NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 11:34

SMR187 je napisao/la:Evo ga, rijesila se saga sa Osmanagicem.

Idemo dalje, sad sa Kadijom :urnebes:
Pacenice bolesni.
Bas se to sa Osmanagicem rijesilo u nasu korist? Miran budi Pujdo.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 04 avg 2019, 11:36

Utjeraju ti glavic nekom od najmilijih ukućana majmune jedan, idi liječi se bolesnice! Imam ja i drugih obaveza ne samo Zvijezda u životu!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 12:02

Jesi kulturan pravi Spiskic. Ja konju neotesani tebi nikad porodicu nisam spomenuo.
Cim nemas argumenata i ne znas sta rec pocnes vrijedat.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 avg 2019, 12:27

Eto bas mu trebaju argumenti za takve ko sto si ti.

I da, rijesilo je se u nasu korist jer se ipak uspjela pronaci adekvatna zamjena
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 avg 2019, 12:39

Ponovo je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Evo ga, rijesila se saga sa Osmanagicem.

Idemo dalje, sad sa Kadijom :urnebes:
Pacenice bolesni.
Kadija misli ako mu babo vodi juniore da moze radit sta hoce.....
A sta je uradio objasnite
Sukob sa odredjenim igracima...neka piska ili edo kazu..nebi ja da govorim pa da budem kao combe
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manijakdolopate » 04 avg 2019, 12:41

E moj Čombe, mene iz Lukavca koji je sahranjen je stid da i Gradačac ima ljude koji sve znaju kako treba a ne mogu jedan svoj dan izorganizovat a kamoli klub.

Sram nek vas bude.

Umjesto da se zahvalite momcima kakav je Ciro legenda, vi na momke svaljujete, sto ne izvaliste pare za Osmanagica ti i tebi slicni pa bi ostao.

Bravo za momke jer ne obecavaju ono sto ne mogu ispostovat, izbjegavaju cirkus u klubu maksimalno.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 04 avg 2019, 13:06

Polusezonske penzionerske ulaznice 15 KM........ polusezonska redovna 20 KM........ redovna kolo utakmica 5 KM....... vip ulaznica loza 100 KM godisnja

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 04 avg 2019, 13:09

Ja nisam pljuvao nikog,uvijek cu reci svaka cast za Pisku,Edu i ostale,samo kazem ako je neko napustio klub trebalo bi da stranica kluba objavi razlog,nece zemlja propasti,vise su uradili dobrog za Zvijezdu od vecine guzicara iz grada

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 13:12

SMR187 je napisao/la:Eto bas mu trebaju argumenti za takve ko sto si ti.

I da, rijesilo je se u nasu korist jer se ipak uspjela pronaci adekvatna zamjena
Niko nije govorio o zamjeni vec o situaciji sa Osmanagicem. Sad sa Kadijom. Poslije utakmice u Banovicima sa Culumom.
To nek kazu sta je.
A to o argumentima i ti i on i teletabisi slicni vama mozemo vrsit dijalog kad god hocete samo bez primitivizma i vrijedanja.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 04 avg 2019, 13:22

Nepametujte po forumu vec u Hrvatsku. Eto vas za sat na utakmici. Igramo finale protiv jake ekipe koja je usla u drugu ligu Hrvatske i bit ce solidan klub tamo.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 04 avg 2019, 13:26

Ponovo je napisao/la:Ja nisam pljuvao nikog,uvijek cu reci svaka cast za Pisku,Edu i ostale,samo kazem ako je neko napustio klub trebalo bi da stranica kluba objavi razlog,nece zemlja propasti,vise su uradili dobrog za Zvijezdu od vecine guzicara iz grada
Bit ce objava naravno nema razlog da ne bude

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 04 avg 2019, 13:28

combe80 je napisao/la:Nepametujte po forumu vec u Hrvatsku. Eto vas za sat na utakmici. Igramo finale protiv jake ekipe koja je usla u drugu ligu Hrvatske i bit ce solidan klub tamo.
IDEMO po prvi pehar

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 04 avg 2019, 14:24

Vrati posto pa vidi ko ne koga počeo vrijedjati sa glavicima Itd ja sam samo usmjerio te glavice! Ja sam bio na moru 10 tak dana i nisam u toku ono sto znam kaže mu licno trener ili neko iz kluba, kadija je prilično velike uslove imao naspram naše djece posto INA viska igrača on je taj prvi koji je otišao, otiče sigurno još 2-3 igrača koja nebudu zadovoljila! Takve ja informacije imam iz klhba

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 04 avg 2019, 14:41

Kakav sukob sa igracima. Ne pricajte gluposti. Kadija je potpisao ugovor medjutim kako se divelo dosta igraca i na tim pozicijama ponudjeno mu je da mu smanje platu koju je dog prije mjesec dana za nekih 20-30 % i nije htjeo na to pristati i napustio klub. To je pravi razlog. A kadija je kad je prwlazio u zvijezdu iz slatine dao 2000 za papire iz svog dzepa jer mu je bila zelja da tu bude u zvijezdi i opet su mu ostali duzni nesto od prosle polusezone tako da je proslu polisezonu igrao skoro dzaba,a to moze ptvrditi i piska jer sam ovo cuo od izvora bliskog njemu.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 04 avg 2019, 14:53

vijestifriske je napisao/la:Kakav sukob sa igracima. Ne pricajte gluposti. Kadija je potpisao ugovor medjutim kako se divelo dosta igraca i na tim pozicijama ponudjeno mu je da mu smanje platu koju je dog prije mjesec dana za nekih 20-30 % i nije htjeo na to pristati i napustio klub. To je pravi razlog. A kadija je kad je prwlazio u zvijezdu iz slatine dao 2000 za papire iz svog dzepa jer mu je bila zelja da tu bude u zvijezdi i opet su mu ostali duzni nesto od prosle polusezone tako da je proslu polisezonu igrao skoro dzaba,a to moze ptvrditi i piska jer sam ovo cuo od izvora bliskog njemu.
Il si mu roditelj il neki drugi rod samo se fatate za pare, a kvalitet gurate u drugu stranu. Masu talentovane djece su unistili roditelji, a pitanje jesul i bili talenti.Uvijek sam govorio problem je prave procjene igraca kod nas pogotovu nase djece fula se tu, nesmije se dozvolit pristup roditeljima jer u tim okolnostima nema objektivnosti. Treba se svima dat sansa i dobro izvagat ko vrijedi ko ne, a pare su na zadnjem mjestu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 17:03

spiska je napisao/la:Vrati posto pa vidi ko ne koga počeo vrijedjati sa glavicima Itd ja sam samo usmjerio te glavice! Ja sam bio na moru 10 tak dana i nisam u toku ono sto znam kaže mu licno trener ili neko iz kluba, kadija je prilično velike uslove imao naspram naše djece posto INA viska igrača on je taj prvi koji je otišao, otiče sigurno još 2-3 igrača koja nebudu zadovoljila! Takve ja informacije imam iz klhba
Nemam sta vracat porodicu ti nisam spomenuo. A sto se tice glavića i dalje stojim pri tom.

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 04 avg 2019, 19:57

Drago mi je da nam je FB stranica postala malo aktivnija i nadam se da ces jos aktivnija biti, jer to je jedan od nacina da se reklamise klub i privuce publika. A ti combe jaro, sjasi ba malo. Ja se zoliko obradujem kad napises da se neces neko vrijeme javljat, kad ono ti opet....

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 22:09

Koji pacenici. Kad puse ne objavljuju. Juce cim zabiju go odma objava. Danas pusa pa nista.

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 04 avg 2019, 22:29

Kaze se gol,combic,eh da ti je saznati rezultat....prc

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 avg 2019, 22:34

Pusa sincino 2-1. Sta cu saznat kad dole imam covjeka koji sve pravovremeno javi.
A sto se tice go/gol lapsus lektore, oprosti.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.