NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 13 avg 2019, 00:25

Ako bude sve uredu i drmnemo 3 bobe u Kaknju,niko Ovakvu Zvijezdu nece zaustaviti,pricajte vi sta hocete ovaj napad kad proradi aman...Combe to,pozitiva jaro :bih:

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 13 avg 2019, 08:36

combe80 je napisao/la:Hvala kralju tvoje misljenje cijenim nisi ko limar balavurija kaze uzecemo sest bodova ovo ono. Realan je bod jer znamo kakva je liga i da ce nas sudije povaljat u Bihacu tako da tu tesko mozemo do sva tri boda, bod iz Bihaca bi bio extra dobar. E sad u Kaknju je pitanje. Pomogli smo im prosle godine kad smo pustili im da nas u zadnjil kolima pobjede 4:2 jer im je trebalo za opstanka. Mozda i oni nama puste ili bar sudije budu realne, realno dosta smo jaci od njih sportski. Tu bi moglo bit svasta pa cak i tri boda. Moje misljenje su cetri boda iz dvi tekme bod u Bihacu i sva tri u Kaknju.

Prejako smo izgledali u Hrvatskoj na turniru tako da mozemo bit dobri optimisti.
combe 80 nemoj blatiti limara a non stop si sa njime

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 13 avg 2019, 13:40

U Kaknju nas ocekuje tezi duel, imaju bolju sredinu terena od Jedinstva, predvodjenu belminom kobilicom, kojeg cemo valjda nekad natjerat da obuce dres zvijezde i sad je malo falilo

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 13 avg 2019, 14:19

Rudar je dosta kvalitetniji od Jedinstva...nisu puno mijenjali otisli im Čizmic,Subasic,Topalovic,Čehajic i starac Bajro Spahic zamijenili su ih Gacan,Čulov,Zukic,Besic i onaj Nermin Hadzic sto je ja mislim bio u Zvijezdi spram prosle sezone su losiji napadacki. Najvjerovatnije ce pocet ko u Orasju: Bekan,Goralija,Music,Gacan,Sivac,Besic,Čulov,Kobilica, M.Kovac,Gacic i F.Kovac..zamjene potanke,odbrana i sreda dobra, napad potanak pustit Facu na Kobilicu ako se on zaustavi bodovi ce u Gradacac.Kobilica ja mislim nekad sam procitao da radi u Opstini tamo u Kaknju tako da se tamo vrti stalno Rudar i Mladost pa ne ide nigdje van Kaknja.

riki84
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 jul 2019, 18:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la riki84 » 13 avg 2019, 16:58

HMKAHH je napisao/la:Rudar je dosta kvalitetniji od Jedinstva...nisu puno mijenjali otisli im Čizmic,Subasic,Topalovic,Čehajic i starac Bajro Spahic zamijenili su ih Gacan,Čulov,Zukic,Besic i onaj Nermin Hadzic sto je ja mislim bio u Zvijezdi spram prosle sezone su losiji napadacki. Najvjerovatnije ce pocet ko u Orasju: Bekan,Goralija,Music,Gacan,Sivac,Besic,Čulov,Kobilica, M.Kovac,Gacic i F.Kovac..zamjene potanke,odbrana i sreda dobra, napad potanak pustit Facu na Kobilicu ako se on zaustavi bodovi ce u Gradacac.Kobilica ja mislim nekad sam procitao da radi u Opstini tamo u Kaknju tako da se tamo vrti stalno Rudar i Mladost pa ne ide nigdje van Kaknja.
Dobro si upućen,kobilica music kovac otkako su dobili posao u opcini igraju ko za qurac,ni sjene od igraca,posebno kobilica al et,nadam se da ce u subotu se razigrat

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 avg 2019, 20:17

Sta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 13 avg 2019, 20:32

crvenobijeli je napisao/la:Sta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?
Ko je dosao dosao je

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 avg 2019, 20:38

desetkamarakane je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Sta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?
Ko je dosao dosao je
Znaci ipak ga opancari nisu htjeli pustit a mi prljacu njima pustismo...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 avg 2019, 21:44

crvenobijeli je napisao/la:
desetkamarakane je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Sta je sa araapovica hoce doci nama.ja kako znam mi smo.pustili prljacu njima..zasto oni nece nama kenu?
Ko je dosao dosao je
Znaci ipak ga opancari nisu htjeli pustit a mi prljacu njima pustismo...
Mozda Bosna udje u prvu federalnu i onda mu isto dodje, oni se onda mogu lako transformisat nurdo ih vodi u firmama a ne idu na poso vec dvaput dnevno na treninge,po tom principu je funkcionisala druga liga bivse juge to nebi lose bilo otvara se veca mogucnost za nase domace igrace da igraju.

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 14 avg 2019, 13:22

zmajevac je napisao/la: Mozda Bosna udje u prvu federalnu i onda mu isto dodje, oni se onda mogu lako transformisat nurdo ih vodi u firmama a ne idu na poso vec dvaput dnevno na treninge,po tom principu je funkcionisala druga liga bivse juge to nebi lose bilo otvara se veca mogucnost za nase domace igrace da igraju.
Dva solidna prošlogodišnja juniora Budućnosti prešla u Bosnu.
Očito žele napasti prvu federalnu.
Eh sad, ja lično još ne vjerujem za ovu sezonu dok ne vidim da su dobili sve omladinske kategorije.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 14 avg 2019, 13:27

Ja sam misljenja da Gradina lagano ulazi ovu sezonu.
Nego hajmo mi malo euforije, opet smo se usutili.
Idel se u Kakanj? Imal sta organizovano? Combicu iznevjerio si za Bihac, nema te gore.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 14 avg 2019, 14:30

Jel ima Gdje pregled kola.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 avg 2019, 14:34

zvijezda1 je napisao/la:Jel ima Gdje pregled kola.
Izašao je. Ako ti je mrsko traziti imaš na toskovoj str. Objavili su.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 14 avg 2019, 14:37

Ok hvala

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 14 avg 2019, 16:07

combe je napisao/la:Ja sam misljenja da Gradina lagano ulazi ovu sezonu.
Nego hajmo mi malo euforije, opet smo se usutili.
Idel se u Kakanj? Imal sta organizovano? Combicu iznevjerio si za Bihac, nema te gore.
čombe ja na sve idem zvijezdine gostujuce tekme i domace ali idem sam ne pitam nikoga samo dodjem na mjesto

zamx
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 apr 2019, 16:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zamx » 14 avg 2019, 16:12

crvenobijeli je napisao/la:Neka bude starter ko je najspreminiji pa makar to bio i junior ako ce da 200 % sebe na utakmici.

crvenobijeli jesi vidjeo sto te čombe80 blati ovdje :lol: :lol: :lol:

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 14 avg 2019, 16:14

ASD je napisao/la:
zmajevac je napisao/la: Mozda Bosna udje u prvu federalnu i onda mu isto dodje, oni se onda mogu lako transformisat nurdo ih vodi u firmama a ne idu na poso vec dvaput dnevno na treninge,po tom principu je funkcionisala druga liga bivse juge to nebi lose bilo otvara se veca mogucnost za nase domace igrace da igraju.
Dva solidna prošlogodišnja juniora Budućnosti prešla u Bosnu.
Očito žele napasti prvu federalnu.
Eh sad, ja lično još ne vjerujem za ovu sezonu dok ne vidim da su dobili sve omladinske kategorije.
Vrlo moguce da ce uci, mislim da imaju bolju ekipu od Gradine, trazi li su jos igraca iz Zvijezde. I ja sam u prvi mah mislio da je Gradina jedini favorit ali nije.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3500
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 14 avg 2019, 17:16

zmajevac je napisao/la:
ASD je napisao/la:
zmajevac je napisao/la: Mozda Bosna udje u prvu federalnu i onda mu isto dodje, oni se onda mogu lako transformisat nurdo ih vodi u firmama a ne idu na poso vec dvaput dnevno na treninge,po tom principu je funkcionisala druga liga bivse juge to nebi lose bilo otvara se veca mogucnost za nase domace igrace da igraju.
Dva solidna prošlogodišnja juniora Budućnosti prešla u Bosnu.
Očito žele napasti prvu federalnu.
Eh sad, ja lično još ne vjerujem za ovu sezonu dok ne vidim da su dobili sve omladinske kategorije.
Vrlo moguce da ce uci, mislim da imaju bolju ekipu od Gradine, trazi li su jos igraca iz Zvijezde. I ja sam u prvi mah mislio da je Gradina jedini favorit ali nije.
Ne znam koliko pratis, ali gdje ce imati bolju ekipu.. Gradina je TOSK-a i Slavena ubila u pripremnim hehe..

Da ne idem off topic, šteta za ovaj gol u Bihaću, nadam se da ćete puni plijen uzeti iz Kaknja i krenuti u boj na prvo mjesto :bih:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 avg 2019, 17:51

Ne znam kakav je kvalitet te ekipe, ali mislim da je Gradina u prednosti ponajviše s tim što je Azmir Husic tu ušao.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 14 avg 2019, 19:08

HeliosIzDomzala je napisao/la:Ne znam kakav je kvalitet te ekipe, ali mislim da je Gradina u prednosti ponajviše s tim što je Azmir Husic tu ušao.
A Bosna nije u prednosti sto je Nurdo u savezu ha ?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: NeRi_K, nicaze95 i 10 gostiju.