Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Radovan2006
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 jul 2019, 06:34
Lokacija: Sokolac
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Radovan2006 » 11 avg 2019, 17:03

DeeWa je napisao/la:Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
Ima pravo da se krsti kad god oce!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 avg 2019, 17:04

DeeWa je napisao/la:Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
Kojih cudnih reakcija?
Krstit se ima pravo kad god neko zeli. Ne vidim to kao provokaciju dok ne uvrijedi direktno nekog druge vjere rijecima.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 11 avg 2019, 17:04, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."


Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 11 avg 2019, 17:05

LjoZee je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Ovaj trener TC mislim da je psihicki jako nestabilna licnost(bez zezancije).
Hejta Slobodu opasno
To pogotovo,i onaj post poslije utakmice (hvaljenje)sa Zvijezdom kako je isao kroz neke sume i iz neke trave krisom gledao utakmicu da bi ih skautirao.Trebali bi neki psiholozi sa njim porazgovarati obavezno.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DeeWa » 11 avg 2019, 17:09

LjoZee je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
Kojih cudnih reakcija?
Krstit se ima pravo kad god neko zeli. Ne vidim to kao provokaciju dok ne uvrijedi direktno nekog druge vjere rijecima.
Jel ti mozda vidis da neki musliman ode pred tribinu recimo sirokog, borca ili zrinjskog, dok oni pjevaju nesto vjersko, a on digne ruke prema njima i uci par minuta neke islamske sure?
Nemam nista protiv toga da se neko prekrsti, skoro svi ako ne i svi igraci koji su krscani a dolaze iz svlacionica na teren se prekrste. Pricamo o tome da lik prvo nesto dobacuje, a onda okrenut prema osobama koje pjevaju nesto vezano za bajram gleda u njih, i prema njima okrenut se nekoliko puta za redom prekrsti.
Ne ocekujem ja nikakvu kaznu za njega jer zivimo u ovakvoj drzavi, samo mislim da to definitivno nisu stvari koje treba podrzavati jer je mogla biti neka budala tu koja bi ga pogodila necim u glavu i da dozivotno se kaje zbog gluposti.
Niti je imao razloga da ode skrooz na drugu stranu gdje niti blizu nije krocio neki drugi igrac zelje, niti se trebao obracati navijacima na taj nacin.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 17:10

chily-rz je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la: Ko nazove Ivicu Osima,najveceg fudbalskog radnika BiH u historiji koji je spasio savez od propadanja kriminalcem dabogda mu se jezik osusio
Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Doživotnom diskvalifikacijom iz fudbala kažnjeni su funkcioneri Željezničara: Nusret Mahić, predsednik kluba, Edhem Tufo, sekretar kluba, i članovi uprave Stipo Vilić, Nedeljko Šljivar, Midhat Aganović, Ljubomir Nikolić, kao i Vojo Jovanović, tehnički rukovodilac kluba.

Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.
Kako god,veci od bilo koje legende malog ćelika
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 17:12

Radovan2006 je napisao/la: Ima pravo da se krsti kad god oce!
Gdje ti je ijekavica rade, prodao si govorno nariječje za večeru, sram te bilo.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 11 avg 2019, 17:14

Nedo Bog da je situaciju suprotna, kmecali bi ovdje 2 mjeseca haha

Kad su mogli 2 sedmice kmecat za neki zuti karton i sto isakovic nije dobio crveni sta bi bilo tek za ovo. Sve sto sam napisao prije utakmice, ispostavilo se tacnim. Suga bili i ostali!
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 17:14

BosniaBoston je napisao/la: Kako god,veci od bilo koje legende malog ćelika
Veći je kriminalac od bilo koje naše legende, slažem se.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 17:15

I to pjevanje bajramskih pjesama na utakmici je smiješno. Ko da je u pitanju folklorno društvo, a ne navijačka skupina.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 17:17

chily-rz je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la: Kako god,veci od bilo koje legende malog ćelika
Veći je kriminalac od bilo koje naše legende, slažem se.
Kako vi volite da se razbacujete pojmovima.Kriminalac jer je pasivno ucestvovao u 2 namjestene utakmice kao igrac?Pomislio bi covjek da je Ivica genocid napravio
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 16022019 » 11 avg 2019, 17:17

Teska je rijec kriminalac... To je za njega nemoguca misija on je samo sitni mesetar da ne uvrijedimo prave kriminalce jer i ja bi se uvrijedio da me porede sa prevarantom.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2019, 17:18

DeeWa je napisao/la:Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Pa dal je ovo realno :tokralju: :rol: :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 avg 2019, 17:20

DeeWa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
Kojih cudnih reakcija?
Krstit se ima pravo kad god neko zeli. Ne vidim to kao provokaciju dok ne uvrijedi direktno nekog druge vjere rijecima.
Jel ti mozda vidis da neki musliman ode pred tribinu recimo sirokog, borca ili zrinjskog, dok oni pjevaju nesto vjersko, a on digne ruke prema njima i uci par minuta neke islamske sure?
Nemam nista protiv toga da se neko prekrsti, skoro svi ako ne i svi igraci koji su krscani a dolaze iz svlacionica na teren se prekrste. Pricamo o tome da lik prvo nesto dobacuje, a onda okrenut prema osobama koje pjevaju nesto vezano za bajram gleda u njih, i prema njima okrenut se nekoliko puta za redom prekrsti.
Ne ocekujem ja nikakvu kaznu za njega jer zivimo u ovakvoj drzavi, samo mislim da to definitivno nisu stvari koje treba podrzavati jer je mogla biti neka budala tu koja bi ga pogodila necim u glavu i da dozivotno se kaje zbog gluposti.
Niti je imao razloga da ode skrooz na drugu stranu gdje niti blizu nije krocio neki drugi igrac zelje, niti se trebao obracati navijacima na taj nacin.
Nisam te skontao na pocetku dobro, ali jasnije mi je sad. Ako imao bilo kakvu namjeru da provocira ili da stavlja doznanja nesto treba da ga bude stid i svakog naseg ko bi to uradio bilo da se zove Kemal, Sinisa ili Antonio. Nisam to ja vidio, ali ako je fakat htio nesto da “prkosi” treba mu iz kluba skrenut paznju da toga nema. Ne djeluje mi kao neki takav lik da sad nesto vjerski izaziva, ali ne mogu garantovati ni za koga. Ako se krstio onako onda meni ne smeta to. Njegov izbor vjerovanja.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Radovan2006
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 jul 2019, 06:34
Lokacija: Sokolac
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Radovan2006 » 11 avg 2019, 17:21

chily-rz je napisao/la:
Radovan2006 je napisao/la: Ima pravo da se krsti kad god oce!
Gdje ti je ijekavica rade, prodao si govorno nariječje za večeru, sram te bilo.
Sta tebe briga kako ja pricam?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 17:22

Platini osuden za kriminal,Ferhatovic nije pa je logicno da je ASE veca legenda
:rol:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 11 avg 2019, 17:23

Osim13 je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Pa dal je ovo realno :tokralju: :rol: :rol:
Kakva nemoc, poceli su sa lazima :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2019, 17:23

Svi nešto vidjeli, čudo od tih 25.000 ljudi na tribinama ama baš niko da zabilježi ta provociranja :ljepota:

Lažovi 1988
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 11 avg 2019, 17:25

Za tri kola ide opet bojkot utakmica pa će upisati pobjeu i najaviti veliki povratak na tribinu.

Kakva ljepota kada ih spustiš na zemlju :tokralju: :tokralju: Bilo je i vrijeme.

Veliki si klub Željo! :bih: :bih: :opaopa: :opaopa:

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 17:25

Nisam vidio da se krstio, ali je fakat prišao i nekome nešto pokazivao.
Zadnja izmjena: TofiTofita, dana/u 11 avg 2019, 17:27, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 38 gostiju.