Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15662
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 04 avg 2019, 16:50

Fascinantan je nedostatak brzine ferrarija na utrkama u kojima je aerodinamika prioritet.Haman citav krug jbt :crazy:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Bundesliga
Postovi: 11425
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Bundesliga » 04 avg 2019, 16:52

Da su ga poslali u box možda bi mogao pobijediti, ali nije sigurno. Dok s druge strane Ferrari je zeznuo Leclerca pošteno, govorio sam o debilnoj taktici za Vettela, ali za Leclera je bila još gora. Ne znam što ga nisu zvali još jednom u box.
Zadnja izmjena: Bundesliga, dana/u 04 avg 2019, 16:58, ukupno mijenjano 1 put.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la muhamedhulk » 04 avg 2019, 16:53

Hahaha kakva taktika M na kraju! Ljudi su geniji u Mercedes boxu.
Steta Bottasa i pocetka..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 04 avg 2019, 17:00

Koliko su ljudi taktički iznad svih ali morao je i RB zvati Maxa u box odmah u sljedećem krugu bilo je jasno da će Hamilton biti u prednosti. Maxu se desilo ono što je Leclercu u Austriji desilo. Ferrari užasan, nije to toliko taktički već bolid je spor, užasno spor, ekipa koja se bori za sami vrh ne smije ovoliko da kasni za rivalima.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Captain4 » 04 avg 2019, 17:01

GOAT
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15662
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 04 avg 2019, 17:07

Nece nikad steci status ko Schumacher(bar u balkanskim zemljama) ali je ocigledno da ce ga stici po titulama i mozda doci i do 100 pobjeda.Moramo doduse biti realni i priznati da je cak 8 sezona dosad imao najbrzi bolid(07,08,14,15,16,17,18,19).Schumacher je taj luksuz imao 5 puta(00,01,02,03,04)
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 845
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jakobsen91 » 04 avg 2019, 17:33

Nije mogao red bull nista ovdje, da su povukli Maxa krug poslije Hamiltona opet bi 99% izgubili prvo mjesto. Bas je sredinom tog kruga pisalo da je Hamilton na 19,6 sec, a prosjek prolaska kroz box 20 sec. Zastrasajuca su bila ona vremena kad su oba bila na hardu, a kroz par krugova mu je uzeo sest sekundi. Ovako je i Vettelu skidao u Kanadi, kontas Mecka zakasnila s boxom, a onda kroz tri kruga sve istope. :lol: Ne znam kakav mode imaju u tom trenutku, ali je definitivno surovo.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Nerminovic » 04 avg 2019, 17:44

Hvala Bogu pa ce sad pauza :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 04 avg 2019, 17:49

Jakobsen91 je napisao/la:Nije mogao red bull nista ovdje, da su povukli Maxa krug poslije Hamiltona opet bi 99% izgubili prvo mjesto. Bas je sredinom tog kruga pisalo da je Hamilton na 19,6 sec, a prosjek prolaska kroz box 20 sec. Zastrasajuca su bila ona vremena kad su oba bila na hardu, a kroz par krugova mu je uzeo sest sekundi. Ovako je i Vettelu skidao u Kanadi, kontas Mecka zakasnila s boxom, a onda kroz tri kruga sve istope. :lol: Ne znam kakav mode imaju u tom trenutku, ali je definitivno surovo.
Kad bolje razmislim tako i dođe, onda bi bila priča da su ostali na stazi možda su i mogli da sačuvaju prednost imali su +20 sek prednosti. Jedino ih je mogao spasiti SC, Mercedes je po svim parametrima ispred svih i to debelo ispred svih.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la miki_92 » 04 avg 2019, 18:10

hehe

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15662
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 04 avg 2019, 18:44

Mokes je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Bottas prejadan kao i strateska ekipa Hamiltona
Ovako će vas Zrinjski večeras školovati :kafa:

Možemo li pričati o početku kraja dominacije Mercedesa :think: Mislim uzimaju ove sezone, ali počeli su i oni brljati s taktikama.
Ako nas budu ovako skolovali ko Red Bull Mercedesa necu imat problem :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Captain4 » 05 avg 2019, 00:14

BosniaBoston je napisao/la:Fascinantan je nedostatak brzine ferrarija na utrkama u kojima je aerodinamika prioritet.Haman citav krug jbt :crazy:
Zato ako sad Monzu ne uzmu neće nikad. Savršena konfikuracija staze za njihov setup. To ako ujebaju gasi sve.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Captain4 » 07 avg 2019, 14:48

Instead, if I were Toto Wolff, I’d keep Bottas and be looking for a way to loan Ocon to a midfield team, such as Renault or Haas. Then, you could use that year to evaluate how Ocon is doing, as well as the other Mercedes-backed driver who’ll surely make the switch to silver in the future - George Russell. He’s been sensational in his rookie year with a troubled Williams, even drawing comparisons to Fernando Alonso’s debut season with Minardi in 2001. You could argue the case for him being worthy of a Mercedes seat next year, but with Wolff already saying it’s between Bottas and Ocon, that’d be a real surprise.
:salut: :salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
HAKENPUC
Postovi: 69
Pridružen/a: 29 jan 2016, 14:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la HAKENPUC » 09 avg 2019, 13:23

Znači definitvno otpada Njemačka ili Španija. Iskreno nadam se Španija.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la TonySosa » 11 avg 2019, 19:46

slika

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
chelsea358
Postovi: 1088
Pridružen/a: 22 feb 2012, 14:52
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la chelsea358 » 12 avg 2019, 12:25

Albon mijenja Gaslija od Belgije

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Captain4 » 12 avg 2019, 12:26

Wow. Red Bull promotes Albon to partner Verstappen from Spa onwards, with Gasly returning to Toro Rosso #F1
Tako je. Taman da se vidi na čemu je RB. Jer sam mislio da Max izvlači 150% iz bolida, a Gasly 50%. Puna podrška za Albona, get in there Alex!
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 12 avg 2019, 12:39

Neozbiljni su plaho ovi iz Red Bulla sa ovim mladim vozačima. Kao da je svako Max pa da ga se može odmah u vatru ubacit. Ovako mislim da će uništiti samopouzdanje i karijeru u startu Albonu kao što su i Gasylu.

Ne znam zašto im je problem dovest nekog veterana na godinu dvije tri, nekoga tipa Pereza ko je dokazano dobar i može uzimati podijume, kao nekad Webbera, dok ovi mlađi dokažu da su spremni, ako već ne mogu biti strpljivi sa njima.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 12 avg 2019, 12:50

Slažem se s Donnijem, mislim drago mi je za Albona, drag mi je vozač ali ovako samo unište karijere vozačima. Gaslyu su uništili, trebali su mu dati cijelu ovu sezonu da odradi do kraja i da vide hoće li biti pomaka, pa već kad su i Gaslya otpustili dovedi nekog starijeg a ovi ostali nek se čeliče.

Nije lako doći u tako veliku ekipu, ekipu koja hoće najveće rezultate, Max u RB je to uspio kao i Leclerc u Ferrariju (iako i on pravi neke glupe greške) ali to su izuzeci, ali možda Albon i uspije i pokaže da može odmah da vozi za najveće rezultate.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Chstal » 12 avg 2019, 13:38

Unofficialpage je napisao/la:Slažem se s Donnijem, mislim drago mi je za Albona, drag mi je vozač ali ovako samo unište karijere vozačima. Gaslyu su uništili, trebali su mu dati cijelu ovu sezonu da odradi do kraja i da vide hoće li biti pomaka, pa već kad su i Gaslya otpustili dovedi nekog starijeg a ovi ostali nek se čeliče.

Nije lako doći u tako veliku ekipu, ekipu koja hoće najveće rezultate, Max u RB je to uspio kao i Leclerc u Ferrariju (iako i on pravi neke glupe greške) ali to su izuzeci, ali možda Albon i uspije i pokaže da može odmah da vozi za najveće rezultate.
Mislim da je veliki problem sto on nije pokazao da ima talenat. Ako stavimo da je Red Bull 3 ekipa, to bi znacilo da bi on trebao zavrsavati na 6 mjestu, ali on tokom ove sezone nije uopste pokazao talenat za Red Bull. Dobio je priliku i nije je iskoristio, nema tu ljutnje samo treba raditi na sebi i pokusati popraviti stvari.

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.