FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 12 avg 2019, 00:59

Bez obzira na sve realne i objektivne kritike prema radu kluba,mislim ipak da smo mi otisli na jedan level iznad u svemu, organizaciji, ustrojstvu, finansijama, ozbiljnoscu
rada itd. Daljni razvoj i napredak je uslovljen iskljucivo planovima i ulaganjima vecinskog vlasnika, a tu je jos uvijek puno toga nejasno i nedoreceno.

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 12 avg 2019, 01:20

Jel ima neko da vjeruje u prolaz ?

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 12 avg 2019, 02:03

mirzatele je napisao/la:Jel ima neko da vjeruje u prolaz ?
1:2 i na penale prolazimo. Kova igrac utakmice.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 avg 2019, 06:24

mirzatele je napisao/la:Jel ima neko da vjeruje u prolaz ?
Skoro pa nemoguće ali ne gubim nadu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 avg 2019, 08:31

Vjerujem, uz neku ludu sreću :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 avg 2019, 08:50

zagorski je napisao/la:Bez obzira na sve realne i objektivne kritike prema radu kluba,mislim ipak da smo mi otisli na jedan level iznad u svemu, organizaciji, ustrojstvu, finansijama, ozbiljnoscu
rada itd. Daljni razvoj i napredak je uslovljen iskljucivo planovima i ulaganjima vecinskog vlasnika, a tu je jos uvijek puno toga nejasno i nedoreceno.
Nismo. Nek te ovi uspjesi ne zanesu. Isto je sve kao prije, nego je samo atmosfera bolja. Odnosno spustena je lopta samo.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 12 avg 2019, 08:53

Zadnjih par mjeseci kako se pojavio Nam i nismo odskocili pravdamo se "transakcijom" ... Ako se ona desi onda mozemo reci da smo nivo iznad svih u ligi, do tada ima puno problema ;)
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 12 avg 2019, 10:04

Da se nismo prepali Bate mogli smo dosta bolji rezultat imati. Husref malo bezmudno igra u europi.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 12 avg 2019, 10:07

Pa cuva obraz svoj, dosta ga je u evropi obrukao od Kukesija do Atalante. Da smo imali hrabrosti pa odigrali prvih pola sata kao protiv Celtika hrabro dva bi im zabili... Ali ovako je lakse brani se , takticki cuvaj gol pa sta bude a u takvom omjeru snage po pravilu prvi primamo gol.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23106
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 avg 2019, 10:24

Cetvrtak

Bate Borisov -Sarajevo 19:00 BHT

Nedelja

Sarajevo-Radnik 20:30 BHT
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 avg 2019, 10:26

Golman posle napadaca ti je glavni igraac.

Prodat vladena za 1.4m€ i 23% od svakog transfera i 200 k € za svaku sezonu gdje brani preko 70% utakmica i 100k€ kad bude prvi golman reprezentacije.

Prihvatljivo za nas prihvatljivo za dinamo, ja bi ga dao dinamu jer je sa nase teritorije naj jaci su u drzavi najvise igraju u evropi od yugoslovenski klubova i prodaju za najvece pare igrace.

Golmana je samo lakse zadrzat duze vrijeme u bh pl od napadaca jer golmansko mjesto je jedno i nema kompezacija

Al nek mi neko kaze koji je golman posle rata pa vamo bolje fato lopte koje se ubacaju sa strane od kove nijedan ni delac ono neje znao, a znamo koliko je celzi platio delaca

A hvatanje lopti na nacin na koji to kova radi donosi 30-40% tvrdu odbranu i 5-10 golova manje posezoni ujedno 12-15 bodova

Svi znamo kako nam je dedic izbio titulu 98

Svi znamo alaimove poglede i primljene golove

Pa od bande covjek ima visinu da igra beka a golman

Takvi ritardi brane

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 12 avg 2019, 10:27

16022019 je napisao/la:Pa cuva obraz svoj, dosta ga je u evropi obrukao od Kukesija do Atalante. Da smo imali hrabrosti pa odigrali prvih pola sata kao protiv Celtika hrabro dva bi im zabili... Ali ovako je lakse brani se , takticki cuvaj gol pa sta bude a u takvom omjeru snage po pravilu prvi primamo gol.
Zadnjih 20 min kad je vec bilo pod moranjem da zabijemo gol za bilo kakve sanse za prolazak smo bili dosta bolji od Bate, jer je valjda ta rucna i strah prosao bio. Neznam sto odmah nismo dali Bateu do znanja da su dosli u goste da je to "nasa" avlija i stisli a ne obrnuto, eto vam lopta mi ce mo stajati i cekati. Stvarno me razocarao Husref bezmudnom igrom. Ja mislim i nadam se da ce mo bolju tekmu odigrati u b.rusiji jer smo uvidili da se moze igrati sa njima i ako smo tako trebali od 1.min. Ko sto gledam bici ono tipicno nase, sto nismo, mogli smo, ostaje zal i samo jedan gol i dejavu Cluja. Vecini nasi sportskih kolektiva treba dobar psiholog jer dosta je teze pobjediti ako se boji pobjede.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 avg 2019, 10:41

Sto se tice beta, onde se nema sta husref krivit jer smo imali igru sanse da ih dobijemo 4-3 ili 3:2.

Losa utakmica lazica (najbolji igrac ekipe) i u zadnjoj sekundi pred utakmicu odkazivanje ahmeta (takode najbolji igrac i koji bi sigurno bio prevaga mnogo veca nego haris)

Ovde se pise kao mi smo toliko jaki da smo sa po gasa trebali batea naguzit 3:0 nije to krupa ni skretnica to je ozbiljna ekipa koja ima dobar tim i igrace..

Ubjeden sam da ce mo ih pobjedit tamo al dalice mo proc to neznam..

Husref je u ovih 7-8 utakmica svaku utakmicu postavio tako da ni gvardijola nebi bolje sa rosterom koji ima

Pa nije valjda trebo limenog postavit umjesto lazica ili guzinu umjesto harisa a ta dva igraca su nas kostala pobjede normalno nekrivim momke fala im desava se ovo je ovropa al samo kazem

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 12 avg 2019, 10:46

Guzina je Nemanja Bilbija broj 2. Isto ovako lik radi za ekipu, trudi se nece ga odmah gol ali bitno ga je sikanirati odmah. Protiv Slobode sasvim pristojno vracao se otvarao prostor, spustio par opasnih loptu jednu Tatar nije stigao ali treba ga odmah otjerati... Ali doduse ovdje se trazi zrtva nema Bekica pa sad na drugog da predjemo.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 12 avg 2019, 10:46

16022019 je napisao/la:Pa cuva obraz svoj, dosta ga je u evropi obrukao od Kukesija do Atalante. Da smo imali hrabrosti pa odigrali prvih pola sata kao protiv Celtika hrabro dva bi im zabili... Ali ovako je lakse brani se , takticki cuvaj gol pa sta bude a u takvom omjeru snage po pravilu prvi primamo gol.
Kontradiktoran si. Kako ce cuvati obraz protiv Batea, a igrati hrabro protiv Celtica? Malo realnosti i objektivnosti nije na odmet, znaci protiv 10x jace ekipe je imao hrabrosti, a sada cuva obraz? Vidi se od prvog posta da ne mirises Husrefa, ali ne mozes pljuvati ovakvu odluku koja je uslovljena silnim povredama.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 12 avg 2019, 10:50

Ko je Husref ? Naravno da ne mirisem ucjenjivaca kluba.Kako cu mirisati lika koji je tuzio klub jer je prosao jedan prelazni rok da mu nisu ponudili klupu pa se uvrijedio. Ali to nije bitno protiv Celtika smo nekako djelovali hrabrije... Sto mi jedan igrac jako bitan za nas kaze prije priprema u sloveniji kad smo komentarisali poraz od Zrinjskog 0:1... Kaze " on za svaku utakmicu bila Krupa ili Zrinjski ima isti pristup iste igrace za prvih 11 sve isto pa kako nam se otvori" ! Dakle protiv Celtika se otvorilo a i dalje stojim do toga da smo usli defanzivno protiv Bate-a!
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1918
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 12 avg 2019, 11:02

16022019 je napisao/la:Ko je Husref ? Naravno da ne mirisem ucjenjivaca kluba.Kako cu mirisati lika koji je tuzio klub jer je prosao jedan prelazni rok da mu nisu ponudili klupu pa se uvrijedio. Ali to nije bitno protiv Celtika smo nekako djelovali hrabrije... Sto mi jedan igrac jako bitan za nas kaze prije priprema u sloveniji kad smo komentarisali poraz od Zrinjskog 0:1... Kaze " on za svaku utakmicu bila Krupa ili Zrinjski ima isti pristup iste igrace za prvih 11 sve isto pa kako nam se otvori" ! Dakle protiv Celtika se otvorilo a i dalje stojim do toga da smo usli defanzivno protiv Bate-a!
A koji si sad ti?

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 12 avg 2019, 11:05

Ne znam na vama je da odlucite, nisam za vaseg sultana sto odmah znaci da sam protivnik kluba i da ne volim klub jer imam drugacije misljenje.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5798
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 avg 2019, 11:18

Prvo 6789013 Husref je osvoio duplu krnu sa pazivo naj vise golova sa najboljim odbranom. Uz to sve preko 11000 minuta odigrali akademci.

To sto je husref reko nisu mi doveli igrace koje sam zelio i normalno je da sa ovim igracima nemoze bolje,

Husref je jedini kriv protiv krupe i protiv goskea ostalo nema ga ko nizasta krivit. Prosle sezone

Ubio zrinjski ubio sb ubio komsije i na kraju husref je i kao igrac bio prvak sa SARAJEVOM, uz to i njegov stari brat VEHIDIN je jedna od najveci legendi kluba koji je rakode bio prvak sa SARAJEVO.

Po takvoj porodici ljudima i da su kvalitet bosniakovic repuh i takvi velikani netreba pljuvat i govorit ruzno jer su upisani zlatnim slovima u historiju kluba kojeg volimo

I na kraju predlozi trenera realno kojeg mozemo platit parama koje dajemo Husrefu ?

Avatar
Vanja8
Postovi: 10170
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 avg 2019, 11:21

Dajte ljudi ne otvarajte opet pricu o treneru...
Morto vam je otvorio temu, za te rasprave...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, Hz1946, Morpheus, Riziko, Sanchez87hz, Senner, zagorski i 43 gosta.