FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 15:00

Romariooo je napisao/la: Ti me posebno iznenadjujes jer si stara garda, aj ova balavurdijaa sto je odrasla uz play station pa misle su stvari kao na pes, nakamarijas zvijezde sa dobrim ocjenama i ozezi
@Romario druže....čovek je star onoliko koliko se starim oseća. Ja se osećam kao da mi je 25 godina....sad će da mi dodju drugari da malo pikamo PES :rol:

Vidi druže....moraš (čak i ti) priznati da ovaj tim (papirološki) izgleda MOĆNO? Ne, nije istina...dobro znam i to vreme, Van Gal nije imao ovakav tim....nije niko nikada imao tim koji samo u napadu ima cirka 800 miliona eura na terenu? I to druže ZVANIČNIH 800 miliona...

Da li će se uklopiti? Nije moj problem...
Odakle im novac za sve ovo? Nije moj problem...
Koliko ide na njihove plate? Nije moj problem...
Da li imaju opravdanje ako ne urade ništa? NEMAJU...

Zašto bi ja ili ti bio skeptičan pre vremena? Nemam razloga za to....Za kritike svakako ima uvek vremena. Ja nikad nisam imao problem da kritikujem ali nikada nisam imao problem ni da pohvalim i zato to ovih dana i radim....Ćora Bartomeu je odradio SJAJAN posao i ostatku Evrope demonstrira SILU I MOĆ i to ne može niko osporiti....da li će to materijalizovati i na terenu? Ostaje nam da vidimo....

Zato ti i kažem....opusti se i uživaj ;)

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 15:06

leorey je napisao/la:O cemu ti bolan pricas vise?

Ako daju Coutinha i Rakitića za Neymara, i prodaju Rafinhu to bi izgledalo otprilike ovako:

Ter Stegen, Neto

Lenglet, Umtiti, Pique, Todibo, Alba, Firpo, Semedo, Wague

Busquets, De Jong, Arthur, Vidal, S. Roberto, Alena

Neymar, Messi, Griezmann, Suarez, Dembele

Daleko najbolja i najizbalansiranija ekipa na svijetu. Haman na svakoj poziciji ekstremno talentiran i top WC igrac, mozes sastavit 2 ekipe, rotirat do mile volje. Nesto slicno sto je Madrid imao prije par godina sa Kovacicem, Jamesom, Moratom na klupi.

Koga biti doveo Van De Beeka koji je haman poluspic i Eriksena jel? Ako su tako dobri sto ih onda Madrid ne kupi, sto placu za Pogbom i Neymarom?

Ponavljam, miljama ispred svih je ova gore ekipa. Po svemu.

Doveo se haman 4 prvotimca a rijesio se JEDNOG i to Rakitica.
iz ovog sto si naveo jos je vidljivije ono o cemu pricam, dembele i grizman ti nisu igraci za klupe, a i da jesu trio msn nije neko ko voli sjedit na klupi, umjesto nejmara potreban je napadac neki stariji jeftniji kojem nije problem sjediti na klupi

a u veznom redu nista mi nemamo rijesno, samo jedan problem je rijesen sa de jongom, ostala su dva, ali eto ako neko misli da ce se buskec preporoditi, ili da je ce artur izrasti u cavija momentalno, onda je to druga stvar

sasvim je logicno bilo ako se neko dovodi umjesto coutinja da to bude neki ofanzivniji vezni igrac, nije ni eriksen xavi,al je logicniji od pretrpavanja napada, onaj van de bek je isto boje rjesenje bio, i pobgba il bilo koji igrac samo da je veznjak
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 15:10

parangal je napisao/la:
Romariooo je napisao/la: Ti me posebno iznenadjujes jer si stara garda, aj ova balavurdijaa sto je odrasla uz play station pa misle su stvari kao na pes, nakamarijas zvijezde sa dobrim ocjenama i ozezi
@Romario druže....čovek je star onoliko koliko se starim oseća. Ja se osećam kao da mi je 25 godina....sad će da mi dodju drugari da malo pikamo PES :rol:

Vidi druže....moraš (čak i ti) priznati da ovaj tim (papirološki) izgleda MOĆNO? Ne, nije istina...dobro znam i to vreme, Van Gal nije imao ovakav tim....nije niko nikada imao tim koji samo u napadu ima cirka 800 miliona eura na terenu? I to druže ZVANIČNIH 800 miliona...

Da li će se uklopiti? Nije moj problem...
Odakle im novac za sve ovo? Nije moj problem...
Koliko ide na njihove plate? Nije moj problem...
Da li imaju opravdanje ako ne urade ništa? NEMAJU...

Zašto bi ja ili ti bio skeptičan pre vremena? Nemam razloga za to....Za kritike svakako ima uvek vremena. Ja nikad nisam imao problem da kritikujem ali nikada nisam imao problem ni da pohvalim i zato to ovih dana i radim....Ćora Bartomeu je odradio SJAJAN posao i ostatku Evrope demonstrira SILU I MOĆ i to ne može niko osporiti....da li će to materijalizovati i na terenu? Ostaje nam da vidimo....

Zato ti i kažem....opusti se i uživaj ;)
ima ovo itekako slicnosti sa van galovom barcom, i tad je nas predsjednik demonstriro moc pa smo nakamarijala rivalda,figa,kluiverta,enrikea,litmanena,owermarsa, pa smo brzo zapali u krizu

a ima slicnosti i sa milanom kad je berlusconi demonstrirao moc, i ono jednom kad je lacio nakamarijao tako zvijezde, ili juventus ono kad kad su u napadu imali zlatana,trezegea,el piera,mutua

i sa realovim galaktikosima slicnost je tu

a najzanimljivije je da su sve te slicnosti imali jednu konstantu, niti je trenutno napravljen rezultat kakav se ocekivao, a kasnije se zapadalo u dublju krizu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 avg 2019, 15:12

Summa summarum, treba prodat Messija
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 14 avg 2019, 15:12

Podrška za kolegu @Romaria, apsolutno se slažemo.


Recimo NE mentalno zaostalom Neymaru !


slika

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 14 avg 2019, 15:15

Nikad on nece biti broj jedan.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 15:21

Pa nije los vezni red recimo;

Frenkie-Arthur-Vidal, tj susta je suprotnost onoga sto smo imali zadnjih par godina. U pozitivnom smislu naravno. Pogotovo kad znas da ce i Griezmann da mnogo bude u veznom redu kao i Messi gdje ces da dobijes visak.

Ja odobravam Neymara najvise zbog toga sto to znaci da lete Coutinho i Rakitic, kao vjerovatno i Suarez sljedece godine.

Napad Neymar Griezmann-Messi/Dembele je san snova svake ekipe i svakog trenera.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 15:23

Romariooo je napisao/la:ima ovo itekako slicnosti sa van galovom barcom, i tad je nas predsjednik demonstriro moc pa smo nakamarijala rivalda,figa,kluiverta,enrikea,litmanena,owermarsa, pa smo brzo zapali u krizu

a ima slicnosti i sa milanom kad je berlusconi demonstrirao moc, i ono jednom kad je lacio nakamarijao tako zvijezde, ili juventus ono kad kad su u napadu imali zlatana,trezegea,el piera,mutua

i sa realovim galaktikosima slicnost je tu

a najzanimljivije je da su sve te slicnosti imali jednu konstantu, niti je trenutno napravljen rezultat kakav se ocekivao, a kasnije se zapadalo u dublju krizu
Odgovoriću ti jako kratko....

Lepo kažem da si rodjeni skeptik....kako mogu unapred reći da je promašaj nešto što još nije počelo? Nisu ljudi (o kojima pišemo) još ni ušli u svlačionicu skupa ni odradili jedan trening zajedno, ma ni kafu u klupskim prostorijama popili a ja da kažem da će biti veliki promašaj? Ne pada mi napamet... ;)

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 15:26

Romariooo je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Ti ostario, al' džabe, pameti ni bobe. Eto, svaki x kad napišeš balavurdija, djeca, derišta i slično, ovako trebaš dobit odgovor. Stidi se svojih "godina" balvane obični.

Koji si ti faktor ovdje da nekog nazivaš balavcima, jer zaboga nemaju mišljenje kao veliki Romario? Prosipaš se iz dana u dan, iz posta u post, i opet te niko ne vrijeđa, niko ti ne govori da si glup il' šta već, a već duže vrijeme si zaslužio. Gdje ti je odgoj uz te godine?

Oprosti nam veliki fudbalski/nogometni znalče!

PU! :puke:
ti se balavac drzi tesanjske pilicare, mani filozofiranja i vrijedjanja starijih, nego se prioni posla, rastavljaj batkove i pileca prsa, a u medjuvremenu se educiraj pa onda mozes pricati i nazivati nekoga balvanom
Balvane neodgojeni, u kojem li ti kamenjaru živiš? U šta odoše godine balvane? Žalosno, najblaže rečeno.

Škole koje sam završio, i edukaciju koju sam stekao ti u filmovima vidio nisi. Balvane!
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 14 avg 2019, 15:29

Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 avg 2019, 15:29

Rajaz je napisao/la:Podrška za kolegu @Romaria, apsolutno se slažemo.


Recimo NE mentalno zaostalom Neymaru !


slika
Davno smo rekli NE zaostalom firaunu, al evo nije problem ponoviti opet

NE

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 14 avg 2019, 15:31

Samo je pitanje broja, #7 ili #11.. :njanjanja: :njanjanja:
@igrajlopte 🐦

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 15:32

Saurman je napisao/la:Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
Potpuno! Odakle li mu samo pare, kako li banke daju tolike kredite, ko će to vratit? :rol:

Nego pošto bi Firpo? :rol:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 15:33

let3 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Podrška za kolegu @Romaria, apsolutno se slažemo.


Recimo NE mentalno zaostalom Neymaru !


slika
Davno smo rekli NE zaostalom firaunu, al evo nije problem ponoviti opet

NE
Jbga, da se nas pita.. :mrgreen:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 15:34

Saurman je napisao/la:Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
Sarma kad bude official a oni umjesto Riberya i Robbena potpisali Ivana fucking Perisica

slika
27.10.2020

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 14 avg 2019, 15:35

Pa koliko vidim nemaju pare nego nude igrače još fali da uključe i ostalo osoblje kluba kuhari,čistačice itd.Najbesmisleniji transfer današnjice.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 avg 2019, 15:35

Ostavite brata Sarmu na miru :stop: on se brine za finansije Barce :thumbup: i na šta ce sve to izaci... ne može mirno spavati dok se utvrdi gdje je svaki fening završio :mrgreen:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 15:35

Saurman je napisao/la:Potpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.
Kakav razdor u klubu? Ko je to u klubu protiv dovodjenja? Forumaši sa sportsport.ba? Eno ćoru svrbi levo jaje zbog toga :lol:

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 15:37

Saurman je napisao/la:Pa koliko vidim nemaju pare nego nude igrače još fali da uključe i ostalo osoblje kluba kuhari,čistačice itd.Najbesmisleniji transfer današnjice.
Pošto Firpo ba? :rol: odakle ti samo obraz pojavit se na ovoj temi nakon silnih provala?

Još jednom, pošto je Firpo? :rol:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 15:40

leorey je napisao/la:Pa nije los vezni red recimo;

Frenkie-Arthur-Vidal, tj susta je suprotnost onoga sto smo imali zadnjih par godina. U pozitivnom smislu naravno. Pogotovo kad znas da ce i Griezmann da mnogo bude u veznom redu kao i Messi gdje ces da dobijes visak.

Ja odobravam Neymara najvise zbog toga sto to znaci da lete Coutinho i Rakitic, kao vjerovatno i Suarez sljedece godine.

Napad Neymar Griezmann-Messi/Dembele je san snova svake ekipe i svakog trenera.
nikakav nije ni argument da se radujemo odlasku coutinja i rakete, da su toliko problem

veci ce nejmar biti problem od njih dvojice zajedno, ova dvojica su barem sutila, s tim da rakiticu se nema sta prigovoriti, momak je igro ili dobro ili solidno, nikad nije pravio probleme, davao je doprinos koliko je mogao, i da ostane sad, a da dovedemo neku klasu u vezni red, opet nije los raketa za zamjenu, tih i miran igrac koji je dao barci dosta, moze jos nesto dati ko rezerva i ne znam sta je problem. ovdje ga trpate u ovaj deal za nejmara, a nit on zeli u pariz, nit pariz njega zeli

coutinjo je razocarenje, al daleko od toga da je otpisan igrac, mlad je,nije iskljuceno ako recimo mu valverde da neku drugu ulogu da ce procvjetati, i ako ode npr u pariz nije iskljuceno da ce tamo briljirati, cak je logicnije i njega ostaviti nego dovoditi nejmara

sto kazes da je napad nejmar grizman mesi san snova tu bi se i mogao sloziti da nemamo suareza i dembe, ili da barem suarez prodaju, medjutim situacija je da imas petoricu, i sta sad, tu su sukobi neminovni, i dzaba se nadas da ce grizman igrati a suarez sjediti na klupi, znas ko ga stiti i da to nema sanse

neka ponude parizu uz coutinja i suareza, pa ako ovi pristanu,onda bi se dalo pricati, ovako to je jaro moj samo za pesa dobro i marketing i nista drugo

i prica o interesu reala je smijesan argument, u svaki nas veci transfer skoro se mijesao real, to je stara menadzerska fora da izvuku para sto vise, a ja se ne sjecam kad su nam ijedno pojacanje preoteli da smo bili zagrijani skroz, drugo zidan je heben i tvrdoglav, smijesno je misliti da bi takav mentalni sklop zelio nejmara, a trece sta i da ode tamo, il ce biti povrijedjen il ce biti u sukobu sa svima i samim sobom, sta nas to zaboli, bilo bi nam i od koristi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.