Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Asteriks
Postovi: 14224
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Serie A

Post Postao/la Asteriks » 08 avg 2019, 10:52

Upisali 7 pobjeda, 8 poraza i 5 remija, te zabili nekih 20 komada od kojih Belgijanac (u svojih 17 nastupa) svega 1, msm protiv Celzija.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 08 avg 2019, 10:56

Lukaku je mrtva taraba od napadača koji se u teoriji neće snalaziti u Serie A.Neka mu je Conte na pomoći.Sad da vidimo radi čega je placen 10ak milja po godini.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Kompromis » 08 avg 2019, 11:08

Lukaku ce biti dobar za Seriu A, pogotovo u Conteovom sistemu, ali je krampa za veci nivo, a tu mislim cak i na izazivanje napolia za 2. mjesto jer je nerealno i mastati o scudettu ili o nekom vecem rezultatu u Evropi (tipa polufinale LP) s obzirom da je conte poprilično limitiran trener za takmicenja gdje se igra na 2 tekme...

Avatar
invincible1921
Postovi: 10053
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la invincible1921 » 08 avg 2019, 13:28

SiamoNoi je napisao/la:Lukaku je mrtva taraba od napadača koji se u teoriji neće snalaziti u Serie A.Neka mu je Conte na pomoći.Sad da vidimo radi čega je placen 10ak milja po godini.
Aj ok nije se pokazo u mancesteru, ali vala reci za ligu gdje je luka toni sa 4569 godina prvi strijelac i gdje je Immobile utjelovljenje ronalda licno da ce u njoj biti taraba je po meni smijesno.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 08 avg 2019, 13:33

alo momcino, ne diraj cirùa, da ti i ja ne bismo imali problem

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Azpi » 08 avg 2019, 13:34

Osim13 je napisao/la:Lukaku, trpač nejači i najbolji napadač PL iza Kanea i Aguera, konstantno napreduje, zavidne tehnike...ne tako davno smo čitali i takve poeme o Romelusu :kafa:
Kad se sjetim prije dvije godine pa covjek je bio napadac za pozeliti po opisima, sad obrnu se prica skroz :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10053
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la invincible1921 » 08 avg 2019, 13:38

Chinaglia je napisao/la:alo momcino, ne diraj cirùa, da ti i ja ne bismo imali problem
Ne diram :D Svaka cast njemu, al hocu rec da trpa ko sto nigdje drugo ne bi mogo :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
jelle
Postovi: 5582
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 08 avg 2019, 14:06

invincible1921 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Lukaku je mrtva taraba od napadača koji se u teoriji neće snalaziti u Serie A.Neka mu je Conte na pomoći.Sad da vidimo radi čega je placen 10ak milja po godini.
Aj ok nije se pokazo u mancesteru, ali vala reci za ligu gdje je luka toni sa 4569 godina prvi strijelac i gdje je Immobile utjelovljenje ronalda licno da ce u njoj biti taraba je po meni smijesno.
Po tvom bi onda Ronaldo trebo trpat 45o golova .jbg u spaniji trpo po 4o ...znaci u italiji 45o ....sve to fino kad se gleda iz tog ugla ...samo mu jos treba ekipa servirat tih 45o golova ...joj djecijeg razmisljanja jbt ...

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la branimir85 » 08 avg 2019, 14:08

@Chinaglia ode i Diabolic putevima gospodnjim,mafijaski obracun :?:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 08 avg 2019, 14:12

Inter receive €325K thanks to Cancelo's arrival at Manchester City
Em prodali ponajboljeg beka svijeta za ni 30M,em financiraju oluju sa istoka.Hvala Jomi :kafa:

Avatar
jelle
Postovi: 5582
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 08 avg 2019, 14:13

Il gle ovog cuda ...Egipatska kokos u Italiji jedva 1o golova prebacila ...a u raspaloj Nba ligi 4o+.....e kad bi se tako gledo fudbal povrsno svi bi bili strucnjaci :mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 08 avg 2019, 14:31

branimir85 je napisao/la:@Chinaglia ode i Diabolic putevima gospodnjim,mafijaski obracun :?:
vjerovatno (ne vjerujem da ima veze s navijackim rivalitetom), ubijen kurvinski s ledja

diabolik je bio krimos (sta je tu cudno za navijacke grupe)... jbg on je bio legendarni capo, ne bilo ko

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 08 avg 2019, 17:31

rope11 je napisao/la:Skoro 80 miliona za belgijsko drvo. :damn:
Skoro 80,a skoro 50...tanka je linija :kafa:
slika

Marotta ga dobio na popustu.Iskusno.Sad po Dzeku da i sluzbeno preuzmemo ss.ba forum.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Raonffa » 08 avg 2019, 17:35

Pa dobro, da je recimo došao prije dvije godine za ove pare, mislim da niko ne bi pisao kako je prevelika cifra u pitanju. Čovjek je imao dvije relativno loše sezone u Unitedu, pa je zato spao i hajp oko njega, a realno momak je dobar igrač i dobar napadač.

Mogao bi Inter pogoditi sa njim, Lukaku je fizička zvijer, a takvi se uvijek mogu dobro snaći u Italiji, posebno kao napadači.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 08 avg 2019, 17:53

Lukaku je tamnoputi Luca Toni. Fizički nadmoćan u odnosu na većinu stopera koji će biti u okršaju sa njim. I veće krampe su u Italiji išle 20+ golova, tako da to može i Belgijanac. I ako je preskupo plaćen. Ali Bože moj, Milan je za dijete od 20 godina sa jednom polusezonom u Lilleu dao preko 30M. Takvo je tržište i troši onaj ko ima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 08 avg 2019, 18:28

A tip ne računa skoro 15 miliona bonusa. :lol:


I Cutroneu na transfermarktu stoji da je otišao za 18 miliona iako se zna da će sa bonusima izaći skoro 25m.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 08 avg 2019, 18:32

Ma ti bonusi su uvijek upitni, neki se lahko ostvare dol su drugi gotovo nemogući. Sve zavisi sta se dogovori.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la gambler1899 » 08 avg 2019, 19:18

Dobar transfer Intera, jos da nije ovakva situacija sa Icardijem imali bi strasan napad (ko zna mozda se smiri situacija i bude u planovima Contea). Pitanje je koliko ce bekovi uspjeti ispratiti trenerove zamisli i to je po mom misljenju najslabija karika Intera.
FORZA MILAN!!

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Italia » 08 avg 2019, 21:53

Pa za divno cudo da dodje neki napadac koji je bitan u svijetu fudbala (bio/jos uvijek), a da nije zagazio 30u godinu. Sto neko rece, i Zapata koji je imao 3 fejla u prethodnim klubovima, na osnovu jedne sezone vrijedi pare Lukakua. Lukakua, reprezentativca Belgije i igraca koji je razbijao u EPL. Ako ce neko uzimati Man Utd kao relevantan faktor nekih igracevih kvaliteta, onda se moze reci i da je Pogba prosjecan veznjak, a svi ostali (Sanchez, Martial, Herera itd) da su levati. Truhla sredina ba, ko i Milan prije par godina.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 08 avg 2019, 23:29

Nešto se ne mogu sjetiti jel prije tako bilo ali zadnjih godina sam primjetio da se u svijetu fudbala računa samo prethodna sezona. Znači odigraj samo jednu vrhunsku sezonu i odmah ti cijena ode 5x gore a budi godinama među najboljim a jednu odigraj lošije i odmah si panj.

Lukaku ima tek 26 a već 10 godina za njega znaju svi ljubitelji fudbala, čovjek uredno trpa gdje god dođe, 8-mi najefikasniji stranac u premiershipu, najbolji strijelac svih vremena Belgije... Pa jbt prije samo 1 godinu je bio 2. strijelac SP-a uz etiket najboljeg CF-a na svijetu i evo sada nakon jedne (za svoje standarde) lošije sezone gdje je uprkos svmu bio prvi strijelac kluba (i to ne malog kluba) sada odjednom panj? Jbt lakše žensku logiku skontat nego prosječno navijača.

Iskreno boli me qrac šta ko misli, Inter ga ni u ludilu ne bi mogao kupiti prošo ljeto jer ga United ne bi pustio ni za 120 Eura, tako da ova njegova "lošija" sezona i taj epitet "drveta" što su mu nadjenuli vrsni balkanski poznavaoci fudbala, je dovela do toga da je Inter dobio mogućnost da ga dovede. A tih 65+ bonusi je ništa za takvog igrača u ovo ludo vrijeme. Ali ne, balkanski poznavaoc fudbala bi radije Duvana Zapatu jer je Zapata zabio 25 golova prošle sezone za razliku od 15 Lukakuovih a to što je Zapata par godina stariji, igra samo u malim klulbovima i nikad nije vidio veliko takmičenje i u karijeri zabio je 200 golova manje od Lukaku je nebitno jer pogodite šta? Prošle sezone je zabio više i samo to je važno.

Samo ću reć, živi bili pa vidjeli šta će Lukaku radit naredne sezone u Conteovom sistemu i šta će postati pod Conteovim fizičkim treninzima. Ja nemam ni najmanje sumnje da će bit među prvim strijelcima lige.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.