Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
bambus
Postovi: 4256
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la bambus » 07 avg 2019, 01:51

Nista lose,na Bilinom vec godinama ima zastitna mreza.Okej je to zbog ubacivanja predmeta u teren,pogotovo za BB.Al ovo je sramota.Nemas nikakvih uslova.Prolazis ispod domacih navijaca.Prolazis preko nekog kamenja,koji se lahko moze iskoristiti za belaj.Ove betonske ploce nisu u vinklu,povrede lahko moguce,voda se pije iz slaufa u vec napravljenoj bari i blatu pored tribine.Pisas iza tribine.Ograda kojoj malo fali da spadne.I takav ugodjaj 7 km,nemoj molim te.Ni BB nije nista bolji,niti oni nemaju WC,vode al makar normalno stojis na tribinama a jos ti uz to prodaju pivu. :mrgreen: Grbavica isto tako nema nista.Zakljucaju WC i to je to.Prosle godine nase poslali na trafiku na poluvremenu po vodu,pomijesali se nasi i TM al bez belaja.Kosevo okej ima sve,Pecara takodjer,Ugljevik takodjer,Bijeljina pijes vodu iz cesme a poljski WC.Okej.Kakanj vodu imas isto iz slaufa a pisas prije tekme kraj Bosne. :mrgreen: Tusanj rinaka ziva.
Niste jedini,al brate sramota za sta se sve pare uzimaju i to nije male . 100 × 7 = 700 km za nista.Al eto hajd.
!

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la FSB » 07 avg 2019, 02:34

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la Laznjak » 07 avg 2019, 03:36

Grafiti odlicni. Steta sto kod nas ima neka glupa furka da se isti unistavaju. Valjda ce prestat ta budalastina. @bambus. Sjecas li se Tuzle kad dodjes na Tusanj i na livadi stojis , okacis trans i samo u njega gledas. Javi ti neko ako padne gol ili te igraci iznenade kad dotrce do ograde... Hvala Bogu izgradilo se dosta, jos dosta treba da se gradi, ali i ovo je ok gdje se sve islo.
Mozda prijedlog dok ima praznog hoda da se baci koja slika ono perverzna, gdje je tribina bas mocna u neom trenutku, koliko sutra cu naci par slika da okacim Hordi, ima tu materijala sa svih strana.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la Laznjak » 07 avg 2019, 03:39

Glupo je sto se klubovi nisu dogovorili oko reciprociteta, kao nekad sto je bilo, bar ovi koji imaju podrsku na strani. Toliko kluovi mogu izaci u susre svojim navijacima.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 07 avg 2019, 09:42

nema gostovanja koje nije zanimljivo na bilo koji nacin :mrgreen: jos da Jedinstvo udje, pa da se i taj Bihac odradi :bih:

rodjeni i robijasi sto se tice grafita top u drzavi
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

nekoIzMostara
Postovi: 4029
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 avg 2019, 11:46

FSB je napisao/la:Novi grafiti RA (i par starijih)

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Od ovog bi se i transparent mogao uraditi, bio bi vrh:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: nekoIzMostara, dana/u 07 avg 2019, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
bambus
Postovi: 4256
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la bambus » 07 avg 2019, 13:24

Laznjak je napisao/la: Sjecas li se Tuzle kad dodjes na Tusanj i na livadi stojis , okacis trans i samo u njega gledas. Javi ti neko ako padne gol ili te igraci iznenade kad dotrce do ograde... Hvala Bogu izgradilo se dosta, jos dosta treba da se gradi, ali i ovo je ok gdje se sve islo.
Mozda prijedlog dok ima praznog hoda da se baci koja slika ono perverzna, gdje je tribina bas mocna u neom trenutku, koliko sutra cu naci par slika da okacim Hordi, ima tu materijala sa svih strana.
Bas to,ograda koja je veca od tebe i na kacenje transa nista ne vidis.Iza tebe bila ko kucica neka 2 sa 2 haha i ko uspije da se popne na nju dobro i jest,makar nesto vidi.Ne znam za vas ali nama je redovno na toj tribini bio fin docek.Mokraca,go*na i tako to,zivot ti se smuci jos vrijeme 3 za 3.Ides na gostovanje a znas da ces izgubiti. :mrgreen:
!

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 07 avg 2019, 14:54

Predpostavljam da je nasa uprava dosla do rijesenja po pitanju gostujuce tribine, vjerovatno su razmisljali tako da eventualnim smjestajem gostujucih navijaca na pocetak centralne tribine gube na kapacitetu iste, a i zbog mogucnosti sukoba koji su se znali desavati u proslosti. Definitivno su trebali pronaci bolje rijesenje u vezi izgradnje gostujuce tribine, ako nista pametnija je odluka bila montazna tribina nego trenutno naslagani blokovi koji su neuslovni, a i cijena od 7 KM za istu tribinu nije realna kada se uzme u obzir da na istoj tribini zbog nepaznje moze doci do povrede gostujucih navijaca.

Kada smo se vec dotakli gostujucih stadiona i gostujucih tribina mi smo imali "srecu" da smo u dva perioda igrali u federalnoj ligi prvi put od 2003 do 2006, a drugi put od 2016 do 2019, pa je u prvom periodu po prici starijih bilo zanimljivih gostovanja u Citluku, u Drinovcima, u Kiseljaku, u Mramoru itd itd. Drugi period u federalnoj ligi vise manje zanimljiv kod stabilnih federalnih klubova smo znali gostovati i po 3 puta Bihac, Gradacac, Gracanica, Kakanj itd itd, kako god grupa se pojavila u svakom gradu i na svakom stadionu.

Sto se tice trenutnih i bivsih PL stadiona svugdje su isti hajmo reci neuslovi za gostujuce navijace osim mozda par stadiona u Zenici, u Sarajevu oba, u Sirokom i tjt. Sjecam se one tribine u Prijedoru jedne godine umalo nogu ne slomi nas jedan momak jer je drvena skela bila puknuta, a ulaz na tribinu prihvatljivih 3 KM. :mrgreen: Volio bi da se vrati Leotar u ligu kroz par godina, Trebinje je dobro gostovanje pogotovo za nas Hercegovce, a za Bosance i nije toliko. Cini mi se da je u Lukavici ulaz na gostujucu tribinu godinama bio 7KM u par navrata je toliko naplacivano nasim, ali definitivno najjaca gostovanja su kup gostovanja Laznjak je postavio odlican izvjestaj na njihovoj temi u vezi gostovanja u Bosanskom Novom. Kad vec pricam o kup gostovanjima Mrkonjic Grad je zanimljivo gostovanje bio prije 6-7 godina, ulaz na tribinu fakticki s brda, a teren neravan ne znam kako su igraci uspjeli igrati na njemu, mislim da su i Manijaci bili na kup utakmici u Mrkonjic Gradu. Moram da spomenem i utakmice kupa Fbih to je kao pretkolo kupa BiH jedne godine smo bili u Seoni gdje je bila prava teferic atmosfera da se pravo izrazim. Tribina tek izlivena stolovi formirani na sred tribine, u sklopu tribine ili pored tribine sator u kojem se pece rostilj, harmonika svira od strane domacina i to sve u toku utakmice, ne dolazi svaki dan Velez u Seonu kraj Srebrenika. :mrgreen:
Cak je i jedan forumas inace navijac Sarajeva iz okoline Srebrenika bio na toj utakmici do nas dosao, prepoznat ce se necu da ga imenujem. Iduce godine je cini mi se bilo gostovanje u Donjoj Mahali kod Orasja protiv Dinama iz Donje Mahale nose ime po Dinamu iz Zagreba cak i grb imaju malte ne isti, a na poluvremenu sviraju pjesme Dinama. Fin stadion, mirno mjesto, ljudi gostoljubivi isto kao u Seoni i nasih 20ak koji su dosli iz Mostara + mislim koliko sam upoznat da je na tu utakmicu, taj dan direktno dosao iz Beca jedan Velezovac. :salut:
Kako god ovo je odlicna tema da momci iz razlicitih grupa pisu svoja iskustva sa gostovanja bez ikakvih prepucavanja i da se postavljaju izvjestaji navijackih grupa sto je i prvobitni cilj teme. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Kristijan
Postovi: 735
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la Kristijan » 07 avg 2019, 15:23

Tema je fino zamišljena, ali...

Do prvog drugačijeg pogleda. Percepcije moj i tvoj. Sistema nije naše i naše jest. Nacionalizma i šovinizma. Upiranja prstom. Moralnih vertikala. Ismijavanja drugog i drugačijeg. Nametanja jedinstvenog. Ispravnog. Klinačkih fora. Podjela. Svađa i prepucavanja. Toliki joj je vijek. Uostalom navijači pojedinih timova više i ne pišu na forumu.

Činjenica je da su navijački pokreti u regiji, pa samim time i u BiH u padu. Sve je teže privuči, a naročito zadržati klince na tribini. Biti im autoritet zadatak iznad svih. Primjer. Nemoguće.

Po meni suštinsko pitanje i tema svih tema na ovom forumu bi trebala biti - Do kada će se navijači u BiH tretirati kao stoka koja odgleda 2/3 utakmice?

O tome naravno mediji ćute. Jedva čekaju neku baklju, transparent, povik. Da ne govorimo o selektivnom pristupu i subjektivnim osjećajima zasnovanim isključivo na gorepomenutim detaljima sagledavanja stvarnosti.

Nepojmljivo mi je da u 21-om vijeku u vremenu nekakvih modernih shvatanja gostujući navijači ulaze u 20-om, a stadion napuštaju u 75-om minutu.
To ni u Argentini odavno nije slučaj.

Avatar
AdkoHz
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 apr 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la AdkoHz » 07 avg 2019, 15:25

Dobra tema :thumbup:
1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la FSB » 07 avg 2019, 15:33

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la UstanikSBII » 07 avg 2019, 15:39

Kristijan je napisao/la:Tema je fino zamišljena, ali...

Do prvog drugačijeg pogleda. Percepcije moj i tvoj. Sistema nije naše i naše jest. Nacionalizma i šovinizma. Upiranja prstom. Moralnih vertikala. Ismijavanja drugog i drugačijeg. Nametanja jedinstvenog. Ispravnog. Klinačkih fora. Podjela. Svađa i prepucavanja. Toliki joj je vijek. Uostalom navijači pojedinih timova više i ne pišu na forumu.

Činjenica je da su navijački pokreti u regiji, pa samim time i u BiH u padu. Sve je teže privuči, a naročito zadržati klince na tribini. Biti im autoritet zadatak iznad svih. Primjer. Nemoguće.

Po meni suštinsko pitanje i tema svih tema na ovom forumu bi trebala biti - Do kada će se navijači u BiH tretirati kao stoka koja odgleda 2/3 utakmice?

O tome naravno mediji ćute. Jedva čekaju neku baklju, transparent, povik. Da ne govorimo o selektivnom pristupu i subjektivnim osjećajima zasnovanim isključivo na gorepomenutim detaljima sagledavanja stvarnosti.

Nepojmljivo mi je da u 21-om vijeku u vremenu nekakvih modernih shvatanja gostujući navijači ulaze u 20-om, a stadion napuštaju u 75-om minutu.
To ni u Argentini odavno nije slučaj.
Dosta si toga u pravu ali ne navodiš nigdje da li navijači imaju imalo odgovornosti za takav tretman? Evo primjer Robijaša nedavno su im razbijena stakla na busu u Širokom! I odjednom im svi kriv! Policija, ovaj onaj a oni prošle sezone 2 puta pokušali napasti navijače Širokog! Veliki problem kod navijača su fizički obračuni! Onda ne možeš drukčije nego ovako! Primjer na Grbavici zadnje kolo gdje su napadnuti navijači Zrinjskog na samoj tribini!!! O čemu pričati dalje!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Kristijan
Postovi: 735
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la Kristijan » 07 avg 2019, 15:49

Sve se može kad se hoće.
Dakle prosto. Obavijestiš domaću publiku da će na stadionu ostati 15 minuta duže, gostima omogućiš da nakon posljednjeg sudijskog zvižduka izađu momentalno. Ljudi znaju preći 4-5 sati u jednom pravcu da bi odgledali 60 minuta fudbala... Bjedno.

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la UZM » 07 avg 2019, 16:18

Kristijan je napisao/la:Sve se može kad se hoće.
Dakle prosto. Obavijestiš domaću publiku da će na stadionu ostati 15 minuta duže, gostima omogućiš da nakon posljednjeg sudijskog zvižduka izađu momentalno. Ljudi znaju preći 4-5 sati u jednom pravcu da bi odgledali 60 minuta fudbala... Bjedno.
Idu gostovanja nabolje... prije je bilo sto puta gore neda mi se ni pisat, same misli na gostovanja od prije 10-15 godina me nagone na povracanje. Al danas iako ne idem, po pricama sam stvorio sliku. Npr. sad kad su nasi isli na Grbavicu, imali fin autobus, putovali svega 3 sata, malo stajanja, dosli skoro na pocetak utakmice, policija ih nije dirala, al kad sve to dobijes nadju se mangupi koji ce pravit belaj i sto je maloprije neko reko, da nema tih sukoba ne bi ni polcija tako stroga bila. Misljenja sam da sami trebaju pojacat specijalnu jedinicu kod gostiju, kosto mi na BB radimo, proriv Utrechta i onih banana navijaca bio zid od 20-30 specijalnih policajaca. Jer samo s takvom slikom navijaci nece ni pokusavat radit devar. Onako na grbavicu ulaze nasi, a izmedju navijaca stoje 3 redara.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 07 avg 2019, 18:18

sve i nekako mogu da shvatim to sa policijom da gostujuce navijace izvedu 5-10 minuta pred kraj tekme (iako kao sto rece Kristijan sve se moze kad se hoce, dokaz Sa derbi) , al u Tuzli da gostujuce navijace premjeste na kraju one tribine i gdje moras proci ispod domacih navijaca ne mogu nikako.

welcome to Baznia :bih:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la prisonbreak » 07 avg 2019, 21:09

dejavu je napisao/la:sve i nekako mogu da shvatim to sa policijom da gostujuce navijace izvedu 5-10 minuta pred kraj tekme (iako kao sto rece Kristijan sve se moze kad se hoce, dokaz Sa derbi) , al u Tuzli da gostujuce navijace premjeste na kraju one tribine i gdje moras proci ispod domacih navijaca ne mogu nikako.

welcome to Baznia :bih:
Dokaz je i Zenica. Gdje gostujuci navijaci ostaju moza 15-20 minuta da se isprazni stadion i onda lagano ih pustiri.
To treba raditi na svim terenima.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
ultrabosnia
Postovi: 200
Pridružen/a: 17 maj 2019, 15:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la ultrabosnia » 07 avg 2019, 21:14

UstanikSBII je napisao/la:
Kristijan je napisao/la:Tema je fino zamišljena, ali...

Do prvog drugačijeg pogleda. Percepcije moj i tvoj. Sistema nije naše i naše jest. Nacionalizma i šovinizma. Upiranja prstom. Moralnih vertikala. Ismijavanja drugog i drugačijeg. Nametanja jedinstvenog. Ispravnog. Klinačkih fora. Podjela. Svađa i prepucavanja. Toliki joj je vijek. Uostalom navijači pojedinih timova više i ne pišu na forumu.

Činjenica je da su navijački pokreti u regiji, pa samim time i u BiH u padu. Sve je teže privuči, a naročito zadržati klince na tribini. Biti im autoritet zadatak iznad svih. Primjer. Nemoguće.

Po meni suštinsko pitanje i tema svih tema na ovom forumu bi trebala biti - Do kada će se navijači u BiH tretirati kao stoka koja odgleda 2/3 utakmice?

O tome naravno mediji ćute. Jedva čekaju neku baklju, transparent, povik. Da ne govorimo o selektivnom pristupu i subjektivnim osjećajima zasnovanim isključivo na gorepomenutim detaljima sagledavanja stvarnosti.

Nepojmljivo mi je da u 21-om vijeku u vremenu nekakvih modernih shvatanja gostujući navijači ulaze u 20-om, a stadion napuštaju u 75-om minutu.
To ni u Argentini odavno nije slučaj.
Dosta si toga u pravu ali ne navodiš nigdje da li navijači imaju imalo odgovornosti za takav tretman? Evo primjer Robijaša nedavno su im razbijena stakla na busu u Širokom! I odjednom im svi kriv! Policija, ovaj onaj a oni prošle sezone 2 puta pokušali napasti navijače Širokog! Veliki problem kod navijača su fizički obračuni! Onda ne možeš drukčije nego ovako! Primjer na Grbavici zadnje kolo gdje su napadnuti navijači Zrinjskog na samoj tribini!!! O čemu pričati dalje!
A ko je drugi kriv majke ti? Policija je ta koja je zaduzena da obezbijedi sigurnost, ali poznato je da vrhunska saradnja izmedju murije i skripica koji pobacaju sve pa se uhvate noge...
I kad ti budu svi leđa okrenuli

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 avg 2019, 21:21

nekoIzMostara je napisao/la:
FSB je napisao/la:Novi grafiti RA (i par starijih)

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Od ovog bi se i transparent mogao uraditi, bio bi vrh:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Veceras aBd se radi novi, ujutro u zoru gotov :)
Svaka čast :thumbup: :clap:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la ANTIFA ! » 07 avg 2019, 21:31

prisonbreak je napisao/la:
dejavu je napisao/la:sve i nekako mogu da shvatim to sa policijom da gostujuce navijace izvedu 5-10 minuta pred kraj tekme (iako kao sto rece Kristijan sve se moze kad se hoce, dokaz Sa derbi) , al u Tuzli da gostujuce navijace premjeste na kraju one tribine i gdje moras proci ispod domacih navijaca ne mogu nikako.

welcome to Baznia :bih:
Dokaz je i Zenica. Gdje gostujuci navijaci ostaju moza 15-20 minuta da se isprazni stadion i onda lagano ih pustiri.
To treba raditi na svim terenima.

Bio sam u Zenici 5-6 puta na gostovanju ukljucujuci i onu utakmicu koja se igrala na Kamberovic polju i uvijek smo izlazili 10-15 minuta ranije sa stadiona osim jedne godine kada su Robijasi bili u bojkotu cini mi se 2014-e. Je li se to nesto promijenilo od kad nismo bili u PLBiH ili? :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji/diskusije (PL BIH)

Post Postao/la Fareus1921 » 07 avg 2019, 21:35

prisonbreak je napisao/la:
dejavu je napisao/la:sve i nekako mogu da shvatim to sa policijom da gostujuce navijace izvedu 5-10 minuta pred kraj tekme (iako kao sto rece Kristijan sve se moze kad se hoce, dokaz Sa derbi) , al u Tuzli da gostujuce navijace premjeste na kraju one tribine i gdje moras proci ispod domacih navijaca ne mogu nikako.

welcome to Baznia :bih:
Dokaz je i Zenica. Gdje gostujuci navijaci ostaju moza 15-20 minuta da se isprazni stadion i onda lagano ih pustiri.
To treba raditi na svim terenima.
Slično je i kod nas u Kaknju ali prvo se nakon tekme ispraznu gosti pa tek onda domaćini kao slučaj protiv Želje Sarajeva i Čelika gdje dođe preko 500 navijača na sjever a kad dođu Ultrasi,Fukare,Lešinari,RA i jednom su bili Škripari nedolazi do problema i svi izađu mirno jer nedođe više od 100 navijača na sjever.A i vala gostovati u Kaknju i vala nije baš rizično.Ima malo više policije i to je to a i mali nedostatak je WC na sjeveru ali opet imaš tribinu i nikad nije bilo nekih većih problema u Kaknju između gosta i domačina osim sad zadnju protiv Želje ali opet svi su dobrodošli u Kakanj
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, AVNOJ, emil02in, Pantelija i 20 gostiju.