Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 avg 2019, 16:35

16022019 je napisao/la:Vrati se lik poslije prekida , okrenu se navijacima Celika na zapadu, napi se vode i pljunu prema njima i kaze cvjecka... Svega mi njima je mitomanija u krvi.
Nakon svih onih predmeta koji su baceni ka nasim igracima i njemu i ne cudi kako je reagovao. Neko te gadja flasama staklenim i ti trebas aplaudirati? Pa ne do Bog da se nekog naseg igraca pogodili onom flasom.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:38

Ne znam zašto u opšte treba povod da bi se napao brko, lik je realno trebao i zaradio suspenziju iz BH fudbala ali njegovi jarani u kriminalnom savezu su mu godinama desna ruka u mešetarenju i namještanju utakmica i sudija. Dokaz mojoj tvrdnji je i zadnja proslava titule kriminalnog klub iz Zvorničke ulice gdje se jedva skupilo par milja ljudi, normalni navijači Željane nisu željeli da proslave namještenu titulu.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 11 avg 2019, 16:43

Al vam je nabio komplekse za sljedecih sto godina :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la slay » 11 avg 2019, 16:44

irfo je napisao/la:Al vam je nabio komplekse za sljedecih sto godina :lol:
Kompleksi sto neko mesetari?
Halal ti bilo.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 11 avg 2019, 16:44

Zenica, Čelik i stadion Bilino polje ne osiguravaju sigurnost gostujućim ekipama, kontinuirano se dešavaju incidenti za koje je direktno kriv domaćin organizator. Pored urlika koji se čuju svih devedeset minuta a pojedina stoka koristi čak i megafon, svjedoci smo fizičkim i verbalnim napadima na igrače i stručni štab gostujućih ekipa. Samo u ovoj deceniji zabiljezena su ulijetanja navijača i fizicki napadi, fizički nasrtaji vise osoba na trenera gostiju i to na tribini gdje mu se garantuje sigurnost, pokušaji ubistva tvrdim predmetima kojima nije mjesto na stadionu, fizički nasrtaji obezbjeđenja i uposlenika na gostujuce fudbalere i osoblje, uvrede akreditovanih novinara na press konferencijama, stalna pljuvanja i napadi u tunelu od strane uposlenika kluba, prije i poslije utakmice.

Sram vas bilo stoko, neobrazovana, glupa, primitivna!
Zadnja izmjena: Dokoljenko, dana/u 11 avg 2019, 16:47, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 16:45

Dokoljenko je napisao/la:Zenica, Čelik i stadion Bilino polje ne osiguravaju sigurnost gostujućim ekipama, kontinuirano se dešavaju incidenti za koje je direktno kriv domaćin organizator. Pored urlika koji se čuju svih devedeset minuta a pojedina stoka koristi čak i megafon. Svjedoci smo fizičkim i verbalnim napadima na igrače i stručni štab gostujućih ekipa. Samo u ovoj deceniji zabiljezena su ulijetanja navijača i fizicki napadi, fizički nasrtaji vise osoba na trenera gostiju i to na tribini gdje mu se garantuje sigurnost, pokušaji ubistva tvrdim predmetima kojima nije mjesto na stadionu, fizički nasrtaji obezbjeđenja i uposlenika na gostujuce fudbalere i osoblje, uvrede akreditovanih novinara na press konferencijama, stalna pljuvanja i napadi u tunelu od strane uposlenika kluba, prije i poslije utakmice.

Sram vas bilo stoko, neobrazovana, glupa, primitivna!
Pseto moderatorovo, uz nogu!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2019, 16:46

irfo je napisao/la:Al vam je nabio komplekse za sljedecih sto godina :lol:
Šta je ovo ljudi moji :lol:
LjoZee je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Vrati se lik poslije prekida , okrenu se navijacima Celika na zapadu, napi se vode i pljunu prema njima i kaze cvjecka... Svega mi njima je mitomanija u krvi.
Nakon svih onih predmeta koji su baceni ka nasim igracima i njemu i ne cudi kako je reagovao. Neko te gadja flasama staklenim i ti trebas aplaudirati? Pa ne do Bog da se nekog naseg igraca pogodili onom flasom.
Trebo se popet na tribinu kulturnoj zeničkoj publici, obaliti skrotum reć mu "izvini bebo što vas godinama prskam vt" i udariti sam sebe tuborgom i badelom po glavi :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Daduli
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Daduli » 11 avg 2019, 16:46

Ima li iko od navijača Slobode da objasni šta je to toliko loše urađeno ovoj harlovini na klupi Tuzla Cityja pa ne može da sakrije ljubomoru, zavist, sujetu... što nije na klupi Slobode? I na kraju , ko je ovaj čovjek i na osnovu čega se ovako klinči? Kakvi su to njegovi rezultati u karijeri? Ostao u ligi sa Brgulama, de ba...
Glory Glory Man United

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 avg 2019, 16:47

chily-rz je napisao/la:Ne znam zašto u opšte treba povod da bi se napao brko, lik je realno trebao i zaradio suspenziju iz BH fudbala ali njegovi jarani u kriminalnom savezu su mu godinama desna ruka u mešetarenju i namještanju utakmica i sudija. Dokaz mojoj tvrdnji je i zadnja proslava titule kriminalnog klub iz Zvorničke ulice gdje se jedva skupilo par milja ljudi, normalni navijači Željane nisu željeli da proslave namještenu titulu.
Nema nikakvog opravdanja za ono jucer. Moze tebi neko smetati, imas neko ruznije misljenje, ali gadjati nekog staklenim flasama, sendvicima :crazy:
Ako vam smeta verbalno iskazite svoje misljenje, a ne ovako da neko ozbiljnije nastrada i poslije sa posljedicama citav zivot kuburi zbog lopte. Nigdje veze.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:47

S kriminalcima u upravi, seljacima na terenu i ubicama na tribini samo bahato. Psuju ko zadnji kočijaši pola sata i onda bajramuju, mentaliteta Sjenica.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:49

LjoZee je napisao/la: Nema nikakvog opravdanja za ono jucer. Moze tebi neko smetati, imas neko ruznije misljenje, ali gadjati nekog staklenim flasama, sendvicima :crazy:
Ako vam smeta verbalno iskazite svoje misljenje, a ne ovako da neko ozbiljnije nastrada i poslije sa posljedicama citav zivot kuburi zbog lopte. Nigdje veze.
Kriminalci bi trebali da smetaju svima bez obzira na klupsku pripadnost, nisam ja kriv što su vama takvi legende kluba.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 16:52

Ko nazove Ivicu Osima,najveceg fudbalskog radnika BiH u historiji koji je spasio savez od propadanja kriminalcem dabogda mu se jezik osusio
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 16:52

Ne znam cemu ismijavanje Sjenice i sandžosa :crazy: to je kao neki šuk pretpostavljam, ismijati ljudima grad :lol: neki dan onaj jedan ismijava Gračanicu :tokralju:
Jeste li uopšte svjesni koliko to jadno izgleda.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 11 avg 2019, 16:52

Dokoljenko je napisao/la:Zenica, Čelik i stadion Bilino polje ne osiguravaju sigurnost gostujućim ekipama, kontinuirano se dešavaju incidenti za koje je direktno kriv domaćin organizator. Pored urlika koji se čuju svih devedeset minuta a pojedina stoka koristi čak i megafon, svjedoci smo fizičkim i verbalnim napadima na igrače i stručni štab gostujućih ekipa. Samo u ovoj deceniji zabiljezena su ulijetanja navijača i fizicki napadi, fizički nasrtaji vise osoba na trenera gostiju i to na tribini gdje mu se garantuje sigurnost, pokušaji ubistva tvrdim predmetima kojima nije mjesto na stadionu, fizički nasrtaji obezbjeđenja i uposlenika na gostujuce fudbalere i osoblje, uvrede akreditovanih novinara na press konferencijama, stalna pljuvanja i napadi u tunelu od strane uposlenika kluba, prije i poslije utakmice.

Sram vas bilo stoko, neobrazovana, glupa, primitivna!


Pozivamo NS BiH da javno osudi NK Çelik, adekvatno i rigorozno kazni, u buducnosti ucini sve da se igraci i osoblje Najveceg kluba u drzavi na Bp osjecaju sigurno a ne životno ugroženi.

Suspenzija!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 16:53

let3 je napisao/la:Ne znam cemu ismijavanje Sjenice i sandžosa :crazy: to je kao neki šuk pretpostavljam, ismijati ljudima grad :lol: neki dan onaj jedan ismijava Gračanicu :tokralju:
Jeste li uopšte svjesni koliko to jadno izgleda.
Ko kad pokupuješ sve sudije u ligi, pa opet ne osvojiš titulu?

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:55

BosniaBoston je napisao/la: Ko nazove Ivicu Osima,najveceg fudbalskog radnika BiH u historiji koji je spasio savez od propadanja kriminalcem dabogda mu se jezik osusio
Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Doživotnom diskvalifikacijom iz fudbala kažnjeni su funkcioneri Željezničara: Nusret Mahić, predsednik kluba, Edhem Tufo, sekretar kluba, i članovi uprave Stipo Vilić, Nedeljko Šljivar, Midhat Aganović, Ljubomir Nikolić, kao i Vojo Jovanović, tehnički rukovodilac kluba.

Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DeeWa » 11 avg 2019, 16:58

Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 17:00

JonSnow je napisao/la:
let3 je napisao/la:Ne znam cemu ismijavanje Sjenice i sandžosa :crazy: to je kao neki šuk pretpostavljam, ismijati ljudima grad :lol: neki dan onaj jedan ismijava Gračanicu :tokralju:
Jeste li uopšte svjesni koliko to jadno izgleda.
Ko kad pokupuješ sve sudije u ligi, pa opet ne osvojiš titulu?
Pusti šuplju
Amar ceka izvinjenje :kafa: :mrgreen:


Ako ništa drugo, NK Čelik se mora javno izvinuti i ograditi od onih bolesnika.
I kako onolike flaše konjaka da neko pronese u stadion, to je misterija :lol:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 11 avg 2019, 17:01

Ovaj trener TC mislim da je psihicki jako nestabilna licnost(bez zezancije).
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 avg 2019, 17:02

miky_hz je napisao/la:Ovaj trener TC mislim da je psihicki jako nestabilna licnost(bez zezancije).
Hejta Slobodu opasno
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Evander, Grk1234, held9, LamineDiarra, MostarskiSin i 41 gost.