FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 avg 2019, 23:44

kolezeljovac je napisao/la:Ma ja... Neko danas ovdje stavi da ih je 1921.ba zapratio pa zato rekoh da provjerim...
Stavio sam to ja. Odavno on prati nasu zvanicnu pa neki dan valjda zapratio i 1921 i oni uzvratili.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 13 avg 2019, 23:48

Odoh sad zapratiti par djevojaka, kao primjer da zelim da udjem/predjem kod njih/u njih... :lol: :twisted:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Merakje1921
Postovi: 52
Pridružen/a: 12 avg 2019, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merakje1921 » 13 avg 2019, 23:56

Gledam Dinamo, pa onda Zvezdu..
Dao bih sve na svijetu da moj Željkan udje u grupu LP ili EL svejedno, al ovo drugo je vec realnije..

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 14 avg 2019, 04:25

Vidim da se pričalo o daljim radovima na stadionu koje treba nastaviti definitivno jer smo dočekali da i mi neke uslove ispunjavamo a do jučer smo haman i mi sami bil podstanari euro utakmica. Jug nam i ne znaci previše sto se tiče kategorija, ali znaci izgledu stadiona i samim navijačima. Projekat od 5,5 miliona je kenjaza i nešto sto nam ne treba.Iza je tranzit i jug kao jug čuva dio tog tranzita i siguran sam da bih dosta para otišlo bas na to. Jugu ostaviti bočne ulaze kao i do sada sve ali tribinu početi od donje ograde do vrha ove sadašnje tribine ili nešto slično. Izgraditi tribinu na tribini faktički i dobili bi pravi kop. Ne bih bilo ulaza na tribini sto je za navijačku tribinu extra po meni.Krov se ne mora raditi odma jer sve ići pomalo kao i do sada. Poslovnih prostora ne bih ni bilo kao na istoku i sjeveru tako da i nije neka žurba. Semafor postavit na jugozapadu negdje možda bliže zapadu a iza napraviti neke normalne i uredne wc-eve i to je to. Neću pričati o ciframa jer ne znam ali sam siguran da je jeftinije i izvedljivije. Navijači bi skupili dosta novca siguran sam kroz desetogodišnje od 500 ili koliko već. I ako ne trebaju da kupuju firme i slično kao npr Siroki jer je rijec o navijačkoj tribini! O zapadu je suvišno pričati ako znamo da je to najskuplja tribina stadiona.Bar za sad :Dhttps://images.app.goo.gl/GWewB6ncgo2JPDNL8 Bez vrha tribine i ulaza :mrgreen:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 avg 2019, 09:59

slika

Kad bi bilo ovako u subotu top samo da ne bude ovako kise i ovo da pokvari atmosferu
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 14 avg 2019, 10:02

Dobro jutro Manijaci. Ovo je link za avatar koji je nas dvadesetak vec postavilo i uvijek postavlja i uvijek napominje i moljaka ostale, pa vas opet molim da nam se prikljucite. Svi zajedno, za našeg Želju!


https://i.gyazo.com/fcef13543903a63b494 ... 95b656.png

Samo upisite dimenzije 100x100. Hvala.

Biće Željo opet Šampion!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 14 avg 2019, 10:21

Da se nadovezem na pricu oko juga i infrastrukture. Krov na istoku je sljedeci projekat koji ce se dovrsiti a ostale tribine trenutno nisu u planu. Jedan je razlog, nemamo para, da ne bi vazili moze ovako ili onako. Pored toga, KAMP nam treba, i KAMP cemo probati izgraditi kako bi u buducnosti klub mogao profitirati od svojih aktivnosti preko jace omladinske skole koja ce izbacivati bolje, spremnije i skolovanije fudbalere. Trenutno je vecina aktivnosti kluba usmjerena ka cilju pravljenja ekipe koja bi dominirala u domacem prvenstvu, vratila poljuljani ugled, koeficijent i probala napraviti iskorak u evropi plasmanom u neku od grupa evropskih takmicenja. To je cilj i ovaj Željo ce to pokusati, zajedno sa svojim navijacima od kojih se ocekuje da ubrzo prepoznaju put kojim idemo, i punim tribinama na svakoj utakmici pomognu klubu, a ne samo na derbijima ili kada je to u trendu. Sto se akcija tice njih ce biti ali akcije u sklopu sto godina kluba, clanske za sto godina postojanja po simbolicnim cijenama, kada ce se baza navijaca prosiriti na nivo iznad BiH fudbala a navijaci imati cast i privilegiju da budu dio istorije svog voljenog kluba. Manite se price i pricica, ko, gdje, kada, kako, iznosenja klubskih stvari u javnost i trcanja da se svaka incormacija objavi jer ne pomazete. Pomazete kada stavite avatar, da privucete jos deset, sto, hiljadu ljudi, kupite kartu malom komsiji i odvedete ga na utakmicu da vidi sta je Željo i da zavoli kako smo i mi zavolili, svratite do fan shopa, sal, majica, kalendar ili dres.

Svi na stadion, igra Željo. Mi smo Željini, Željo je naš!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 14 avg 2019, 10:50

Samo da vidim jesam li uhavizao ovaj avatar.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 14 avg 2019, 11:05

https://sportsport.ba/fudbal/nk-celik-i ... enu/329599

Jako korisna statistika, koja ukazuje na propuste u igri naše ekipe, na kojima trebamo raditi, i koje će , ukoliko ih ne popravimo, raspoložena i kvalitetna ekipa iskoristiti i kazniti nas. Stoga protiv narednih prtivnika moramo odigrati još angažovanije, kreativnije, biti blizu igrača, biti na svakoj lopti maksimalno jako i dobro pokrivati teren, i iskoristiti sve greške protivnika, a svoje svesti na minimum.Bit će ovo teško u periodu ispred, uz opasku da se vidi itekako velik napredak, stim da se još puno, puno toga mora posložiti i uraditi, no kažem, na dobrom smo putu ..

SVI NA GRBAVICU ! :opaopa:

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 14 avg 2019, 11:16

Dokoljenko je napisao/la:Dobro jutro Manijaci. Ovo je link za avatar koji je nas dvadesetak vec postavilo i uvijek postavlja i uvijek napominje i moljaka ostale, pa vas opet molim da nam se prikljucite. Svi zajedno, za našeg Želju!


https://i.gyazo.com/fcef13543903a63b494 ... 95b656.png

Samo upisite dimenzije 100x100. Hvala.

Biće Željo opet Šampion!
Otvorio i gdje dalje da upisem .Laptop je u pitanju.Jbg tanak sa ovom tehnikom.U moje vrijeme tranzistor bio vrhunac tehnike.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 avg 2019, 11:17

Obje prve dvije utakmice za juniore je odigro nakon duge povrede nas vjerovatno najtalentovaniji omladinac Faruk Durakovic, sa 16 godina je vec standardan u juniorima, ocekujem ga iduce godine u prvom sastavu
iguita je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Dobro jutro Manijaci. Ovo je link za avatar koji je nas dvadesetak vec postavilo i uvijek postavlja i uvijek napominje i moljaka ostale, pa vas opet molim da nam se prikljucite. Svi zajedno, za našeg Želju!


https://i.gyazo.com/fcef13543903a63b494 ... 95b656.png

Samo upisite dimenzije 100x100. Hvala.

Biće Željo opet Šampion!
Otvorio i gdje dalje da upisem .Laptop je u pitanju.Jbg tanak sa ovom tehnikom.U moje vrijeme tranzistor bio vrhunac tehnike.
Kinkes gore u desnom uglu na svoje ime, pa onda odes profil/postavke, tu udjes na profil, pa onda otvoris lijevo dole avatar gdje pise, gdje pise link na URL avatara stavis ovaj link: https://i.gyazo.com/fcef13543903a63b494 ... 95b656.png i stavis dole velicinu 100 100
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Blueforce21
Postovi: 221
Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueforce21 » 14 avg 2019, 11:51



Da se prisjetimo :kafa:
1921

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 14 avg 2019, 12:20

slika

Širimo sve zastave i šalove
Derimo grla, dlanove
Neka naša pjesma odjekuje
I nosi plave sve do pobjede

A kada kosa uz tebe osijedi
Ni tada se nemoj brinuti
Naša ljubav ne može izblijedit'
Mi ćemo uvijek voljeti


...
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 14 avg 2019, 12:24

Od kako smo under new management u Fudbolskom klubu Zeljeznicar sportski segment izgleda optimalno. Tako da o njemu netreba puno prelamati, pa sam iz dosade ceprkao po revizijama klubova. I gle cuda i kao d.o.o. smo najveci klub u drzavi.

Stanje na dan 31. 12. 2018

1. FK Zeljeznicar 17.223.521
2. NK Siroki Brijeg 1.073.292
3. HSK Zrinjski - 1.826.155
4. FK Sarajevo -18.902.496

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 avg 2019, 13:01

Prosle sezone:
Tri utakmice sa Slobodom sve zavrsile 0:0.
Jesmo ga prekucali i jedni i drugi :lol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 avg 2019, 13:17

LjoZee je napisao/la:Prosle sezone:
Tri utakmice sa Slobodom sve zavrsile 0:0.
Jesmo ga prekucali i jedni i drugi :lol:
Nije se moglo protiv one propagande od katanača protiv Nalica
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 avg 2019, 15:19

https://fkzeljeznicar.ba/

Ispod tabele audio najava utakmice, top
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 15:56

Opet @Irfo i @Dokoljenko uvode strahovladu sa ovim avatarima :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 avg 2019, 16:31

Ode da izdominira prijateljsku :kafa:
slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 14 avg 2019, 18:05

@Admir jesi li na tekmi? Ako jesi moze li neki izvjestaj s vremena na vrijeme? :D
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: drzgemboadislic i 6 gostiju.