Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 avg 2019, 18:45

Kaunas je napisao/la:
Tuzno ali istinito. :mrgreen:
Slabo je to sve prijatelju, ako ne napravimo preokret u ovoj grupi (što će biti dosta teško sa mamlazom na klupi) onda ne vidim kada ćemo opet imati neku realnu šansu otići na neki turnir. Naši glavni igrači su već sad u godinama i kada vidiš da se igrači tipa Irfan Hadžić spominju kao zamjene onda tek shvatis koliko je sati...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 avg 2019, 19:06

Drape je napisao/la:Hadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.
Svaki put kada se na ovoj temi spominje igrač iz smiješne bosanske premijerke, a pogotovo igrač koji ima 26 godina, treba se prvo zapitati - da li bi bio za to da se pozove igrač iz andorske, gruzijske ili estonske lige u reprezentaciju? (A siguran sam da je odgovor na to pitanje 'ne').

slika

Avatar
Rosicky
Postovi: 8314
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rosicky » 10 avg 2019, 20:10

Šta predstavlja slika,?

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 avg 2019, 20:12

Vucevich je napisao/la:
Drape je napisao/la:Hadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.
Svaki put kada se na ovoj temi spominje igrač iz smiješne bosanske premijerke, a pogotovo igrač koji ima 26 godina, treba se prvo zapitati - da li bi bio za to da se pozove igrač iz andorske, gruzijske ili estonske lige u reprezentaciju? (A siguran sam da je odgovor na to pitanje 'ne').

slika
:tokralju:

Mene samo zanima kako iko nakon što vidi ovu mapu ima argument zbog kojeg bi se navodno trebali zvati igrači iz naše lige. Naša liga je najveći odron u Evropi. Ne postoji nijedan razlog zbog kojeg bi u reprezentaciji trebao igrati bilo ko iz naših klubova.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Varg
Postovi: 2619
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Varg » 10 avg 2019, 20:17

:urnebes: to nije argument da nema pojedinacnih igraca za repku nego da nema kluba koji bi sve dobre igrace sastavio u jedan tim, opet valjate gluposti strasne :tokralju:
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 avg 2019, 20:18

BoixosNois1899 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Drape je napisao/la:Hadžić je najbolji napadač u Premijer ligi, možda je samo Ahmet bolji ali on je veteran, kada bi dobio poziv mogli bi se buniti samo oni koji misle da ni jedan igrač iz Premijer lige ne zaslužuje poziv, a takvi su srećom u manjini. Ja sam za to da se pozove i Tatar.
Svaki put kada se na ovoj temi spominje igrač iz smiješne bosanske premijerke, a pogotovo igrač koji ima 26 godina, treba se prvo zapitati - da li bi bio za to da se pozove igrač iz andorske, gruzijske ili estonske lige u reprezentaciju? (A siguran sam da je odgovor na to pitanje 'ne').

slika
:tokralju:

Mene samo zanima kako iko nakon što vidi ovu mapu ima argument zbog kojeg bi se navodno trebali zvati igrači iz naše lige. Naša liga je najveći odron u Evropi. Ne postoji nijedan razlog zbog kojeg bi u reprezentaciji trebao igrati bilo ko iz naših klubova.
:lol: Ma daj, koji argumenti?
Pa kod nas su argumenti zdravog razuma posljednja stvar koja se pika.
Sace ti reci kako smo mi siromasni, kako "stranci" biraju utakmice, kako nas svi mrze...samo da se nista ne mijenja.
PS:
Evo vidis @Varga
To sto su nam klubovi najgori u Europi, ne znaci da nemamo dobre pojedince :facepalm: :lol: :lol:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 avg 2019, 20:24

Rosicky je napisao/la:Šta predstavlja slika,?
Plavo = drzave koji nisu nikada imali kluba u grupnoj fazi Europa Lige.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 avg 2019, 20:27

Varg je napisao/la::urnebes: to nije argument da nema pojedinacnih igraca za repku nego da nema kluba koji bi sve dobre igrace sastavio u jedan tim, opet valjate gluposti strasne :tokralju:
Objasni malo detaljnije... znaci moze biti CR7 u bosanskoj premijerki samo sto eto klubovi ne valjaju :?

Uostalom, vidimo kada sjajni 'pojedinci' odu u jace lige koliko se brzo izgube, sa mozda 1 ili 2 izuzetka.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 10 avg 2019, 21:27

Cuj Irfan Hadzic hahahhaha

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 13 avg 2019, 14:17

Kako bismo imali jaku ekipu moramo proizvoditi svoje igrace. Nije ni Hrvatska napravila to sto jeste proseci po dijaspori, vec su ubirali plodove rada ponajvise Dinama, pa onda Hajduka i Rijeke. Dok Sarajevo, Zeljo, Siroki, Zrinjski i ovi ozbiljniji klubovi se ne budu ozbiljnije bavili proizvodnjom igraca nema nista ni od nas. To vrijedi dvostruko kad i ovi igraci sto imamo igraju ko preko neke stvari protiv prosjecnih ekipa poput Finske i Irske.
Ugl do tad nam ostaje da se nadamo poravnanju planeta, pa da nam iskoci jos jedan Dzeko i da nas zapadne neka slaba grupa pa da vidimo naredno prvenstvo.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 14:35

Kako je lijepo vidjeti plač ovih sto pljuvali Amara a dizali "popularnog Zutog". Polako, ovo je tek vrh ledenog brijega kako se pogrijesilo. Posebno dio o dugorocnom razvoju BiH fudbala, za sta je Amar imao viziju i prijedloge, a ovo zuto gouno to uopste i ne zanima.

Bitno da su pusiqurci Begicevi dobili mjesto u uefi. :bih:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 avg 2019, 14:43

Da, da, Amaw bi uradio mnogo bolji posao, da poslije utakmice daje izjave o genetickoj inferiornosti nase ekipe :rol:. Bože sačuvaj.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 14:48

Vucevich je napisao/la:Da, da, Amaw bi uradio mnogo bolji posao, da poslije utakmice daje izjave o genetickoj inferiornosti nase ekipe :rol:. Bože sačuvaj.
To je jedna od epskih gluposti! Medju najvecim glupostima izrecenim na ovim prostorima, a bilo ih je napretek. :facepalm: :facepalm:
Tvrdi da smo mi genetski fizicki inferiorni i da zato ne mozemo trcati :shock: :crazy:
Valjda je to razlog neuspjeha, a ne nesposobnost i mesetarenje njega i ostalih bh "strucnjaka".
A ovi mediji su to prenijeli kao mudrost decenije, trenutak genijalnosti fudbalskog filozofa iz porodice Osim :lol:

Avatar
DamirT
Postovi: 13958
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 13 avg 2019, 14:56

Dokoljenko je napisao/la:Kako je lijepo vidjeti plač ovih sto pljuvali Amara a dizali "popularnog Zutog". Polako, ovo je tek vrh ledenog brijega kako se pogrijesilo. Posebno dio o dugorocnom razvoju BiH fudbala, za sta je Amar imao viziju i prijedloge, a ovo zuto gouno to uopste i ne zanima.

Bitno da su pusiqurci Begicevi dobili mjesto u uefi. :bih:
Zuti kakav god da je bolji je od tvog Amawa...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 15:02

Roberte odlazi. kuknjava kuknjava kuknjava
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la gigun » 13 avg 2019, 16:04

I ovog selektora će morat motkom oćerat,drugačije neće moć. :bih:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 13 avg 2019, 16:08

Rosicky je napisao/la:Šta predstavlja slika,?
Gdje SDA vodi.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Yanichar » 13 avg 2019, 19:18

Ode nam Dzekina zamjena u tursku cvajtu!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 13 avg 2019, 19:30

Yanichar je napisao/la:Ode nam Dzekina zamjena u tursku cvajtu!
Pa i nasljednik Edgara Dejvisa je u Saudijskoj Arabiji!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 avg 2019, 20:30

RoBeRtE uBlEhO šTo nE zOvEš hAjRoViĆa!?!?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: KoloDD, RosicVildan i 35 gostiju.