Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 10:43

Varg je napisao/la:zivim za dan kad ce 90% ekipe biti iz bhtpl samo da ovakvi ljudi prestanu pratit reprezentaciju
Ti zivis u svom malom svijetu, u kom ces napakostiti meni i jos nekolicini forumasa, a citavu zemlju gurnuti dublje u propasat.
Nazalost, tipican mod razmisljanja kod nas. :thumbdown:

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 13 avg 2019, 10:47

Svako ima svoje misljene. naravno da nije sve zlatno ali ne treba praviti da smo "smece" .

kod Kosova brojis najbolje igraca a kod nas neces? sto ne pises za Duljevica, Gojaka, Prcica, Krunica i tako dalje. ako hoces da budes realan napise sve ili nista.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 10:51

Zukanovic je napisao/la:Svako ima svoje misljene. naravno da nije sve zlatno ali ne treba praviti da smo "smece" .

kod Kosova brojis najbolje igraca a kod nas neces? sto ne pises za Duljevica, Gojaka, Prcica, Krunica i tako dalje. ako hoces da budes realan napise sve ili nista.
Pa dobro eto i Duljevic i Prcic, sta su oni realno postigli? Koliko mogu naperedovati?
Tip igraca koji su negdje izmedju prvoligaskog i drugoligaskog nivoa, a vec imaju po 26 godina.
Nama ostaju Krunic i Kolasinac koji, u ovom trenutku, imaju natprosjecan kvalitetet.
Ostalo je halasa.
Ali ne zaboravi , temas su igraci U25, koji ce biti nosioci za 5 i vise godina.

Avatar
Varg
Postovi: 2581
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 13 avg 2019, 14:16

elmedin fazlic ?
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 avg 2019, 14:18

Varg je napisao/la:zivim za dan kad ce 90% ekipe biti iz bhtpl samo da ovakvi ljudi prestanu pratit reprezentaciju
Znači živiš za dan kada će se reprezentacija boriti sa Armenijom za peto mjesto u grupi?

A, čekaj, to je već sada realnost...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2019, 15:18

Da, mi se borimo za peto mjesto. :rol:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 avg 2019, 15:34

jasmin10 je napisao/la:Da, mi se borimo za peto mjesto. :rol:
Pa pogledaj tabelu :?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2019, 16:24

Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da, mi se borimo za peto mjesto. :rol:
Pa pogledaj tabelu :?
Nakon 4 kola si to zakljucio :damn:
Portugal se po tvojoj logici bori cetvrto mjesto.

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SoulEclipsee » 13 avg 2019, 16:27

Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da, mi se borimo za peto mjesto. :rol:
Pa pogledaj tabelu :?
Polako druže ima još dosta utakmica da se igra evo ja npr vjerujem naravno ako budemo igrali kako treba,možemo dobiti Italiju na Bilinom Polju :D

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 avg 2019, 16:40

jasmin10 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Da, mi se borimo za peto mjesto. :rol:
Pa pogledaj tabelu :?
Nakon 4 kola si to zakljucio :damn:
Portugal se po tvojoj logici bori cetvrto mjesto.
Znao sam da ces to reci :rol:

Ne, jer imaju dvije utakmice manje odigrane od drugoplasirane ekipe, tako da se ne moze uporediti.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 16:52

Pa i mi imamo sad armeniju i lihtenstajn,100% 6 bodova
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2236
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 avg 2019, 20:39

Ako Finci pobjede Grke obje utakmice mi nemamo nikakve šanse. Neka Prosinečki počne na vrijeme da razmisljao o Ligi nacija. A ako izgube obje sledeće,a mi na drugoj strani dobijemo slika se potpuno mijenja i onda je opet sve u našim rukama. Za sada navijamo za Grke( bar remi) i Italiju da ih natambura.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 avg 2019, 20:44

BosniaBoston je napisao/la:Pa i mi imamo sad armeniju i lihtenstajn,100% 6 bodova
Kako mozes tvrditi da je '100%'? Mi smo jedva tu Armeniju koja je bila u goroj formi nego sad dobili 2-1 na domacem terenu a sad smo kao garantovani 3 boda u Jerevanu...

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 20:50

Vucevich je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Pa i mi imamo sad armeniju i lihtenstajn,100% 6 bodova
Kako mozes tvrditi da je '100%'? Mi smo jedva tu Armeniju koja je bila u goroj formi nego sad dobili 2-1 na domacem terenu a sad smo kao garantovani 3 boda u Jerevanu...
Nasi reprezetativci su 90% vremena u “baklava modeu” ali kad imaju ovakav pritisak javnosti kao sad oni dobro nastupaju tako da ne sumnjam u 6 bodova.Naravno poslije ova dva meca nastaje euforija i kiksat ce ali u ova dva meca ocekujem pobjede
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 20:51

h1a2s3o4 je napisao/la:Ako Finci pobjede Grke obje utakmice mi nemamo nikakve šanse. Neka Prosinečki počne na vrijeme da razmisljao o Ligi nacija. A ako izgube obje sledeće,a mi na drugoj strani dobijemo slika se potpuno mijenja i onda je opet sve u našim rukama. Za sada navijamo za Grke( bar remi) i Italiju da ih natambura.
Kakva crna Liga Nacija i Prosinecki?
Onog trenutka kada/ako izgubimo sanse za plasman kroz kvalifikacije, treba mu dati otkaz i dovesti nekoga ko nas moze konsolidovati.
S ovim smo odigrali dvije pristojne utakmice, ostalo su veci i manji odroni.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2236
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 13 avg 2019, 21:12

DrFilgud je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Ako Finci pobjede Grke obje utakmice mi nemamo nikakve šanse. Neka Prosinečki počne na vrijeme da razmisljao o Ligi nacija. A ako izgube obje sledeće,a mi na drugoj strani dobijemo slika se potpuno mijenja i onda je opet sve u našim rukama. Za sada navijamo za Grke( bar remi) i Italiju da ih natambura.
Kakva crna Liga Nacija i Prosinecki?
Onog trenutka kada/ako izgubimo sanse za plasman kroz kvalifikacije, treba mu dati otkaz i dovesti nekoga ko nas moze konsolidovati.
S ovim smo odigrali dvije pristojne utakmice, ostalo su veci i manji odroni.
Ne vidim trenutno niti jednog trenera koji bi ga mogao zamijeniti, a imati taj efekat o kojem pricas, a da hoce da dođe u našu reprezentaciju. Dvije utakmice koje su nas dovele u ovu poziciju trenutnu su nesretne (Grčka, Finska), ali i srecu treba zasluziti. Ono sto mi imali protiv Irske sad nam se vratilo. Italiju ne računam jer tu da se dobilo bodova samo bi bio bonus. Ali i ta je bila nesretna, trebali smo bar 1 bobu da im otkinemo.
Ono sto sa i napisao, samo neka Finci kiksaju dvije sledece i opet je sve u nasim rukama do kraja kvalifijacija. Ako i nakon toga Robi kiksne daj Nalica, Barbareza...za Ligu nacija jer svakako necemo proc, vođeni iskustvom iz prethodnih baraža. :D
Generacija nije onakva kakvu je imao Sušič na raspolaganju, ali je pristojna i kompaktna. Trebamo ici na Euro, čisto da se Džeko ispostuje. :D Šteta da nema i to u svojoj biografiji, jer je najveci ikad u nas. :D Kad se Džekson oprosti svaki trener koji nas dovede do baraža će biti nacionalni heroj. ;)

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 13 avg 2019, 21:18

kakva je situacija s dilaverom...jesu zavrseni papiri??
nas najbolji stoper trenutno...mora se to ubrzat ako nije sredjeno

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 13 avg 2019, 21:22

AirRamiz je napisao/la:kakva je situacija s dilaverom...jesu zavrseni papiri??
nas najbolji stoper trenutno...mora se to ubrzat ako nije sredjeno
nije to ni pokrenuto:-)

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 avg 2019, 21:23

h1a2s3o4 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Ako Finci pobjede Grke obje utakmice mi nemamo nikakve šanse. Neka Prosinečki počne na vrijeme da razmisljao o Ligi nacija. A ako izgube obje sledeće,a mi na drugoj strani dobijemo slika se potpuno mijenja i onda je opet sve u našim rukama. Za sada navijamo za Grke( bar remi) i Italiju da ih natambura.
Kakva crna Liga Nacija i Prosinecki?
Onog trenutka kada/ako izgubimo sanse za plasman kroz kvalifikacije, treba mu dati otkaz i dovesti nekoga ko nas moze konsolidovati.
S ovim smo odigrali dvije pristojne utakmice, ostalo su veci i manji odroni.
Ne vidim trenutno niti jednog trenera koji bi ga mogao zamijeniti, a imati taj efekat o kojem pricas, a da hoce da dođe u našu reprezentaciju. Dvije utakmice koje su nas dovele u ovu poziciju trenutnu su nesretne (Grčka, Finska), ali i srecu treba zasluziti. Ono sto mi imali protiv Irske sad nam se vratilo. Italiju ne računam jer tu da se dobilo bodova samo bi bio bonus. Ali i ta je bila nesretna, trebali smo bar 1 bobu da im otkinemo.
Ono sto sa i napisao, samo neka Finci kiksaju dvije sledece i opet je sve u nasim rukama do kraja kvalifijacija. Ako i nakon toga Robi kiksne daj Nalica, Barbareza...za Ligu nacija jer svakako necemo proc, vođeni iskustvom iz prethodnih baraža. :D
Generacija nije onakva kakvu je imao Sušič na raspolaganju, ali je pristojna i kompaktna. Trebamo ici na Euro, čisto da se Džeko ispostuje. :D Šteta da nema i to u svojoj biografiji, jer je najveci ikad u nas. :D Kad se Džekson oprosti svaki trener koji nas dovede do baraža će biti nacionalni heroj. ;)
Bice nam potreban pozitivan sok pred baraz, a to je nacesce novi trener.
Ovaj je stvarno pokazao da je zesca taraba. To sto i sada ima neko povjerenje, moze zahvaliti nezapamcenoj sreci protiv S Irske u dvije tekme.
Kalkulacije "ako Finci kiksaju dva puta", su se do sada pokazale nerealnim. Kiksacemo mi dva puta, jer smo vec kiksali dva-tri puta.
Pod Prosineckim nismo odigrali dobre utakmice i treba vec sada razmisljati koga dovesti za baraz, ako se ne plasiramo.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 13 avg 2019, 21:26

babino je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:kakva je situacija s dilaverom...jesu zavrseni papiri??
nas najbolji stoper trenutno...mora se to ubrzat ako nije sredjeno
nije to ni pokrenuto:-)
zbog inertnosti saveza i neodlucnosti robija??
jadna nam majka ako se oslanjali na zukanovica i sunjica kad bi se plasirali na euro

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.