FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 09 avg 2019, 12:15

Tkz. kriminalna grupa HZ je samo šteta i rak rana kluba. Nikakve koristi od ovih narkomana ovaj klub nema.

Beton
Postovi: 2624
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 09 avg 2019, 12:16

Memara je napisao/la:Tkz. kriminalna grupa HZ je samo šteta i rak rana kluba. Nikakve koristi od ovih narkomana ovaj klub nema.
Nije baš ni tako. Nisu problem Hz, problem su ljudi koji se predstavljaju kao Hz.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 09 avg 2019, 12:17

Ma sta ce oni ba govorit raji da su manji navijaci od njih ja sa svojih 35 godina i haman cijeli istok i zapad prosli smo bosnu od 94te uzduz i poprijeklo od trebinja do bihaca kostajnice. Tad nije ni bilo kazni palolo se samo za vjeciti derbi. I to je to i oni ce da kazu nekome gdje si protiv leha bio tu u vogosci kod aspeka. Jel to nesto trebam da dokazujem nekom utakmice svoje gledam sa istoka kao i 80% ovog foruma i infa. Ljudi imaju porodice poslove i svi idemo skupa na gostovanja koja su toku od zenice mostara tuzke idt banovica sad ce srebrenik bit. Nesto poredite njih i nas nidje veze.. nebi da bezveze temu ovim temama spamamo nebitno je i porazavajuce brata sa tribine omlazavat .
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 avg 2019, 12:18

fera je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Pozovu prije tekme "svi na zapad, svi zajedno", onda na zapad ode moj komšija sa trogodišnjom kćerkicom, ode momak iz Breze sa BEBOM OD FUCKIN' 8 MJESECI, a vidio sam još more roditelja koji djecu za ruku vode. Pa ja sam na istoku bio i pored mene je bio čovjek sa djetetom od 5-6 godina, mali se rasplak'o poslije prvog topovskog i nije do kraja ušutio. JESTE VI KRIVI, što vođa nije pozvao na megafon da se ne baca? Što nije 10 momaka skočilo na tog jednog koji je bacio pa ga odrali od batina, istjerali sa tribine?
Nadam se da će nas UEFA debelo kaznit, da će suspendovat domaći stadion jedno 5 utakmica. I daBogda prošli BATEa pa nam ni Zenica više ne dala stadion, daBogda morali u Beogradu igrat. Kad smo stoka koja se ne zna ponašat, i ne treba nam niko dat da igramo. Nisu u Želji budale.
Joj brate meni nisu jasni ni ti sto idu sa tom djecom malom na utakmicu, znaju valjda gdje zive,imam i ja sina al ne bi ga nikad izlozio takvoj opasnosti da ga odvedem posebno među navijace. Isto ko sto ne mogu shvatiti ove sto bacaju baklje tako ne kontam ni ove sto misle da su u engleskoj pa da mozes s bebom na utakmicu.
Ma evropa brate, kad je zadnji put u Evropi nešta pucalo? Još krov, neko je možda i kišu očekivao pa da ne pokisne, bilo je najavljeno juče padanje. Ne vjerujem da bi iko doveo dijete na gradski derbi al ovo je trebala da bude lijepa sportska atmosfera, a završilo je topovskim udarima. Vjeruj mi, ja sam na sjeveru protiv Haugesunda vidio kako lik flašicom hrani bebu od par mjeseci. Jednostavno se onda znalo da neće bit ničeg na evropskoj tekmi, frajer je hladno bebu doveo na sjever, malo se izvuk'o iz kopa i gledao utakmicu. Al ovi sinoć neće tu djecu više nikad povest sigurno, i ostat će među navijačima priča "yebo tekme, trebam glavu izgubit".
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 09 avg 2019, 12:19

ledesma je napisao/la:Sinoc se pokazalo da timu fale najmanje dva pojacanja, malo se igralo i u strahu, ljudi su klasu ispred nas. Kad hoce daju gas i nas nema nigdje. Uprava povlaci lose poteze trenutno, nemas kondicionog trenera, doveli lika do neki dan meda nije mogo u prvoj ligi federacije(guzina), nema pojacanja nikakvih... opet kazem titula je primarni cilj!

A sto se tice Hordi, ono im sinoc nije trebalo, volim ih sve, al ipak su ovo euro tekme. A navijaca sve manje i manje na Sjeveru. Nadam da ce nekad prestat sa tim. Vecina nas je bila dio Sjevera po nekoliko sezona, malo se i zasitiš valjda, šta li¿
Hadžija i Husref bi morali da daju neke odgovore oko pojačanja. Nakon Celtica, Husref je rekao da mu trebaju još 2-3 igrača, preskočili smo drugo pretkolo, neki igrači su se u međuvremenu povrijedili, Hadžija je imao vremena da dovede barem jednog iskusnijeg zadnjeg veznog, na kraju nije došao niko.Još nas lažu putem medija (prošlo je tačno 14 dana kako je Dženis Čosić rekao da će zadnji vezni doci za dan - dva).Meni najviše smeta što se iz kluba niko ne oglašava po pitanju prelaznog roka, ako je završen neka to javno kažu, da se navijači ne bi svakodnevno živcirali, čekujući pojačanja.

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 09 avg 2019, 12:20

:D :bih:
Iako poraženo u Zenici, Sarajevo je pokazalo da može parirati višestrukom uzastopnom prvaku Bjelorusije koji je 11 puta igrao grupne faze oba evropska klupska takmičenja. Gol Handžića je dao nadu za revanš u Borisovu, a igra iz posljednjih 20 minuta meča reper treneru Musemiću kako se postaviti za revanš. Ne propustite uzvratni susret 3. pretkola Evropa lige, samo u programu BHT1!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 09 avg 2019, 12:22

E cuj ti mozgova, zapali se baklja platis kaznu i hajmo dalje, eto klub inace bere pare nagrani samo za te gluposti, ebo ga i navijanje ako ne moze bez tog idiotizma onda ne treba ni navijati, barem u evropi
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 avg 2019, 12:25

Totalno bespotrebno je bilo to sinoc.. i treba osudit te koji su to uradili. Zapad je pokriven video nadzorom, nek uzmu snimke, pronadju izvrsioce i posalju im prigodne poklone u kovertama. To je jedini nacin da ovo prestane.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

BHGazija
Postovi: 67
Pridružen/a: 13 okt 2008, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BHGazija » 09 avg 2019, 12:26

Prije rata:

ISTOK/ZAPAD: "Hoćemo pobjedu! Hoćemo pobjedu!"

SJEVER UZVRAĆA: "Pozorišna publiko!"

Od nedavno skoro svaku tekmu počinjemo navijanjem sa SJEVERA od strane "pravih navijača": "Hoćemo pobjedu!" a Istok uzvraća: "Igraj bordobijeli!"

Mislim da bi i istok mogao ubudućnosti reći koju i suprotstaviti se ovom siledžijskom navijanju i unazađivanju kluba, bar dok na Sjeveru ne ostanu oni pravi i skreni navijači koji svakako ima, ali izgleda ovim drugim ne mogu ništa.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 avg 2019, 12:29

Yebo majku da smo bili kompletni, ne bismo izgubili. Koliko nas povrede cijepaju, nevjerovatno...
Handže se trudio al nije on level Ahmetovića, ne znam da li je dva duela dobio. Mustafić me prijatno iznenadio.
Šišić u ovoj tekmi uzeo ulogu Hebiba, njegov ulazak je prelomio utakmicu, našao se u 3-4 šanse i sve upropastio, al ipak je upisao asistenciju. Kako se kod nas uvijek najsmotaniji nađu u prilici? :facepalm:
Isto kad igraš fudbal s malim djetetom pa trpaš lopte na njega da zabije što više golova. Isto da ih saigrači namjerno forsiraju da im skoči samopouzdanje. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 09 avg 2019, 12:30

Vala bi u revansu volio vidjeti sredinu
Mustafic Đokanovic
Velkoski
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 09 avg 2019, 12:31

Beton je napisao/la: Nije baš ni tako. Nisu problem Hz, problem su ljudi koji se predstavljaju kao Hz.
Isključivo HZ i oni njihovi pe.deri iz Dresdena. Samo u ova prva tri kola kazna je prešla 13.000 Km. Do kraja sezone kao i svake biće preko 120.000 Km. Znači nikakve koristi od njih nemaš.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 09 avg 2019, 12:33

BHGazija je napisao/la:Prije rata:

ISTOK/ZAPAD: "Hoćemo pobjedu! Hoćemo pobjedu!"

SJEVER UZVRAĆA: "Pozorišna publiko!"

Od nedavno skoro svaku tekmu počinjemo navijanjem sa SJEVERA od strane "pravih navijača": "Hoćemo pobjedu!" a Istok uzvraća: "Igraj bordobijeli!"

Mislim da bi i istok mogao ubudućnosti reći koju i suprotstaviti se ovom siledžijskom navijanju i unazađivanju kluba, bar dok na Sjeveru ne ostanu oni pravi i skreni navijači koji svakako ima, ali izgleda ovim drugim ne mogu ništa.
Ta glupost "Hoćemo pobjedu" je nesto najdebilnije od navijanja sto mogu cuti. Umjesto da se pravi pritisak na protivnika jok hajmo na svoje igrace pritisak.
Ovo skandiranje je od reprezentacije prešlo i kad god se i reprezentaciji i nasem klubu "Hoćemo pobjedu" nikad nismo napravili rezultat da valja. Poslije toga se sa loptom ne sastavimo.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Beton
Postovi: 2624
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 09 avg 2019, 12:33

Memara je napisao/la:
Beton je napisao/la: Nije baš ni tako. Nisu problem Hz, problem su ljudi koji se predstavljaju kao Hz.
Isključivo HZ i oni njihovi pe.deri iz Dresdena. Samo u ova prva tri kola kazna je prešla 13.000 Km. Do kraja sezone kao i svake biće preko 120.000 Km. Znači nikakve koristi od njih nemaš.
Nekad je sjever bio normalna tribina na koju sam rado išao dok su je predstavljale istinske Hz, odnosno momci koji su stvarno voljeli klub. Ovo sad jednostavno nisu istinski predstavnici navijača našeg kluba i u tome leži kvaka, a ne u navijačkoj grupi.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 09 avg 2019, 12:40

E citam i ne vjerujem sta ovaj pise za istok i zapad, ko ide na gostovanja zna da je to tako da brojnost Hz na gostovanjima popravljaju navijaci sa istoka i zapada. Evo prvi ja sa svojom rajom, a nije nas mala brojka smo na Kosevu svaku tekmu, svi clanske sezonske godinama unazad, gostovanja po sezoni odradimo sigurno 80%, a svi smo u cetvrtoj deceniji zivota i mnogi od nas porodicni ljudi. Evo na kraju sezone sam i u Gabeli sa njima bio i ako je sve rijeseno bilo i titula proslavljena. Vise od svega me boli evo sto neko ovaj cin zeli opravdati, a nije u pravu sto posto jer se zna da u evropskim tekmama sa tom pirotehnikom nema zezancije. Nazalost ocekujem da ce nam za narednu evropsku tekmu izreci zabranu prisustva i glabamo ga svi, a klub najvise, ako nam je to cilj onda aferim.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _dreamer_ » 09 avg 2019, 12:43

NorthN01 je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Pa eto stitite pojedince zasluzili su.

Slijedecu utakmicu svakako niko nece baciti nista u teren jer zbog pojedinaca nece na tribinama nikoga ni biti.

Aferim, sta fali plati kaznu i idemo dalje.
Normalno da nece kad nam mentalitet luzerski ..
I ovako nema ljudi ni kad Sarajevo igra najbolje,jer smo navijaci na baterije ..
Prati se samo kad je neka veca utakmica,,tad svi vole Fks ..al eto neka bude da ljudi ne dolaze generalno jer sjever pali baklje, topovske itd..smijesna prica
Svakako znamo da ljudi dolaze (vecina) kad sarajevo igra dobro tako da draze mi.je onih hiljadu.na kosevu po kisi nego ovih 10000 sto.dodju samo evropu i derby
Ja ne znam sto je tesko shvatiti da navijac koji dodje navijati i baci baklju nanosi vise stete nego sto donosi dobra klubu. Takve navijace ne zeli nijedan klub i daleko im kuca od istog bila. Kad ti to predstavnici kluba u lice kazu, onda treba shvatiti tu recenicu i radije ne dolaziti ili dolaziti, ali onda se ponasati ko insan.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 09 avg 2019, 12:44

skoroalen je napisao/la:Yebo majku da smo bili kompletni, ne bismo izgubili. Koliko nas povrede cijepaju, nevjerovatno...
Handže se trudio al nije on level Ahmetovića, ne znam da li je dva duela dobio. Mustafić me prijatno iznenadio.
Šišić u ovoj tekmi uzeo ulogu Hebiba, njegov ulazak je prelomio utakmicu, našao se u 3-4 šanse i sve upropastio, al ipak je upisao asistenciju. Kako se kod nas uvijek najsmotaniji nađu u prilici? :facepalm:
Isto kad igraš fudbal s malim djetetom pa trpaš lopte na njega da zabije što više golova. Isto da ih saigrači namjerno forsiraju da im skoči samopouzdanje. :lol:
Mustafic je bas dobro odigrao nadam se da ce dobiti vise prilike sad ni šišić nije toliko los bio unio je dosta zivosti u igru po meni je husref pogodio sa izmjenama jedino eto guzina sto se jos trazi.
Šišić i hare se bas slazu posebno u ovim europskim utakmicama :-)

Kontam da je ona situacija oko para na pocetku sezone dosta otezala dovođenje pojacanja i da je zato nesto malo losije odrađen ovaj prelazni al opet ne treba zaboraviti da je doslo i par odlicnih igraca koji ce to dokazati tokom sezone. Povrede i ono kasnjenje para su nas unazadili malo ali tim igra dobro izvlaci se maksimum.
You are someone else I am still right here

BHGazija
Postovi: 67
Pridružen/a: 13 okt 2008, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BHGazija » 09 avg 2019, 12:44

Osttribine je napisao/la:E citam i ne vjerujem sta ovaj pise za istok i zapad, ko ide na gostovanja zna da je to tako da brojnost Hz na gostovanjima popravljaju navijaci sa istoka i zapada. Evo prvi ja sa svojom rajom, a nije nas mala brojka smo na Kosevu svaku tekmu, svi clanske sezonske godinama unazad, gostovanja po sezoni odradimo sigurno 80%, a svi smo u cetvrtoj deceniji zivota i mnogi od nas porodicni ljudi. Evo na kraju sezone sam i u Gabeli sa njima bio i ako je sve rijeseno bilo i titula proslavljena. Vise od svega me boli evo sto neko ovaj cin zeli opravdati, a nije u pravu sto posto jer se zna da u evropskim tekmama sa tom pirotehnikom nema zezancije. Nazalost ocekujem da ce nam za narednu evropsku tekmu izreci zabranu prisustva i glabamo ga svi, a klub najvise, ako nam je to cilj onda aferim.
neka vas, vi kupite sezonske i članske da bi klub imao od čega plaćati kazne zbog ovih što uđu besplatno

a ne morate vi ni dolaziti na tekme, ima ko potpaliti baklju i podržati klub HOĆEMO POBJEDU :P

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 09 avg 2019, 12:48

Ma yebo više sjever. Onaj sjever od 2007-2014 je bio najjači, najbolji. Ova nova generacija nazovimo je tako, treba da nauči da ide klub ispred svega kad su na tekmi. Baklji je bilo i biće. Samo trebaju smjernice imati neke.

Što se ekipe tiče. Ja sam prezadovoljan, igramo faktički sa igračima druge postave i da akademcima. To je veliki dobitak. Nismo ni svjesni koliko ove jake utakmice znače za nastavak prvenstva. U prednosti smo iskustva ispred ostalih ekipa. S BATEom odraditi još tu tekmu, pokušat nešto, al bi volio da nastavimo dalje s ligom i uzmemo titulu ponovo. Kad se vrate oni igrači, izgledat će to puuuuno bolje i druga priča sasvim. Daleko imamo najjaču ekipu u zemlji. Daleko.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 09 avg 2019, 12:53

**** saznaju: Svaki igrač FK Sarajevo dobit će isti automobil

Svaki igrač pod ugovorom u FK Sarajevo vozit će automobil Seat, saznaju ****, od izvora bliskom FK Sarajevo.

Navodno će, po želji sponzora, na svakom automobilu biti dres s imenom i brojem igrača koji ga vozi. Niti jedan nogometnu klub u BiH nije imao ovakve ugovore. Svojevremeno je Željezničar imao sličan ugovor s “Peugeot Verano”, ali su automobile tada vozili i kupovali po znatno povoljnim cijenama, tadašnji čelnici kluba i trener Amar Osim.

I NSBiH je imao ugovor s ASA autom, kada su “glavni” igrači i selektor Miroslav Blažević “dužili” brendove Asa auta. Ugovor je prekinut nakon isteka, a najviše što su kazne za saobraćajne prekršaje prelazile cijenu ugovora, pa i samih auta. Najmanje su pasatove limuzine vozili “Zmajevi” , a najčešće njihova bliža i daljna rodbina. I Ćiro je bio galantan, pa je “njegov” Pasat često viđan u Orašju, ali i drugim dionicama širom lijepe naše BiH i Hrvatske.

Bilo kako bilo, ako se obistine naša saznanja FK Sarajevo će ovim ugovorom, slijediti trend evropskih klubova. Koji svim igračima pod ugovorom daju na korištenje sponzorskog automobila. Dvostruka kruna, odličan rad omladinske škole, te jak menadžment najbolji je mamac za atraktivne sponzore.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: James1987, Maestro^^ i 64 gosta.