AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 21:03

Izgleda da bi mogao biti žrtvovan Hakan jer druge ne možeš prodati. U suštini ga ne bih dirao jer za razliku od Susa može pokriti više od jedne pozicije i bio bi korisniji za rotaciju, ali ako je to cijena koja se mora platiti da bi doveli novog veznjaka, onda su mu vrata širom otvorena.

Trebao bi i Samu s njim, niti se pokazao u ovim pripremnim utakmicama niti se uklapa u ovu formaciju, nikakva korist.

Taman ovo dvoje+Silva da pokriju troškove oko Corree (ebalo ga ime) i veznjaka.


Nešto se kao spominju James, Isco i Bruno (sve izrazito teško i nemoguće za očekivati), ali ja bih bio zadovoljan i sa Olmom. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 13 avg 2019, 21:09

Samo se nadam da neće žrtvovat Điđa pa da nam opcije budu njegov debilni brat i djed Reina.

Conti sam želi da ide jer ne želi da bude rezerva, a ne zna se ko je više u bolnici.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 21:17

Ima dovoljno igrača za žrtvovanje, ne bi se Gigi trebao dirati.

Contijev agent je već par puta spomenuo da Conti želi ostati, ne znam što novinari toliko potenciraju njegov odlazak.
Mada bilo bi idealno kada bi ga poslali na posudbu da redovno igra, ali gdje sad razmišljati o tome, ima daleko većih prioriteta prije razmišljanja o beku. Taman posla razmišljati kime ga zamjeniti i trošiti pare kad već imaš živog, zdravog beka. :roll:
A i sa Calabrijom će svakako imati mjesta za igranje, što sa klupe što poslije njegovih povreda.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 21:37

Još jedna u nizu maestralnih partija Olma, a cijena skače iz dana u dan.
Il Club più titolato al mondo!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 21:55

rope11 je napisao/la:Izgleda da bi mogao biti žrtvovan Hakan jer druge ne možeš prodati. U suštini ga ne bih dirao jer za razliku od Susa može pokriti više od jedne pozicije i bio bi korisniji za rotaciju, ali ako je to cijena koja se mora platiti da bi doveli novog veznjaka, onda su mu vrata širom otvorena.

Trebao bi i Samu s njim, niti se pokazao u ovim pripremnim utakmicama niti se uklapa u ovu formaciju, nikakva korist.

Taman ovo dvoje+Silva da pokriju troškove oko Corree (ebalo ga ime) i veznjaka.


Nešto se kao spominju James, Isco i Bruno (sve izrazito teško i nemoguće za očekivati), ali ja bih bio zadovoljan i sa Olmom. :problem:
Ma za Hakana, ne možeš dobiti nikakvu ozbiljnu lovu, njima treba ozbiljna lova da pokriju poslovanje, a toga nema...
Jedini igrač kojeg možemo prodati kome hoćemo i gdje hoćemo je Gigio, zato o tome vjerovatno i razmišljaju.
Poravnali bi većinu računa tom prodajom Gigia, o čemu se i u Francuskoj sve više piše.Nadam se da su normalni i da to neće uraditi!
Bruno bukvalno moli da ide iz Sportinga, kao što sam rekao, bolje da su prodali Silvu za 20 i dodali 50 tih i doveli Brunu...

Olmo bi bio dobro osvježenje, majstor jest, ali nije to za onaj ozbiljan Milan, kojeg mi hoćemo, treba nam neko kao Luka ili Raketa ili sl igrač! Olmo je opet daš 30-35 miliona € i nisi riješio ništa, treba nam motor ekipe pod hitno, ili će opet biti patnja za to 4.mjesto!

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 22:02

Čekaj, ti pored Olma prizivaš Rakitica?
Il Club più titolato al mondo!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 22:09

muxa je napisao/la:Čekaj, ti pored Olma prizivaš Rakitica?
Čekaj, još samo reci da je Olmo bolji od Rakete i da se idem raniti odmah!?

Pa ja sam medju prvim ovdje hvalio Olma, mnogi nisu ni znali kvalitete momka, ali uporediti ga sa Raketom, koji ima milion tekmi iza sebe i koji je ubijao u Sevilli a jedno vrijeme i u Barci, koji je motor hrvatske repke godinama, može jedino neko ko ima 20 godina ili nema veze o fudbalu...

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 22:20

Ja uopštene poredim njih dvojicu slao kazem da bi trenutno u Milanu radije Olma. Bit će da se ne razumijem za razliku od tebe
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 22:26

Ma i Rakitić je vala grohnuo, a i svakako će možda u PSG.

Olmo bi super legao, možda ne bi odmah mogao biti spreman za Italiju, ali taman dok Suso oko novembra nestane, ovaj bi uletio u prvu postavu. :yawn:
Ovamo nazad sa Kessijem, Benacerom i Paquetom smo fino popunjeni, a ni klupa nije loša. Ionako će se igrati jedna utakmica sedmično, preživjet ćemo sa ovim kadrom igrača. Ako šta zapne, ima januar.

Silva, Samu i Hakan kombinovano mogu donijeti oko 65m, dovoljno da se veći dio dva transfera pokrije.


Danas sam upratio par vijesti oko Olma, doduše nisu bog zna kakve relevante novine, ali ipak se pišu i to od strane par njih. A i Boban je par dana boravio u Zagrebu u sred merkata, tako da... :beba:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 22:28

muxa je napisao/la:Ja uopštene poredim njih dvojicu slao kazem da bi trenutno u Milanu radije Olma. Bit će da se ne razumijem za razliku od tebe
Čuj ne porediš, a pišeš PORED OLMA, JA PRIZIVAM RAKETU!?! Nije gowno, nego se pas posr'o, jel' to?

Kao prvo, da išta znaš, znao bi da je Olmo klasični AM, a nama je potrebniji CM i to neko ko je blizu WC igrač, a to Raketa svakako jeste...

Čovjek je u Sevilli bio možda i najbolji vezni cijele lige, u Barci je imao malo drugačiju ulogu, ali i dalje je klasa, majstorčina, pa komotno da kažeš duplo bolji igrač od Olma, a i cijena na Transfermarktu govori isto to...

Mislim, nekad je bolje druže da šutiš, nego da se baš ovako provaljuješ!
Pa očito ili si mlad, ili nemaš pojma, ako si mlad, oprošteno ti je, jer ne znaš šta pričaš!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 22:33

@rope

Toliko je grohnuo da ga PSG hoće, koji je trenutno jedno 2 svjetlosne godine po ekipi ispred nas... :crazy:

Mislim, napisati da bi prije Olma u Milan nego Rakitića, nemam riječi! :stop:

Ovdje možeš sa par pojedinaca nešto ozbiljno o fudbalu pričati, 80% likova je Bože sačuvaj sa izvalama i izjavama! :puke:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2019, 23:04

Pa naravno da bih prije Olmu koji je ogroman talent i tek na početku karijere nego istrošenog Rakitića. I još im daš veliku platu, pa ih tito ne može otjerati kasnije.

Nama fali kvalitetan veznjak, nebitno na kojoj poziciji. Daj bože da ijedan dođe.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 23:12

rope11 je napisao/la:Pa naravno da bih prije Olmu koji je ogroman talent i tek na početku karijere nego istrošenog Rakitića. I još im daš veliku platu, pa ih tito ne može otjerati kasnije.

Nama fali kvalitetan veznjak, nebitno na kojoj poziciji. Daj bože da ijedan dođe.

Druže, izgleda i tebi sunce udarilo u glavu... :rol:
Ne treba nama TALENT, nama treba klasa pod hitno, za prve dvije godine, da udjemo u LP i da se stabilizuje sve...
Nemamo vremena za čekanje više, jer nam FFP visi nad glavom i dalje, brzo će 2021., treba nam ODMAH LP i zbog love i zbog vraćanja ugleda klubu!

Raketa na vrhunskom nivovu ima bar još te 2, pa i 3 godine, koliko nama treba i nećeš ga potpisivati na 5 godina, to i on sam zna, jer ima 31 god.

Nama fali kvalitetan CENTRALNI VEZNI, ne na bilo kojoj poziciji, prvo CENTRALNI, majstor poput Rakete npr, pa onda sve dalje...

Uozbiljite se ljudi malo ba, htjeti Olma prije Rakitića, da Olmo vjerovatno sjedi na klupi za 30-35 miliona €, mislim, jel moguće tako nešto napisati?!?

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 avg 2019, 23:20

shevchet je napisao/la: Pa ja sam medju prvim ovdje hvalio Olma, mnogi nisu ni znali kvalitete momka...
Dodirni me sveti covjece :urnebes: mi ovdje inace preko teletexa pratimo desavanja iz svijeta sporta i ono sto nam ti obznanis.
Salu na stranu druze, al de ba malo se izrelaksiraj i vodi opustenije komunikaciju. Previse si nabrijan, mozda te prirodni testosteron izdaje pa se negdje moras ispucati umjesto... :thumbup:

Rakitic jeste dobar igrac, sigurno u blagom opadanju forme i ulazi u zrele igracke godine, ima iskustvo i sve to, ali i ja bih prije Olma.
Po cemu ti je na pocetku sezone bitniji CM od AM, koje to alternative imamo na obje pozicije?
Olmo je ogroman talenat i za godinu-dvije bi mogao napred ovaj Milan, ako bi nastavio se razvijati u pravom smjeru. Mi u timu trenutno nemamo pravom AM, nemoga ko ga asistirati napadacima i davati golove kad se pruzi prilika.
Na CM imamo Bennacera koji je proglasen najboljim igracem minulog Africkog Kupa Nacija te Biglu koji se forsirao ove pripremne tekme i nije toliko bio los (a i Kessie moze igrati tu poziciju koju je i igrao u Atalanti prije dolaska kod nas). Te lijevo i desno Paquetu, Hakana, Krunica (sad i Borinija hahaha) te Bonu.

Na AM imas Susa koji je izrazito desno krilo te Bonaventuru koji je izraziti LCM i/ili lijevo krilo a tek se vratio nakon povrede i na njega cemo tek racunati ozbiljnije nakon par mjeseci. Imas i Hakana koji je lijevo krilo i LCM kao i Paquetu koji je LCM i AM (ali ga trener ne zeli koristiti na toj poziciji i sam je, nazalost, izjavio da na njega racuna kao lijevog veznog).

U biti, nama treba i jedna druga pozicija da se pokriju ozbiljnim imenima jer je i Bennacer mlad (mada vec igra nasu ligu i navikao je), dok od Bigle ne znas sta ocekivati vec narednu tekmu.
Olmo kad bi imao karijeru kao Rakitic (a jos kod nas u timu), mislim da bi i on a i mi bili najsretniji na svijetu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 23:30

Beduin je napisao/la:
shevchet je napisao/la: Pa ja sam medju prvim ovdje hvalio Olma, mnogi nisu ni znali kvalitete momka...
Dodirni me sveti covjece :urnebes: mi ovdje inace preko teletexa pratimo desavanja iz svijeta sporta i ono sto nam ti obznanis.
Salu na stranu druze, al de ba malo se izrelaksiraj i vodi opustenije komunikaciju. Previse si nabrijan, mozda te prirodni testosteron izdaje pa se negdje moras ispucati umjesto... :thumbup:

Rakitic jeste dobar igrac, sigurno u blagom opadanju forme i ulazi u zrele igracke godine, ima iskustvo i sve to, ali i ja bih prije Olma.
Po cemu ti je na pocetku sezone bitniji CM od AM, koje to alternative imamo na obje pozicije?
Olmo je ogroman talenat i za godinu-dvije bi mogao napred ovaj Milan, ako bi nastavio se razvijati u pravom smjeru. Mi u timu trenutno nemamo pravom AM, nemoga ko ga asistirati napadacima i davati golove kad se pruzi prilika.
Na CM imamo Bennacera koji je proglasen najboljim igracem minulog Africkog Kupa Nacija te Biglu koji se forsirao ove pripremne tekme i nije toliko bio los (a i Kessie moze igrati tu poziciju koju je i igrao u Atalanti prije dolaska kod nas). Te lijevo i desno Paquetu, Hakana, Krunica (sad i Borinija hahaha) te Bonu.

Na AM imas Susa koji je izrazito desno krilo te Bonaventuru koji je izraziti LCM i/ili lijevo krilo a tek se vratio nakon povrede i na njega cemo tek racunati ozbiljnije nakon par mjeseci. Imas i Hakana koji je lijevo krilo i LCM kao i Paquetu koji je LCM i AM (ali ga trener ne zeli koristiti na toj poziciji i sam je, nazalost, izjavio da na njega racuna kao lijevog veznog).

U biti, nama treba i jedna druga pozicija da se pokriju ozbiljnim imenima jer je i Bennacer mlad (mada vec igra nasu ligu i navikao je), dok od Bigle ne znas sta ocekivati vec narednu tekmu.
Olmo kad bi imao karijeru kao Rakitic (a jos kod nas u timu), mislim da bi i on a i mi bili najsretniji na svijetu.
Ako imaš kakvu dobru slobodnu rodicu od 25-30 god, pošalji pa neka ti javi jel' me izdaje prirodni testosteron... :mrgreen: :urnebes:

Opuštenu ja komunikaciju vodim, sve dok se ne pričaju gluposti!

Da ti uprostim, treba nam MOTOR ekipe, zato nam je potrebniji CM od kojeg će igra i kretati u ofanzivi i koji će dirigovati sredinom, ali kako da ja to tebi objasnim, ako ti to sam ne kontaš!?
Kad sabereš zajedno Bennacera, Bigliu i Francka, Raketa je za njih mozak fudbala!!!!!!!

Ovom rečenicom NA KRAJU si sve rekao, Olmo kad bi imao karijeru kao Rakitić, baš tako...

Vidim kako spuštate Luku mnogi, spuštate Raketu, a ljudi viceprvaci svijeta i najzaslužniji upravo njih dvojica za to.
Halo, o čemu pričamo mi uopšte?!
Napisao si roman, a ništa pametno da pročitam...

Da hoće Raketa doći, janje bih okrenuo!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 13 avg 2019, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8265
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 13 avg 2019, 23:31

Hakan je i u Leverkusenu i HsVu igrao CM i AMC..

Ima sigurno 100tinjak meceva na tim pozicijama ako treba mogu vam naci statistiku :D

@shevcher

Na ovoj temi je poseban odnos prema icem sto ima veze sa hrvatima..ja kao netko sa strane sam primjetio neki prekriveni nacionalizam ali eto :D

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 23:35

Rosicky je napisao/la:Hakan je i u Leverkusenu i HsVu igrao CM i AMC..

Ima sigurno 100tinjak meceva na tim pozicijama ako treba mogu vam naci statistiku :D

@shevcher

Na ovoj temi je poseban odnos prema icem sto ima veze sa hrvatima..neki prekriveni nacionalizam ali eto :D
Pa i Hakan za nuždu, a i Suso pogotovo mogu igrati tu poziciju, bar do januara, ali s tim da dovedemo tog CM majstora, koji će graditi igru i koji ima viziju šta sa loptom...

Pa vidim ja, ljudi pljuju Hrvate max, a ljudi viceprvaci svijeta.
To smo mi, Bošnje, znaš nas, yeb'o ti nas!

P. S. Da je trebao doći Perišić, rekli bi, koji će nam qrac, bezze igrač, bla, bla...
Bezze za nas, a eto nije bezze za Bayern, koji je svemirski brod za nas!
Daj ljudi, unormalite se ba malo i ne sramotite se sa postovima!

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 23:41

shevchet je napisao/la:
muxa je napisao/la:Ja uopštene poredim njih dvojicu slao kazem da bi trenutno u Milanu radije Olma. Bit će da se ne razumijem za razliku od tebe
Čuj ne porediš, a pišeš PORED OLMA, JA PRIZIVAM RAKETU!?! Nije gowno, nego se pas posr'o, jel' to?

Kao prvo, da išta znaš, znao bi da je Olmo klasični AM, a nama je potrebniji CM i to neko ko je blizu WC igrač, a to Raketa svakako jeste...

Čovjek je u Sevilli bio možda i najbolji vezni cijele lige, u Barci je imao malo drugačiju ulogu, ali i dalje je klasa, majstorčina, pa komotno da kažeš duplo bolji igrač od Olma, a i cijena na Transfermarktu govori isto to...

Mislim, nekad je bolje druže da šutiš, nego da se baš ovako provaljuješ!
Pa očito ili si mlad, ili nemaš pojma, ako si mlad, oprošteno ti je, jer ne znaš šta pričaš!
To što pokušavaš ispasti pametan ne mora značiti da jesi! Ja vjerovatno duže pratim Milan nego što ti imaš godina, al opet ne vidim zašto je to bitno. Za razliku od tebe mogu shvatiti da neko drugi drugačije razmišlja. Ti ne znaš voditi zdravu diskusiju i svakog sa čijim mišljenjem se ne slažeš nazivaš djetetom ili neznalicom. De malo promjeni, pokušaj nešto drugo, mozda nam svima budeš zanimljiv, a ne sprdnja svima na forumu. Da si kojim slučajem pratio dešavanja u zadnjih par dana upratio bi da mister vidi Paquetu kao CMF, tako da traže AMF. Još si samo na kraju trebao predložiti da dovedemo nekog krilnog igrača. Toliko o tvom znanju i neznanju.
Il Club più titolato al mondo!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 13 avg 2019, 23:47

muxa je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
muxa je napisao/la:Ja uopštene poredim njih dvojicu slao kazem da bi trenutno u Milanu radije Olma. Bit će da se ne razumijem za razliku od tebe
Čuj ne porediš, a pišeš PORED OLMA, JA PRIZIVAM RAKETU!?! Nije gowno, nego se pas posr'o, jel' to?

Kao prvo, da išta znaš, znao bi da je Olmo klasični AM, a nama je potrebniji CM i to neko ko je blizu WC igrač, a to Raketa svakako jeste...

Čovjek je u Sevilli bio možda i najbolji vezni cijele lige, u Barci je imao malo drugačiju ulogu, ali i dalje je klasa, majstorčina, pa komotno da kažeš duplo bolji igrač od Olma, a i cijena na Transfermarktu govori isto to...

Mislim, nekad je bolje druže da šutiš, nego da se baš ovako provaljuješ!
Pa očito ili si mlad, ili nemaš pojma, ako si mlad, oprošteno ti je, jer ne znaš šta pričaš!
To što pokušavaš ispasti pametan ne mora značiti da jesi! Ja vjerovatno duže pratim Milan nego što ti imaš godina, al opet ne vidim zašto je to bitno. Za razliku od tebe mogu shvatiti da neko drugi drugačije razmišlja. Ti ne znaš voditi zdravu diskusiju i svakog sa čijim mišljenjem se ne slažeš nazivaš djetetom ili neznalicom. De malo promjeni, pokušaj nešto drugo, mozda nam svima budeš zanimljiv, a ne sprdnja svima na forumu. Da si kojim slučajem pratio dešavanja u zadnjih par dana upratio bi da mister vidi Paquetu kao CMF, tako da traže AMF. Još si samo na kraju trebao predložiti da dovedemo nekog krilnog igrača. Toliko o tvom znanju i neznanju.

Hahahaha, e sad si me nasmijao, ali pošteno... :rol: :rol:

Da bi uopšte uporedio OLMA I RAKITIĆA, moraš biti ili dijete neko ili neznalica, prosto kao pasulj druže. Ti si ih indirektno uporedio, pa kasnije pričaš, nisi ih uporedio...

Ti pratiš Milan više nego što ja imam godina?! Pa otkad pratiš Milan, reci Bgt? Koliko to ti imaš godina znalac? Da čujem?

Mene zaboli qrac, hoće li me ko gotiviti ili neće, ja pričam istinu i činjenice, samo to!
Druga stvar što ti to ne razumiješ, ili nećeš da razumiješ, prije bih rekao, tvoj problem druže moj...

P. S. JOK TI SI PRATIO... Pa tu vidi Paqija, jer mu tu treba najkvalitetniji igrač i najveći majstor u ekipi, a trenutno je to Brazilac, sa ovim što ima sad!
Ako kupimo majstora na CM, onda Paqueta sigurno neće to igrati, jednostavno 2+2 druže...

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2019, 23:55

Očigledno je problem do svih nas koji ne razumijemo tebe i tvoj način komunikacije, nikako do tebe.
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.