FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Zoom088 » 05 avg 2019, 11:55

baltazar7 je napisao/la:Nema sadake i solidarnosti za Velež kao prošle sezone kad vam je valjda 90% klubova puštalo utakmice. Ja pisao šta će se desiti bez ozbiljnih pojačanja. Bujrum nazad u Prvu ligu, samo je pitanje hoće li ponovo biti solidarnosti (čitaj: smijurije, puštanja, poklanjanja)...

Nepošteno ste ušli, zato ćete pošteno ispasti.
Kolega,
Dok je Dase bice i pustanja i poklanjanja. Koliko sam primjetio, kraj tvom strpljenju sto se tih Brkinih malverzacija tice je dosao upravo nakon utakmice s Velezom i jasno mi je otkud toliki animozitet prema Mostarcima. Tako i ja imam neku vrstu averzije prema Jedinstvu, Vitezu, plasticarima...ali sta mogu. Necu kriviti te klubove sto im je Bratstvo pustalo utakmice da opstanu ili izbore promociju. Adresa na kojoj krivac stanuje je na Lukama u Gracanici.

I jos nesto, Velez nece ispasti ;)
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

nekoIzMostara
Postovi: 4078
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la nekoIzMostara » 05 avg 2019, 12:17

baltazar7 je napisao/la:Nema sadake i solidarnosti za Velež kao prošle sezone kad vam je valjda 90% klubova puštalo utakmice. Ja pisao šta će se desiti bez ozbiljnih pojačanja. Bujrum nazad u Prvu ligu, samo je pitanje hoće li ponovo biti solidarnosti (čitaj: smijurije, puštanja, poklanjanja)...

Nepošteno ste ušli, zato ćete pošteno ispasti.
Ne sekiraj se ti za nas. Mi ostajemo u ligi. Najposteniji ulazak ikad u PL. E sad zamisli ako smo prema tvojim rijecima usli neposteno, kako je bilo godine prije. Velez ostaje, garantujem
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la baltazar7 » 05 avg 2019, 12:25

Zoom088 je napisao/la:
baltazar7 je napisao/la:Nema sadake i solidarnosti za Velež kao prošle sezone kad vam je valjda 90% klubova puštalo utakmice. Ja pisao šta će se desiti bez ozbiljnih pojačanja. Bujrum nazad u Prvu ligu, samo je pitanje hoće li ponovo biti solidarnosti (čitaj: smijurije, puštanja, poklanjanja)...

Nepošteno ste ušli, zato ćete pošteno ispasti.
Kolega,
Dok je Dase bice i pustanja i poklanjanja. Koliko sam primjetio, kraj tvom strpljenju sto se tih Brkinih malverzacija tice je dosao upravo nakon utakmice s Velezom i jasno mi je otkud toliki animozitet prema Mostarcima. Tako i ja imam neku vrstu averzije prema Jedinstvu, Vitezu, plasticarima...ali sta mogu. Necu kriviti te klubove sto im je Bratstvo pustalo utakmice da opstanu ili izbore promociju. Adresa na kojoj krivac stanuje je na Lukama u Gracanici.

I jos nesto, Velez nece ispasti ;)
Ja nemam animozitet prema Veležu kao klubu ali mi je itekako zasmetala prošlosezonska patetika upravo od strane navijača i simpatizera koji su žmirili na očigledne stvari, uvjerili sebe u pogrešno pa pokušali i nas ostale. Epilog svega je da se "mi ostali" sigurno nećemo toliko sikirati oko trenutnog stanja koliko oni koji su lamentirali prošle sezone. Njima je najgore ali to je njihov/vaš problem. Ja sam samo realno pisao šta će se/šta bi se moglo desiti ako Velež ne dovede jedno 10-ak pojačanja. Ne igrača, nego pojačanja. Sa prošlom sezonom je stvorena totalno pogrešna slika o mogućnostima ekipe. A znamo i zašto i kako, da ne ponavljam :D

A što se tiče Veleža kao kluba, poslije Slobode ste jedini u PL koje kao malo pratim i sretno u nastavku.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Alminjo99 » 05 avg 2019, 12:28

baltazar7 je napisao/la:Nema sadake i solidarnosti za Velež kao prošle sezone kad vam je valjda 90% klubova puštalo utakmice. Ja pisao šta će se desiti bez ozbiljnih pojačanja. Bujrum nazad u Prvu ligu, samo je pitanje hoće li ponovo biti solidarnosti (čitaj: smijurije, puštanja, poklanjanja)...

Nepošteno ste ušli, zato ćete pošteno ispasti.
:tralala: :tralala: :rol:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la baltazar7 » 05 avg 2019, 12:28

nekoIzMostara je napisao/la:
baltazar7 je napisao/la:Nema sadake i solidarnosti za Velež kao prošle sezone kad vam je valjda 90% klubova puštalo utakmice. Ja pisao šta će se desiti bez ozbiljnih pojačanja. Bujrum nazad u Prvu ligu, samo je pitanje hoće li ponovo biti solidarnosti (čitaj: smijurije, puštanja, poklanjanja)...

Nepošteno ste ušli, zato ćete pošteno ispasti.
Ne sekiraj se ti za nas. Mi ostajemo u ligi. Najposteniji ulazak ikad u PL. E sad zamisli ako smo prema tvojim rijecima usli neposteno, kako je bilo godine prije. Velez ostaje, garantujem
NEMA, dakle NEMA poštenog i najpoštenijeg ulaska iz Prve FBiH. Sretno u nastavku.

ZrinKo
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 avg 2018, 10:32
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ZrinKo » 05 avg 2019, 12:30

Slaven Musa

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FSB » 05 avg 2019, 12:35

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Zoom088 » 05 avg 2019, 12:38

baltazar7 je napisao/la: Ja nemam animozitet prema Veležu kao klubu ali mi je itekako zasmetala prošlosezonska patetika upravo od strane navijača i simpatizera koji su žmirili na očigledne stvari, uvjerili sebe u pogrešno pa pokušali i nas ostale. Epilog svega je da se "mi ostali" sigurno nećemo toliko sikirati oko trenutnog stanja koliko oni koji su lamentirali prošle sezone. Njima je najgore ali to je njihov/vaš problem. Ja sam samo realno pisao šta će se/šta bi se moglo desiti ako Velež ne dovede jedno 10-ak pojačanja. Ne igrača, nego pojačanja. Sa prošlom sezonom je stvorena totalno pogrešna slika o mogućnostima ekipe. A znamo i zašto i kako, da ne ponavljam :D

A što se tiče Veleža kao kluba, poslije Slobode ste jedini u PL koje kao malo pratim i sretno u nastavku.
Joj buraz, pa nemoj i ti.
Vjerujem da znas ko je iza ovog nicka, kao sto i ja znam ko je iza tog nicka :D. Mijesati navijacke furke, zelje navijaca, simpatizera, FB komentatora i forumasa sa ambicijama kluba je skroz pogresno. Istina, imao je Ibro par medijskih "izleta", tipa "ekipa moze parirati najjacim klubovima PL", ali nisu to sad neke stvari kojima se treba voditi ili uzimati mu za zlo. Euforija je bila ogromna i u takvim situacijama tesko je kontrolisati emocije, izjave...greska jeste bila, ali ziv covjek grijesi.

P.S. Hvala za pomoc za ugradnju tende. Legla je savrseno :thumbup: :D Bujrum u Mostar, da vidis. I ako te put nanese znaj da uvijek imas gdje biti i boraviti :wave:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 avg 2019, 12:41

@FSB : kakva glupost . ako se musa na to vadi . pomocni vam trener djurasovic , pa avdo kalajdzic , godinama zive na zapadnoj strani grada . nisam nikad cuo da je i jedan imao bilo kakav problem . ako je musi problem sto ce preuzimanjem veleza pasti u ocima nekim ljudima , to nema veze s navijacima zrinjskog nego s njegovim strahom za posao ili poslove u buducnosti

btw bajevic bio na obe domace europske utakmice Zrinjskog . a ovde kazu 'ima problema na zaapdnoj strani ' :lol: pravi mazohist , stalno se vraca

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la GradKamena2 » 05 avg 2019, 12:45

Melher trener golmana,nego nedaju pare pa nece da dođe vjerovatno,pa se vade na ove gluposti . .

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ThrillerHz » 05 avg 2019, 12:48

Ja samo ne razumijem cija je ideja bila da ekipa koja je igrala Prvu ligu, moze odgovoriti naporima nikad jace Premijer lige...
Sad na vrat na nos dovodit pojacanja, nit se mogu uigrati, nit spremiti, nadam se da ce se na kraju Velez dozvat i ostati u Premijer Ligi, gdje im zapravo i jeste mjesto!
1946~

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3526
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 avg 2019, 12:57

Ako je Ibro iz moralnih razloga dao ostavku, uprava ga je iz moralnih razloga morala uvjerit na ostanak.
Ispast nece sigurno, a Ibro kolko se god u najavi sezone prosipo s izjavama, s ovih par pojacanja bi uzeo zlatnu sredinu tabele ili koje mjesto ispod..sto je u konacnici valjda i bio glavni cilj. Al eto ih tamo..novi trener ko god bude, morat ce ispocetka upoznavat ekipu koja nije bog zna nesto...ovaj je bar tri godine s njima nesto radio i kad tad bi krenulo.
Sad da vidimo ko je dovoljno lud da prihvati mjesto trenera

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Zoom088 » 05 avg 2019, 12:59

Cetiri imena zvanicno u opticaju:
Nalic, Varesanovic, Dudic i Odovic
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1458
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Jadnimi » 05 avg 2019, 13:04

Zoom088 je napisao/la:Cetiri imena zvanicno u opticaju:
Nalic, Varesanovic, Dudic i Odovic
Nalić je korak nazad.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FSB » 05 avg 2019, 13:07

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:11, ukupno mijenjano 1 put.

nekoIzMostara
Postovi: 4078
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la nekoIzMostara » 05 avg 2019, 13:22

FSB je napisao/la:
tutankamon1905 je napisao/la:Ako je Ibro iz moralnih razloga dao ostavku, uprava ga je iz moralnih razloga morala uvjerit na ostanak.
Ispast nece sigurno, a Ibro kolko se god u najavi sezone prosipo s izjavama, s ovih par pojacanja bi uzeo zlatnu sredinu tabele ili koje mjesto ispod..sto je u konacnici valjda i bio glavni cilj. Al eto ih tamo..novi trener ko god bude, morat ce ispocetka upoznavat ekipu koja nije bog zna nesto...ovaj je bar tri godine s njima nesto radio i kad tad bi krenulo.
Sad da vidimo ko je dovoljno lud da prihvati mjesto trenera
Ibro je podnio neopozivu ostavku. Ne može tu uprava ništa učiniti kad je neopoziva. Ne bi imao rezultate jer ga je jedna grupa igrača bojkotovala.
Udari po dzepu i suspenziju pa ces vidjeti kako ce bojkotovati. Samo po dzepu i proigrat ce ko Messi svaki od njih.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zlajci » 05 avg 2019, 21:42

Dudic je bio na Sarajevo-Sloboda.
Po meni najkompletniji lik od ovih koji su se spominjali danas.
tuzlanska Sloboda

Avatar
miky_hz
Postovi: 23096
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la miky_hz » 05 avg 2019, 21:46

zlajci je napisao/la:Dudic je bio na Sarajevo-Sloboda.
Po meni najkompletniji lik od ovih koji su se spominjali danas.
Pa jbg kad mu je stan par minuta od Koseva :mrgreen:


Salu na stranu,dobar je Dudic. :thumbup:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la biceDUPLA » 05 avg 2019, 22:10

Ne brinite Velezovci moji dobri dok je nas ima da meljemo ove Ultrase. Bilo po pabu u Mostaru , bilo na Dolini Cupova. Samo vam ja ne mogu nilad halaliti ono kad ste zapeli protiv nas a.gorilo nam za titulu i laznim Mostarcima... To mi nikad nece biti jasno...jbg
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 05 avg 2019, 22:13

biceDUPLA je napisao/la:Ne brinite Velezovci moji dobri dok je nas ima da meljemo ove Ultrase. Bilo po pabu u Mostaru , bilo na Dolini Cupova. Samo vam ja ne mogu nilad halaliti ono kad ste zapeli protiv nas a.gorilo nam za titulu i laznim Mostarcima... To mi nikad nece biti jasno...jbg
Vire ti pertle, uguraj i njih. :D

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], benko21, JimmyPage, us1997 i 77 gostiju.