FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 avg 2019, 18:34

Hadzic ode iz Zrinjskog, top
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 18:35

Ne znam stvarno cijene izgradnje juga i zapada, ali nije stvar u cijeni nego u činjenici da nam je zapad potreban zbog dizanja kategorije samog stadiona.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 13 avg 2019, 18:37

Ode Hadzic iz Zrinjskog nakon par mjeseci. Bio im je sigurno jedan od najboljih igraca i tesko ce ga nadomjestiti. Lendric nije taj tip napadaca i dosta ce ovisiti o ostatku ekipe. Ukoliko brzo ne procepi **** ce mu mater dole. Hadzic izgleda i ne misli mnogo da napravi nesto u karijeri, samo da sto vise zaradi. Vec je jednom kao veoma mlad otisao vani pa se vratio ovdje da ozivi. Malo se dozvao i ode u drugu tursku ligu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 13 avg 2019, 18:47

Ko je odradio najbolje prelazni rok vol. 2 :lol:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 13 avg 2019, 18:50

Sto se tice juga onaj projekat koji smo imali priliku vidjeti kosta 5.5 miliona KM. To bi bila cista perverzija i vjerovatno najbolje moguce rijesenje, ali po meni je previse za nase uslove. Mislim da se moze dosta jeftinije uraditi jug i da bude kao sjever i istok. Ovaj sadasnji jug se ne bi dirao zbog odrona i slicno, tribina bi se priblizila terenu. Ne bi bilo poslovnih prostora ispod juga jer i nije tako pristupacno, a i zbog ostatka sadasnjeg juga. Mozda bi se mogao napraviti neki prostor kao pub Manijaka, udruzenje navijaca ili tako nesto. Bilo bi dobro da se i tu pokrene akcija desetogodisnjih, mozda za 500 km. Sigurno bi se i tu skupilo bas puno para i mozda polovina iznosa tribine bez krova.
Zapad bi bio dosta, dosta skuplji. Mislim da bi tesko prosli bez 7,8 miliona km. Sve sto utice na kategorizaciju stadiona bi trebalo biti na toj tribini. Te pare tesko da mozemo skupiti.

Da bi zavrsili jos jug i zapad treba sigurno 10 miliona maraka, mozda malo manje. To je previse za nas u ovom trenutku i ne mislim da ce to biti prioritet u blizoj buducnosti.

Jug ne utice toliko na kategorizaciju i nema potrebe da se dira, mada bi ja mozda postavio stolice i na donji dio juga zbog euro tekmi ukoliko je to moguce.

Nama bi sad prioritet trebao biti kamp. Mnogo prije tribina, mada treba i na stadionu nastaviti neke radove koliko smo u mogucnosti, jer bi i Uefa progledala kroz prste ako nesto ne bi mogli igrati na Grbavici. Ukoliko vide neki plan i da se radi obicno dozvole igranje utakmica.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 13 avg 2019, 18:52

:guz:
Dokoljenko je napisao/la:Ne znam stvarno cijene izgradnje juga i zapada, ali nije stvar u cijeni nego u činjenici da nam je zapad potreban zbog dizanja kategorije samog stadiona.
zapad je duplo skuplji od juga, jer se sve u njemu nalazi i ogroman je zalogaj, mene zanima jug. Mislim da bi je navijaci zajednickim snagama mogli izgraditi.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 18:57

Mamlaz je napisao/la::guz:
Dokoljenko je napisao/la:Ne znam stvarno cijene izgradnje juga i zapada, ali nije stvar u cijeni nego u činjenici da nam je zapad potreban zbog dizanja kategorije samog stadiona.
zapad je duplo skuplji od juga, jer se sve u njemu nalazi i ogroman je zalogaj, mene zanima jug. Mislim da bi je navijaci zajednickim snagama mogli izgraditi.
Trenutno nemoguce. Vjeruj da meni to nije lako ni pomisliti a kamoli izgovoriti, i ja sam kao i vecina ovde dijete juga ali zapad je prioritetniji.

Plus, moguce da ce nam uskoro i trebati.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 13 avg 2019, 19:11

Neka sada stanu sa tim gradjevinskim radovima. Pokrij istok, i dosta za sada. Dajte nam malo veselja, koju titulu, dugo je cekamo... Vratite nam osmijeh na lice... Fali nam .
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 13 avg 2019, 19:16

desnibocni je napisao/la:Neka sada stanu sa tim gradjevinskim radovima. Pokrij istok, i dosta za sada. Dajte nam malo veselja, koju titulu, dugo je cekamo... Vratite nam osmijeh na lice... Fali nam .
:puke: :puke:

Nikad stati sa infrastrukturom! Nikad! Gledajte sta znaci imati dom, pite idu u Zenicu. Zrinjski u Siroki Brijeg. Na upravi je da poslije krova pokrene druge projekte i tacka!
@igrajlopte 🐦

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 13 avg 2019, 19:20

Samo sa sjeverom mozemo biti u potpunosti zadovoljni.Pokriti istok,jug isto tako+postaviti stolice na asfaltni dio.Zapad moze da ceka,mada treba to rekonstruisati u roku od 7-8 godina,povecati kapacitet u velikoj mjeri al otom potom
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 13 avg 2019, 19:25

ReX je napisao/la:
desnibocni je napisao/la:Neka sada stanu sa tim gradjevinskim radovima. Pokrij istok, i dosta za sada. Dajte nam malo veselja, koju titulu, dugo je cekamo... Vratite nam osmijeh na lice... Fali nam .
:puke: :puke:

Nikad stati sa infrastrukturom! Nikad! Gledajte sta znaci imati dom, pite idu u Zenicu. Zrinjski u Siroki Brijeg. Na upravi je da poslije krova pokrene druge projekte i tacka!
:clap:
Kada smo mi zagrijani da podrzimo sve to, uprava je duzna da nastavi dalje. Za istok su govorili ako navijaci skupe 400.000 odlicno, mi skupili 700.000. Jug bi se jos brze skupio

zeljovac21
Postovi: 2024
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 13 avg 2019, 19:33

Po meni je bolje uraditi vanjski dio sjevera i prostorije na istoku pa tek onda razmisljati o jugu i zapadu.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 13 avg 2019, 19:41

Sta bi radije vijdeli, da zapad bude na fazon istoka ili juh da se radi? :hmmmmm:

Btw kako bi jug trebo uopste izgledat? Ne vjerujem da se moze pravit kao sjever.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 13 avg 2019, 19:45

invincible1921 je napisao/la:Sta bi radije vijdeli, da zapad bude na fazon istoka ili juh da se radi? :hmmmmm:

Btw kako bi jug trebo uopste izgledat? Ne vjerujem da se moze pravit kao sjever.
Pa izdigneš kop koji metar, a ostalo napraviš u rangu istoka i sjevera, ostanu ti dijelovi za ove obične gledaoce, a izdignuti dio je za one koji će navijati.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 avg 2019, 19:45

Hajde vi prvo avatare stavite, posebno ovaj u dresu Barce što povraća po temi. :mrgreen:

Biće infrastrukture ali to trenutno nije prioritet. Uskoro cete znati i zasto. :thumbup:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 13 avg 2019, 19:54

invincible1921 je napisao/la:Sta bi radije vijdeli, da zapad bude na fazon istoka ili juh da se radi? :hmmmmm:

Btw kako bi jug trebo uopste izgledat? Ne vjerujem da se moze pravit kao sjever.
Jug. Zapad je nerealan jer je preskup, barem za sada. Pričalo se da je minimum 10 miliona,što i ima logike jer ipak su sve prostorije na toj tribini.
A ako se bude išlo na to da stadion dobije CAT4 nakon eventualne izgradnje juga, mislim da ne bi bio problem "proširiti" zapad 20m (tačno do kraja terena) i samim tim proširiti te prostorije potrebne za CAT4. :bih:
Zadnja izmjena: kontrasviju, dana/u 13 avg 2019, 20:12, ukupno mijenjano 1 put.
1921

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 13 avg 2019, 20:03

kontrasviju je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Sta bi radije vijdeli, da zapad bude na fazon istoka ili juh da se radi? :hmmmmm:

Btw kako bi jug trebo uopste izgledat? Ne vjerujem da se moze pravit kao sjever.
Jug. Zapad je nerealan jer je preskup, barem za sada. Pričalo se da je minimum 10 miliona,što i ima logike jer ipak su sve prostorije na toj tribini.
A ako se bude išlo na to da stadion dobije CAT4 nakon eventualne izgradnje juga, mislim da ne bi bio problem "proširiti" zapad 20m (tačno do kraja terena) i samim time proširiti te prostorije potrebne za CAT4. :bih:
Ma ja jug raditi ,a zapad prosiriti do kraja terena, neka bude loza kao i do sada

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 13 avg 2019, 20:25

Da je pokrit istok i izgradit novi jug to bi doijelo sasvim drugu dimenziju gdje bi ispao jedan od najboljih stadiona na balkanu.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2019, 20:46

Kakvi zapadi jugovi, jeste vi normalni šta naprđujete ništa ne dolazi u obzir dok se Bingo ne digne. Ok, može se zapad srušiti al za parkinga :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 13 avg 2019, 20:54

Nista ne moze ni poceti bez 4, 5, 6 miliona maraka. Mi te pare realno nemamo, tako da je za sada ovaj krov na istoku jedino sto vidim kao realno rjesenje. Neko je spomenuo, a nimalo nije naivno da bi Klub trebao pokreniti gradnju tog toliko bitnog kampa, sto bi moralo biti prioritet. Po meni je to i realnije, i jeftinije, i na duze staze bi donijelo puno vece rezultate. Sa druge strane, apsolutno pozdravljam sve sto se popravi, uredi, iznova napravi...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.