FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 11 avg 2019, 00:51

Tačno ovaj Tušanj dođe ko Turbe gostujućim klubovima. Kome god treba bod/ova samo na Tušanj dođu ...
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 11 avg 2019, 01:16

Remi nakon svega viđenog realan rezultat. Večeras bez klasičnog špica igra je ličila na onu prošlogodišnju kada smo se isto ovako patili dati gol. Primjetan je bio strašno izostanak Bekica koji je prve dvije utakmice odradio super.
Ova formacija sa dva zadnja vezna od kojih ni jedan nije za te pozicije ne funkcionise baš najbolje. Jusić ce biti pojačanje prema pokazanom večeras.
Uglavnom falilo nam je borbenosti i naboja da se dobije ova utakmica. Igrali smo na način ma biće 1 gol do kraja. Jako jako tromo i bez ideje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 11 avg 2019, 06:16

Beduin je napisao/la:
MrtvaCarsija je napisao/la:100 godina postojanja 100 godina prosjecnosti, **** li vam majku
Sad ce ti Madal i jos par njih objasniti onu nasu "ideji odani".
A sto rezultata ni od korova, to je manje bitno. Mi Velez na svom terenu na mozemo dobiti jbt.
I jos dodje onaj konj od trenera i prica da je cilj da se ne ispadne i jos veca nebuloza da "oni" nisu selektirali ovu skupinu igraca...Pa ko je selektirao mater ti **** Jasmin Imamovic mozda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 11 avg 2019, 09:05

Trener hem sto je hipnotisan hem teski drogeras. kuknjava :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: Yebo mu koza pakas, a on kozi.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Madal
Postovi: 3592
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 11 avg 2019, 10:10

Beduin je napisao/la:
MrtvaCarsija je napisao/la:100 godina postojanja 100 godina prosjecnosti, **** li vam majku
Sad ce ti Madal i jos par njih objasniti onu nasu "ideji odani".
A sto rezultata ni od korova, to je manje bitno. Mi Velez na svom terenu na mozemo dobiti jbt.
Madal će ti čestitati Bajram uz najljepse zelje tebi i tvojima. Bajram Šerif Mubarek Olsun takodjer i svima ostalim na temi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16309
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 11 avg 2019, 10:20

Madal je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
MrtvaCarsija je napisao/la:100 godina postojanja 100 godina prosjecnosti, **** li vam majku
Sad ce ti Madal i jos par njih objasniti onu nasu "ideji odani".
A sto rezultata ni od korova, to je manje bitno. Mi Velez na svom terenu na mozemo dobiti jbt.
Madal će ti čestitati Bajram uz najljepse zelje tebi i tvojima. Bajram Šerif Mubarek Olsun takodjer i svima ostalim na temi.
Bajram Mubarek Olsun drug moj tebi i ukucanima. Sve najbolje kako vama, tako i svom forumasima i nasoj Slobodi. :thumbup:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 avg 2019, 12:12

Bajram Serif Mubarek Olsun!

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 11 avg 2019, 15:23

Gledam sinoc Fukare jedina navijacka grupa u drzavi koja 80% navijanja provede psovanjem suparnickoj ekipi, navijackoj grupi ili gradu. Najmanje se navija za klub za koji navijaju. Steta
samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 avg 2019, 16:18

Milenko **** te celava, kompleksasu ruzni.

Daduli
Postovi: 672
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Daduli » 11 avg 2019, 16:51

Ima li iko od navijača Slobode da objasni šta je to toliko loše urađeno ovoj harlovini na klupi Tuzla Cityja pa ne može da sakrije ljubomoru, zavist, sujetu... što nije na klupi Slobode? I na kraju , ko je ovaj čovjek i na osnovu čega se ovako klinči? Kakvi su to njegovi rezultati u karijeri? Ostao u ligi sa Brgulama, de ba...
Glory Glory Man United

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 11 avg 2019, 16:58

Daduli je napisao/la:Ima li iko od navijača Slobode da objasni šta je to toliko loše urađeno ovoj harlovini na klupi Tuzla Cityja pa ne može da sakrije ljubomoru, zavist, sujetu... što nije na klupi Slobode? I na kraju , ko je ovaj čovjek i na osnovu čega se ovako klinči? Kakvi su to njegovi rezultati u karijeri? Ostao u ligi sa Brgulama, de ba...
Nabili ga nogom iz Slobode od tada hralja svaki out kad mu se ukaze prilika. Skoro sam se s njim na FB prepucavao kasnije izbrise komentare
samo Sloboda

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 11 avg 2019, 17:07

Daduli je napisao/la:Ima li iko od navijača Slobode da objasni šta je to toliko loše urađeno ovoj harlovini na klupi Tuzla Cityja pa ne može da sakrije ljubomoru, zavist, sujetu... što nije na klupi Slobode? I na kraju , ko je ovaj čovjek i na osnovu čega se ovako klinči? Kakvi su to njegovi rezultati u karijeri? Ostao u ligi sa Brgulama, de ba...
Vidjećemo ga protiv neke ekipe kako treba. Radnik ih je nabio. DK iz Penala.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 avg 2019, 18:18

Ma lik je teski kompleksas.
Postao glavna smijurija lige.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 11 avg 2019, 18:19

Bajram Serif Mubarek Olsun
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 11 avg 2019, 19:07

Evo prilike protiv Zeljeznicara da se u vatru gurne Muratovic. Bege nema zbog kartona, a nadam se da nece eksperimentisati tipa sa Saletom i takve gluposti. Perfektna prilika za momka da se dokaze i upise prve zvanicne minute :bih:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16309
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 11 avg 2019, 21:42

merak je napisao/la:
Daduli je napisao/la:Ima li iko od navijača Slobode da objasni šta je to toliko loše urađeno ovoj harlovini na klupi Tuzla Cityja pa ne može da sakrije ljubomoru, zavist, sujetu... što nije na klupi Slobode? I na kraju , ko je ovaj čovjek i na osnovu čega se ovako klinči? Kakvi su to njegovi rezultati u karijeri? Ostao u ligi sa Brgulama, de ba...
Nabili ga nogom iz Slobode od tada hralja svaki out kad mu se ukaze prilika. Skoro sam se s njim na FB prepucavao kasnije izbrise komentare
Ma iskreno i moze mu se trenutno, jer smo mi jos veca smijurija od njega.
U ovolikom gradu mi nemamo klub koji ce biti konkurentan i barem jednom u 100 godina bilo sta napraviti, imamo navijacku skupinu koja je jedino poznata po ismijavanju i malobrojnosti, stadion koji moze jedino posluziti turistima kao drevna arena, a jedina svijetla tacka je jos uvijek ljunav odredjenog broja ljudi koji ce dolaziti na utakmice i odrzavati neki nelos prosjek bez obzira na sve.

Zgade mi svake godine iznova klub.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 1919tuzlak » 11 avg 2019, 21:50

merak je napisao/la:Gledam sinoc Fukare jedina navijacka grupa u drzavi koja 80% navijanja provede psovanjem suparnickoj ekipi, navijackoj grupi ili gradu. Najmanje se navija za klub za koji navijaju. Steta
svaka na mjestu ti je

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 12 avg 2019, 01:14

Ova utakmica se trebala uzeti, ali igra je losa totalno bila. Nije islo jednostavno, uz to Velez je iskoristio pozitivan sok promjenom trenera i vidjeli smo da su se na kraju zadovoljili bodom. Sto prije zaboraviti zadnja 2 kola i okrenuti se daljim utakmica. Okrenuti se igri koja je pokazana protiv Radnika, Sirokog pa i Sarajeva. Odbrana izgleda dosta cvrsce.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 12 avg 2019, 11:29

Kako Mujagić zna presjeći našu akciju. Svaka čast
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 12 avg 2019, 12:20

ma joj cirkus je morao doci na naplatu kad tad.

eh sad hajd ga znaj ko je primarni krivac, da li uprava sa onim cirkusom i dovodjenjem igraca kao na buvljoj pijaci ili struka

jel moguce da Osmanovic, Lukanovic, oni crnci- ni jedan ne valja pa sad nemamo zamjenskog napadaca
i s druge strane je li moguce da su nadovodili takvih prevara da stvarno ni jedna ne valja.
Kad pogledam sta su uradili na stoperu i sta su pokusavali uvaliti ja licno vise vjerujem u ovu drugu ideju

od igraca od kojih sam nesto ocekivao za sad Ristic nista,Rastoka promasaj a i od francuza sam ocekivao vise realno.

prema informacijama koje imam Jusic je placen kao i Ignjatovic, a po vidjenom u subotu kopacke mu ne moze cistit. Ali kad nastupi panika moras preplatiti igraca

i nije odbrana nista dobila na cvrstini zato sto je zavrsilo 0-0. Vara vas percpecija rezultata. Tu negdje, mozda cak i manje cistih sansi i dobrih dolazaka do 16m smo dozvolili Sarajevu a dobili smo tricu jer Sarajevo ima realizaciju, Velez ne.

ovoliko cistih situacija protiv ekipe koja ima napad= 3 komada opet
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.