FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
benko21
Postovi: 2504
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 06 avg 2019, 11:29

uspjeli su srediti voz od 300 mjesta
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 06 avg 2019, 11:35

Ma bitno je samo da se pljuje uprava na infu. To sto niko nece da nas prevozi i sto se ganja evo ima 10 dana bilo kakav prevoz ili organizacija to nista.
Udjem na info preko drugovog acc i smuci mi se zivot, na sta spade, onakav forum.

Manjina preuzela vecinu, pljuni i hrakni iako pojma nemas sta se desava okolo.

Treba im pripremiti telece pecenje, autobus i besplatnu kartu da bi razmislili da li ce doci. Pa dragi ljudi Sarajevo nam igra u Cetvrtak na TUDJEM STADIONU! Sve se cini da se omoguci prevoz vozovima i busevima bar za 1000 ljudi koji se ne mogu snaci za auto, pravi se atmosfera da se pljuje po upravi.

Ponjamke vam ae u vasu ljubav prema klubu!
Kome treba prevoz nek mi se javi organizovat cu vam Allaha mi sve, samo se javite.

Nasa ljubav nema cijenu!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5494
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 06 avg 2019, 11:41

A ti dobio tek posao u klubu...pa lagano.
- FKS -

ajdohordas
Postovi: 3794
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 06 avg 2019, 11:45

Hajmo nahajcat ovo bar na osam hiljada ! Kad osam hiljada zagrmi a tribine onako blizu terena bit ce kao 15 hiljada na Kosevu !
Samo mi je glupost ovo sa zapadom da se tamo okupljamo, ja cu vala na sjever.

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1437
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 06 avg 2019, 11:50

benko21 je napisao/la:uspjeli su srediti voz od 300 mjesta
kada se mogu kupiti karte(za voz)

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 06 avg 2019, 11:54

Čuj vozom to mi dođe ko neka provokacija
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 avg 2019, 11:59

ajdohordas je napisao/la:Hajmo nahajcat ovo bar na osam hiljada ! Kad osam hiljada zagrmi a tribine onako blizu terena bit ce kao 15 hiljada na Kosevu !
Samo mi je glupost ovo sa zapadom da se tamo okupljamo, ja cu vala na sjever.
Bujrum brate na koju tribinu god zelis ! Ova info je za Horde i za ostale koji se zele prikljuciti, a iza toga stoji ideja da smo svi zajedno na toj tribini i da to izgleda mocno ! ti naravno mozes i na onaj balkon iznad parkinga ako zelis :D

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordoakapitar » 06 avg 2019, 12:00

Uprava jeste kriva i ne radi posao kako treba! Cekali su zadnji dan da prijave Grbavicu a uopste se nisu informisali da treba saglasnost Batea i Risenborga.
Bilino polje je bilo prijavljeno ranije kao rezerva Kosevu i za njega nije trebala saglasnost, tako da je Zenica ostala jedina mogucnost na kraju. Suplja je prica Uprave o povoljnijoj ponudi, jer bi na Grbavici imali SJEVER i ISTOK i to bi bilo 10ak hiljada i grmilo bi. Ovako sumnjam da ce prebaciti 5000 tako da bi i zarada bila duplo veca a ne bih morao sa porodicom kao ilegalac bez obiljezja ici u Zenicu na utakmicu.
Neka prica sta god ko hoce, Uprava je dno dna i samo im je bitna vlastita promocija svima, od Ilijevskog do buljubasicke...

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 06 avg 2019, 12:03

Hajdeee je napisao/la:A ti dobio tek posao u klubu...pa lagano.
Ma jesi normalan bolan? Kakav posao u klubu? Pa nisam ja Pljevljak sa jedne strane ili Zilic sa druge strane!
Ja sam dolazio i dolazim gdje god Sarajevo igra da bi navijao za njega i uzivao u njemu ne da bi sebi obezbjedio egzistenciju ili pokusao obezbjediti istu.

Mani se papanskih fora, sve se zna napamet. Fala Bogu pa i ovi u upravi osim debila Bilija nisu glupi! Da jesu, pod protiscima pojedinih davno bi bili bivsi.
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1437
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 06 avg 2019, 12:05

Jadnimi je napisao/la:
benko21 je napisao/la:uspjeli su srediti voz od 300 mjesta
kada se mogu kupiti karte(za voz)
Prošetao sam do kluba
SEZONSKE VAŽE (ne treba više pričati o tome)
Za organizovan prevoz, još uvijek nema zvanične informacije, nije rečeno da neće biti...

Avatar
Lecler
Postovi: 2405
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 06 avg 2019, 12:08

duplakruna46 je napisao/la:
Hajdeee je napisao/la:A ti dobio tek posao u klubu...pa lagano.
Ma jesi normalan bolan? Kakav posao u klubu? Pa nisam ja Pljevljak sa jedne strane ili Zilic sa druge strane!
Ja sam dolazio i dolazim gdje god Sarajevo igra da bi navijao za njega i uzivao u njemu ne da bi sebi obezbjedio egzistenciju ili pokusao obezbjediti istu.

Mani se papanskih fora, sve se zna napamet. Fala Bogu pa i ovi u upravi osim debila Bilija nisu glupi! Da jesu, pod protiscima pojedinih davno bi bili bivsi.
Nemoj prozivati raju po imenima ne valja ti to
ISTINA ZA VEDRANA!

mirzatele
Postovi: 11881
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 06 avg 2019, 12:15

Znači, samo jedna tribina je u opticaju

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 06 avg 2019, 12:22

Sve su Uprave krive koje su bile i jesu u klubu. Nijedna uprava se nije od 1946 godine potrudila da obezbjedi zemljiste, a kamoli stadion klubu. Moglo se od 46-85 neka lokacija da nadje, al nije bilo interesa. I u ono se vrijeme znalo da Saraj'vo ne moze igrat vjecno na Kosevu. E sad, kako ce ovo da ide dalje to je veliko pitanje. Stadion nam treba podhitno. Imamo vlasnika, pa nek upregnu svim silama da to iskoriste.

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insegnante » 06 avg 2019, 12:28

Stroj1946 je napisao/la:Sve su Uprave krive koje su bile i jesu u klubu. Nijedna uprava se nije od 1946 godine potrudila da obezbjedi zemljiste, a kamoli stadion klubu. Moglo se od 46-85 neka lokacija da nadje, al nije bilo interesa. I u ono se vrijeme znalo da Saraj'vo ne moze igrat vjecno na Kosevu. E sad, kako ce ovo da ide dalje to je veliko pitanje. Stadion nam treba podhitno. Imamo vlasnika, pa nek upregnu svim silama da to iskoriste.
Tacno tako, fakat je vise vrijeme da se poduzmu konkretne aktivnosti po pitanju stadiona. Jedan fin stadion, bez atletske, sa pokrivenim tribinama, fan shopom i poslovnim prostorima. Ne moze ovo vise ovako.

zagorski
Postovi: 7640
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 06 avg 2019, 12:37

bordoakapitar je napisao/la:Uprava jeste kriva i ne radi posao kako treba! Cekali su zadnji dan da prijave Grbavicu a uopste se nisu informisali da treba saglasnost Batea i Risenborga.
Bilino polje je bilo prijavljeno ranije kao rezerva Kosevu i za njega nije trebala saglasnost, tako da je Zenica ostala jedina mogucnost na kraju. Suplja je prica Uprave o povoljnijoj ponudi, jer bi na Grbavici imali SJEVER i ISTOK i to bi bilo 10ak hiljada i grmilo bi. Ovako sumnjam da ce prebaciti 5000 tako da bi i zarada bila duplo veca a ne bih morao sa porodicom kao ilegalac bez obiljezja ici u Zenicu na utakmicu.
Neka prica sta god ko hoce, Uprava je dno dna i samo im je bitna vlastita promocija svima, od Ilijevskog do buljubasicke...
Ima dosta istine u ovome sto kazes.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 06 avg 2019, 12:43

Kazu hrdzavom qurcu i dlake smetaju. Volim klub i idem preko 25god na utakmice a imam haman 40 banki i zadnjih 10god mi svasta nesto smeta.
2006god derbi ja na sjeveru...kisa ko iz kabla...pokisnem ko mis..pjeske kuci od Koseva. Nakon 2 dana jaka prehlada, temperatura...bolovi i pukne mi slijepo crijevo. Jedva zivu glavu izvukao.
Ja necu vise da mislim jel mi treba kisobran, dukserica, qurac palac.
Sad biram tekme bukvakno i gledam kakvo ce biti vrijeme.
Krov, krov i samo krov me zanima.
25god kisnem, drzim kisobran i ne pada mi na pamet da to vise radim da mi babo moj igra.
Pa nismo mi Pofalicki da za 70 i kusur godina nismo u stanju stadion svoj da imamo.
Velez koji jedva krpi kraj sa krajem od rata pa ovamo napravi nesto sto lici na stadion i jos da pokriju onu tribinu za njih top ( eto sad kao i imaju neku upravu koja ima para).
Kisnut cu i rizokovat svoje zdravlje samo na neke jake utakmice, ostalo me zanima samo lijep dan.
Nece meni ni bilo kome Husref ni Sabrina doci kad zdravlje izgubis.
Pa bolan da imamo postuju navijace onaj sjever bi natkrili da ne kisnu oni ljudi koju ih prate tolike godine i deru svoja grla.
Sta ima veze sto nije tvoj stadio, ulozi barem toliko natkrij sjever zbog tih momaka, izbori se za to da uradis za te momke.

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 06 avg 2019, 12:53

Posjeta na Kosevu ce biti poboljsana, tek kad budu uslovi na stadionu znatno bolji.
Do tad, bit ce par utakmica fina posjeta, kad krene neka euforija i kad se lijepo vrijeme poklopi. Sve ostalo, 2000 do 3000 najzagrizenijih je realnost.
Sam dozivljaj gledanja utakmice na Kosevu je nesto sto odvraca navijace.
Sablasno prazno je kad je gore 5000 ljudi.
Nikakvog ambijenta niti atmosfere nemas.
U Zenici ili na Grbavici, to je apsulutno drugacije.

Stadioncic od 12-13 hiljada ljudi na ok lokaciji, natkriven sa normalnim uslovima, donjeo bi prosjecnu posjetu od 7-8 hiljada.
Svaku utakmicu bi imao atmosferu da pozelis doci ponovo.

Zivimo u 21. vijeku. Zasto neko da se pati i trosi svoje vrijeme, za svoje pare, a prozvod i usluga su losi?

kraljlavova
Postovi: 563
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 06 avg 2019, 12:57

Ako dodje ovaj napadac sto pregovara sa nama ahmo klupa

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 06 avg 2019, 13:02

Branimir Hrgota

Avatar
ledesma
Postovi: 4890
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 06 avg 2019, 13:04

Jel nas to malo hajcate, ja mislim da su sanse da dodje 1:100

Àaaàaaaaa
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nula80 i 29 gostiju.