FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 09 avg 2019, 12:57

Sta se ovo rumeni iz uprave oglasavaju? Dje su pare rumeni, bolje placati kazne kad necete da nam dovedete Rakitica za te pare...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 09 avg 2019, 13:01

https://sportsport.ba/fudbal/sta-pokazu ... sov/329028

Heba najbolje ocjenjen igrac susreta od sinoc. heba u reprezentaciju.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Benkara21
Postovi: 3520
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 09 avg 2019, 13:06

Treba biti insan, a ne stoka. Sramite se ko je god ubacio baklju!
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 avg 2019, 13:09

miky_hz je napisao/la:
Iz izvora bliskih NSBiH koji ima iskustva po ovom pitanju saznajemo da FK Sarajevo očekuje žestoka novčana kazna, tačnije u iznosu većem od 50.000 švicarskih franaka ili manja novčana kazna, uz zatvorenu tribinu ili stadion na narednoj domaćoj evropskoj utakmici.

Ovo bi najgora opcija bila.
Najbolja opcija bi bila da nas izbace iz Evrope na par godina, ali neće se to desiti, ali bih volio. Jedino tada bi se neko počeš'o i sjetio u kraj da stane klošarima.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 avg 2019, 13:31

Boli ono brate. Ima ljudi koji su krenuli onda na tekmu TUZLA CITY, pa se vratise kuci zbog furke, pa onda dodju u zenicu i odu kuci u 70' zbog furke. Neopravdano, ali eto i shvatio bi, da je sjever u nekom punom sjaju, da u kopu bude 2000 na tekmama pa i ono da kao razumijem...
Medjutim tribina koja protiv celtika ili bilo koje druge ekipe je najslabije posjecena, nema pravo da radi ovo sta radi. Nema pravo da njih 1000 unisti noc, ugodjaj i zelju za sarajevom zbog neke glupe furke. Koliko je ostatak tribine navijao vidi se na kraju pjesama kada ostane "kop" da navija...
Ja sam izasao pa se vratio. Ljudi koji izlaze sa djecom, porodicom, jaranima, svima je isti komentar... "hebo ovo , dodjem iz Sarajeva da mi neko hebe mater..:", "fuj gade mi se vise#" i slicno... ne, ne izmisljam, ima jos raje koja je to cula i komentarisala tako. Ne znam zasto, nemmam ideju o tome, zao mi je, nekada smo udarali na sjeveru likove s bakljama i topovskim na eurotekmama, danas vođa se smije s ograde jer je mangup pokrio lice i zapalio baklju poslije sudijskog prekida.

Zivim za dan kad se uvedu kamere i zakon, zapalis, dobijes cestitku od 3000 markica, pa da vidimo, jel vise volis baklju il sarajevo. S rogaatim se ne mozes bosti. Ako je ovo bio neki "rat" s upravom, a ne bi me iznenadilo, zao mi je, nemate podrsku obje MNOOGOBROJNIJE tribine u tome, mozda ne volimo sarajevo kao vi, ali ga volimo.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1402
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 09 avg 2019, 13:32

Ma sjever je pao k za uši.
Ljepota je bilo vidjeti sinoć stare momke na tribini :thumbup:
Kad Frki na ulazi povede "gdje god da igras ti" svi skacu, eh to je bio vodja kod kojeg nije bilo "pi.ke navijajte" i tako to.
Znalo se kad se pali. Sjecam se protiv levskog neko upali baklju svi idu da gase, momka naruzili i nema vise, a ne ono sinoc umjesto da skoce svi da mu j mater, svi gledaju, tuzno je vidjeti sjever sa 200 300 ljudi, ali tako je kako je.

Sve u svemu vidimo sta znaci onakav stadion od 15ak milja .
Kone grade, tjst savez gradi i njih ce biti uvijek 4 5 milja, jer imaju stadion kako treba.
Mi da imamo stadion tipa BP, bilo bi nas svaku 6 milja.
Kad skontas raja je vozila sahatak i bude nas 8 milja, a ne da je u Sarajevu, ali helem.

Kad bi trebala biti ta tekma sa ubicama? Poslije ili prije Bate-a?
Sarajevo iznad svih !
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 09 avg 2019, 13:46

Bit će (samo) novčana kazna. Kakve prazne tribine...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 avg 2019, 13:59

Zukanovic je napisao/la:**** saznaju: Svaki igrač FK Sarajevo dobit će isti automobil

Svaki igrač pod ugovorom u FK Sarajevo vozit će automobil Seat, saznaju ****, od izvora bliskom FK Sarajevo.

Navodno će, po želji sponzora, na svakom automobilu biti dres s imenom i brojem igrača koji ga vozi. Niti jedan nogometnu klub u BiH nije imao ovakve ugovore. Svojevremeno je Željezničar imao sličan ugovor s “Peugeot Verano”, ali su automobile tada vozili i kupovali po znatno povoljnim cijenama, tadašnji čelnici kluba i trener Amar Osim.

I NSBiH je imao ugovor s ASA autom, kada su “glavni” igrači i selektor Miroslav Blažević “dužili” brendove Asa auta. Ugovor je prekinut nakon isteka, a najviše što su kazne za saobraćajne prekršaje prelazile cijenu ugovora, pa i samih auta. Najmanje su pasatove limuzine vozili “Zmajevi” , a najčešće njihova bliža i daljna rodbina. I Ćiro je bio galantan, pa je “njegov” Pasat često viđan u Orašju, ali i drugim dionicama širom lijepe naše BiH i Hrvatske.

Bilo kako bilo, ako se obistine naša saznanja FK Sarajevo će ovim ugovorom, slijediti trend evropskih klubova. Koji svim igračima pod ugovorom daju na korištenje sponzorskog automobila. Dvostruka kruna, odličan rad omladinske škole, te jak menadžment najbolji je mamac za atraktivne sponzore.
Autolimari po Sarajevu zadovoljno trljaju ruke. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 avg 2019, 14:03

E ajd sad promasi penal u 90 minuti, sutra bez auta ostajes :lol:

Jesmo mi pogani boze dragi :(

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 09 avg 2019, 14:09

Ovi naši spomenuše da će ova kazna se odraziti na buduce poslovanje kluba.Samo se nadam da im ovo nece biti izvlakuša za ne dovođenje igrača do kraja augusta i u januaru.To bi bilo podlo i jadno da jadnije ne može biti.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 avg 2019, 14:15

Kakvo bolan dovodjenje igraca.
45k KM na organizaciju + preko 100k KM kazne.. to je 150kKM za jedan **** mec...

Kome da ih dovodis?
Jesu li se ponudili momci koji su sarali imovinu kluba da istu saniraju? Sumnjam. Bit ce da je i to klub platio.

Ako ti je cejf da palis, onda skupis pare za kaznu i kazes, palit cu, moze mi se al cu istu i da platim. A ovako se izvlace na pojedince, a lik zapalio baklju drito ispred vodje, a lik jos hajca raju...

Sistem je zakazao.

Kod nas je uvijek sve suprotno. Kad nemamo rezultata tu su navijaci najbolji dio kluba, i obratno... Nikad na isto doci jbte...

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 09 avg 2019, 14:18

"Pravi sjever" je na zapadu. "Pravi i istinski vođa" je na zapadu. Hz koje su trenutno na zapadnoj tribini su jače i brojnije od trenutnog sjevera, a možda i od ostalih navijačkih skupina u BiH. Kada bi se grupisali samo na 5 minuta neke tekme usutili bi ovaj sjever

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 09 avg 2019, 14:19

MortemHz je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Povrede,povrede ova ekipa je bila zrela za nesto historijsko.Povrede,povrede,povrede.
To mi gledamo sa navijačke strane, u stvarnosti smo imali najteži žrijeb u historiji uz naravno povrede preko pola prvog tima.
Ma bez obzira mislim da je ovaj Bate mogao da se izbaci sa svim igracima Bgm.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 09 avg 2019, 14:20

Pantelija je napisao/la:Boli ono brate. Ima ljudi koji su krenuli onda na tekmu TUZLA CITY, pa se vratise kuci zbog furke, pa onda dodju u zenicu i odu kuci u 70' zbog furke. Neopravdano, ali eto i shvatio bi, da je sjever u nekom punom sjaju, da u kopu bude 2000 na tekmama pa i ono da kao razumijem...
Medjutim tribina koja protiv celtika ili bilo koje druge ekipe je najslabije posjecena, nema pravo da radi ovo sta radi. Nema pravo da njih 1000 unisti noc, ugodjaj i zelju za sarajevom zbog neke glupe furke. Koliko je ostatak tribine navijao vidi se na kraju pjesama kada ostane "kop" da navija...
Ja sam izasao pa se vratio. Ljudi koji izlaze sa djecom, porodicom, jaranima, svima je isti komentar... "hebo ovo , dodjem iz Sarajeva da mi neko hebe mater..:", "fuj gade mi se vise#" i slicno... ne, ne izmisljam, ima jos raje koja je to cula i komentarisala tako. Ne znam zasto, nemmam ideju o tome, zao mi je, nekada smo udarali na sjeveru likove s bakljama i topovskim na eurotekmama, danas vođa se smije s ograde jer je mangup pokrio lice i zapalio baklju poslije sudijskog prekida.

Zivim za dan kad se uvedu kamere i zakon, zapalis, dobijes cestitku od 3000 markica, pa da vidimo, jel vise volis baklju il sarajevo. S rogaatim se ne mozes bosti. Ako je ovo bio neki "rat" s upravom, a ne bi me iznenadilo, zao mi je, nemate podrsku obje MNOOGOBROJNIJE tribine u tome, mozda ne volimo sarajevo kao vi, ali ga volimo.
U dosta se stvari razilazimo u misljenjima.nekad mr i nerviras iskreno al to je demokratija :) Slazem se sa tobom sad nas 15 je doslo ljudi su sa curama zenama djecom dosli ono je bilo bespotrebno.i ono sinoc je rzalog sto sarajevo nema podrsku vecu
Svi u napad,jedan je HASE

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 09 avg 2019, 14:21

SedrenikHz je napisao/la:Ma sjever je pao k za uši.
Ljepota je bilo vidjeti sinoć stare momke na tribini :thumbup:
Kad Frki na ulazi povede "gdje god da igras ti" svi skacu, eh to je bio vodja kod kojeg nije bilo "pi.ke navijajte" i tako to.
Znalo se kad se pali. Sjecam se protiv levskog neko upali baklju svi idu da gase, momka naruzili i nema vise, a ne ono sinoc umjesto da skoce svi da mu j mater, svi gledaju, tuzno je vidjeti sjever sa 200 300 ljudi, ali tako je kako je.

Sve u svemu vidimo sta znaci onakav stadion od 15ak milja .
Kone grade, tjst savez gradi i njih ce biti uvijek 4 5 milja, jer imaju stadion kako treba.
Mi da imamo stadion tipa BP, bilo bi nas svaku 6 milja.
Kad skontas raja je vozila sahatak i bude nas 8 milja, a ne da je u Sarajevu, ali helem.

Kad bi trebala biti ta tekma sa ubicama? Poslije ili prije Bate-a?
AHHAHAHAHA bilo je to kod njega i Popare itekako **** majki navijajte pic.ke itd itd..nemoj lagati
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 09 avg 2019, 14:24

Haver ! je napisao/la:"Pravi sjever" je na zapadu. "Pravi i istinski vođa" je na zapadu. Hz koje su trenutno na zapadnoj tribini su jače i brojnije od trenutnog sjevera, a možda i od ostalih navijačkih skupina u BiH. Kada bi se grupisali samo na 5 minuta neke tekme usutili bi ovaj sjever
Kakav ba pravi,krivi vodja o cemu ti pricas.Horde zla nisu imale vodje od Dzineta ,ovo ostalo je sve samo vodilo navijanje.
Kakve prave,kakve krive Horde o cemu mlatis covjece.Da se razumijemo i ja sam na zapadu i tu su Maroonci,tu su Oldtown(zadnju protiv Slobode se potukli s nekim na zapadu),tu su jos ostali momci,ali da kazes da su oni Horde a ovi nisu nigdje veze.-
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

ajdohordas
Postovi: 3794
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 09 avg 2019, 14:24

Baklju u neku ruku podrzavam, to daje poseban spektakl i ljepotu tribini. Toga je bilo i uvijek ce biti,i toga ima i u svijetu.
Ali ne razumijem zasto je moraas bacati na teren, pa majku mu **** kazne u Evropi za to su rigorozne. Ako je vec zapalis, pusti nek izgori i ostavi kraj sebe. I ne moze me niko ubjedit da oni zele dobro klubu, znaci sinoc si svjesno klubu izbio 100k iz dzepa. Za te pare se svasta nesto mpglo odradit.
Ne znam ne razumijem majke mi, zasto i zbog cega to.

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2047
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kockoglavi » 09 avg 2019, 14:28

belosevic28 je napisao/la:Sta se ovo rumeni iz uprave oglasavaju? Dje su pare rumeni, bolje placati kazne kad necete da nam dovedete Rakitica za te pare...
Cvaju hordama za kartu za sjever, pa da vidimo onda mange sa bakljama i topovskim. Puna podrska za upravu.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 09 avg 2019, 14:37

Minus za Security agenciju koja uopste nije pretresala na ulazu!
Horde necu da komentarisem, manipulisanje klosarcicima od 14-19 godina, kojima je vrhunac zivota da se dokazuju svojim “velikim vodjama”.

Juce fino spiker ponavlja 5 puta da sljedeca baklja ili petarda znaci prekid utakmice, “vodja” ni u jednom trenutku nije rekao alo momci, nemoj da bi ko palio sta, cak stavise je podrzao ovo unistavanje Fudbalskog Kluba Sarajevo!

Koliko je raje samo izaslo sa tribine nakon topovskog i par baklji, i onda se cudimo sto raja ne dolazi...
1946~

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 09 avg 2019, 14:43

Neko je pisao o zakonu o sportu a ne mogu da nadjem post sad.

Uglavnom to je jedna velika laz koji su nam podvaliti. Ne treba Nm zakon o sportu da se kazni neki pojedinac ukoliko ugrozava sigurnost drugih i narušava javni red i mir.
Policija tolerise te stvari jer im se mrsko peglat i privodit raju. A da na bilo kojem skupu gdje ima djece a koji obezbjedjuje policija zapals baklju i bacis topovski pa da vidimo da li ce te privesti.
Za ove situacije ne treba zakon o sportu pa jbt onda bi trebao zakon o koncertima...

Znaci ne treba zakon o sportu, i tribina nije nicija zemlja
Ovlasti postoje samo se ne koriste.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nula80 i 31 gost.