FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 avg 2019, 16:56

16022019 je napisao/la:Bez potrebe se dizemo za stadion, od toga nema nista...osnovne stvari jos ni poslije 5 godina od ulaska vlasnika nismo zavrsili a da ne pricamo o tako skupim investicijama. Dresove vec tri sezone ne mijenjamo a stadion hocemo...
Koje osnovne stvari?
Imas najbolju skolu fudbala a nekad ti je sluzila samo zbog pravilnika, imss kamp, imas dvije titule i dva kupa, imas dobar dio tima iz akademije, imas najveca primanja daleko u ligi najbolje uslove za igrace u ligi .
Ako su osnove mahalske price ovaj rekao ovaj kazao ...

Oremus ima napuknuce kosti i NE MOZE trenirati, na stakama je, rahmanovic ima nakrnuće kosti karlice, koloiko god mu se k digao, ne igra zbog ozljede a ne sto nece, ahmetovic je dobio hematom nakon udarca protiv celtica koji mu pravi problem sa zadnjom lozom itd. Para u klubu ima, mnogo , ali se ne dovodi zasnji vezni jer si uspio potpisati na 5 godina momka kojeg je trazila Sampdoria , crvena zvezda i jos nekoliko klubova. Ti momci su kvalitet samo takav, igraci su uz klub i ginu svaku tekmu , i to je vidljivo i jedina istina... i zato je sasvim realno da u roku par mjeseci izadje klub sa saopstenjem o pocetku gradnje stadiona. Gdje ce biti libo me racku, neka je nas.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 avg 2019, 16:56

zagorski je napisao/la: Ja vjerujem da mozemo, samo momcima davati sansu i minute, do iduce sezone su to vec kvalitetni i afirmisani igraci, bolji od 99% polovnjaka koje dovode nasi klubovi kao pojacanja.
Jos da smo zadrzali Catakovica i Herica i da je mali Hadzic imao pametnijeg menadzera i roditelje, pa bili bi bosanski Ajax vec sada :D
Sto bi rekao @samozdravlje 'rahmetli': AKADEMIJA!!! :D
- Bajram barecula svim Bosnjacima islamske vjeroispovjesti
- Kako me srecnim ucinise ove stranice , gdje konacno na pravi nacin opisujete Akademiju i Akademce.Isto kao da odjednom pise 10 likova kao @Samozdravlje
- "Rahmetli " ti sportski dusmani mladicu , kao i svima nama :thumbup:
- Yebo covu koji je rekao ,pa ne porkao :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 avg 2019, 16:58

Pantelija je napisao/la:A sto se tice mustafica, osim mene mozda jos jedan ili dva forumasa da su ga branila, svi ga ishrakali... bravo mali, pokazao si u nicaze koliko mozes...samo minuta i ti si u prvih 11 next season
@Pantelija jarane , zar je tako tesko napisati @Samozdravlje ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 14 avg 2019, 16:58

Iskreno vise sam ocekivao od ovog transfer roka kao i opcenito od novog vlasnika Nama.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 14 avg 2019, 16:59

Osnovna stvar je u danasnjem fudbalu da obezbjedis redovna primanja igracima pogotovo ako imas vecinskog vlasnika... Da ne idemo dalje, dok ne pukne kao pred Sloveniju pa cu te podsjetiti na ovo sto si napisao.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 14 avg 2019, 17:03

16022019 je napisao/la:Osnovna stvar je u danasnjem fudbalu da obezbjedis redovna primanja igracima pogotovo ako imas vecinskog vlasnika... Da ne idemo dalje, dok ne pukne kao pred Sloveniju pa cu te podsjetiti na ovo sto si napisao.
Haj ne pametuj i ne pravi se englez. Već je milion puta objašnjeno gdje se desio problem u vezi banaka, te velikih i detaljnih kontrola novca koji dolaze iz ebenog Vijetnama. Naravno, opet ćeš se praviti mutav, jer si trol, džaba objašnjavati.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 avg 2019, 17:04

16022019 je napisao/la:Osnovna stvar je u danasnjem fudbalu da obezbjedis redovna primanja igracima pogotovo ako imas vecinskog vlasnika... Da ne idemo dalje, dok ne pukne kao pred Sloveniju pa cu te podsjetiti na ovo sto si napisao.
Plate su redovne. Podsjeti, rado cu prihvatit gresku.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 14 avg 2019, 17:18

AlfredNobel je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Osnovna stvar je u danasnjem fudbalu da obezbjedis redovna primanja igracima pogotovo ako imas vecinskog vlasnika... Da ne idemo dalje, dok ne pukne kao pred Sloveniju pa cu te podsjetiti na ovo sto si napisao.
Haj ne pametuj i ne pravi se englez. Već je milion puta objašnjeno gdje se desio problem u vezi banaka, te velikih i detaljnih kontrola novca koji dolaze iz ebenog Vijetnama. Naravno, opet ćeš se praviti mutav, jer si trol, džaba objašnjavati.
Ako su znali za te komplikacije sa bankama i kontroli novca iz Vijetnama, nije mi jasno zašto onda ranije nisu počeli da to rješavaju, pa da na pripreme odu na vrijeme, bez ikakvog kašnjenja.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2094
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 14 avg 2019, 17:29

Historicar je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Osnovna stvar je u danasnjem fudbalu da obezbjedis redovna primanja igracima pogotovo ako imas vecinskog vlasnika... Da ne idemo dalje, dok ne pukne kao pred Sloveniju pa cu te podsjetiti na ovo sto si napisao.
Haj ne pametuj i ne pravi se englez. Već je milion puta objašnjeno gdje se desio problem u vezi banaka, te velikih i detaljnih kontrola novca koji dolaze iz ebenog Vijetnama. Naravno, opet ćeš se praviti mutav, jer si trol, džaba objašnjavati.
Ako su znali za te komplikacije sa bankama i kontroli novca iz Vijetnama, nije mi jasno zašto onda ranije nisu počeli da to rješavaju, pa da na pripreme odu na vrijeme, bez ikakvog kašnjenja.
Bas ces znat aman k oda poslujemo sa vijetnamom svaki dan. Joj da mi vas je u svoju banku strpat dva sata da vidite racune nekih igraca pa da vas pitam ima li plate
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 14 avg 2019, 17:37

Pa ne znamo mi to kao obicni navijaci, ali valjda nasa skolovana direktorica treba da zna za te stvari... Nije se to desilo bas pred Sloveniju nego prije, tad je samo puklo jer nisu rekli igracima zasto kasne plate, a da su lijepo objasnili ljudima da je u "transakciji" vjerujem da bi otisli na pripreme bez problema.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2094
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 14 avg 2019, 17:38

Ma ti si lud
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 14 avg 2019, 17:39

Pantelija je napisao/la:
16022019 je napisao/la:Bez potrebe se dizemo za stadion, od toga nema nista...osnovne stvari jos ni poslije 5 godina od ulaska vlasnika nismo zavrsili a da ne pricamo o tako skupim investicijama. Dresove vec tri sezone ne mijenjamo a stadion hocemo...
Koje osnovne stvari?
Imas najbolju skolu fudbala a nekad ti je sluzila samo zbog pravilnika, imss kamp, imas dvije titule i dva kupa, imas dobar dio tima iz akademije, imas najveca primanja daleko u ligi najbolje uslove za igrace u ligi .
Ako su osnove mahalske price ovaj rekao ovaj kazao ...

Oremus ima napuknuce kosti i NE MOZE trenirati, na stakama je, rahmanovic ima nakrnuće kosti karlice, koloiko god mu se k digao, ne igra zbog ozljede a ne sto nece, ahmetovic je dobio hematom nakon udarca protiv celtica koji mu pravi problem sa zadnjom lozom itd. Para u klubu ima, mnogo , ali se ne dovodi zasnji vezni jer si uspio potpisati na 5 godina momka kojeg je trazila Sampdoria , crvena zvezda i jos nekoliko klubova. Ti momci su kvalitet samo takav, igraci su uz klub i ginu svaku tekmu , i to je vidljivo i jedina istina... i zato je sasvim realno da u roku par mjeseci izadje klub sa saopstenjem o pocetku gradnje stadiona. Gdje ce biti libo me racku, neka je nas.
:thumbup:

Ako Bog da i taj stadion da se rijesi..

Sa kulturnom infrastrukturom dolaze i bolja pojacanja, puno je lakse pregovarat sa igracima..
Ova djeca iz akademije ne smijem ni zamislit sta bi radila.. oni MORAJU imat dobre uslove, talenat se mora ispostovat... Ovako napreduju ali ni blizu koliko bi mogli, rade dobar posao al uslovi ne dozvoljavaju daljni napredak.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

thebosniak
Postovi: 74
Pridružen/a: 05 avg 2019, 14:27
Lokacija: Republic of Old Town
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebosniak » 14 avg 2019, 17:42

ElCartel11 je napisao/la:Iskreno vise sam ocekivao od ovog transfer roka kao i opcenito od novog vlasnika Nama.
in: oremus (odigrao dvije pripremne i jednu zvanicnu utakmicu, pokazao dovoljno da ga mozemo tretirati jakim pojacanjem, nazalost povreda se desila ali za manje od mjesec dana imat cemo ga opet spremnog, radujem se veznom redu s njim), serbecic (klasa, level iznad ove lige, definitivno odlican par stopera imamo, nadopunjuju jedan drugog, usudit cu se i reci da je serbecic kvalitetniji od nihada, pogotovo volim njegovo povlacenje lopte prema naprijed), letic (nista konkretno do sada, pogotovo posljednja utakmica sa bateom, nedovoljno agresivan ali dajem mu jos vremena, da vidimo na cemu smo s njim), milanovic (korektan, ne na nivou na kojem trebamo i zelimo krilo, ali imam osjecaj da on jos nije pokazao zbog cega je doveden, ocekujem kvalitetnije partije vec od cetvrtka), guzina (sad za sad promasaj, iako protiv batea se cinio sasvim ok, do kraja polusezone cemo vidjeti sta smo dobili, volio bih da grijesim ali sad za sad je promasaj), markovic (doveden kao drugi golman, sasvim uredno pojacanje, sta cemo imati od njega vjerovatno ce pokazati kup utakmice)

da je moglo bolje, naravno, uvijek moze ali ovo je sasvim ok, ipak nase najvece pojacanje bit ce povratak stanoja, pidre, rahmana i ahmeta u fullu! :kafa:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 avg 2019, 17:46

16022019 je napisao/la:Pa ne znamo mi to kao obicni navijaci, ali valjda nasa skolovana direktorica treba da zna za te stvari... Nije se to desilo bas pred Sloveniju nego prije, tad je samo puklo jer nisu rekli igracima zasto kasne plate, a da su lijepo objasnili ljudima da je u "transakciji" vjerujem da bi otisli na pripreme bez problema.
Problem je taj sto je tek na skupstini se zavrsila papirologija o preuzimanju kluba, gdje je Nam trazio dodatne sigurnosti, tako da se tek tad mogao novac pocetti pripremati za slanje ... niko ne salje tolike pare klubu koji nema pravni osnov vlasnistva.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 14 avg 2019, 18:05

Pantelija je napisao/la:A sto se tice mustafica, osim mene mozda jos jedan ili dva forumasa da su ga branila, svi ga ishrakali... bravo mali, pokazao si u nicaze koliko mozes...samo minuta i ti si u prvih 11 next season
Branio sam ga i sa ovog profila :kafa:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 14 avg 2019, 18:08

Ma lik je strumf i los trol. Samo na ignor jer ga to boli.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 14 avg 2019, 18:16

Samozdravlje je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:A sto se tice mustafica, osim mene mozda jos jedan ili dva forumasa da su ga branila, svi ga ishrakali... bravo mali, pokazao si u nicaze koliko mozes...samo minuta i ti si u prvih 11 next season
@Pantelija jarane , zar je tako tesko napisati @Samozdravlje ?
:bow: :bow: :salut:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
siroliver69
Postovi: 571
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 14 avg 2019, 18:38

E, cuj ovog majstora, 'ekipa s Koševa', svijet nas zna po tome a eto ne zna Arsenala s Hajberija, Atletika s Kalderona itd, ne mogu na brzinu da se sjetim još puno velikih klubova koji su zbog sopstvenog interesa napravili stadione u p. mat.erini. Svi bi voljeli Koševo ali dokle više biti podstanar kojeg gazda sve više yebe.

@samozdravlje gdje si care, šahu, kralju... joj poderace ih akademci sutra :rol:

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 16022019 » 14 avg 2019, 19:03

Stadion BATE-a fantastican... Sve ono sto nam treba od izgleda do kapaciteta.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 14 avg 2019, 19:15

Uh kako bi sutra puls radio kad bi poveli. Ako zabijemo neki rani gol do pol 0-1 onda je sve moguce. Jbg treba vjerovati

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, makron, Nula80, unforgiven87 i 55 gostiju.