FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 11 avg 2019, 22:42

Od četvrtka kreće paklen raspored za nas, treba nam što više igrača u konkurenciji jer nema šanse da kvalitetno odradimo poso' bez Ahmetovića, Rahmanovića, Hodžića..

Raspored do reprezentativne pauze, ukoliko ispadnemo iz evrope.
15.08 BATE (Bjelorusija)
*odmor 2 dana*
18.08 Radnik (Sarajevo)
*odmor 2 dana*
21.08 Široki Brijeg (Široki Brijeg)
*odmor 2 dana*
24.08 Velež (Sarajevo)
*odmor 6 dana*
31.08 željezničar (grbavica)
REPREZENTATIVNA PAUZA - 2 SEDMICE
Raspored do reprezentativne pauze, ukoliko prođemo u PLAY OFF
15.08 BATE (Bjelorusija)
*odmor 2 dana*
18.08 Radnik (Sarajevo)
*odmor 2 dana*
21.08 ASTANA
*odmor 2 dana*
24.08 Velež (Sarajevo)
*odmor 4 dana*
29.08 ASTANA
*odmor 1 dan ali moguća i 2 dana ukoliko utakmica bude 1.09 u nedjelju*
31.08 željezničar (grbavica)
REPREZENTATIVNA PAUZA - 2 SEDMICE

Paklen raspored a moramo ovo do reprezenativne pauze što bolje odraditi i onda svježi, odmorni, poslije pauze gazimo sve redom.
Osposobit ili IZGLADIT situaciju obavezno sa Rahmanovićem i Hodžićem(?), uz njih i Ahmetovića, možemo ovaj raspored "preživit" sa dobrim rezultatima i na pauzi sve zadovoljni.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 11 avg 2019, 22:55

emir79 je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:Navodnoooo, Dinamo nam nudio 1M€ za Vladana i da ostane kod nas do kraja sezone, nasi odbili...za 2M€ bi ga mozda i pustio a malo mi nesto ovo 1M€...ako je tacno ovo sto sam cuo.
Da li bi Dinamo svoje mlade igrace, prvotimce, A reprezentativce, kapitene dalo za 1 milion €? Cisto sumnjam. Zato cestitke upravi!

I
pa nije ni Dinamo preko noci postao ovo sto je danas a i logicno da ekipa koja ima skoro 100 miliona KM budzet ne bi Vladana prodala za milion eura, no mi se nikako ne mozemo s njima porediti pa je bezveze i razmisljati o njima i o parama koje oni uzimaju za igrace
Pyro is not a crime !

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 11 avg 2019, 23:07

Mi ako Vladana prodamo za 1 m€ ne trebamo ni sanjat o nekim transferima. Samo se u tom slucaju zadovoljit da nikad necemo znati cijeniti svoje i da cemo ispod cijene prodavat igrace.

Ja Vladana ne bih prodao iz razloga jer jos uvjek ima mnogo mogucnosti da napreduje. Golmanu treba utakmica za samopouzdanje a nama treba golman kao sto je on.
Njega niposto prodavati prije iduce godine u ovo doba.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 11 avg 2019, 23:08

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUM
Sarajevo ljubavi moja!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 11 avg 2019, 23:12

Poslije Mujakica i one zavrzlame oko transfera, budimo zadovoljni sa bilo kakvim transferima ako novac zavrsi u nasoj kasi... A stvarno niko se nije oko toga zanimao osim jednog momka koji je napisao da je Kortijk trazio da se skine da je placen 1 milion... Sta se tu desilo ?!
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 avg 2019, 23:18

ShofaII je napisao/la:Mi ako Vladana prodamo za 1 m€ ne trebamo ni sanjat o nekim transferima. Samo se u tom slucaju zadovoljit da nikad necemo znati cijeniti svoje i da cemo ispod cijene prodavat igrace.

Ja Vladana ne bih prodao iz razloga jer jos uvjek ima mnogo mogucnosti da napreduje. Golmanu treba utakmica za samopouzdanje a nama treba golman kao sto je on.
Njega niposto prodavati prije iduce godine u ovo doba.
Apsulutno se slazem.
Ali, ako se vjeruje u njega i u njegov kvalitet i napredovanje, ponda mu se sad mora podebljati i produziti ugovor. Ako on prima sad platu, lupam sad, 2000KM mjesecno, ako imas vjeru u njega i ako mislis da ga mozes dobro prodati, onda mu daj platu 20 000KM i produzi mu ugovor. Na taj nacin, slijedece ljeto mozes zahtjevati vece pare od potencijalnog kupca.
Naravno, rizik postoji. Moze se povrijediti, moze pasti u formi, ali ko ne riskira...
Riskira i Dinamo sto sad Olmu daje ugovor 2 miliona eura godisnje, na pet godina. Sta ako se povrijedi, ostadose bez 10 miliona :)

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 11 avg 2019, 23:21

@Evader

Pa produžili su mu ugovor prije neki dan
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 11 avg 2019, 23:25

Testo je napisao/la:@Evader

Pa produžili su mu ugovor prije neki dan
To je dobar znak. Nadam se da su ga i nagradili adekvatno, jer to momak zasluzuje.
Bez ulaganja i rizika, ne mozes doci ni do zarade.

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 11 avg 2019, 23:37

Jedno su zelje a jedno trziste.Ma koliko on bio kvalitetan pricati o milionskim vrijednostima golmana iz nase lige je fantazija.Ako stvarno postoji milionska ponuda uz odredjene procente mislim da tu ne bi bilo sekunde oklijevanja.
Pitanje je i da li postoji zamjena za Kovacevica u ovom momentu jer ne smije se zanemariti rezultat.
Klub jos nema tu snagu da moze ignorisati kvalitetne ponude i mislim da Kovacevic se nece zadrzati cim stigne neka konkretna ponuda.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 11 avg 2019, 23:49

Sumnjam da bi on sada pristao da produzi ugovor da nije islo povećanje neko. Ali svakako ako ne od do polusezone opet mu tada ponuditi nesto.

On je bio prvi golman mlade repke a rezervni je golman A reprezentacije.
Vidjecet cemo sad ovo okupljanje reprezentacije da li se na njega i dalje racuna.
Bez obzira i na reprezentaciju njega ako puste sad ispod 2m€ su bas glupi. Ako bude imao pozive u repku i dalje samo mu cijena moze jos vise rasti.

Ne mislim ja da mi na njemu mozemo uzeti 10 m€ ali da bi mogli izgurati nekih 5 u narednih godinu to mislim.
Sad jbg sto se tice rizika od povreda pa jbg ko me riskira taj ne profitira. A sa golmanima je bas najmanje rizicno da ce se povrijediti.

A treba nam golman za prvenstvo, on je uz odbranu kljuc da ponovimo uspjeh. Cekanje sa njegovim transferom moze i sigurno ce nam donijeti samo korist i nikako gubitak.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 avg 2019, 23:54

Vanja8 je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:@AlfredNobel ako ces me ti licno tuci, evo, i pp ti saljem profil, ip adresu, mac adresu telefona i laptopa i navali hahahahaha
Neka bolan, Bajram je, sabura ljudi... :pray:
Tučem ja i za Bajrame ne pije to kod mene vode. Ovog di mariju bi tako ispresavijao, ne bi taj znao poslije jel navijao za FKS ili gurbete. Helem nejse, ostavi podatke u PP.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 11 avg 2019, 23:57

AlfredNobel je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:@AlfredNobel ako ces me ti licno tuci, evo, i pp ti saljem profil, ip adresu, mac adresu telefona i laptopa i navali hahahahaha
Neka bolan, Bajram je, sabura ljudi... :pray:
Tučem ja i za Bajrame ne pije to kod mene vode. Ovog di mariju bi tako ispresavijao, ne bi taj znao poslije jel navijao za FKS ili gurbete. Helem nejse, ostavi podatke u PP.
Ni jedan posao ne valja preskakati, svaka cast Alfredu, sto je ovako predan svome poslu.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 avg 2019, 23:59

Europska takmičenja prodaju igrače.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 12 avg 2019, 00:13

AlfredNobel je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:@AlfredNobel ako ces me ti licno tuci, evo, i pp ti saljem profil, ip adresu, mac adresu telefona i laptopa i navali hahahahaha
Neka bolan, Bajram je, sabura ljudi... :pray:
Tučem ja i za Bajrame ne pije to kod mene vode. Ovog di mariju bi tako ispresavijao, ne bi taj znao poslije jel navijao za FKS ili gurbete. Helem nejse, ostavi podatke u PP.
Daj broj
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 12 avg 2019, 00:20

AlfredNobel je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:@AlfredNobel ako ces me ti licno tuci, evo, i pp ti saljem profil, ip adresu, mac adresu telefona i laptopa i navali hahahahaha
Neka bolan, Bajram je, sabura ljudi... :pray:
Tučem ja i za Bajrame ne pije to kod mene vode. Ovog di mariju bi tako ispresavijao, ne bi taj znao poslije jel navijao za FKS ili gurbete. Helem nejse, ostavi podatke u PP.
Biješ li po kućama il se mora doci do tebe ?
You are someone else I am still right here

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 avg 2019, 00:27

Biješ li po kućama il se mora doci do tebe ?[/quote]

Jbs se :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 avg 2019, 00:29

16022019 je napisao/la:Poslije Mujakica i one zavrzlame oko transfera, budimo zadovoljni sa bilo kakvim transferima ako novac zavrsi u nasoj kasi... A stvarno niko se nije oko toga zanimao osim jednog momka koji je napisao da je Kortijk trazio da se skine da je placen 1 milion... Sta se tu desilo ?!
Da li bi ti platio porez za nesto za sto zakonski ne moras da platis? E tako ni tan ni nam nisu htjeli da plate porez. Transfer zavrsili "izmedju" a klub svakako dobije lovu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 12 avg 2019, 00:35

16022019 je napisao/la:Poslije Mujakica i one zavrzlame oko transfera, budimo zadovoljni sa bilo kakvim transferima ako novac zavrsi u nasoj kasi...
Pade mi na pamet transfer Cimirota, par mjeseci poslije tog transfera, odradili smo najgori prelazni rok u historiji kluba. Fudbalski magovi, koje smo tada doveli:Denis Kramar, Damjan Krajšnik, Deni Simeunović, i ona dva baksuza iz Mijanmara :facepalm:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 12 avg 2019, 00:57

@fera
Dolazim ja kući, ne bih mu tražio adresu da ne dolazim. Naravno, Vanja je šofer i to nek se oni raskusuraju oko putnih troškova.

@ElCartel
Sve se radi po ps-u.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
siroliver69
Postovi: 572
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 12 avg 2019, 00:58

MortemHz je napisao/la:Europska takmičenja prodaju igrače.
Tacno! Jedina istina.
Može Vladan cuda ciniti u nasoj ligi ali ako ga nema u izlogu Evrope bar malo 500000€ i nogom u guzicu da se udaramo.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72, Zeko87 i 30 gostiju.