NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 03 avg 2019, 22:12

Samo mu što prije ugovor produžiti na par godina, dati momku platu koliku hoće. Poslije fine novce uzeti na transferu :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1256
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Kulesza » 04 avg 2019, 17:51

Pozdrav navijačima Čelika, čestitke na pobjedi i navijačkoj skupini. Da li znate što niste imali sponzore na dresovima za ovu utakmicu?
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 04 avg 2019, 17:53

Kulesza je napisao/la:Pozdrav navijačima Čelika, čestitke na pobjedi i navijačkoj skupini. Da li znate što niste imali sponzore na dresovima za ovu utakmicu?
Pa nemamo trenutno generalnog sponzora.
Bio je na sorcu PAN.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 04 avg 2019, 17:53

Kulesza je napisao/la:Pozdrav navijačima Čelika, čestitke na pobjedi i navijačkoj skupini. Da li znate što niste imali sponzore na dresovima za ovu utakmicu?
Jer nemamo sponzora,sponzor nam je Aydin :mrgreen:

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1256
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Kulesza » 04 avg 2019, 17:56

Hvala na odgovorima, da budem iskren nisam ni pomislio taj razlog :mrgreen:
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 04 avg 2019, 17:58

Kulesza je napisao/la:Hvala na odgovorima, da budem iskren nisam ni pomislio taj razlog :mrgreen:
Vjerovatno si pomisli9 da nije oradjen orint na drwsovima :rol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la almir2018 » 04 avg 2019, 17:59

Kulesza je napisao/la:Pozdrav navijačima Čelika, čestitke na pobjedi i navijačkoj skupini. Da li znate što niste imali sponzore na dresovima za ovu utakmicu?
Ma sta ce nam sponzori,imamo mi Aydu brata jaceg od svih sponzora u ligi :D :D
Sad ozbiljno vrse se neki pregovori ubrzo bi trebao biti I generalni sponzr na dresu stavljen akobogda.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Manijaci19871921 » 06 avg 2019, 10:25

Ne znam na osnovu cega vi dizete euforiju gledao sam vas protiv sirokog i sarajeva. Protiv sirokog sanse niste napravili osim gola, ljudi tri put mrtve sanse fulaju. Protiv sarajeva nema smisla trosit rijeci, ljudi vas ugurali h vasih 16 fulio je guzina sam 2 mrtve sanse, ne znate ni vi kako ste se provukli. A protiv Veleza citam na vise strana citam da su zasluzili remi. Vi nama pricate B ekipa Zrinjskog? Procitaj izjave trenera prije i poslije utakmice za sastav. U tri kola nam niko nijednu sansu nije napravio. Mladost ubili, borac ubili, Zrinjski sanse nije napravio, cist go nam poniste i jos fulimo 2 odlicne situacije. Bice vama dobar samar u subotu da se spustite. Realno ste trebali imati 3 boda i to je tako. Svake godine se u tri kola dignete pa vas ona komplet liga kenja. Protiv Amara imate samo jednu jedinu pobjedu i to prosle godine pred kraj sezone kad smo obezbjedili evropu na tabeli, hahaha i vi nekakvo satiranje najavljujete.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 06 avg 2019, 10:32

Manijaci19871921 je napisao/la:Ne znam na osnovu cega vi dizete euforiju gledao sam vas protiv sirokog i sarajeva. Protiv sirokog sanse niste napravili osim gola, ljudi tri put mrtve sanse fulaju. Protiv sarajeva nema smisla trosit rijeci, ljudi vas ugurali h vasih 16 fulio je guzina sam 2 mrtve sanse, ne znate ni vi kako ste se provukli. A protiv Veleza citam na vise strana citam da su zasluzili remi. Vi nama pricate B ekipa Zrinjskog? Procitaj izjave trenera prije i poslije utakmice za sastav. U tri kola nam niko nijednu sansu nije napravio. Mladost ubili, borac ubili, Zrinjski sanse nije napravio, cist go nam poniste i jos fulimo 2 odlicne situacije. Bice vama dobar samar u subotu da se spustite. Realno ste trebali imati 3 boda i to je tako. Svake godine se u tri kola dignete pa vas ona komplet liga kenja. Protiv Amara imate samo jednu jedinu pobjedu i to prosle godine pred kraj sezone kad smo obezbjedili evropu na tabeli, hahaha i vi nekakvo satiranje najavljujete.
Nemoj izbjegavati uci na forum u subotu oko 11-12 :thumbup:
Niko ne spominje sto smo Sarajevo prvo poouvrijeme utukli, njima pripalo drugo. Niko ne govori sto smo Velez drzali na svojoj polovici od 30 do 80 minute :D
Prot8v Sirokog fino cuvali rezultat pa napali, tako da ne sumnjam da cemo nesto drugacije twkicki i protiv vas odigrati, pazite da vas Hasan sve ne iznenadi ;)
A vi raspali Borac niste dobili, hebenu Mladost ne bi dobili da ne bi sudara glavama, da je sudija bio dobar ne bi dobili ni Zrinjski, jer bi popusili crveni. U svoju avliju ;)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la redbull93 » 06 avg 2019, 10:32

Vi ste najjaci, vi sve pobjedjujete, samo tako nastavite i bujrum u subotu. :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Manijaci19871921 » 06 avg 2019, 10:35

prisonbreak je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:Ne znam na osnovu cega vi dizete euforiju gledao sam vas protiv sirokog i sarajeva. Protiv sirokog sanse niste napravili osim gola, ljudi tri put mrtve sanse fulaju. Protiv sarajeva nema smisla trosit rijeci, ljudi vas ugurali h vasih 16 fulio je guzina sam 2 mrtve sanse, ne znate ni vi kako ste se provukli. A protiv Veleza citam na vise strana citam da su zasluzili remi. Vi nama pricate B ekipa Zrinjskog? Procitaj izjave trenera prije i poslije utakmice za sastav. U tri kola nam niko nijednu sansu nije napravio. Mladost ubili, borac ubili, Zrinjski sanse nije napravio, cist go nam poniste i jos fulimo 2 odlicne situacije. Bice vama dobar samar u subotu da se spustite. Realno ste trebali imati 3 boda i to je tako. Svake godine se u tri kola dignete pa vas ona komplet liga kenja. Protiv Amara imate samo jednu jedinu pobjedu i to prosle godine pred kraj sezone kad smo obezbjedili evropu na tabeli, hahaha i vi nekakvo satiranje najavljujete.
Nemoj izbjegavati uci na forum u subotu oko 11-12 :thumbup:
Niko ne spominje sto smo Sarajevo prvo poouvrijeme utukli, njima pripalo drugo. Niko ne govori sto smo Velez drzali na svojoj polovici od 30 do 80 minute :D
Prot8v Sirokog fino cuvali rezultat pa napali, tako da ne sumnjam da cemo nesto drugacije twkicki i protiv vas odigrati, pazite da vas Hasan sve ne iznenadi ;)
A vi raspali Borac niste dobili, hebenu Mladost ne bi dobili da ne bi sudara glavama, da je sudija bio dobar ne bi dobili ni Zrinjski, jer bi popusili crveni. U svoju avliju ;)
Pogledaj nasu statistiku, ako te vec zanima, poslije svakog meca. Ogroman broj suteva, veliki broj sansi. Minimalno duplo vise suteva i sansi
Borac se na identican nacin protiv nas provukao, kao vi protiv Sarajeva al bukvalno.
To za mladost ne lupaj molim te, na kraju smo imali i penal ljudi nam nisu presli preko centra, znam da te jede i da ti se malo sere od subote ali nema veze.
Pricas o crvenom??? O onom za koji je sinoc Banjac rekao da je sudija ispravno postupio, da je imao namjeru za start na loptu i da nema uslova za drugi zuti? Suti zenicanin voda te odnijela

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Manijaci19871921 » 06 avg 2019, 10:37

Hasan je tito, samo se namecio na boljeg od sebe.
Vama uloga favorita ostalo cemo sami vidjeti :lol: :lol:

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la redbull93 » 06 avg 2019, 10:38

Ja stvarno ne znam gdje ste vi vidjeli toliku najavu sa nase strane, ako se iko digao to ste vi. Kod nas normala logicno da cemo napisati idemo na pobjedu, ali ni blizu nije onog vaseg pisanja. Kako ce te nas popisat, kako ce te ovo, pa ono. I na kraju mi se digli haha e ja budala u pm
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 06 avg 2019, 10:40

Vidis, sve sam vase tekme gledso pa znam kakva je situacija. Puno ste se digli, nije to losa ekipa, al nije ni ekipa kakvom je vi predstavljate, ekipa za titulu.
Uopste naprijed niste toliko opasni, vrlo lahko se mozete zaustaviti, bez Zeca. A nazad u ove tri tekme djelujete odlicno, al puno je nazad kiksera, zapamti dobro. Negdje ce kiksati, ne mora to biti Bilino, al doci ce tekmi gdje ce te je*bavati njima sve redom. I da nismo se mi digli, mi najavljujemo sobru tekmu, koja sigurno moze otici na obe strane, a vjerovatno ce biti remi, a ci najavljujete pisanje, 0-3, sveti Amar sako jedna izgubljena i slicno. Citamo i mi vas pdf ne brinite.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 06 avg 2019, 10:41

redbull93 je napisao/la:Ja stvarno ne znam gdje ste vi vidjeli toliku najavu sa nase strane, ako se iko digao to ste vi. Kod nas normala logicno da cemo napisati idemo na pobjedu, ali ni blizu nije onog vaseg pisanja. Kako ce te nas popisat, kako ce te ovo, pa ono. I na kraju mi se digli haha e ja budala u pm
Daj molim te. Obje strane su iste.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la redbull93 » 06 avg 2019, 10:42

Osim13 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ja stvarno ne znam gdje ste vi vidjeli toliku najavu sa nase strane, ako se iko digao to ste vi. Kod nas normala logicno da cemo napisati idemo na pobjedu, ali ni blizu nije onog vaseg pisanja. Kako ce te nas popisat, kako ce te ovo, pa ono. I na kraju mi se digli haha e ja budala u pm
Daj molim te. Obje strane su iste.
Vi ste gori, vodite za onog dokurca i pisca goata :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Manijaci19871921 » 06 avg 2019, 10:44

Samo lagano, pobit cemo se i vidjeti ko je bolji.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la LjoZee » 06 avg 2019, 10:44

Manijaci19871921 je napisao/la:Samo lagano, pobit cemo se i vidjeti ko je bolji.
Ne pozivaj raju na nasilje :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 06 avg 2019, 10:47

Manijaci19871921 je napisao/la:Samo lagano, pobit cemo se i vidjeti ko je bolji.
Naravno. I cestitati boljem bez problema :thumbup:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 06 avg 2019, 10:48

Manijaci19871921 je napisao/la:Ne znam na osnovu cega vi dizete euforiju gledao sam vas protiv sirokog i sarajeva. Protiv sirokog sanse niste napravili osim gola, ljudi tri put mrtve sanse fulaju. Protiv sarajeva nema smisla trosit rijeci, ljudi vas ugurali h vasih 16 fulio je guzina sam 2 mrtve sanse, ne znate ni vi kako ste se provukli. A protiv Veleza citam na vise strana citam da su zasluzili remi. Vi nama pricate B ekipa Zrinjskog? Procitaj izjave trenera prije i poslije utakmice za sastav. U tri kola nam niko nijednu sansu nije napravio. Mladost ubili, borac ubili, Zrinjski sanse nije napravio, cist go nam poniste i jos fulimo 2 odlicne situacije. Bice vama dobar samar u subotu da se spustite. Realno ste trebali imati 3 boda i to je tako. Svake godine se u tri kola dignete pa vas ona komplet liga kenja. Protiv Amara imate samo jednu jedinu pobjedu i to prosle godine pred kraj sezone kad smo obezbjedili evropu na tabeli, hahaha i vi nekakvo satiranje najavljujete.
Dan nakon utakmice ces razmisljat kako su nas pobjedili a bolje smo sanse imali? Zasluzili smo barem bod, a opet ih vile nosaju. Onda ces nasilu progutat bajramski gostujuci burek u vidno ne raspolozenom izdanju, samo tebi i nama razloga znamo. Sjebat cemo vam bajramsko raspolozenje.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo i 33 gosta.