FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 12 avg 2019, 22:06

coelho41 je napisao/la:Muhamede jel ti i dalje misliš da je Thiago Alcantara choker?
O da. Bas nocas gledam..i kontam kako nismo Pjanica nekad doveli, igraju istu poziciju a Pjanic je Xavi za Thiaga. Treba njega lijevo staviti a ne u sredinu, nema on slifa da igra ovo, previse neozbiljan.
A ovo nocas je mali protivnik, treba ga gledati kad igra protiv jacih ekipa, igraca..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
amelonix
Postovi: 112
Pridružen/a: 08 maj 2012, 09:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la amelonix » 12 avg 2019, 22:08

Axaxa gdje je onaj Gerinimo,na sto ste spali da od Intera otpadke i otučke kupujete :clap: Perisic
| π T € ® π ∆ © | ° π ∆ £ € M | £ ∆ π O

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 12 avg 2019, 22:10

muhamedhulk je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Muhamede jel ti i dalje misliš da je Thiago Alcantara choker?
O da. Bas nocas gledam..i kontam kako nismo Pjanica nekad doveli, igraju istu poziciju a Pjanic je Xavi za Thiaga. Treba njega lijevo staviti a ne u sredinu, nema on slifa da igra ovo, previse neozbiljan.
A ovo nocas je mali protivnik, treba ga gledati kad igra protiv jacih ekipa, igraca..
Pa protiv jačih ekipa je Thiago jedini vukao ovu momčad, u dva dodira i pokretom tijela oslobodi se 3 protivnička vezna igrača i rastereti komplet sredinu i pokrene napad, tog čovjeka niko od naših veznih igrača nije mogao pratiti prošle sezone.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Vrebac » 12 avg 2019, 22:10

amelonix je napisao/la:Axaxa gdje je onaj Gerinimo,na sto ste spali da od Intera otpadke i otučke kupujete :clap: Perisic
Ma 1x1 je, i oni su nama Sacira podvalili :urnebes:

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 12 avg 2019, 22:11

Ponavljam da Pavard moze lagano da odigra ono sto je Martinez igrao na vrhuncu, tehnika mu je vrlo dobra.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 12 avg 2019, 22:12

Muller je najgore desno krilo što je hodalo zemaljskom kuglom. Ja ne kontam kako taj lik uvijek igra i neko njega ubacuje u igru, i da računa na njega. Čak ga i Kotbusovi igrači ne udvajaju.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 12 avg 2019, 22:16

Daj Lucasa, yebo ti Perisic zenu.

Avatar
robben
Postovi: 361
Pridružen/a: 02 apr 2013, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la robben » 12 avg 2019, 22:18

sljivo je napisao/la:Muller je najgore desno krilo što je hodalo zemaljskom kuglom. Ja ne kontam kako taj lik uvijek igra i neko njega ubacuje u igru, i da računa na njega. Čak ga i Kotbusovi igrači ne udvajaju.

Svaka čast na komentaru, čovjek 99% lopti vraća unazad i ne pokušava proći jer vjerovatno zna da nije sposoban za toga.
joj hamo vidi mu glave

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 12 avg 2019, 22:19

Pa kad i nije krilo. Simple. :D

A sto se Thiaga tice, kad ima osiguraca iza sebe moze on dosta, ali nije me ubijedio da je prevaga vs jacih ekipa. Ova pozicija mu je jos gora mislim. Vidjecemo ga ove sezone opet..

Daj tog Lucasa da vidimo.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
robben
Postovi: 361
Pridružen/a: 02 apr 2013, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la robben » 12 avg 2019, 22:22

coelho41 je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Pavard igra štopera zato što će ga prekomandovat na štopera, jer imamo trenutno najboljeg desnog beka na svijetu i ta je pozicija zauzeta. A i građa mu više odgovara za štopera nego za beka. Mada vjerujem da je prema nekima npr Wan-Bissaka bolji od Kimmicha
Znaci ne krpite samo krilne pozicije, nego i stoperske..

Pa Kimih samo najbolji desni bek moze biti navijacima Bajerna, cuj Kimih :rol:
slušam ko je ispred Kimmicha? Ne moraš ni argumentovat samo napiši

Bolji od Kimicha: Walker, Tripier, Arnold alexandar i ima ih još sigurno
joj hamo vidi mu glave

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 12 avg 2019, 22:31

Molim moderatore da naprave neko glasanje tipa: Koliko ce nova odbrana Bajerna dozvoliti golova na polusezoni ili sezoni u ligi, ono po skalama nekim, 0-3, 3-6.....da se igramo.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 12 avg 2019, 22:37

Ali penala...hahaha
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 12 avg 2019, 22:42

Kreacionist je napisao/la:Moguće druže, ne kažem ja da je Inter bio dobar ovih godina. Ja samo kažem da si ga pratio u Interu ne bi tako govorio. Ja se nadam da će se u Bayernu pokazati i da će ga Bayern otkupiti. Lično mi je drag igrač, objektivno slabo je odigrao zadnje 2 sezone. U 1. sezoni je bio dobar, ostalo nije vrijedno spomena. U svakom slučaju puno sreću mu želim uz nadu da će kritičare poput mene da demantuje.
Istina nisam gledao nikad šta igra u Interu.
Vidim da je dvije sezone imao po 11g i 11a što je učinak za 10. U zadnjoj najslabijoj setoni 8g i 4a.

A glupo je što pojedini pričaju ne bi ga se riješila Borusiha, a čovjek u Wolfsburgu napredovao, tu znam da je dobro igrao i za Hrvatsku ima odlične nastupe. Tako da se sigurno radi o dobrom fudbaleru koji zavisi od sistema. Rodio se za Kovačeve taktike prepad.

Kotbus stari Bundesligaš riješen rutinski, sigurno, sezona može početi. :cool:

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BavaracZenica » 12 avg 2019, 22:50

Jos od Piplice simpatičan klub taj cottbus , lewa nastavlja trpat , bice zanimljiva sezona
FC Bayern !!!!!

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 12 avg 2019, 22:57

Bolji od Kimmicha Walker,Tripier,Arnold. :lol: Nikad dosadno na temi.

Cotbus riješen sa pola snage idemo dalje. :kafa:

Čuj Coutinho će nam rasteretiti vezu i unijeti svježinu a to isto nije mogao uraditi u Barceloni. :lol: I sad bi Bayern trebao ovog flopa od 160 mil vraćati u život. :roll: Seru dva dana o Perišiću a prizivaju Coutinha. :thumbdown:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SiamoNoi » 12 avg 2019, 22:58

Klare je napisao/la:
Kreacionist je napisao/la:Moguće druže, ne kažem ja da je Inter bio dobar ovih godina. Ja samo kažem da si ga pratio u Interu ne bi tako govorio. Ja se nadam da će se u Bayernu pokazati i da će ga Bayern otkupiti. Lično mi je drag igrač, objektivno slabo je odigrao zadnje 2 sezone. U 1. sezoni je bio dobar, ostalo nije vrijedno spomena. U svakom slučaju puno sreću mu želim uz nadu da će kritičare poput mene da demantuje.
Istina nisam gledao nikad šta igra u Interu.
Vidim da je dvije sezone imao po 11g i 11a što je učinak za 10. U zadnjoj najslabijoj setoni 8g i 4a.

A glupo je što pojedini pričaju ne bi ga se riješila Borusiha, a čovjek u Wolfsburgu napredovao, tu znam da je dobro igrao i za Hrvatsku ima odlične nastupe. Tako da se sigurno radi o dobrom fudbaleru koji zavisi od sistema. Rodio se za Kovačeve taktike prepad.
Da si gledao ne bi uopće trazio kakva mu je statistika bila jer je potpuno irelevantna za njegov doprinos u Interu.Podsjetilo me na ono kad je Nagatomo imao 5 golova i 6 asista,a igrao vjerojatno najgoru sezonu nekog beka u povijesti kluba.Isto tako Perišić samo na krilu.Pogotovo volim kad netko iz 17./18. izvadi statistiku...11 golova i 11 asista uhhhh....kad ono malo baciš pogled u periodu kad se lomila sezona za LP dao možda jedan bitan gol.Nevidljiv lik bio.Sezonu prije u zadnja 4 mjeseca dao 4 gola od čega jedan potpuno nebitan u zadnjem kolu.Prošle sezone u LP nevidljiv...0 golova,0 asistencija.

A kad vec o sistemu pricas...njemu je upravo i bio prilagođen svo vrijeme i imao je sve ovlasti ovog svijeta u klubu ;) Fejlao na epskoj razini od igara na terenu do ponašanja na istom i u svlačionici.

Kao što već rekoh...vjerojatno će bit solidan neko vrijeme kod Kovača.Nadajmo se dovoljno da ga nikad više ne gledamo u Interovom dresu.

Avatar
robben
Postovi: 361
Pridružen/a: 02 apr 2013, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la robben » 12 avg 2019, 23:05

Saurman je napisao/la:Bolji od Kimmicha Walker,Tripier,Arnold. :lol: Nikad dosadno na temi.

Cotbus riješen sa pola snage idemo dalje. :kafa:

Čuj Coutinho će nam rasteretiti vezu i unijeti svježinu a to isto nije mogao uraditi u Barceloni. :lol: I sad bi Bayern trebao ovog flopa od 160 mil vraćati u život. :roll: Seru dva dana o Perišiću a prizivaju Coutinha. :thumbdown:
Hebo te kimich vodi ga kući kad ti valja, gore navedeni su igrali završnicu lige prvaka a on je ispao u katama još haha
joj hamo vidi mu glave

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 12 avg 2019, 23:10

robben je napisao/la:
Hebo te kimich vodi ga kući kad ti valja, gore navedeni su igrali završnicu lige prvaka a on je ispao u katama još haha
Ispade da je Kimmich kriv što je Bayern ispao i samim tim je automatski slabiji od gore navedenih. :rol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 12 avg 2019, 23:21

Ne bi da se prosipam ovdje ali kako ja skontah Couthino je vrlo blizu, to bi bio potez boli glava,po meni taj transfer ima istu tezinu kao i Saneov koji je nazalost propao.
Kazu da je schon fix ,
VOLIM BAYERN

Avatar
dirkules
Postovi: 4481
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 12 avg 2019, 23:24

Carvajal u formi je jedino bolji od Joshue.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.