Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rosicky
Postovi: 8265
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rosicky » 06 avg 2019, 16:07

Pa ni jedan od tih igrača nije proizvod BiH fudbala i akademija.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DeeWa » 06 avg 2019, 23:38

Nisu u sustini ali vecinom su oni zaigrali u nekim djecijim selekcijama u BiH pa su vidjeni kao talenti i uzeti.
Nisu prvi put sutnuli loptu u hrvatskoj ili srbiji
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8265
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rosicky » 07 avg 2019, 01:20

Svejedno mi je to jako slaba utjeha i nikakav izgovor.
Da BiH ima uvjete i sve ono sto nema ne bi ti igrači tako lagano odlazili.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Unknown2 » 10 avg 2019, 09:59

Selektore kako provodite odmor?

– Evo na Krku sam odmaram. U Sarajevu dolazim 18. augusta, a press je 19. augusta. Tu ću biti dva-tri dana.

Selektor prati igrače, a posebno ga raduje što je Bešić pronašao klub.

– Vidjet ću sve. Neki igrači su otišli na bolje. Vidjet ćemo šta je sa Bešićem, vidim da je u Sheffieldu, bitno je da igra. Dulja je u Francuskoj. Čekamo šta će biti sa Džekom. Manje-više zna se koji će igrači biti na spisku.

Zukanović i Sarić su u Saudijskoj Arabiji, ali selektor računa na njih.

– Ostaju naravno. Oni su otišli u najveći klub u Saudijskoj Arabiji. Sarić je bio u Koreji pa smo ga zvali, to neće biti problem.

Neki igrači sjajnim partijama kucaju na vrata reprezentacije, među njima je i Zvonimir Kožulj, član poljskog Pogona.

– A svi igraju dobro. Evo može li igrati Kožulj u reprezentacii, ajde ti meni reci? Ja ga znam iz Hajduka. Meni ne znači to što on može biti u grupi među 23. Koji igrač nama može napraviti prevagu? Ne vidim neku kvalitetu u datom trenutku. Možeš dovesti 35 igrača, a da li je to pomak za reprezentaciju. Zvat ćemo neke nove, mlade, koji nisu bili tu, koji su zaslužili poziv, ali zna se koji 15, 16 igrača tu igraju.

“Žutog” ne brine slaba forma Amera Gojaka.

Gojak nije u najboljoj formi. Ali, Gojak je tu. To se ne dešava samo Gojaku, nego i ostalim igračima. On je potencijal i budućnost. bh fudbala.

Zakarić je pod upitnikom.

– Otišao je iz Partizana. Ne znam šta će biti. Vidjet ćemo. Ne znam ni gdje je sad. Meni je bitno da su svi zdravi i da daju 100%.

Selektor je pratio utakmice Srarjeva i Zrinjskog u Evropi i dao komentar na potencijalne reprezentativce iz dva pomenuta kluba.

– Gledao sam sve utakmice u Evropi. Irfan Hadžić nije loš, ali vidjet ćemo sve. Mora se igrati i kad Džeko ode. Ne znam jel to ta zamjena. Žao mi je ovog Koljića, zbog povrede, bio je tu, daje puno golova u klubovima, izgleda moćno.

Selektor Prosinečki je na kraju razgovora i uputio čestitke povodom nastupajućeg Kurban-bajrama.

– Želim sve najbolje povodom Bajrama. Radio sam u Azerbejdžanu, znam kako ide to, kakvi su običaji.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 10 avg 2019, 12:52

Samo u bosni i hercegovini mozemo vidjeti da imas 3 igraca u najboljoj ligi svijeta , od toga ni jedan ne igra za reprezentaciju :rol: :rol: tu treba sva prica da zavrsi o nekakvom treneru, taktici, postavkama, spiskovima, o postenju nekom, ko jos uvjek ne vidi da je Ovo kafansko-menadzerska repka toj osobi nazalost nema pomoci. Samo u Bh igraci iz saudi arabije dobijaju fiksno mjesto mjesec prije utakmica , Bez da iko zna u kakvom su stanju kakva je forma , igraju li tamo, znaci nemoraju ni igrat dobro nit se pokazat Ali imaju mjesto upisano. Kakvo je to selektiranje igraca ? Nikakvo jer forma i znanje ne igra ovdje nikakvu ulogu nego igre izvan terena odlucuju o pozivima . Zamisli igrac mu dolazi iz koreje i saudi arabije konstantno na utakmice ko da se radi o pjanicu ili nekom velemajstoru a ne o poluamateru , zato i jesmo jaki Liechtenstein je sve blizi i blizi. Zalosno je kako se bosnjo lahko proda i nema svoj mozak da prokonta neke stvari. Sada je vec kasno nemojte plakat za koji mjesec, jer ova selekcija ovakva nece vidjeti evropsko . To je sigurno , nerad i lopovluk uvjek bude kaznjen. Ovo je najveci menadzerski u historiji nase repke zapamtite to dobro.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Varg
Postovi: 2578
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Varg » 10 avg 2019, 12:56

iz ove izjave se da zaključiti da ce ponovo zvati vrančića... gubi moju podršku polahko
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 10 avg 2019, 13:24

Irfan Hadzic?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la SiamoNoi » 10 avg 2019, 13:35

DrFilgud je napisao/la:Kako su Hrvati vicesampioni svijeta? Prije 20 godina su bili treci, a svo vrijeme su u top 10-15 reprezentacija svijeta.
Ne radi se tu o inatu i zelji, nego naprosto o pravilno postavljenom sistemu.
Slučajno kliknuo na temu,vidim Faraon nešto piše pa rekoh da bacim pogled kad ovaj se opet prosipa.Sistem u hrvatskom reprezentativnom nogometu :urnebes: Osim ako ne misliš ni kriminalni.

Ajd,bar znam sa kime imam posla na temi o Dzeki.Instant ignore.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 avg 2019, 13:36

ultrabosnia je napisao/la:
Tacno tako, a s obzirom na to koliko im igraca iz BiH igra u prvim ekipama , moze se reci da cak i bolje radimo nego oni :opaopa:
:rol: :rol: :rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 avg 2019, 13:45

Ostaju naravno. Oni su otišli u najveći klub u Saudijskoj Arabiji. Sarić je bio u Koreji pa smo ga zvali, to neće biti problem.
:roll:

Po cemu je Al-Ahli najveci klub u Saudijskoj Arabiji... niti ima najvise titula niti je trenutni prvak, opet ovaj muljator sere :puke:

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 10 avg 2019, 14:25

Vucevich je napisao/la:
Ostaju naravno. Oni su otišli u najveći klub u Saudijskoj Arabiji. Sarić je bio u Koreji pa smo ga zvali, to neće biti problem.
:roll:

Po cemu je Al-Ahli najveci klub u Saudijskoj Arabiji... niti ima najvise titula niti je trenutni prvak, opet ovaj muljator sere :puke:
najveci je zato sto im ga je on nastelio sa svojim kolegom iz kroacije:-)

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kaunas » 10 avg 2019, 15:20

JavierBosnia je napisao/la:Irfan Hadzic?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Jesi ga gledao ikad slucajno?
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 10 avg 2019, 15:23

Kaunas je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Irfan Hadzic?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Jesi ga gledao ikad slucajno?
Jesam. Dobar al za nase lige. Izjavi covjek mozda ce biti on taj koji ce zamjeniti Dzeku, liku 26 godina, svi transferi su mu cini mi se dzaba bili ili za neku sicu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Unknown2 » 10 avg 2019, 15:25

Ako dobije Hadzic poziv mora i Hebibovic i Krpic. realno niko iz nase lige treba za sad dobiti poziv za A Tim.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kaunas » 10 avg 2019, 15:32

JavierBosnia je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Irfan Hadzic?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Jesi ga gledao ikad slucajno?
Jesam. Dobar al za nase lige. Izjavi covjek mozda ce biti on taj koji ce zamjeniti Dzeku, liku 26 godina, svi transferi su mu cini mi se dzaba bili ili za neku sicu
Dzeku nam niko ne moze zamijeniti to se zna. Al ode Dzeko u godine, a mi nemamo zamjene nikakve. Hadzic nije los, za klupe odlican.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 10 avg 2019, 15:34

E blago nama
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 avg 2019, 15:39

Irfan Hadzic zamjenu za Dzeku, na sta je spala ova reprezentacija :rol:

Dugo cemo gledati snimke sa svjetskog 2014

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kaunas » 10 avg 2019, 15:53

Vucevich je napisao/la:Irfan Hadzic zamjenu za Dzeku, na sta je spala ova reprezentacija :rol:

Dugo cemo gledati snimke sa svjetskog 2014
Tuzno ali istinito. :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Yanichar
Postovi: 267
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Yanichar » 10 avg 2019, 15:56

Vucevich je napisao/la:Irfan Hadzic zamjenu za Dzeku, na sta je spala ova reprezentacija :rol:

Dugo cemo gledati snimke sa svjetskog 2014
Pa sta je tu cudno. Svaki napadac koji zabije 3 gola u nizu gura se u reprezentaciju. Zbog Catakovica ovdje se krv umalo nije prolila :crazy:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 10 avg 2019, 18:43

Hadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: belan5, zaostrog i 27 gostiju.