Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 12:44

avenija je napisao/la:Kontam kada bi postojala mjerna jedinica za kriminal zvala bi se Zeljeznicar.
Pocinio sam 3,70 Zeljeznicara kriminala.
Hiljadu Zeljeznicara je KiloZeljeznicar(Sarajevo) a Hiljadu Sarajeva KiloSarajevo ili MegaZeljeznicar(Celik)
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 13 avg 2019, 12:48

Dokoljenko je napisao/la: Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
ako nista ne bacamo bombe po djecijim igralistima i ne ubijamo se izmedjuse. :bih:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 12:53

avenija je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la: Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
ako nista ne bacamo bombe po djecijim igralistima i ne ubijamo se izmedjuse. :bih:
Samo sto se nasa kriticna masa zgrazava toga,a vi gadanje flasom kolektivno podrzavate
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2019, 12:55

Dokoljenko je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Pokusaj ubistva :urnebes:

Mitomani originalni
Užasna je tragedija pogodila australski sport: ragbijaš James Ackerman preminuo je u bolnici u Brisbaneu od posljedica udarca u glavu koji je zadobio tijekom utakmice.
NEMILE SCENE U ZENICI: Navijači Čelika gađali flašama Amara Osima
Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
Zenćki :bih:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 12:55

avenija je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la: Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
ako nista ne bacamo bombe po djecijim igralistima i ne ubijamo se izmedjuse. :bih:
Ne znam sta je smijesno, sto je neki kreten bacio bombu ili sto je smrtno stradao navijac Želje?

Nije dzaba onaj "čupo" pricao, da su jedino svemir i ljudska glupost beskonacni.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 13 avg 2019, 12:56

BosniaBoston je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la: Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
ako nista ne bacamo bombe po djecijim igralistima i ne ubijamo se izmedjuse. :bih:
Samo sto se nasa kriticna masa zgrazava toga,a vi gadanje flasom kolektivno podrzavate
Jel direktor Zelje potvrdio da su sve titule Amara Osima kupljene javno pred cijelom javnoscu ?
Jel Sud osudio i zabranio bavljenje nogometom Ivici Osimu zbog stimanja utakmica ? Zgrazavatel se toga ?

Jestel prosle sezone utrcali u teren da se obracunate sa igracima ? Sada tri flase problem ? :rol:
Na Pecari svako kolo uleti 2000 predmeta
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 12:57

Kakvo spinovanje.Ivici kao IGRACU dodijeljena suspenzija od 1 godinu,znaci kad jos uvijek nije bio legenda.Poslije je bio cist ko suza
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Drape » 13 avg 2019, 12:58

Dobro je ovo što Sarajevo radi, Duljević je zadnji igrač na kojem se moglo zaraditi a da je igrao standardno sve do isteka ugovora i onda otišao besplatno. Sad je svima ili novi ugovor ili tribina(klupa). Jedina slabost ove prakse se vidi na primjeru Rahmanovića, on jeste produžio ugovor jer je znao da ako odbije neće igrati do isteka aktuelnog ali zbog toga Sarajevo sad ima igrača koji je nervozan što vrijeme prolazi a on ne odlazi u neki inostrani klub i pravi im probleme.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 13:07

Naravno da su nama normalnima flaše problem, kao što je problem da najveći klub u BiH u negativnom kontekstu provlače krezavi polupismeni idioti. Skoro im se ugasio klub, nema ko ih nije iskoristavao ovih godina, licencu dobijaju samo jer savez ima interes, trenutno im mafija u klubu koja radi kesom i povecava dugove, a njima najveci problem u zivotu nedosudjeni faul protiv Zelje na 70 metara od gola. Najveca im radost lizanje straznjice vijetnamcima, bale cure kako uzivaju.

Nivo inteligencije navijaca çelika, nepoznat.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 13 avg 2019, 13:11

Dokoljenko je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:irfan hadzic bivsi plemic
400 000 nije lose.
Sad treba dovest novog napadaca .
400 krvnih zrnaca.

21.06
Dokoljenko je napisao/la: Bila je prica za ovog Hadzica, iz ruke u ruku. Spreman transfer, pola pola sa agencijom. Sada, dokle je to, ne znam.
Zrinjski od njega ima onaj go Utrehtu sto je opet jako velika stvar. Ostalo se dijeli na vise dijelova.
Cekaj,zar nije ovaj sad u junu iz Radnika dosao u Zrinjski?
Zar moze igrac u jednom prelaznom roku potpisati za dva kluba?!

Nikad nisam cuo za tako nesto :o

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RollingPaper » 13 avg 2019, 13:14

Schlager je napisao/la:quote]

Cekaj,zar nije ovaj sad u junu iz Radnika dosao u Zrinjski?
Zar moze igrac u jednom prelaznom roku potpisati za dva kluba?!

Nikad nisam cuo za tako nesto :o
Mislim da to nije problem ukoliko je došao u prvi klub kao slobodan igrač

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 13 avg 2019, 13:17

Moguce,nisam nikad ni razmisljao o tome...Ali bar ja se ne sjecam takvog primjera iz klubova koje pratim...Potpises,odigras par zvanicnih utakmica i u Evropi i u domacoj Ligi,i u istom prelaznom roku-odes u drugi klub.
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 13 avg 2019, 13:19, ukupno mijenjano 1 put.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 13 avg 2019, 13:18

BosniaBoston je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la: Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
ako nista ne bacamo bombe po djecijim igralistima i ne ubijamo se izmedjuse. :bih:
Samo sto se nasa kriticna masa zgrazava toga,a vi gadanje flasom kolektivno podrzavate
Zgrazavate se tako, sto na derbiju na kosevu balavac od cca 20 godina baca baklju na zapad medju svoje sugradjanje, gdje mu mozda sjedi komsija, rodjak, brat a ostatak tribine ustaje da bi ga sakrili od murije. Njega kao pojedinca mogu razumjeti nije dobar u glavu pa hajd, al da ustane 100 ljudi(nije pojedinac nego citava masa) e to stvarno nikad necu moci shvatiti.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 13 avg 2019, 13:20

Dokoljenko je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Pokusaj ubistva :urnebes:

Mitomani originalni
Užasna je tragedija pogodila australski sport: ragbijaš James Ackerman preminuo je u bolnici u Brisbaneu od posljedica udarca u glavu koji je zadobio tijekom utakmice.
NEMILE SCENE U ZENICI: Navijači Čelika gađali flašama Amara Osima
Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
Vidi nesto djecak, prvo vi niste normalni zato ne lazi nas i za to ovdje.

Drugo jedna flasa je mala za onoliku glavu, tako da nije bio moguc pokusaj ubistva.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Manijaci19871921 » 13 avg 2019, 14:34

Rahmanovic i Hebibovic vam imaju dogovoren odlazak pitanje je samo koji dan je objava.
Tatar vrlo blizu da isto to uradi, jos pregovara.
Pitari ne mirise na dobro a?

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Manijaci19871921 » 13 avg 2019, 14:35

redbull93 je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Pokusaj ubistva :urnebes:

Mitomani originalni
Užasna je tragedija pogodila australski sport: ragbijaš James Ackerman preminuo je u bolnici u Brisbaneu od posljedica udarca u glavu koji je zadobio tijekom utakmice.
NEMILE SCENE U ZENICI: Navijači Čelika gađali flašama Amara Osima
Razumijem da je ovo normalno "ljudima", ciji je vrhunac kulture da u čoporu rukama jedu čimbur iz šerpe. Najnepismeniji grad u BiH, vise potpisa prstima nego olovkom.
Vidi nesto djecak, prvo vi niste normalni zato ne lazi nas i za to ovdje.

Drugo jedna flasa je mala za onoliku glavu, tako da nije bio moguc pokusaj ubistva.
Skini nam se s qrca red bull, nes dobit 3 boda popisali smo vam se u stau. Odyebi s tog topica, skarali smo kurvu Celikusu i nema nazad. Fataj se etno sela..

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 13 avg 2019, 14:42

Dokurac i njegovi profili haha

Zaboravio sam reci da smo imali i tu listu svih njegovih profila :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Manijaci19871921 » 13 avg 2019, 15:01

redbull93 je napisao/la:Dokurac i njegovi profili haha

Zaboravio sam reci da smo imali i tu listu svih njegovih profila :lol:
Ma on me ne interesuje, za bruku stvari nam se statovivi razlikuju i vise puta sam vodio raspravu s njim.
Ovo ja tebi porucujem, neukljucujuci njega u ovo ni najmanje..

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 15:17

Najbolje da vijetnamci nikako ne igraju nasu ligu. Umorni, duse drage.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 15:19

Jbo te sunce odgadaju im tekme ko da su direktno prosli u nokaut fazu LE a ne obrukali drzavu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antipolitika3 i 33 gosta.