narednih dana, zacepit će vam tinkivinki usta, a sto se tiče osmanagica klub nakon angažiranja Mojovica je ponudi smanjenje uslove Osmanagicu sto on nije htjeo prihvatit zahvalio se korektno i poželio sve najbolje Zvijezdu čisto biznis ne znam sta Combe bezveze Bali tu, vječito si nezadovoljan ja mogu misliti tvoje životne ambicije koliko si se ostvario mogu mislit. Ti bi zvijezdu vodio najbolje od nas!


Dodan odgovor: Adzem ni u kakvim nije kombinacijama i iskreno ne treba nam, za njega kruze price da je jedan od igrača koji je manipulisao rezultate takvi nam ne trebaju!
Dobro hvala,samo sam pitao onako,jesmo li kompletirali ekipu,pustite ove sto pljuju,najbolje ih ignorisat,u redu je kritikovati ali mislim da je rano,ja cu se suzdrzati neka krene prvenstvo pa onda :lol:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 avg 2019, 14:47

spiska je napisao/la:Niste svjesni kakvu će postavu trener izvesti sutra i narednih dana, zacepit će vam tinkivinki usta, a sto se tiče osmanagica klub nakon angažiranja Mojovica je ponudi smanjenje uslove Osmanagicu sto on nije htjeo prihvatit zahvalio se korektno i poželio sve najbolje Zvijezdu čisto biznis ne znam sta Combe bezveze Bali tu, vječito si nezadovoljan ja mogu misliti tvoje životne ambicije koliko si se ostvario mogu mislit. Ti bi zvijezdu vodio najbolje od nas!


Dodan odgovor: Adzem ni u kakvim nije kombinacijama i iskreno ne treba nam, za njega kruze price da je jedan od igrača koji je manipulisao rezultate takvi nam ne trebaju!
Nije to sve Spiskicu kako pricas. I sam znas sta se desavalo poslije utakmice u Banovicima. I sra nja izmedu pojedinih igraca.
Kadija mali zavrsio sa Zvijezdom??? Kad stranica objavljuje kad igrac potpise isto tako trebaju i kad raskine ugovor.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 03 avg 2019, 16:18

combe je napisao/la:
spiska je napisao/la:Niste svjesni kakvu će postavu trener izvesti sutra i narednih dana, zacepit će vam tinkivinki usta, a sto se tiče osmanagica klub nakon angažiranja Mojovica je ponudi smanjenje uslove Osmanagicu sto on nije htjeo prihvatit zahvalio se korektno i poželio sve najbolje Zvijezdu čisto biznis ne znam sta Combe bezveze Bali tu, vječito si nezadovoljan ja mogu misliti tvoje životne ambicije koliko si se ostvario mogu mislit. Ti bi zvijezdu vodio najbolje od nas!


Dodan odgovor: Adzem ni u kakvim nije kombinacijama i iskreno ne treba nam, za njega kruze price da je jedan od igrača koji je manipulisao rezultate takvi nam ne trebaju!
Nije to sve Spiskicu kako pricas. I sam znas sta se desavalo poslije utakmice u Banovicima. I sra nja izmedu pojedinih igraca.
Kadija mali zavrsio sa Zvijezdom??? Kad stranica objavljuje kad igrac potpise isto tako trebaju i kad raskine ugovor.
Bas to Kadija nije vise u Zvijezdi igrao je u Banovicima.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 03 avg 2019, 18:05

Stvarno ljudi malog Kadije nema na slici,to vam stvarno nije u redu,zasto je napustio ako je napustio i to sve treba da stranica kluba obrazlozi,nemojte samo objavljivati kada neko dodje,treba sve iznijeti,ko je tu a ko nije,ko je potpisao a ko nije i zbog cega

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 avg 2019, 20:13

Kadija ima ugovor potpisan samo moze bit sa je suspendovan ili povrijedjen
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 avg 2019, 21:57

Kadija je i na transfmarketu skinut sa NK Zvijezda. Nek vam likovi iz bajke ispricaju sta je bilo za Kadiju. I poslije utakmice u Banovicima.
Bolje vec da ja pisem.

Nece kazu oni ko oni prije da igrac potpise pa ode nakon 15-20 dana.
Zadnja izmjena: combe, dana/u 03 avg 2019, 22:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 03 avg 2019, 22:00

Dobra predstava nasih u Evropskoj ligi, bice zvijezda opet sampion.
Danas smo puno bolje izgledali, pobijedili smo 2-1 strijelci Mahmut i culum
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 03 avg 2019, 22:43

Bilo nas pedesetak u Hrvatskoj nije lose jaranike.... Combeta ni zarad lijeka...

Extra smo izgledali prvi 45 minuta kasnije mas umor stigao idemo sutra osvojit turnir...

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manijakdolopate » 03 avg 2019, 22:48

Kadić je novi igrač Rahića

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 09:12

Nema sad Spiskica i ostalih ku rcevih glavica da kazu sta se desilo sa Kadijom i o ostalim sra njima.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 avg 2019, 10:49

Evo ga, rijesila se saga sa Osmanagicem.

Idemo dalje, sad sa Kadijom :urnebes:
Pacenice bolesni.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 avg 2019, 10:53

SMR187 je napisao/la:Evo ga, rijesila se saga sa Osmanagicem.

Idemo dalje, sad sa Kadijom :urnebes:
Pacenice bolesni.
Kadija misli ako mu babo vodi juniore da moze radit sta hoce.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 04 avg 2019, 11:00

crvenobijeli je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Evo ga, rijesila se saga sa Osmanagicem.

Idemo dalje, sad sa Kadijom :urnebes:
Pacenice bolesni.
Kadija misli ako mu babo vodi juniore da moze radit sta hoce.....
A sta je uradio objasnite

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 22 gosta.