NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 14 avg 2019, 14:59

Sve je to sitno kad vidis da Zrinjski dovede Irfana Hadzica bezplatno, i mjesec dana poslije ga proda za par stotina hiljada eura.
Tako to rade klubovi sa organizacijom, gdje rade ljudi profesionalci, a ne ljudi poput Omica.

Nekritikujem Aydina, ali je covjek ocito okruzen pogresnim ljudima i savjetnicima. I Seki Adilovic bih bolje to vodio nego sto ovi danas to rade.[/quote]
Veoma plitak i neinzeligentan komentar.
Zrinjski klub trostruki uzastopni prvak i ove god igra evroppu pa ti izleti ovakav komentar.
I da nije ga doveo dzaba a koliko smo godinama mi tonuli a oni se dizali mnogo igraca bi prije u zrinjski dzaba negi kod nas za pare :mrgreen:

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 14 avg 2019, 15:07

Mi necemo da shvatimo da je Celik sada privatni klub, tako da je teško ocekivati neka pravdanja iz kluba, odnosno polaganje racuna nekome, isto tako niko se nije od nas trazio finansijsku pomoc za licencu, dugove.....

dinodino2019
Postovi: 2429
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 15:09

Najveca pobjeda u ovoj sezoni bice ako se na prvostepenoj komisiji obezbjedi licenca
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 14 avg 2019, 15:15

Kao i uvijek ne mozes ti biti neuspjesan koliko te prosjecan navijac Celika moze opravdat. Iako ne zelim vise pisat o organizaciji kluba ovi opravdaci me nerviraju. Ukucajte Gorica i vidite kako se sve moze odma. Iz druge lige do prodaje igraca i borbe za vrh. Aydinu ce trebat 5 godina da naprave stranicu, 25 godina za akademiju i sl.

Ljudi oko njega koji su u klubu za sada su nivo Stupcanice, mada i oni znaju izdat saopstenje kad ih neko uvrijedi.

Ne znam taj neki Amel sto se spominje da je dosao kakav ce biti al ovo do sad jadno s jakom malim pomacima.
Zadnja izmjena: flash84, dana/u 14 avg 2019, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 14 avg 2019, 15:19

Previse vas brine Aydinov dzep. Ja hocu da se rjesavaju tekuci troskovi i da se dobro igra na terenu. Neces svaku godinu osvojiti nesto ili obezbjediti barem Evropu ali treba da se postavimo tako i da nam je to cilj svake godine. Nista ostalo me ne zanima. Licence za PLBiH ili za Evropu sluze kao neki pokazatelj rada ako vec ne dobivamo izvjestaje ili recimo neisplacene plate, sudski sporovi itd to me zanima i tad cu sudit.

Zvijezda nece biti lagana ali ako odigramo dobro siguran je bod a za pobijedu ce bit potrebno vise truda, znanja i srece. Izgleda da su tanki nazad a naprijed kao i mogu biti opasni. Dobro su igrali u Banja Luci i protiv Mladosi su imali sansi. Odmorni su nisu igrali jos od 3/8.

zona072
Postovi: 443
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 14 avg 2019, 15:20

Ellocco je napisao/la:Mi necemo da shvatimo da je Celik sada privatni klub, tako da je teško ocekivati neka pravdanja iz kluba, odnosno polaganje racuna nekome, isto tako niko se nije od nas trazio finansijsku pomoc za licencu, dugove.....
Čelik je ponajviše politički klub, pa onda tri prazna mjesta pa onda privatni, sportski, nogometni i slično.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 14 avg 2019, 15:21

Crni gavran je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Zvijezdu dobiti moramo !
:thumbup:
Mnogo mnogo bitna utakmica za nas Gavrane. Mislim, možda i ne toliko zbog bodova koliko zbog cjelokupne atmosfere u i oko kluba, uticati će dosta na dalji tok lige. S psihološke strane najviše, rekao bih. Na ovakvim utakmicama se pokazuje ta snaga kluba. Vidjet ćemo da li smo se tu makli u pozitivnom smislu. Mislim da se slažeš. Poslije dolazi Tuzla u Ze, te idemo banjalučkom Borcu, gdje se može.
Zadnja izmjena: Convicts1988, dana/u 14 avg 2019, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 14 avg 2019, 15:22

flash84 je napisao/la:Kao i uvijek ne mozes ti biti neuspjesan koliko te prosjecan navijac Celika moze opravdat. Iako ne zelim vise pisat o organizaciji kluba ovi opravdaci me nerviraju. Ukucajte HIT Gorica i vidite kako se sve moze odma. Iz druge lige do prodaje igraca i borbe za vrh. Aydinu ce trebat 5 godina da naprave stranicu, 25 godina za akademiju i sl.

Ljudi oko njega koji su u klubu za sada su nivo Stupcanice, mada i oni znaju izdat saopstenje kad ih neko uvrijedi.

Ne znam taj neki Amel sto se spominje da je dosao kakav ce biti al ovo do sad jadno s jakom malim pomacima.
Bravo :bow:

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 14 avg 2019, 16:16

Covjek ulaze svoje pare i sada bi vi da vam polaze racune :D :D. Sto se tice organizacije kluba to je tacno da je na niskom nivou i to najvise zamijeram Aydinu, u klubu treba minimalno 10-tak ljudi od marketinga preko ljudi koji bi bili zaduzeni za omladinske selekcije itd...ali covjek se bori sa vjetrenjacama pa pogledajte samo koliko klub ima sponzora iz Zenice sto Zenicke firme ne stanu uz klub? Ehh tu onda dolazimo do politike,pa klubu vise pomazu ljudi iz Sarajeva nego iz Zenice.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 16:23

Convicts1988 je napisao/la:
Mnogo mnogo bitna utakmica za nas Gavrane. Mislim, možda i ne toliko zbog bodova koliko zbog cjelokupne atmosfere u i oko kluba, uticati će dosta na dalji tok lige. S psihološke strane najviše, rekao bih. Na ovakvim utakmicama se pokazuje ta snaga kluba. Vidjet ćemo da li smo se tu makli u pozitivnom smislu. Mislim da se slažeš. Poslije dolazi Tuzla u Ze, te idemo banjalučkom Borcu, gdje se može.
Naravno, treba ih dobiti i radi atmosfere a i veliki su nam dužnici. E onda razmišljati o Tuzli pa o Borcu. Ali ako i ne pibjedumo ne padati u depresiju jer ima još utakmica da se igra ali sve sve učiniti da dobijemo. Umjereno sam optimista, jer izgubili smo zadnju pa će momci biti ozbiljniji a i Zvijezde malo koga može da dobije Tuzla ih je pregazila u Ugljeviku, u Banja Luci su jedva izgubili a protiv Mladisti kod kuće remi. Ma favoriti smo i dobijamo
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 avg 2019, 16:52

Ovdje se samo pametuje i svako svoju gura pricu i ko god mu replicira smatra se il ne zna il je budala il je glup..Ne ide to tako ,svi mi imamo i dobrih predloga i greski nekih,svakog treba saslusat.
Sto se tice Aydina ,kakav god da je mi u ovom momentu nemamo ko ce vodit klub i ko ce davat novac ,takvih budala nema ,sta god da uradi dobro je i nek ide napred .Ostalo je sve sviranje qurcu mlacenje prazne slame..Nema tog vlasnika i novca i igraca ko ti moze obecat titulu,jednom je Real sve kupio najbolje sto ima i nista nije osvojio.
Rezultati kakav nam je raspored bio vise nego odlicnih 7 bodova ,niko nije ocekivo ni ovoliko.zvijezdu bi valjalo pobijedit al nece bit lahko i plus teren katastrofa..Sto se tice Robije imaju i vrlina i mana i nadam s da ce i oni bit sve bolji i bolji i sve brojniji i brojniji...Svaka ima cast za gostovanja i sto odrzavaju grupu s obzirom da su sve pale.Nisam ni ja za baklje ok neke jace tekme i nikad ne znaju kad treba upalit baklje uvjek u pogresno vreme ,to ne mogu vjerovat ,jos svako pise kad se napada kad gol visi u vzduhu protivnika ne pali tada baklje il cekaj gol il kad te protivnik stisne al jok sve kontra....

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 14 avg 2019, 17:02

almir2018 je napisao/la:Covjek ulaze svoje pare i sada bi vi da vam polaze racune :D :D. Sto se tice organizacije kluba to je tacno da je na niskom nivou i to najvise zamijeram Aydinu, u klubu treba minimalno 10-tak ljudi od marketinga preko ljudi koji bi bili zaduzeni za omladinske selekcije itd...ali covjek se bori sa vjetrenjacama pa pogledajte samo koliko klub ima sponzora iz Zenice sto Zenicke firme ne stanu uz klub? Ehh tu onda dolazimo do politike,pa klubu vise pomazu ljudi iz Sarajeva nego iz Zenice.
Od ove prve recenice dugo nista gluplje nisam cuo :facepalm:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 14 avg 2019, 17:15

ZenickiLC je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:Covjek ulaze svoje pare i sada bi vi da vam polaze racune :D :D. Sto se tice organizacije kluba to je tacno da je na niskom nivou i to najvise zamijeram Aydinu, u klubu treba minimalno 10-tak ljudi od marketinga preko ljudi koji bi bili zaduzeni za omladinske selekcije itd...ali covjek se bori sa vjetrenjacama pa pogledajte samo koliko klub ima sponzora iz Zenice sto Zenicke firme ne stanu uz klub? Ehh tu onda dolazimo do politike,pa klubu vise pomazu ljudi iz Sarajeva nego iz Zenice.
Od ove prve recenice dugo nista gluplje nisam cuo :facepalm:
Sta je to glupo???

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 14 avg 2019, 17:23

Olgun nije vlasnik kluba, nit ima neku poziciju u istom. Klub prema trenutnom statutu mora raditi periodicne izvjestaje navijacima, i odgovarati na svaki zvanicni upit.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 14 avg 2019, 17:32

almir2018 je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:Covjek ulaze svoje pare i sada bi vi da vam polaze racune :D :D. Sto se tice organizacije kluba to je tacno da je na niskom nivou i to najvise zamijeram Aydinu, u klubu treba minimalno 10-tak ljudi od marketinga preko ljudi koji bi bili zaduzeni za omladinske selekcije itd...ali covjek se bori sa vjetrenjacama pa pogledajte samo koliko klub ima sponzora iz Zenice sto Zenicke firme ne stanu uz klub? Ehh tu onda dolazimo do politike,pa klubu vise pomazu ljudi iz Sarajeva nego iz Zenice.
Od ove prve recenice dugo nista gluplje nisam cuo :facepalm:
Sta je to glupo???
Kao prvo Čelik nije njegov privatni klub da radi snjim sta on zeli. Osim sto mora racune polagati nadleznim drzavnim organima, mora ih polagati i javnosti odnosno navijacima. Transparentnost je jedan od osnovnih temelja zdravog kluba, pa stim u vezi o svojim radnjama treba informisati javnost ako zeli da profitira. Jasno je da investitor na svoj ulozeni novac zeli i profitirati, a profitirati ce jedino ako Celik bude zdrav i jak klub koji ce samim svojim radom privuci sponzore i navijace te tako egzistirati na trzistu. Naravno postoji i laksi nacin da profitira a to su nelegalne radnje, na koji se nadam ovaj put klub nece odluciti. Iako nisam zadovoljan marketingom, sponzorima, te radom uprave, opet sam misljenja da idemo naprijed te da se neke stvari popravljaju. Svakako da je ovo daleko od savrsenog ali u klubu se osjeti napredak. S vremenom i investitor ce shvatiti sa kojim ljudima ne treba raditi, i nadam se naci inteligentnija rjesenja na odredjenim pozicijama. Iskreno imam osjecaj da u ovom trenutku on i nema toliku predstavu o svojim zaposlenicima.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

dinodino2019
Postovi: 2429
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 17:48

Sta je to glupo???[/quote]
Kao prvo Čelik nije njegov privatni klub da radi snjim sta on zeli. Osim sto mora racune polagati nadleznim drzavnim organima, mora ih polagati i javnosti odnosno navijacima. Transparentnost je jedan od osnovnih temelja zdravog kluba, pa stim u vezi o svojim radnjama treba informisati javnost ako zeli da profitira. Jasno je da investitor na svoj ulozeni novac zeli i profitirati, a profitirati ce jedino ako Celik bude zdrav i jak klub koji ce samim svojim radom privuci sponzore i navijace te tako egzistirati na trzistu. Naravno postoji i laksi nacin da profitira a to su nelegalne radnje, na koji se nadam ovaj put klub nece odluciti. Iako nisam zadovoljan marketingom, sponzorima, te radom uprave, opet sam misljenja da idemo naprijed te da se neke stvari popravljaju. Svakako da je ovo daleko od savrsenog ali u klubu se osjeti napredak. S vremenom i investitor ce shvatiti sa kojim ljudima ne treba raditi, i nadam se naci inteligentnija rjesenja na odredjenim pozicijama. Iskreno imam osjecaj da u ovom trenutku on i nema toliku predstavu o svojim zaposlenicima.[/quote]

To je to, ali hajd ti objasni to ovom brizonji
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 14 avg 2019, 18:21

Ne da mi se raspravljati ovdje sa pojedincima koji se pojave na ovom forumu samo kada izgubimo,kada pobijedimo svi se usute.

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 14 avg 2019, 19:01

Sada kada nas savez opauci sa 10 milja kazne, vidjet cemo da li ce se Udruzenje Zapad BP ili tako neko oglasiti i uputiti izvinjenje klubu na steti koju mu je nanijelo :D haahahahh
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 14 avg 2019, 19:07

romeo je napisao/la:Sada kada nas savez opauci sa 10 milja kazne, vidjet cemo da li ce se Udruzenje Zapad BP ili tako neko oglasiti i uputiti izvinjenje klubu na steti koju mu je nanijelo :D haahahahh
Neka protiv Tuzle napune 50% kapaciteta zapada i tako se oduže. Mislim da je OK :D
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 14 avg 2019, 19:12

almir2018 je napisao/la:Ne da mi se raspravljati ovdje sa pojedincima koji se pojave na ovom forumu samo kada izgubimo,kada pobijedimo svi se usute.
Ne da ti se raspravljati zato sto lupas. Ja sam na ovom forumu i kada pobijedimo i kada izgubimo, ja sam na tekmu isao i kada smo ispadali iz lige i kada smo se raspadali i kada je na stadionu bilo 15 ljudi. Zato nemoj lupat pa govorit da ti se ne da raspravljati, nije da ti se ne da rasrpavljati nego za raspravu treba znanje i informiranost, a ti to nemas.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: habuba i 6 gostiju.