FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forgempp » 14 avg 2019, 10:16

Pitar6785 je napisao/la:Mi nemamo moc finacisku da imas 11 benka 2 saida. Jednostavno to nemamo i moramo se pomirit sa tim.

Al ovaj pravac u kojem smo krenuli sa nihadom vladenom pidrom dzokanovicom je pravac kojim treba ici samo treba unapredivat sistem.

Al sad treba povecavat standarde dovesti trenere kondicone nutristonste koji su zavrsili fakultete koji su medu 200 na svijetu. Koji su radili staziranje po americi njemackoj, i klub mora bit mnogo strozi sto se tice ne discipline i onda mi mozemo ocekivat sa 16 godina djete bude bolji igrac od starca kosto je recimo rahmanovic ili minimum krste.

Posto Jeleskovic gdje god radio u bh taj tim je osvajo titule sto pokazuje koliko je to bitno, prosle godine skoro da nam se niko nije povrjedio a covjek je smjesan trener poredeci ljude koji su zavrsili fakultete medzu najboljim 200 fakulteta svijeta gdje on samo za istrazivanja potrosio vise vremena nego jeleskovic za citav fakultet.

Jer nasih dosta graca ima koji su bili na svjetskom nivou znaci mozese samo trebas imat strucne ljude od domara do doktora nije sve ni u head couchu
Sve si lijepo krenuo i onda napisao da je Rahmanivic starac (momak prije nekoliko dana napunio 25 :rol: )
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 14 avg 2019, 10:16

Pitan je i danas za rahmana, reko je da ne trenira nikako i da se treninzima vraca kad bude pauza u prvenstvu. Samo treba malo citati i interesovat se.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 14 avg 2019, 10:19

Gdje je pitan, ako moze link da smirimo dusu... Evo ja pregleda par portala i nisam bas to primjetio a volio bih da jesam. Hvala
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 14 avg 2019, 10:25

Je li pitan kao sto je Oremus izbacivao baklju ili ga je neko zaista pitao? Upravo sam prelistao ove osnovne portale, ne spominje niko Rahmanovica. Uostalom, za njega kao i znamo da je uvrijedjen, ali sta je sa Hodzica i Oremusa, gdje se uopste nalaze?
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
holyman
Postovi: 8177
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 14 avg 2019, 10:30

16022019 je napisao/la:Gdje je pitan, ako moze link da smirimo dusu... Evo ja pregleda par portala i nisam bas to primjetio a volio bih da jesam. Hvala
Eto imas na ss, Husref rekao da ne trenira i da ce se vratiti kada bude pauza.

Ps. Ja se preznojih dok sam slusao Andreja :P :P :P
NEMA NAZAD

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 14 avg 2019, 10:32

BordoSarajevo je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Oremus=Nermin Crnkic
Kakve zajedničke osobine ima Oremuš sa neinteligentnim Crnkićem?
Obojica se ispalili, nestali.

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 14 avg 2019, 10:36

16022019 je napisao/la:Pa novinar je pitao Husrefa za Rahmanovica poslije jedne utakmice sta se desava,a neko iz kluba nije dozvolio "sefu" da odgovori. A dosta portala zivi od FK Sarajevo tako da ne zele da se zamjeraju bas toliko i iznose prljav ves iz kluba... Zagorski moze li malo pojasnjenje zasto poredis njega i Crnkica na osnovu cega... Ovaj je imao vise ispada pa me zanima sto njih dvojicu povezujes...
Pa obojica su nestali, ispalili se iz kluba.

thebosniak
Postovi: 74
Pridružen/a: 05 avg 2019, 14:27
Lokacija: Republic of Old Town
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebosniak » 14 avg 2019, 10:36

16022019 je napisao/la:Pa novinar je pitao Husrefa za Rahmanovica poslije jedne utakmice sta se desava,a neko iz kluba nije dozvolio "sefu" da odgovori. A dosta portala zivi od FK Sarajevo tako da ne zele da se zamjeraju bas toliko i iznose prljav ves iz kluba... Zagorski moze li malo pojasnjenje zasto poredis njega i Crnkica na osnovu cega... Ovaj je imao vise ispada pa me zanima sto njih dvojicu povezujes...
“dosta portala zivi od fks?” - dosta portala bi najradije gledalo kako se fks raspada na proste faktore, kako igraci odlaze za dzabe, bojkotuju, prave nezadovoljstvo i nemire. zbog svega toga i jesmo uveliko zatvoreni za medije, dusmanluk na svakom cosku, zato mi nije bilo jasno cemu jos mi da budemo takvi.

rahmanovic je zaista povrijedjen, koliko god to nekome zvucalo nevjerovatno. istina je takodjer da je on bio kolovodja u odlaganju odlaska na pripreme zbog kasnjenja kvartalne isplate plata, on je takodjer to pustio u medije, zato je nagradjen sa -40% od plate za mjesec juni. s druge strane, hronicna povreda donjeg dijela ledja i karlice ga odvaja od terena, i mozemo ga ocekivati ubrzo tu, ja sam bio uvjeren da ce krenuti sa timom u borisov, ali nazalost ipak nije tu. nezadovoljstvo kod njega postoji ali nije toliko veliko koliko se predstavlja, klub je dobio ponudu za njega iz turske superlige 300-350k€ nisam tacno siguran, naravno da je odbijena, zasmetalo mu je ali boze moj, on je igrac fks do 30.6.2021., nema price. :kafa:

sutra bi bilo odlicno probat sa:

_______kova________
saban-besim-lazic-letic
gavric-djokanovic
hebib-krle-milanovic
_______tatar________

39m 0:2 :ljepota:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 avg 2019, 10:42

FrancescoTotti je napisao/la:Nisu ko @skorina al mogu posluzit
slika
slika
Već ih vidim u Visokom kod Zufera na reparaciji dizne. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 14 avg 2019, 10:45

Evo " sef " je objasnio za Rahmovica tako da nema potrebe dalje komentarisati. Vidjet cemo poslije pauze sta je istina. Jedina stvar je jasna da nam Amar treba.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 14 avg 2019, 10:51

Fantazija poso zrinjskog u vezi hadzica.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

thebosniak
Postovi: 74
Pridružen/a: 05 avg 2019, 14:27
Lokacija: Republic of Old Town
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebosniak » 14 avg 2019, 10:58

od svih desavanja u ovoj sezoni, najdraze ce mi biti to sto cemo opet u vise navrata iskandjijat ovu plavu nejac i ohladiti im snove o nekakvim titulama, nepodnosljivo su nerealni. :kafa:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 avg 2019, 10:58

Eh dobra vijest je da Rahmana možemo očekivat iza pauze, al loše je to što propušta derbi.

Gledam video sad na sc.sport, i Cruz je otputovo?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoJaa
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 14 avg 2019, 10:59

zagorski je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Oremus=Nermin Crnkic
Kakve zajedničke osobine ima Oremuš sa neinteligentnim Crnkićem?
Obojica se ispalili, nestali.
Bio je skoro u Sarajevu. Sta ima biti tu stalno kad ne moze trenirati. Isto kao i Stanojevic, nije ni on uvijek ovdje. Nego valjda raja cita gurbetske forume pa tamo procitaju kako smo duzni pare Oremusu i odmah se ovdje prenosi.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 14 avg 2019, 11:02

Ne citaju gurbetske forume vec gurbeti dolaze ovdje i pisu lazi, pa se ovi fb, **** navijaci ufate te price i vrte, vrte.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 14 avg 2019, 11:05

Meni prija ovo sto nema informacija iz kluba oko nekih igraca i njihovih povreda.
Kaze se da je neko povrijedjen i dosta. Sta mi imaju svaki dan govorit jos 5, 10, mjesec dana pa ce trenirat. Ako je neko povrijedjen i oporavio se od povrede ne znaci i da je spreman da igra.
Ovdje bi bila jos i kritika sto ne igra npr Rahmanovic ako se oporavio a uopste se ne bi razmislilo da li je spreman.

Ja podrzavam ovaj smanjeni dotok informacija, samo nek objave sto je nuzno. Jbt mi smo uvjek ko na dlanu svima, svi znaju kakvo je stanje sa povredama, zna se haman i sa kojim sastavom cemo igrat a o protivniku ne mozes naći jedan clanak a kamo li informacije ko trenira ko ne trenira i sl.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

thebosniak
Postovi: 74
Pridružen/a: 05 avg 2019, 14:27
Lokacija: Republic of Old Town
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebosniak » 14 avg 2019, 11:08

Kamuflazn je napisao/la:Ne citaju gurbetske forume vec gurbeti dolaze ovdje i pisu lazi, pa se ovi fb, **** navijaci ufate te price i vrte, vrte.
ako te @alenskoro cuje naje.bo si, ne smijes bit toliko realan i braniti ono sto cinjenice tvrde, moras samo
pljuvati redom.

nek crknu dusmani, plate su velike, plate su redovne!

jos malo pa:

________kova________
hodzic-besim-lazic-pidro
___oremus-stanoje___
hebib-rahman-milanovic
_______ahmet_______

:kafa:

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 14 avg 2019, 11:08

I cruz je otisao, mozda frka zbog milanovica...
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 avg 2019, 11:25

Opet Guzina jedini u drugoj opremi, il nije dobio il je g.lup ko k.urac
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 14 avg 2019, 12:05

Možda će nekim biti smijesno,al ja očekujem najviše u četvrtak od Djokanovica.Da uveže taj koliko toliko vezni red, I da odradi lavovski posao, a može trčati ko životinja.
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 14 avg 2019, 12:12, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003 i 21 gost.