FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 09 avg 2019, 16:16

BordoSarajevo je napisao/la:O ovome sam sinoć pričao :D
Hodžić, Dupovac, Rahman i Pidro sinoć zajedno. Čudi me što nema Stanojevića :hmmmmm:


Da nije otišo u Čučuge :think:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Napapijri
Postovi: 4557
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 09 avg 2019, 16:18

pasica je napisao/la:
Napapijri je napisao/la:Ne podrzavam prekid utakmice, ali nemojte o parama, molim vas. Stigle pare od titule, kupa, Celtica, sponzora, tv prava, prodaje karti, godisnjih i pun ku.rac drugih para, pa u sta ih potrosise? Ako opet ne dovedu nikoga, onda sve treba zapaliti, makar njima u dzep nece.
Serbecic, Oremus, Letic, Milanovic, produzeni ugovor Kovacevicu da ti ga ne odvedu za sicu, zadrzali Lazica, Rahmanovica, i jos trazimo kapitalca, to sto ste vi maloumni i veze o zivotu nemate ne znaci da ljudi ne rade. Ovo nabrojano ne moze ni jedan klub u BiH. Drugi je par cipela sto smo imali peh sa povredama.
A to gdje pare odose, i ko ih krade, ima neko ko je gazda/vlasnik kluba i ko o tome brigu vodi ne treba se za to sekirati par debila kojima je vrh tacna i nargila.
Ako otvorimo oci i budemo objektivni, Zrinjski je ove godine uradio bolji posao, a nazalost ako mi uskoro ne dovedemo konkretno pojacanje na poziciji zadnjeg veznog i ne rijesimo status "uvrijedjenog" Rahmanovica, zadovoljit cemo se drugom pozicijom. Krste jeste odlican igrac i najkonstantniji ove sezone, ali ocekivati da on iznese polusezonu na ledjima i to u na poziciji zadnjeg veznog je apsurd, kao sto je apsurd i upariti Mustafica i Djokanovica na najvaznijoj poziciji.

Usput, maloumna ti uza i sira porodica!
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 09 avg 2019, 16:19

Inijesta je napisao/la:
dr.van nostrand je napisao/la:Vidim danas kod prostorija kluba (u haustoru kod mcdonaldsa) Adnana Zahirovica. Da im on nije zadnja slamcica za koju se hvataju?
Gluho i coravo bilo :sick: nadam se da nije istina
A inace imamo puno pravo da biramo, na slatkim smo mukama kojeg kapitalca izabrati.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 avg 2019, 16:21

ajdohordas je napisao/la:
Napapijri je napisao/la:Ne podrzavam prekid utakmice, ali nemojte o parama, molim vas. Stigle pare od titule, kupa, Celtica, sponzora, tv prava, prodaje karti, godisnjih i pun ku.rac drugih para, pa u sta ih potrosise? Ako opet ne dovedu nikoga, onda sve treba zapaliti, makar njima u dzep nece.
Upravo zbog takvih kao ti i zbog takvog razmisljanja se i desava to sto se desava.
Ne zasluzujemo mi ni kapitalce, ni grupe,ni titule.
Nije tačno. UEFA novac za titulu i Evropu uplaćuje krajem godine na račun saveza, koji onda uplaćuje na račun kluba.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 09 avg 2019, 16:22

Da je to neka bakljada bila ja nebi ništa rekao. Al ovako nije bilo vise od 5-6 baklji i isto toliko petardi to je velika glupost. Jedno je na kosevu u kanal bacati baklje i topovske a drugo na BP cim ubacis ona ja ispred 4 sudije ili na klupi s igracima. Jedna baklja pala od Husrefa pola metra. Od vrhunske atmosfere mi smo napravili štetu klubu i svima koji vole FKS.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 09 avg 2019, 16:23



Rahman pjeva i ovdje. :mrgreen:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 avg 2019, 16:32

Giljotina je napisao/la:


Rahman pjeva i ovdje. :mrgreen:
On voli Sarajv'o, pravi je hordaš, Amar Rahmanović jedan je od nas :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 09 avg 2019, 16:33

BordoSarajevo je napisao/la:
Giljotina je napisao/la:


Rahman pjeva i ovdje. :mrgreen:
On voli Sarajv'o, pravi je hordaš, Amar Rahmanović jedan je od nas :D
Sram te bilo. Samo Krste voli Sarajevo... :lol:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4557
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 09 avg 2019, 16:39

SarajevoJeBordo je napisao/la:
ajdohordas je napisao/la:
Napapijri je napisao/la:Ne podrzavam prekid utakmice, ali nemojte o parama, molim vas. Stigle pare od titule, kupa, Celtica, sponzora, tv prava, prodaje karti, godisnjih i pun ku.rac drugih para, pa u sta ih potrosise? Ako opet ne dovedu nikoga, onda sve treba zapaliti, makar njima u dzep nece.
Upravo zbog takvih kao ti i zbog takvog razmisljanja se i desava to sto se desava.
Ne zasluzujemo mi ni kapitalce, ni grupe,ni titule.
Nije tačno. UEFA novac za titulu i Evropu uplaćuje krajem godine na račun saveza, koji onda uplaćuje na račun kluba.
Svaki klub u BiH koji izbori evropska takmicenja jos od pamtivijeka uzima taj iznos od banke, koji poslije regulise nakon sto Uefa uplati. Tako je bilo i vjerovatno ce biti i dalje, nismo Barcelona.

Za ovog gore sto me proziva, drug, procitaj malo bolje post, narocito prvu recenicu. Ja sam dovoljno mator i na tom Sjeveru sam od doba "zapada", ispratio neke u penziju, a mnogi su tu i danas. Kad ste se vec dotakli, jucer je 90% sadasnjeg "zapada" bilo medju Hz, cak su i usko pomagali i koordinisali navijanje, pa i taj Frky medju njima, za kojeg i ja licno smatram da je nesto najbolje sto se desilo postratnim Hz.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 09 avg 2019, 16:55

E cuj mi da se zadovoljimo drugim mjestom. Meni je to smijesno, nakon batea opet prica da nam fali pojacanja, pa kud cemo s igracima kad se oporavi ovih 5-6, dajte ne kukajte, imamo najvise igraca na platnom spisku, doveli i crnca koji je zeljan dokazivanja vidjelo se u prijateljskoj, doci ce i stanoje, umjesto milanovica ce se vratiti ili krle a imas i cruza koji ce biti tu, djokanovic, mustafic su tu, ebalo ga pojacanje previse smo zinuli za nekim imenima a ja mislim da nam ne treba
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 avg 2019, 17:00

AngelDiMaria je napisao/la:E cuj mi da se zadovoljimo drugim mjestom. Meni je to smijesno, nakon batea opet prica da nam fali pojacanja, pa kud cemo s igracima kad se oporavi ovih 5-6, dajte ne kukajte, imamo najvise igraca na platnom spisku, doveli i crnca koji je zeljan dokazivanja vidjelo se u prijateljskoj, doci ce i stanoje, umjesto milanovica ce se vratiti ili krle a imas i cruza koji ce biti tu, djokanovic, mustafic su tu, ebalo ga pojacanje previse smo zinuli za nekim imenima a ja mislim da nam ne treba
Slazem se druze :bih: :thumbup:

kraljlavova
Postovi: 563
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 09 avg 2019, 17:05

Rak rana fudbalskog kluba sarajevo su trenutno horde zla sramota sta su sebi dozvolili.takvi navijaci nam ne trebaju svidjelo se to nekom ili ne cast izuzecima ali za ono sinoc nema opravdanja
Zadnja izmjena: kraljlavova, dana/u 09 avg 2019, 17:06, ukupno mijenjano 2 puta.

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 09 avg 2019, 17:05

Ja se sjecam prije par godina vođa navijaca je upozoravo da se baklje ne bacaju u teren na statu kluba sto sinoc ni jednom ni je isti uradio i upozorio kretene...

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 09 avg 2019, 17:06

Meni je samo zanimljivo to da je ona ekipa sa zapada bila dosta jača od ove, a opet se nisu toliko mangupisali (koliko su mogli). Dosta razumnije je to bilo, složnije i, na kraju krajeva, zdravije za sam Klub.

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 09 avg 2019, 17:07

kraljlavova je napisao/la:Rak rana fudbalskog kluba sarajevop su trenutno horde zla sramota sta su sebi dozvolili.takvi navijaci nam ne trebaju svidjelo se to nekom ili ne casta izuzecima ali za ono sinoc nema opravdanja
Sto su rak rana,? Sto su se upalile 4baklje? Sta pricas ?

fks74
Postovi: 9100
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 09 avg 2019, 17:07

Sinoc je sve extra bilo, pocevsi od zalaganja, igre , navijanja. Bili smo bolji cijelu tekmu, malo nam vazda treba da to okrenemu u svoju korist. Siguran sam da je bio Ahmet, umjesto Handze mi bismo bili pobjednici. Jedina greska je bio Milanovic, koji je trebao biti zamijenjen jos na polu vremenu. Onda dodje prekid, ono nam ljudi ne treba. Zasto te ludjake koji su to uradili, niko nije sprijecio na vrijeme.

Avatar
skoJaa
Postovi: 570
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 09 avg 2019, 17:08

Pocelo se pretjerivati. Da nije bilo prekida svi bi svrsavali na atmosferu i govorili kako nam nema ravnog. Sad je to gupa narkomana i debila i slicno. Treba osuditi prekid, ali ne treba pretjerivati.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 09 avg 2019, 17:13

Pa nisu samo vodje i njih 50ak iz kopa zasluzni za aymosferu, cak sta vise, njihova je zasluga najmanja tu. Obicna raja je nazasluznija.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 09 avg 2019, 17:16

Bjeloruski tim je na Bilinom polju slavio sa 1:2 i ima veliku prednost pred uzvrat na svom terenu, a Baga se osvrnuo na sve što se dešavalo na utakmici.

"Teška utakmica, teško vrijeme. Bilo je prevruće", rekao je Baga, te je nastavio:

"Igrali smo protiv odličnog tima, koji je šampion svoje zemlje. Vidi se u njihovim igračima taj pobjednički i šampionski duh", istakao je Baga.

Fudbaler BATE-e o FK Sarajevo: Dobar su tim, ali šteta je što su nam zabili gol



Posebno se bjeloruski fudbaler osvrnuo na atmosferu koja je vladala na Bilinom polju.

"Atmosfera je bila nevjerovatna. Fudbal na Balkanu je poznat po takvoj atmosferi. Istina, prekid nas je malo koštao, ali to ništa nije novo u ovim zemljama, gdje su navijači temperamentni. Iako imamo veliko iskustvo u Evropi, ovakvu atmosferu gotovo da nismo vidjeli",rekao je Baga.

Revanš utakmica između BATE-a i Sarajeva igra se u četvrtak.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 09 avg 2019, 17:17

Kamuflazn je napisao/la:Pa nisu samo vodje i njih 50ak iz kopa zasluzni za aymosferu, cak sta vise, njihova je zasluga najmanja tu. Obicna raja je nazasluznija.
Ma 10ba .. ajmo pocet sad bas srat..ispade sve pitari bili samo 50hz .. poznati su pitari inace po brojnosti pogotovo na gostovanjima..evropu da ne spominjem

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, godrina, murky, Napapijri, Torino i 47 gostiju.