FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 12 avg 2019, 23:30

Slažem se.Ostali ni blizu.

Citam neki dan kako Kimmich ima bolji gol/asis ratio po utakmici od Alvesa računajući sve utakmice u Evropi.A znamo kakav je bek bio Alves.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 avg 2019, 00:01

Saurman je napisao/la: Čuj Coutinho će nam rasteretiti vezu i unijeti svježinu a to isto nije mogao uraditi u Barceloni. :lol: I sad bi Bayern trebao ovog flopa od 160 mil vraćati u život. :roll: Seru dva dana o Perišiću a prizivaju Coutinha. :thumbdown:
Pa koga da dovedemo, tebi niko ne valja, svak ti flop? Shvataš li da je flopo zbog sistema i igre koja se igra tamo gdje igra a ne zbog njegovih kvaliteta. On ima kvalitet ali tamo nije potreban, imaš jbnog Messija. Kutinjo dešnjak i teži da ide unutra na Messijeve pozicije i teži da ima loptu, da forsira, šuta. Samo Bog zna kakvi su bili razlozi za dolazak u Barsu, mislim da i dan danas ne kontaju zašto su ga doveli i šta su htjeli. Još dovedeš Dembelea da se krkače za jednu poziciju.

To je odličan igrač ali nije za tamo, nama bi valjao jer nemamo nekog ko bi skupljao obranu u sredinu, odvlačio pažnju, tako davajući prostor krilima, između ostalog - ako bi igrao na 10ki, na sredini, a morao bi ako hoćeš išta od njega.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 13 avg 2019, 00:20

sljivo je napisao/la:
Pa koga da dovedemo, tebi niko ne valja, svak ti flop? Shvataš li da je flopo zbog sistema i igre koja se igra tamo gdje igra a ne zbog njegovih kvaliteta. On ima kvalitet ali tamo nije potreban, imaš jbnog Messija. Kutinjo dešnjak i teži da ide unutra na Messijeve pozicije i teži da ima loptu, da forsira, šuta. Samo Bog zna kakvi su bili razlozi za dolazak u Barsu, mislim da i dan danas ne kontaju zašto su ga doveli i šta su htjeli. Još dovedeš Dembelea da se krkače za jednu poziciju.

To je odličan igrač ali nije za tamo, nama bi valjao jer nemamo nekog ko bi skupljao obranu u sredinu, odvlačio pažnju, tako davajući prostor krilima, između ostalog - ako bi igrao na 10ki, na sredini, a morao bi ako hoćeš išta od njega.
Kažeš flopao zbog sistema pa nije u Barceloni igrao zadnjeg vezmog ili beka pa da krive sistem.Igrao je krilo pa desetku i opet je bio loš.On u Liverpoolu ništa značajno nije pokazao, ljudi o njemu donose sud gledajući ga kroz prizmu cijene.Jedan sasvim solidan igrač i ništa više.Greška je što su pustili Jamesa.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 13 avg 2019, 00:26

Coutinho je top igrac i Bayern takvog u rosteru nema. Nema ni pribliznog, najblizi je Thiago (poprilicno udaljen) ne gledajuci kroz prizmu cijene, nego gledajuci objektivno.

Isto tako objektivno je Kimmich brutalan bek, jedan od najboljih na svijetu, ko je od njega bolji...hm tesko je reci, ali Arnold i Carvajal ne zaostaju uopste puno.
Arnold samo zato sto nije dugo na sceni (citaj premlad je) ali vjerujem da ima potencijala da prekuca sve bekove.
Stern des Südens

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 13 avg 2019, 00:28

Prije bih rekao da ga ti gledaš kroz prizmu cijene i komentara koje si imao prilikom tog transfera pa je sad malo zeznuto okrenuti ploču. :mrgreen:
Coutinho je vrhunski igrač i po meni idealna opcija u ovom trenutku za tu jednu godinu rentanja(dok se ne krene po Havertza?). Jedan od važnijih dijelova vraćanja Liverpoola u vrh Evropskog fudbala nakon silnih promašaja(način njegovog razlaza sa klubom je druga stvar). Ako je to posudba sa opcijom otkupa a ne da odmah pljunemo stotinjak miliona, svakako sam ZA!
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 13 avg 2019, 00:31

Ima li Bayern priblizno kvalitetnog igraca u rosteru kao Coutinha?
Stern des Südens

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 13 avg 2019, 00:33

Druga stvar Coutinho ne moze i ne smije biti placen preko 70miliona € i 99% sam siguran da i nece (eventualno neki bonusi)...

Mada ko kaze da ce doci :D :D :D :D
Stern des Südens

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 13 avg 2019, 00:38

proFCB je napisao/la:Ima li Bayern priblizno kvalitetnog igraca u rosteru kao Coutinha?
slika
:kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 13 avg 2019, 00:42

Jel' to stvarno Blacksmith usporedio Perisica sa Effenbergom :rol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
dirkules
Postovi: 4347
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 13 avg 2019, 00:43

Dobar je Arnold samo ga je nesuđeni Sane uvijek vozao.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
robben
Postovi: 361
Pridružen/a: 02 apr 2013, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la robben » 13 avg 2019, 08:05

S-Y-L-A-R je napisao/la:
proFCB je napisao/la:Ima li Bayern priblizno kvalitetnog igraca u rosteru kao Coutinha?
slika
:kafa:

Ne može on Coutinhu ni kopačke vezati jer nema mozga za to, i nek zse Bogu zahvali što je švabo inače bi Allianz arenu na play station samo vidio.
joj hamo vidi mu glave

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BuffonGigi » 13 avg 2019, 09:09

Coutinho je kao i James, igrac cija je pozicija u posljednje vrijeme izumrla u fudbalu. On bi najbolji bio kao poluspic, ali tako trenutno ni jedna velika ekipa ne igra, niti ce u dogledno vrijeme igrati. Vama fali cistokrvno vrhunsko krilo, sto ste navikli godinama da imate, ali sad trenutno ja ne vidim nesto takvo na trzistu kao realnu metu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CarlitoBrigante » 13 avg 2019, 09:31

Kutinjo je vrhunski igrač i loš karakter. Ali meni se njegovo dovođenje ne sviđa jer bi to značilo da nema ništa od Haverca.

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 13 avg 2019, 09:54

Ovdje se prica kao da je Havertz rekao il Bayern il niko drugi, i samo ceka ponudu Bayerna. Momak ima sansu da i dalje napreduje. Jedna sezona ne mora znaciti nista. A sad Bayern ne smije dovodit nikog, jer eto cekaju njega godinu dana? Glupost.

Sto se tice Coutinha, vidjet cemo, dobro bi dosao, u idealnom scenariju, kad su nam krila zdrava, igrao bi iza napadaca i ako nas sreca posluzi da tako bude u bitnim utakmicama, onda to naprijed zvuci stvarno jako dobro. Polako, da vidimo koliko ima istine uopste u tome. Jedno veliko ime ce sigurno doci.

Steta za Sanea, onakav rasplet dogadjaja, mogla se kakva spanska serija napisat. Perisic ce biti zamjena, nije da dam odusevljen, al srcan je, borac, a i solidan igrac, svojom borbenoscu i odnosu sa Nikom bi mogao ponekad biti od koristi, nesto kao Olic svojevremeno.

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 avg 2019, 10:33

Ne vjerujem da će doći Kutinjo. Možda kad bi dali pare za njega, bez posudbi. Barsa traži lovu da uzme Nejmara. Prije da će Bale doći, neka posudba ili slično, a i to je upitno zbog njegove plate. Stvarno ne znam ko bi mogao doći. Čitam da je naš prioritet Dembele, ispred ova dva nabrojana.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 13 avg 2019, 11:08

slika

Evo konačno Periša :clap: :mrgreen:

Idemo dalje po polovnjake hoću reći pojačanja

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la edo07 » 13 avg 2019, 11:16

Zalosno je sto su Hoeness, KHR, Brazzo i Kovac od ekipe koja je prethodnih godina bila uvijek u top 3..( bilo je Real, Barca i Bayern )..napravili prosjecnu ekipu koja vise nije ni top 10...ja zavrsavam ovdje sa ovom temom, koliko god volio Bayern...Perisic je mozda dobar za graha ali za velikana poput Bayern nije nikad bio niti ce biti..pratio sam Bayern i kad su igrali Ottl, Lell, Oddo i dr, i znao da je to neki trenutni maksimum..ali ovo danas, gdje je klub jedan od najjacih finansijskih pravnih lica i gdje se ima mogucnosti dovesti svako, dovedes bogalja Perisica, a imao si najmanje 4 igraca koja su mladja i za klasu bolja...meni ovo ne treba da se nerviram..ja vise ni tacke necu staviti na temu Bayerna...cuj lik rece dosao da osvoji LP :rol: :rol: :guz: ...lijep pozdrav
Zadnja izmjena: edo07, dana/u 13 avg 2019, 11:37, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 13 avg 2019, 11:17

Kad je jeftino, kako to Brazzo odmah zavrsi. :kafa:

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 13 avg 2019, 11:24

Perišić je jači krilni od Millera i ume da centrira za razliku od Komana. Preterujete, pa nismo doveli Ognjena Koromana

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 avg 2019, 11:32

Oni nisu usrali sa igračima koliko su sa trenerima i idejom gdje Bajern treba da ide i koju igru da ganja. Poslije triplete, Pepa i onog zanosa dovest se u situaciju da nemaš igrača i da nemaš koga kupiti je za proučavanja, moraš biti genije da bi ti uspjelo tako nešto.

Šta god su planirali nije ispalo kako treba, dovođenje igrača koji ne trebaju, produživanje sa starcima da bi se nešto čekalo, oni koji su se čekali nisu se dočekali, pravljenje igrača i izmišljanje pozicija, iznenadni odlasci, dovođenje kvarne robe da bi se pravilo nešto. Užas.

Prije pet godina mislio sam ovo je samo početak a ono to je bio ujedno i kraj. Sreća naša pa je bilo Dortmunda pa nismo mogli kršiti velike pare na štopera i napadača, da jesmo par ovih iole dobrih igrača danas ne bi bilo tu jer ih ne bi mogli dovesti.

Mi ne pljujemo Perišića već ideju čija je on personifikacija. Kad se kaže "vidi (doveli) Perišića :rol: ", fokus je na ono "doveli" a ne "Perišića".

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.