AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 14 avg 2019, 14:02

Nego stručnjaci interesuje me vaše mišljenje o onom igraču Kopenhagena? Vind se zove, smatram da je dobar i mlad igrač sa mu. ima. Nebi bilo loše pikirati ga dok mu cijena nije otišla u nebo
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2019, 14:16

Susov agent opet u Casi, prema nekim insajderima imaju ponudu na stolu od Lyona za njega. Navodno je u to uključen i Depay, ako se na Susa doda još 6 miliona.


Eh što bi to bilo dobro, ali bojim se da će suserica razjebati svaki dogovor.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2019, 15:24

Mediaset: Milan market takes off again now it’s gif shower time for Giampaolo and the San Siro.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 16:14

meecko je napisao/la:Nego stručnjaci interesuje me vaše mišljenje o onom igraču Kopenhagena? Vind se zove, smatram da je dobar i mlad igrač sa mu. ima. Nebi bilo loše pikirati ga dok mu cijena nije otišla u nebo
Ševkete, elaboriraj čovjeku :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2019, 16:31

Ne treba nam taj yebivjetar. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 avg 2019, 16:31

meecko je napisao/la:Nego stručnjaci interesuje me vaše mišljenje o onom igraču Kopenhagena? Vind se zove, smatram da je dobar i mlad igrač sa mu. ima. Nebi bilo loše pikirati ga dok mu cijena nije otišla u nebo
Bolji od Rakitića 100X
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2019, 17:05

shevchet je napisao/la: Opuštenu ja komunikaciju vodim, sve dok se ne pričaju gluposti!

Da ti uprostim, treba nam MOTOR ekipe, zato nam je potrebniji CM od kojeg će igra i kretati u ofanzivi i koji će dirigovati sredinom, ali kako da ja to tebi objasnim, ako ti to sam ne kontaš!?
Kad sabereš zajedno Bennacera, Bigliu i Francka, Raketa je za njih mozak fudbala!!!!!!!

Ovom rečenicom NA KRAJU si sve rekao, Olmo kad bi imao karijeru kao Rakitić, baš tako...

Vidim kako spuštate Luku mnogi, spuštate Raketu, a ljudi viceprvaci svijeta i najzaslužniji upravo njih dvojica za to.
Halo, o čemu pričamo mi uopšte?!
Napisao si roman, a ništa pametno da pročitam...

Da hoće Raketa doći, janje bih okrenuo!
Ja mislim da ti imas nesto protiv spanaca pa zato neces Olma. Priznaj!?

U pravu si, i drugi ljudi citaju ovu temu i vidice da ne vlada jednoumlje samoprozvanog znalca pa ce pasti bruka. Gdje ces imati svoje misljenje pored tebe, jelde tigre? :urnebes:

De sad objasni sto mrzis spance pa da krenemo dalje.

A vjerovatno nece doci ni jedan ni drugi, jer se ne mozemo ovdje dogovoriti ko nam je potrebniji :lol:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 17:45

Javlja mi Boban, čeka se dogovor Beduina i Ševketa, sve je stalo u Milanu trenutno :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2019, 17:47

Raonffa je napisao/la:Javlja mi Boban, čeka se dogovor Beduina i Ševketa, sve je stalo u Milanu trenutno :kafa:
Pored Olma ti bi Raketu? :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2019, 17:50

Neće haman doći niko s obzirom da Susa vide u centru projekta.

Yebo ih on, uništiti će sezonu ako se ne dovede novi veznjak radi njega. Ovaj će igrati do novembra i onda ćao, snalazi se kako znaš sa ovim kadrom igrača. Ima doduše Borini, pokriva sve pozicije na terenu. :lolno:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 17:50

Beduin je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Javlja mi Boban, čeka se dogovor Beduina i Ševketa, sve je stalo u Milanu trenutno :kafa:
Pored Olma ti bi Raketu? :urnebes:
Ja i @koraj bi Modrića najradije :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 17:53

rope11 je napisao/la:Neće haman doći niko s obzirom da Susa vide u centru projekta.

Yebo ih on, uništiti će sezonu ako se ne dovede novi veznjak radi njega. Ovaj će igrati do novembra i onda ćao, snalazi se kako znaš sa ovim kadrom igrača. Ima doduše Borini, pokriva sve pozicije na terenu. :lolno:
Znači da @nekstern ima najveći kredibilitet kod Maldinija i Bobana, to je njegov igrač yebem i njega i Susericu :kafa:

Koliko smo protiv onih Kosovara odigrali, ima li gdje kakav hajlajts?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 avg 2019, 18:05

Joj rope sto i ti previse potentiras tu pricu da lik obavezno mora nestati za par mjeseci,u "Novembru" tacnije. Pusti da ga vidimo kod novog trenera kako ce funkcionisati. Ne znamo sta ce se desiti za pola sata,a o Novembru da ne govorim.

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2019, 18:25

Lik je tokom čitave karijere nekonstantan i ne znam na osnovu čega mislite da se neće desiti i ove sezone. Nije dijete kojem se to može tolerisati, njemu je već 26 godina i nikad u karijeri nije pružio kontinuitet i više od 3 mjeseca dobre forme, a prošao je kroz više klubova i trenera.

A i da budemo realni, čak i da nekim čudom postane konstantan, čemu riskiranje? Uzmi lovu i dovedi kvalitetnog veznjaka, zadnje što nam treba je da planovi o novom veznjaku propadnu radi njega.


A i dalje stojim iza toga da nije adekvatan igrač za desetke, nema on šlifa za to. On je neko ko bi mogao poslužiti za rotacije i da unese svježinu u tim, ali na duže staže ga nije pametno planirati na toj poziciji jer on je samo konvertovano krilo, ne posjeduje dosta stvari koje bi prosječan veznjak trebao posjedovati.
I u ovim pripremnim utakmicama gdje ja navodno oduševio, u svim utakmicama je nestajao sa terena u drugom poluvremenu. Digao je nekonstantnost na viši nivo. :lolno:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 avg 2019, 18:26

To ti je Rope. Covjek mrzi Susa. Susa i vjernike.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 18:26

Na stranu zajebancija, možda Suso i uhvati neki kontinuitet sa novim trenerom, ko zna, bilo je i gorih igrača koji su izgledali vrhunski u nekom sistemu ili pod palicom nekog trenera.

Ono što ja smatram prednostima za Susa na njegovoj novoj poziciji, prije svega tečnija igra i brži protok lopte, imat će igrače iza sebe koji će pokrivati prostor iza njega, trpiti njegove greške, koji će mu se nuditi u svakom momentu, također imat će ispred sebe pored Pjonteka, jednog igrača (Leao recimo) sa kojim može odigrati nešto prema naprijed, a i ovi iza mimo Kessija svi sigurno mogu igrati atraktivniji i tehnički dotjeraniji fudbal nego što je to bilo do sada.

Također, jedna vrlo bitna stvar, djeluje da on neće biti centralna figura ove ekipe, tj. da nam se neće sva igra svoditi na 'dodaj je Susu na krilo, nek' fintira i sebe i protivničkog beka do besvijesti i onda u nekom momentu neka šuta ili centrira", trebali bi imati raznovrsniju igru, da svi igrači imaju svoje uloge i da igra svako za svakoga, bez da unaprijed znamo da su Hakan i Suso jedina dva igrača od kojih možemo očekivati da nam 'drže' ofanzivnu igru.

U takvom sistemu igre bi trebali profitirati svi igrači koji su se patili prethodne dvije sezone, prije svega Kessie i Hakan. Sad, koliko će se takva igra odraziti na našu defanzivu, koja je bila jedini segment igre koji je manje više odlično funkcionisao od prvog do zadnjeg dana Gatuza na klupi Milana, to ćemo tek vidjeti, al' sve dok igramo lijepo i dok dajemo više golova nego što primamo, zadovoljavajuće je.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2019, 18:39

Pa on može izgledati vrhunski na jedan kraći period i u intervalima. Zato i kažem, idealno bi ga bilo imati za rotacije (mada je upitno koliko je pametno imati igrača koji vrijedi skoro 40m na klupi), ali ako će njegov ostanak isključiti mogućnost o novom veznjaku, onda to qurcu ne valja. :roll:
Uzdati se u dokazano nekonstantnog igrača, koji pri tom ni inače nije nikakva klasa od igrača, može uraditi samo glup čovjek.

Idealno bi bilo sad žrtvovati Hakana i Samua, ali problem je što i njih jedva možeš otjerati jer im se prosto ne ide. A i što bi, kad mogu samo sa konja na magarca.


Problem je što se ove godine mora ili prodati ili mu dati novi ugovor, da iduće ljeto ne uđe u zadnju godinu ugovora i da ode debelo ispod cijene. Pa procjenite šta je bolje od to dvoje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 14 avg 2019, 18:47

Stvarno nama treba to, da nam niko ne dodje i da pametnjakovići opet ovdje yebu familije igračima i treneru, već u novembru kad budemo zaostajali 10+ bodova...

Omalovažavaju ljudi Rakitića, porede ga sa Olmom, čovjek kad je u formi, top 10 igrač na svojoj poziciji...

Doduše, vi gledate sezonu - dvije kako ko igra, pa na osnovu toga hoćete pojačanja! Pojedincima je Belotti nakon jedne sezone bio Tito, ma kakav Sheva iz najboljih dana...
Gdje je sad Andrea? Propao kao žeton, istruhnut će u onom klubiću!

Jeste se usqurčili, pazite da ne završimo kao Bologna, vrlo lako!

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 avg 2019, 18:58

Sevko ne moze svako pojacanje opravdati ocekivanja. Nekad ubodes a nekad ne. Ko kaze i da bi raketa bio u Milanu na nivou na kojem je sad ( uzmi primjer A.Silve ).
Jednostavo je treba se poklopiti vise faktora pa da to lici na nesto.
Slazem se s tobom, Ivan je trenutno klasa za Olma a ko nam garantuje i da ce biti kada bi kojim slucajem dosao kod nas, a sto je najgore kostao bi puno vise od Olma.
I nevezano za to sve, eto koga bi ti doveo u ovaj Milan sa ovakvim budzetom i trenutnim renomeom kluba da mozes garantovati da bi bio top igrac a da nije Messi i Ronaldo.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2019, 19:00

Nije ni po meni Suso igrač za AMF. Manji problem mi je nekonstantnost jer u ovoj formaciji trenutno imas 2 igrača koji ga mogu zamjeniti. Jednostavno je prespor i ne mogu zamisliti njega u kontri kad treba u trku razvuc protivnicku odbranu i eventualno uposliti napadače.
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.