OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 08 avg 2019, 12:07

Wandelanoite je napisao/la:Jedva cekam da vidim Enisa na djelu, nekada davno sam u njega polagao nade :)
I ja isto, mada je on po meni tek losija verzija Sulejmanovica. Sparsima ce valjda biti od koristi, ali sumnjam da se vise moze dovesti u kontekst reprezentacije. Doduse, ko se sve u taj kontekst dovodio, komotno moze i on, ali treba biti realan. Slican je profil kosarkasa kao Suljo - klasicna petica u tijelu cetvorke, s tim da je Suljo bolji suter, a i atleticniji je od njega. Cinjenica je da se nijedan od njih ne moze nazvati atletom, ali tu prvenstveno mislim na skocnost, hvatanje skokova i slicno. Emir je u stanju imati neka monstruozna zakucavanja, a Memic to s onolikim ekstremitetima jednostavno ne moze.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Raonffa » 08 avg 2019, 17:23

Ja ga se sjećam sa nekog omladinskog prvenstva od prije par godina (možda ona Atićeva generacija kada su završili četvrti?), onako dojmio se prilično dobar u onaj vakat, upitno je na šta liči danas i kakav je igrač ispao od tada :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la irfo » 08 avg 2019, 17:53

Campara potpisao za Slobodu, ne kontam zasto ga nisu pokusali dovest u Spars
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 12 avg 2019, 22:58

Prema saznanjima koja ima SportSport.ba potpis Muratovića na ugovor sa Sparsima je samo pitanje sitnih detalja koji će biti riješeni u narednim danima.
- Promijenio se kompletan tim u odnosu na prošlu sezonu, ostala su tri igrača, Grubelić, Jovanović i Kamenjaš. Trenutno smo doveli još Đekića i Memića, priključili smo neke juniore i radimo na tome da nađemo igrače koji nam nedostaju u rosteru. Ono što nam je prioritet, to je dovođenje playmakera. To nam je najdeficitarnije. Dosta igrača smo dogovorili da dođu na probu. Ne žurimo sa pravljenjem tima, budžet nam je smanjen za ovu godinu pa ćemo dobro razmotriti opcije, rekao je Goran Šehovac
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 13 avg 2019, 00:27

Gdje su vrli suter Hasandic i Nikola Kalin.. ovaj Adin Vrabac?

Vidim Zahiragic uspio izvarati Sandzaklije i potpisati za Novi Pazar.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 13 avg 2019, 00:36

Otkud smanjen budzet, a Muratovicu su mogli ponuditi veca primanja nego Sloboda? On je kao izdanak Slobode zavrsio gore, a Gegic i Campara su otisli u suprotnom pravcu i to me bas iznenadilo. Kako god, zelim i jednom i drugom klubu uspjesnu nadolazecu sezonu, sa sto vise domacih igraca. Btw, Buzu prizeljkujem kod njih.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 15 avg 2019, 18:59

http://kkspars.com/new/index.php/novost ... prvog-tima

Je li ono Polutak do Memica? 99% sam siguran da jeste, ali eto nek jos neko potvrdi.

Btw, Vrabac je ponovo s njima na pripremama. Ne znam da li to znaci da ostaje, ili da ce trenirati sa Sparsima dok ne nadje klub.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 20 avg 2019, 18:35

Strong-Moore, Klavzar, Karic
Jovanovic, Grubelic, Huseinspahic
Muratovic, Ilic
Đekic, Memic
Kameni, Polutak


Ovo je tanko pravo.
Kameni je jedina pozitivna stvar i nadam se da ce on pokazati svoj kvalitet.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 20 avg 2019, 19:04

Mislim da Karic nije dobio ugovor sa Sparsima, mada mozda i grijesim. Definitivno su losiji nego prosle godine, ali ce ipak zanimljivije biti gledati Muratovica, Ilica, Memica, Kamenjasa i Polutka, nego Vrabca, Glogovca, Zahiragica i klapu. Nije ovo ni toliko losa ekipa, pod uslovom da se pojacaju s jos 2-3 dobra kosarkasa, a ja jos uvijek prizeljkujem Buzu. Amer i Slovenac su nepoznanice na poziciji jedinice, mada iskreno ocekujem da ce se obojica pokazati u dobrom svjetlu. Doduse, Crni je kao i Memic igrao NCAA2, tako da sve statse treba uzimati s rezervom.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 21 avg 2019, 17:49

Ghuraba je napisao/la:Mislim da Karic nije dobio ugovor sa Sparsima, mada mozda i grijesim. Definitivno su losiji nego prosle godine, ali ce ipak zanimljivije biti gledati Muratovica, Ilica, Memica, Kamenjasa i Polutka, nego Vrabca, Glogovca, Zahiragica i klapu. Nije ovo ni toliko losa ekipa, pod uslovom da se pojacaju s jos 2-3 dobra kosarkasa, a ja jos uvijek prizeljkujem Buzu. Amer i Slovenac su nepoznanice na poziciji jedinice, mada iskreno ocekujem da ce se obojica pokazati u dobrom svjetlu. Doduse, Crni je kao i Memic igrao NCAA2, tako da sve statse treba uzimati s rezervom.

Znas li sta je sa Micicem ?
Ja sam cuo da je imao nedavno neku operaciju pa ne znam da li je to tacno ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 21 avg 2019, 21:53

Bassha je napisao/la: Znas li sta je sa Micicem ?
Ja sam cuo da je imao nedavno neku operaciju pa ne znam da li je to tacno ?
Mislim da neka operacija koljena, ali nisam sto posto siguran. Vjeruj da sam zaboravio sta je u pitanju. :D

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 23 avg 2019, 22:26

Vrabac ipak ostaje jos jednu sezonu :SS
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
miky_hz
Postovi: 23121
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la miky_hz » 23 avg 2019, 23:56

Kad ga niko ziv nece.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 26 avg 2019, 14:23

Buza se vratio :)
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 26 avg 2019, 15:01

Navikao sam ga. :mrgreen: Taman evo prilike da vidimo koliko on moze i da li je definitivno propao. Nadam se da ce imati dobru minutazu ovdje, da ce probiti psiholosku barijeru i da ce nastimati taj sut koji ga je nekada krasio.

Strong-Moore, Grubelic, Klavzar
Vrabac, Jovanovic
Muratovic, Buza, Ilic
Djekic, Memic
Kamenjas, Polutak

Napravio sam neke male promjene pozicija pojedinim kosarkasima. Vjerujem da ce Grubelic povremeno igrati playmakera, a da ce jedan od trojice niskih krila (Muratovic, Buza, Vrabac) sigurno igrati neku drugu poziciju. Pretpostavljam da ce to biti Vrabac, koji je u omladinskim selekcijama uglavnom igrao dvojku, a u reprezentaciji je znao igrati i cetvorku. Ilic bi mogao ispastati i to je veliki minus jer momku treba seniorske kosarke, ali igraju dva takmicenja i valjda bude minuta i za njega. Takodjer, pretpostavljam da ce dovesti jos jednog kosarkasa na centarskim pozicijama. U svakom slucaju, dosta zanimljiv roster Sparsa i bice interesantno vidjeti koliko mogu napraviti.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 14 sep 2019, 17:42

Poraz od Širokog slika

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 14 sep 2019, 19:08



Danas su u utakmici za trece mjesto tijesno pobijedili Sutjesku. Vrabac je pogodio trojku u zadnjim sekundama meca. :mrgreen: Ne znam zbog cega Buza jos uvijek ne igra utakmice.

Btw, za Sutjesku je u oba meca veliku minutazu i vise nego solidan ucinak imao Sejfic. Na jednoj slici sam vidio da je bas smrsao, samo se nadam da nije opticka varka u pitanju. :mrgreen:

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la FoSte95 » 20 sep 2019, 22:31

Kako dres Sparsa žestoko podsjeća na Željin :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la irfo » 20 sep 2019, 22:57

Spars djeluje dobro u ovim pripremnim, prvo slobodu 20 razlike a danas lovcen skoro 40, a u obje nije Buza igrao, od njega ocekujem da bude nosilac ekipe, inace valja spomenuti da je Vrabac u obje tekme najbolji igrac bio :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la FoSte95 » 21 sep 2019, 08:52

irfo je napisao/la:Spars djeluje dobro u ovim pripremnim, prvo slobodu 20 razlike a danas lovcen skoro 40, a u obje nije Buza igrao, od njega ocekujem da bude nosilac ekipe, inace valja spomenuti da je Vrabac u obje tekme najbolji igrac bio :lol:
to me baš začudilo, prošle sezone koša nije mogao pogoditi hahah
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.