Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 00:43

let3 je napisao/la: Zeničani, hajd onako realno recite, yebo utakmicu i podjebavanja - ali što Osima gađate flašama, skandirate mu i onako mrzite ? šta vam je čovjek uradio ? ne znam je li ikad pola loše rijeci reko za Zenicu ili Čelik :roll: ne vjerujem. Naprotiv, hvalio je ZE i Čelik :lol:
Isto ste i Mulalića gađali i napadali, jel tako :facepalm: u cemu je problem?
Jel neko nekad na Grbavici napadao trenere Čelika ? bilo kad ?
Zato što je kriminalac iz dokazane kriminalne familije, takvima nema mjesta u BH fudbalu.

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KapitenK » 11 avg 2019, 00:43

Convicts1988 je napisao/la: Zrinjski i Sarajevo da, ali vi i Široki ni blizu. Tu je to, realno. Kakav Radnik kakva Tuzla, ne budi smiješan.
Na BP ko god bod uzme ove sezone nek sretan bude.
:salut: :salut:

Čelik protiv Širokog iz jednog napada zabio jedan gol i dobio. Vise nego sretno
Sarajevo zasluzilo pobjedu na Bilinom polju, Pavlovic spasavao x puta. Velež bio ravnopravan protivnik, u vecem dijelu utakmice i bolje stajao na terenu.
Željo vas večeras razbio taktičkom postavkom i apsolutno zasluženo slavio uz jedan nedosuđeni penal u prvom pol.

Poklopite se, niste ništa posebno. Malo jači u odnosu na prethodne sezone.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 11 avg 2019, 00:43

U cemu ste pokradeni ne kontam :lol: mislite da je ono faul kod drugog gola? Ono se mozda svira samo u kantonalnoj ligi, kakav je ono faul, pitanje jel ga dodatko uopste, lik se sapleo i sam pao i odmah kmecanje daj im faul :urnebes:
Ako je iko pokraden onda smo to mi, cist penal krajem prvog poluvremena pri rezultatu 0:0
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Epidaurus » 11 avg 2019, 00:43

BosniaBoston je napisao/la: Jarane cim 22 godine treba klubu da se “ustabili” onda ne znam sta da ti kazem.Bili smo u pelenama kad ste zadnji put nesto uzeli.A sto se tice prve recenice,primitivizam ne znam stvarno kakvu poruku poslati
Da si iole upucen u desavanja ko kluba znao bi zasto se Celik svih ovih godina nije mogao ustabilit. Sva sreca pa mi je dido radio prije rata skoro 30 godina u Celiku i znam sva desavanja pa me i ne cudi sto klub tek sad ide prema stabilizaciji. Najbolji uslovi u drzavi bez premca, nas drug teren je bolji od vaseg prvog :rol:

Prema ljudima ljudski, prema zivotinjama (tuljanima) zivotinjski. Vrlo jednostavno. Toplo se nadam jednoj flasi u glavu ovog tuljana pa nek po Grbavici pljuje, a ne po europskom stadionu. Sudiju je smijesno i spominjat vise. Tek u 70 i nekoj minuti daje prvi zuti Zelji iako je bar u 3-4 situacije prije toga trebao dati karton. Ona situacija na samom pocetku gdje Zec hvata skoro loptu rukom i on svira aut za Celik je apsurd, a onaj drugi gol gdje Perisica gazi igrac Zelje po obje noge, a kreten ni ne pomislja da svira faul je vrhunac svega. Bolji ste za ovaj dvojac u napadu i to je manje vise to. Krpic pogodio ono sto je Dila fulao na pocetku i to je manje vise to.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 00:46

Epidaurus je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la: Jarane cim 22 godine treba klubu da se “ustabili” onda ne znam sta da ti kazem.Bili smo u pelenama kad ste zadnji put nesto uzeli.A sto se tice prve recenice,primitivizam ne znam stvarno kakvu poruku poslati
Da si iole upucen u desavanja ko kluba znao bi zasto se Celik svih ovih godina nije mogao ustabilit. Sva sreca pa mi je dido radio prije rata skoro 30 godina u Celiku i znam sva desavanja pa me i ne cudi sto klub tek sad ide prema stabilizaciji. Najbolji uslovi u drzavi bez premca, nas drug teren je bolji od vaseg prvog :rol:

Prema ljudima ljudski, prema zivotinjama (tuljanima) zivotinjski. Vrlo jednostavno. Toplo se nadam jednoj flasi u glavu ovog tuljana pa nek po Grbavici pljuje, a ne po europskom stadionu. Sudiju je smijesno i spominjat vise. Tek u 70 i nekoj minuti daje prvi zuti Zelji iako je bar u 3-4 situacije prije toga trebao dati karton. Ona situacija na samom pocetku gdje Zec hvata skoro loptu rukom i on svira aut za Celik je apsurd, a onaj drugi gol gdje Perisica gazi igrac Zelje po obje noge, a kreten ni ne pomislja da svira faul je vrhunac svega. Bolji ste za ovaj dvojac u napadu i to je manje vise to. Krpic pogodio ono sto je Dila fulao na pocetku i to je manje vise to.
Da si ti ziv i zdrav,i Grbavica i BP imaju istu kategorizaciju po UEFI(CAT 3).Doduse moram priznati da je veci merak gledati utakmicu reprezentacije na BP radi bolje atmosfere i glasnije patriotskije publike pune adrenalina.Ne mozes ih natjerat da sjednu,na Grbavici repku gledat kao da si otisao u pozoriste
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 00:46

chily-rz je napisao/la:
let3 je napisao/la: Zeničani, hajd onako realno recite, yebo utakmicu i podjebavanja - ali što Osima gađate flašama, skandirate mu i onako mrzite ? šta vam je čovjek uradio ? ne znam je li ikad pola loše rijeci reko za Zenicu ili Čelik :roll: ne vjerujem. Naprotiv, hvalio je ZE i Čelik :lol:
Isto ste i Mulalića gađali i napadali, jel tako :facepalm: u cemu je problem?
Jel neko nekad na Grbavici napadao trenere Čelika ? bilo kad ?
Zato što je kriminalac iz dokazane kriminalne familije, takvima nema mjesta u BH fudbalu.
Ko ? Osim ili Mulalić ?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 11 avg 2019, 00:46

Glupi nerelani stumfovo. Kao bumerang ce se ovo vratiti, pizde jedne odvratne. Sarajevo je 3x bolje igralo, vi ste veceras po svemu prikazamom trebali izgubiti, zaparavo niste nista ni prikazali kako ste imali igraca vise.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2019, 00:49

irfo je napisao/la:U cemu ste pokradeni ne kontam :lol: mislite da je ono faul kod drugog gola? Ono se mozda svira samo u kantonalnoj ligi, kakav je ono faul, pitanje jel ga dodatko uopste, lik se sapleo i sam pao i odmah kmecanje daj im faul :urnebes:
Ako je iko pokraden onda smo to mi, cist penal krajem prvog poluvremena pri rezultatu 0:0
Ma pusti ih bolan, njih par ovdje nema kulture da čestita boljem, nego yebu majke i časte nas raznim epitetima, njima na dušu.

Što se tiče utakmice, Čelik imao jednu odličnu priliku preko Dilavera, mi pored dva gola stvorili još tri odlične prilike. Znači pet odličnih šansi naspram njihove jedne, o čemu mi pričamo ovdje? :lol:

Nego njih boli što su oni bili uvjerni da je ovaj Željo loš, da ih ovaj Željo nikako ne može dobiti na BP, pa nije ni čudo da im je krivo što smo ih rutinski ohladili :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 00:50

let3 je napisao/la: Ko ? Osim ili Mulalić ?
Osimi, stariji i junior, prvi osuđen a drugi za saginjanje u Trebinju nikad nije odgovarao,.

Što se tiče sablje on je bio samo na krivom mjestu u krivo vrijeme, igrači Želje su se ponašali kao seljaci nakon izgubljene tekme, tukli se sa radnikom Albe i nasrtali na obezbjeđenje na terenu, tek poslije toga je sablja napadnut a do tada je mirno sa Zapada posmatrao utakmicu,.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Giljotina » 11 avg 2019, 01:14

Zanimljivo je kako jedni uvijek vide seljačenje (bakljade, flaše u terenu i sl.) tuđih navijača, pa to osuđuju i skandiraju da se takvi odstrane, a aminiju isto to svojim navijačima, još im se u tome i pridruže. I sve je pravično kad mi to radimo, a oni kad rade - ne valja. Bosanskohercegovački Hotentoti.

Dobro je Borges rekao. Fudbal je popularan jer je popularna i ljudska glupost. A na stadionima je ima najviše.

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mokes » 11 avg 2019, 01:23

redbull93 je napisao/la:Haj na stranu sto su pobijedili sad, al onako sudjenje u ovoj ligi je dno dna eto. Maksimalno je navlacio na stranu zelje i nemojte mi spominjati taj penal kad ga nije ni bilo. Znate pizdit ovdje kad vam zuti neko da, a na ovi se smijete hinjski. Kako dodje tako i ode, bit ce jos toga. Zato ne pizdite ovdje kad odete npr. u mostar, nije vam tolko jak lobi dole.
Penal je bio, od ove sezone SVAKO igranje rukom u 16 je penal. Oko toga nema dileme. Ali opet nemaju @Osim i ekipitza šta kmečati kad bi to Pavlović svakako odbranio.

Kod drugog je bio očit faul na igraču Čelika.

Sve u svemu Željo pokazao da je kvalitetnija ekipa i da je pretedent na titulu iako ih većina otpisuje. Takva pozicija im najbolje odgovara.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 01:35

chily-rz je napisao/la:
let3 je napisao/la: Ko ? Osim ili Mulalić ?
Osimi, stariji i junior, prvi osuđen a drugi za saginjanje u Trebinju nikad nije odgovarao,.

Što se tiče sablje on je bio samo na krivom mjestu u krivo vrijeme, igrači Želje su se ponašali kao seljaci nakon izgubljene tekme, tukli se sa radnikom Albe i nasrtali na obezbjeđenje na terenu, tek poslije toga je sablja napadnut a do tada je mirno sa Zapada posmatrao utakmicu,.
Chily, bezveze ti je prica
Za Trebinje, 4 kola prije kraja obezbjeđena i matematicki titula, Željo je mogao poslati i kadete da igraju..Jah, trebali su ginuti za tuzlake koji su gladili muda citavu sezonu i samo sebi doveli u poziciju ispadanja i sad treba Željo za njih da rinta u njima potpuno nebitnoj utakmici.
Ta prica za Ivicu da je kriminalac je odron :puke: covjek je spasio NSBIH kad su nas šutnuli, vidim brzo se zaboravile neke stvari. Hajd kad pitari seru o njemu, prizivaju mu moždani i slicne gadosti, njima sve ide pod obraz, al što vi :roll:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 01:40

let3 je napisao/la:
Chily, bezveze ti je prica
Za Trebinje, 4 kola prije kraja obezbjeđena i matematicki titula, Željo je mogao poslati i kadete da igraju..Jah, trebali su ginuti za tuzlake koji su gladili muda citavu sezonu i samo sebi doveli u poziciju ispadanja i sad treba Željo za njih da rinta u njima potpuno nebitnoj utakmici.
Ta prica za Ivicu da je kriminalac je odron :puke: covjek je spasio NSBIH kad su nas šutnuli, vidim brzo se zaboravile neke stvari. Hajd kad pitari seru o njemu, prizivaju mu moždani i slicne gadosti, njima sve ide pod obraz, al što vi :roll:
Šta ima veze, obezbjedi i Bajo pa igra pošteno do kraja, ne bježe im golmani od lopte u zadnjim mečevima,.ono je ofirno bilo da ne može biti ofirnije i znamo i ti i ja da je utakmica prodana ili puštena, nemoj da se lažemo bezveze,.

za Osima starijeg se slažem da je imao momenata kad je pokazao i svoju ljudsku i trenersku veličinu ali to ne mijenja činjenicu da je kažnjen za namještanje utakmica ali za ovog juniora sumnjam da igdje može osvajati titule osim u ovoj hrkljuš ligi gdje su talovi od prvog do zadnjeg kola,.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 01:51

chily-rz je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Chily, bezveze ti je prica
Za Trebinje, 4 kola prije kraja obezbjeđena i matematicki titula, Željo je mogao poslati i kadete da igraju..Jah, trebali su ginuti za tuzlake koji su gladili muda citavu sezonu i samo sebi doveli u poziciju ispadanja i sad treba Željo za njih da rinta u njima potpuno nebitnoj utakmici.
Ta prica za Ivicu da je kriminalac je odron :puke: covjek je spasio NSBIH kad su nas šutnuli, vidim brzo se zaboravile neke stvari. Hajd kad pitari seru o njemu, prizivaju mu moždani i slicne gadosti, njima sve ide pod obraz, al što vi :roll:
Šta ima veze, obezbjedi i Bajo pa igra pošteno do kraja, ne bježe im golmani od lopte u zadnjim mečevima,.ono je ofirno bilo da ne može biti ofirnije i znamo i ti i ja da je utakmica prodana ili puštena, nemoj da se lažemo bezveze,.

za Osima starijeg se slažem da je imao momenata kad je pokazao i svoju ljudsku i trenersku veličinu ali to ne mijenja činjenicu da je kažnjen za namještanje utakmica ali za ovog juniora sumnjam da igdje može osvajati titule osim u ovoj hrkljuš ligi gdje su talovi od prvog do zadnjeg kola,.
Ja ne znam da li je ikad iko gađao ili pokušao napasti na Grbavici nekog trenera Čelika. Bilo kad i bilo kojeg.
A treneri Želje su bar u dva navrata bili napadani, gađani, vrijeđani. Navedoh vec primjere Osima i Mulalića. To je nedopustivo.

Druga stvar, danas je Željo pobjedio, sutra ce Čelik i tako ukrug, al treba imati ponašanje i kad se gubi i kad se pobjedi. Psovke po forumima, pominjanje majki, očeva, psovanje gradova i sve to je za :puke: :puke: taman da mi je brat rođeni u pitanju.

Što se tice utakmice, Željo bolji i namazaniji (to je opet do Amara), imali smo bolje šanse... Čelik naivan ko francuska sobarica :mrgreen: imali su tu neku trku i agresiju, duel igru i sve to, ali bez završnog pasa se ne može pobjeđivati :nene: to vam fali.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2019, 01:57

Valja priznati da je Željo bio bolji, da je Željo imao duplo više šansi, da je Željo pobijedio na BP. Doduše, mi se kačimo na ove pojedince, chily, prison i redbull i vjerovatno avenija kad skupi muda pa uđe na forum, ovo ostalo regularno sve :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nickiZe88 » 11 avg 2019, 02:39

Zeljo je bio bolji u drugom poluvremenu i to stoji sve. Doduse i to su bile samo kontre a ne neka igra ako cemo iskreno.

Mi smo dosta bolji bili u prvom, imali smo igru, pritisnuli, ali kad se ne iskoristi taj pritisak uvijek dodje kazna.

Sudjenje jadno da jadnije ne moze biti i to je takodjer istina, zao mi je da se ovakve utakmice moraju shebati na takav nacin, al eto izgleda da ce to ostati ovdje zauvijek. Ova liga ne zasluzuje 12 000 ljudi na stadionu. Bljak

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 11 avg 2019, 02:42

Očekujem da savez kazni Čelik sa tri do pet utakmica bez navijaca na tribinama. Tamo jos uvijek srednji vijek.

:puke:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2868
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TMmanija2012 » 11 avg 2019, 02:44

Nista ljepse kada dernek utihne u Zenici :)

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2313
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kontrasviju » 11 avg 2019, 02:49

nickiZe88 je napisao/la:Zeljo je bio bolji u drugom poluvremenu i to stoji sve. Doduse i to su bile samo kontre a ne neka igra ako cemo iskreno.

Mi smo dosta bolji bili u prvom, imali smo igru, pritisnuli, ali kad se ne iskoristi taj pritisak uvijek dodje kazna.

Sudjenje jadno da jadnije ne moze biti i to je takodjer istina, zao mi je da se ovakve utakmice moraju shebati na takav nacin, al eto izgleda da ce to ostati ovdje zauvijek. Ova liga ne zasluzuje 12 000 ljudi na stadionu. Bljak
Po čemu ste bili dosta bolji u prvom? Imali ste jedan udarac u okvir, isto ko i mi, s tim što smo mi imali i stativu. Vi ste imali posjed i to je to. Bili smo poprilično izjednačeni. Druga je stvar što vi ono povremeno kruženje na 30m od gola koje se završi katastrofalnim ubačajem nazivate nekim pritiskom i dobrom igrom. Nerealni ste totalno.
1921

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 11 avg 2019, 03:08

TMmanija2012 je napisao/la:Nista ljepse kada dernek utihne u Zenici :)
Zamijeni ga plač i urlici. :ljepota:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Torino i 10 gostiju.