Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 07 avg 2019, 11:52

Komedija od uprave nastavlja da se bruka

Gdje god pokucaju ljudi ih popisaju,tako i treba kad hoces zadnju sedmicu igrače da dovodiš nek ih jbe ko stigne i roka cijene koje poželi,veliki Ed Woodvord jos jednom prezentuje svoje umijeće dovođenja igrača i kupovine na vrijeme

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 07 avg 2019, 12:13

Znalo se odmah sta se sprema pa lik se za igraca iz Championshipa natezao mjesec dana :crazy:

Ole rekao da zeli pojacanja do pocetka priprema klub mu doveo 1 startera

Zadnje kolo lige kaze neki igraci nece biti ovdje pocetkom iduce sezone i evo 2 dana do pocetka svi i dalje tu :facepalm:

2018/19:

Herrera❌
Fellaini❌
Matic
Pogba
Fred
McTominay
Pereira
Mata

2019/20:

Matic
Pogba
Fred
McTominay
Pereira
Mata

:tokralju: a ovo je vrhunac strategije

Bez ikakve sumnje mogu reci da Leicester i Wolves imaju jaci roster na sredini terena

Povredom Pogbe... ma bolje i da ne pocinjem

I treba jos jednom reci Youri Tielemans se mogao dovesti za £40m bez ikakvih natezanja i to su propustili
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 07 avg 2019, 12:40

Bez povrede Pogbe sredina je komična,Mctominy samo moze igrati protiv slabi ekipa jer kreativnost mu je nula,Fred je nula bodova svakako tako dobro si da sredinu terena ima bolju 80% ekipa i pri tom uzmes da Pogba igra reda radi,moze se reci da smo slabiji živci moji adios i ove godine,o napadu sa C Ronaldom da ne pricam daj samo meni ja sam zvjezdica i super

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 07 avg 2019, 12:51

Da, ali zato sa Pogbom smo brutalni...

Steta za Eriksena ali glupost je propustiti onakvog Fernandesa recimo. Ne kontam Eda po ko zna koji put jer nam je sredina sada postala najslabiji dio tima.

Jedino da Matic ili Fred proigraju kako treba.

Ali ne mogu se svi ovi problemi rijesiti za jedan prelazni rok, to smo realno svi znali. Primarni cilj je ostvaren sa dva nova igraca u odbrani, vidjet cemo hoce li se pokazati.

Za nas je prelazni zavrsen, steta za Brunu jbga.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Valencia » 07 avg 2019, 13:07

Jbg, tesko je bilo ocekivati da Eriksen predje u slabiji klub i losiji grad.

Jedino novac moze donijeti prevagu.

...

Igrac ocigledno zeli u Real, ali dobro da je Junajted makar pokusao. Mozda jos nije gotovo. Neka velika ponuda igracu mozda okrene situaciju. :mrgreen: Juanjted je u takvoj situaciji da mora nerealno placati da bi dosao neki igrac.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Adnan89 » 07 avg 2019, 13:33

Ako nece niko dolazti onda stvarno se nadam da ce Angel Gomes dobiti priliku.

Razumijem da klubu je u interesu da trose sto manje I da budu u CL ALI zar nije bolje odjednom pojacati svu ekipu kao sto je City I onda svi igraci mogu odjednom poceti skupa uklapat se I tako negube najbolje godine cekanju na transfere drugi.

Naprimjer kupimo Pogbu prije 3 godine covjek je sad u najboljim godinama I jos nemam desnog krila ili jos jednog kvalitetnog veznog igraca, nije ni cudo sto hoce da ide kad je vec u najboljim godinama.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 07 avg 2019, 14:11

Znam samo da ce Ole morati postati ozbiljan mađionicar da na kraju izbori top4

Grijeh je trositi godine Pogbi i DDG u ovakvom klubu ja da sam na njihovom mjestu podnio bih zahtjev za transfer

Kad je RVP odlazio iz Arsenala isto sam ovo rekao ne mozes biti sebican i drzati takvu klasu da propada u klubu i ljutiti se ako takav igrac zeli da ode isto to sad mislim i za Pogbu i DDG jer ovaj United je cak u gorem stanju od Arsenala iz 2012 bar su oni tad bili redovni u top4
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 07 avg 2019, 16:36

Rooney88 je napisao/la:
Ali ne mogu se svi ovi problemi rijesiti za jedan prelazni rok, to smo realno svi znali. Primarni cilj je ostvaren sa dva nova igraca u odbrani, vidjet cemo hoce li se pokazati.

Za nas je prelazni zavrsen, steta za Brunu jbga.
Ovo je ključno.

Sljedeće ljeto vjerovatno će se vezni red rješavat i napad. Mogli su jednog veznjaka i ovo ljeto komotno (barem Bruno F.), ali eto, sljedeće ljeto će vjerovatno morat sigurno dva kupit + krilo/špica, ovisno kako se pokažu ovi koji dobiju šansu ove sezone.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 07 avg 2019, 19:10

Ode nam Lukaku :(
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 07 avg 2019, 19:28

Hahaha pored živi Smolinga ,Jonesa ,Darmijana Roha, Baija ,Younga,Matica Itd mi prodamo standardne igrace Hereru i Lukakua a nikog nisi doveo u napadu i sredini ,jel mene neko jbe da ce ovako se sve završiti,pa jedva cekas prelazni rok onda te ljudi popisaju iz roka u rok sve gore

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 07 avg 2019, 19:38

Manchester United rejected a bid from Everton to take Chris Smalling on a season-long loan :shifty:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 07 avg 2019, 19:43

Pored hodajuce bolnice Roja i Jonesa realno glupo bi i bilo pustiti Smalla jer je bolji i zdraviji od ova 2
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la dnalydal » 08 avg 2019, 00:40

Lijepo smo mi ovo odradili. Ne smijem ni da izbrojim koliko miliona za rezervno krilo, desnog beka koji ko zna hoće li se dokazati i centralnog beka koji bi stvarno trebao biti upgrade, ali kojeg ce trebati mjesec-dva uklapati. Sad još ako puknemo osamdesetak miliona na rezervnog napadača (a spominje se ovaj Inaki Williams iz Bilbaa), to će već biti vrhunac vizije. Vezni red realno Crystal Place ima jači...

Nekako se još uvijek nadam da psotoje neki dogovoreni transferi za zadnji dan prelaznog roka, kao osigurači u slučaju da se desi ovo ili desi ono.....a to što nismo doveli nikoga je već sasvim dovoljno dešavanje. Valjda sutra sleti nešto u taj vezni red, jer smo u situaciji da bi nam Muamer Svraka dobro došao :D

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la MANUTDTe » 08 avg 2019, 00:58

Patrice_Evra_3 je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Ali ne mogu se svi ovi problemi rijesiti za jedan prelazni rok, to smo realno svi znali. Primarni cilj je ostvaren sa dva nova igraca u odbrani, vidjet cemo hoce li se pokazati.

Za nas je prelazni zavrsen, steta za Brunu jbga.
Ovo je ključno.

Sljedeće ljeto vjerovatno će se vezni red rješavat i napad. Mogli su jednog veznjaka i ovo ljeto komotno (barem Bruno F.), ali eto, sljedeće ljeto će vjerovatno morat sigurno dva kupit + krilo/špica, ovisno kako se pokažu ovi koji dobiju šansu ove sezone.
Veliki dio mene se slaze sa svim napisanim. Dao Bog da smo ovako prije 2 god. uradili.
Realno imam i strah da se desi 2. godina bez LP.

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la MANUTDTe » 08 avg 2019, 01:10

dnalydal je napisao/la:Lijepo smo mi ovo odradili. Ne smijem ni da izbrojim koliko miliona za rezervno krilo, desnog beka koji ko zna hoće li se dokazati i centralnog beka koji bi stvarno trebao biti upgrade, ali kojeg ce trebati mjesec-dva uklapati. Sad još ako puknemo osamdesetak miliona na rezervnog napadača (a spominje se ovaj Inaki Williams iz Bilbaa), to će već biti vrhunac vizije. Vezni red realno Crystal Place ima jači...

Nekako se još uvijek nadam da psotoje neki dogovoreni transferi za zadnji dan prelaznog roka, kao osigurači u slučaju da se desi ovo ili desi ono.....a to što nismo doveli nikoga je već sasvim dovoljno dešavanje. Valjda sutra sleti nešto u taj vezni red, jer smo u situaciji da bi nam Muamer Svraka dobro došao :D
Inaki W. ako si ga gledao uopšte nije loš.
Igrac je uporan, brz, snazan na nogama i daje golove. Iskreno pitanje je dal’ bi uopste bio rezerva. Bekovi ako budu na svom nivou uz napadače Rasf., Inaki W. i Martiala meni uopste ne djeluje lose.
Vezni red OK ne daje nam neku sigurnost. Odbrana bi trebala biti OK.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 08 avg 2019, 09:18

Ljudi moji kako ne kontate da bez veznog reda ekipa ne postoji,djaba ti u vrhu Mesi Ronaldo Mbape kad nemas sredinu da drži ekipu,pa nas je prošlu sezonu na sredini tukao ko god je htio da ima incijativu i drži loptu to je mogao,mi ne možemo zadržati loptu duze od 30 sekundi u sredini jer nemas znalaca koji se ne boje da imaju posjed,nego cim dodje odma se Pogbi gura i ovaj ide pas dal ce proci il nece

Ovo je propast da se krene u sezonu sa ovakvom vezom,pomiriti se da ti svaka jača ekipa drži posjed i da igramo na kontre,ovo ako ostane ovako a izgleda hoce onaj nek se pakuje u Norvešku nakon 5-6 kola jbg Ed koji ga je i doveo da umiri navijače pa im ga sad cucno u ovom prelaznom

Avatar
Asteriks
Postovi: 14316
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 08 avg 2019, 09:52

Kljucno u cijeloj prici da smo rijesili utege poput Felle i Romelua, tandem na koji se ukupno placalo 300k sedmicno.

Gledajuci kvalitet rostera, sa eventualno rezervnim spicom imamo mnogo ofanzivnog potencijala te betonsku defanzivu.

Ne zelim reci kako je totalna egzaltacija na planu ali mali Scott se protiv Barce i PSG istakao kao najjaci pojedinac. Istina, momak tek treba da se dokaze u kontinuitetu no ova snaga, cistoca pasa, kontrola etc sigurno obecava.

Tri igraca u nogama imaju 15-ak komada (Martial, Rash i Labilni), s tim da od Rasha ocekujem velike stvari i probijanje magicne cifre od 20.

Razlog - vidno radio na realizaciji dok je u ostalim segmentima jedan od kompletnijih ofanzivaca.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 08 avg 2019, 09:55

SiamoNoi je napisao/la:Neće United nikoga ogulit nego će Inter odustat od igrača ako ovaj nastavi sa svojim ludim prohtjevima.Već se traže alternative.

Mozete 70ak M uzet što je već svakako puno previše i da se mene pita pola od toga je maksimum što bi ikad ponudio za njega.I sa tih 70ak United bilježi profit na igraču koji im nije potreban.

Izgleda da fanovi Uniteda imaju neki problem sa shvacanjem pojma obavezan otkup posto svi do jednog pišu o tome da Inter trazi igrača na posudbu i da tko zna šta će bit dalje.

Uostalom,United je izgleda i pristao na rate kako sam odmah i rekao da će ovo funkcionirat ako se ostvari samo je problem što oni i dalje traze sulude cifre.

Novac je najmanji problem.Samo nitko nije lud dat skoro 90 M za ovu panjinu koliko god zapeli.
Gdje ste,nitko ni riječi o odbjeglom sinu belgijskom? :lol: Po Unitedovim uvjetima će ići rekoste :lol:

Lagano na 5 rata gospodin Beppe Marotta slozio deal.60 i sitni i nekakvi bonusići i postoci Marotta style.Hvala i doviđenja :wave:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2019, 09:58

Svaka cast buraz, platili ste 80 miliona neciju rezervnu opciju koja se zove Lukaku. Svi smo impresionirani. :D

Vama u svakom slucaju hvala sto ga vise ne moramo gledati u Unitedu. :rol:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 08 avg 2019, 10:04

Osim što nije ni blizu 80M.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.