FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 18:06

ReX je napisao/la:Ali bi nam leglo da Suarez iduce godine prihvati neku ponudu iz Kine. Pa da onda rokamo Dembouza na desnom krilu a Grizya na spicu. Ney lijevo i Messi free role.
Mrka je kapa za njega sve da Suarez i sutra ode.....samo bi se ekipa vratila na standardnih 4-3-3 sa Neymar, Grizman, Messi u napadu... ;)

Nemam ništa protiv njega ali nažalost mislim da su on i Barsa gotova priča....najbolje za njega bi bilo da ode negde jer mislim da se neće previše naigrati.....nemam ništa protiv i da pogrešim ali sve mi se tako čini...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 18:16

Pa ja, a opet najbolji igrac na pripremama Suarez. Dzaba, klasa ostaje klasa. Koliko ga god vecina tjerala iz kluba.

Mislim da ce on svakako vec sad da grije klupu u dosta tekmi a sljedece sezone ce da ide i onda imas gore 4 ubojita igraca.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 avg 2019, 18:28

leorey je napisao/la:Pa ja, a opet najbolji igrac na pripremama Suarez. Dzaba, klasa ostaje klasa. Koliko ga god vecina tjerala iz kluba.

Mislim da ce on svakako vec sad da grije klupu u dosta tekmi a sljedece sezone ce da ide i onda imas gore 4 ubojita igraca.
Ajde da budemo potpuno realni....u ovom trenutku i to će svako normalan i realan reći Dembele je ipak (tek) 5-i napadač....Kako god se kombinovalo i obrtalo i sa sistemom igre ova četvorica imaju bolju startnu poziciju od njega i to je nepobitna činjenica...

E sad....šta ako (kao što se nadam/o) sve to zaista profunkcioniše i Barsa uzme očekivane trofeje? Opet budimo realni, onda se svakako neće ni naredne sezone menjati tim (što je logično) bez obzira na godine....Elem, Dembele nikako nije kako stvari stoje u dobroj poziciji....šta više u jako je lošoj i ako naredne 2 godine bude uglavnom dobijao priliku sa klupe i u manjim utakmicama kupa i primere....njegova budućnost nije ni malo svetla. Bar meni tako izgleda...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 14 avg 2019, 18:29

HankMoody je napisao/la:
messilla je napisao/la:Sarmi će čirevi proradit ako Neymar dođe.
Da hoće bogdom umrijeti kad mu neki čir pukne. :mrgreen:
Preseravate sad.

Vratiće se Sarma na pravi put, polako.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 14 avg 2019, 18:44

"Skores" putem Facebooka uz ovu fotografiju šaljivo navodi:

"2050. godina: PSG i FC Barcelona su konačno sklopili sporazum o Neymarovom transferu!

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 avg 2019, 18:45

Kakav Dembele zabit ce 3 gola i onda opet out 3 mjeseca. Uzdat se u njega samog bi bilo pogubno. Raspadnuti Suarez iz prosle sezone je vise pridonio od Coutinha i Dembelea zajedno a placeni su 300M. To sve govori.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 14 avg 2019, 18:50

leorey je napisao/la:Kakav Dembele zabit ce 3 gola i onda opet out 3 mjeseca. Uzdat se u njega samog bi bilo pogubno. Raspadnuti Suarez iz prosle sezone je vise pridonio od Coutinha i Dembelea zajedno a placeni su 300M. To sve govori.
Onda pojasni, zasto si u opste za njegov ostanak?
Mrtvi kapital koji ce truhnuti na klupi.
Slijedece godine ce vrijediti manje nego sad sto vrijedi. Igrac od sto miliona, nije opcija za klupu.
On nikad nece biti igrac za Barcrcelone.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 14 avg 2019, 18:52

Što se mene tiče, i Dembele i Coutinho OUT ako će doći Neymar. :opaopa: Naravno, i Raketu ugurati tu. :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 14 avg 2019, 18:53

Derdiyok je napisao/la:Što se mene tiče, i Dembele i Coutinho OUT ako će doći Neymar. :opaopa: Naravno, i Raketu ugurati tu. :mrgreen:
<3
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 14 avg 2019, 19:00

Messi najvjerovatnije neće igrati u petak.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 14 avg 2019, 19:03

Transfer Neymara podržavam samo i ako samo bi to značilo da su i Coutinho i Dembele out, i da se pretvaramo da se čitav taj fijasko od transfer perioda (plus zima) nikad nije ni desila.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 14 avg 2019, 19:19

Jedini bolji scenario od dolska Neymara a škartiranja Rakete, Coutinha i Dembelea je škartiranje Coutinha, Dembelea i Rakete uz nedolazak Neymara.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 14 avg 2019, 19:19

Romariooo je napisao/la:
popisao se frajer ladno po barceloni, pa se onda jos ladnije popisao po parizu, kako god mi to gledali ljudi su mu dali astronomsku platu i platitili ga najvecom cifrom ikada, obezbijedili da tamo bude kralj i on se popisao i po njima i to ono ko deriste, ne svidja mi se ovdje vise i necu se sad vise s vama igrati,da im je barem ljudski rekao izvinite, pogrijesio sam, ne mogu ovdje vise, molim vas pustite me, nego ko deriste

i sad nakon popisavanja tima A, i popisavanja tima B, treba ga vratiti u tim A i tu ce igrati i biti sretan do kraja zivota, hahahaha, pa samo balavurdija moze povjerovati u to da ce se sad posvetit fudbalu a ne kreveljenju
Nadoće s vremenom,..valjda.


Ovog pacijenta HankMoodya mora da je neko zlostavljao u djetinstvu jer ono normalna osoba ne može napisati.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 14 avg 2019, 19:23

Saurman je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
popisao se frajer ladno po barceloni, pa se onda jos ladnije popisao po parizu, kako god mi to gledali ljudi su mu dali astronomsku platu i platitili ga najvecom cifrom ikada, obezbijedili da tamo bude kralj i on se popisao i po njima i to ono ko deriste, ne svidja mi se ovdje vise i necu se sad vise s vama igrati,da im je barem ljudski rekao izvinite, pogrijesio sam, ne mogu ovdje vise, molim vas pustite me, nego ko deriste

i sad nakon popisavanja tima A, i popisavanja tima B, treba ga vratiti u tim A i tu ce igrati i biti sretan do kraja zivota, hahahaha, pa samo balavurdija moze povjerovati u to da ce se sad posvetit fudbalu a ne kreveljenju
Nadoće s vremenom,..valjda.


Ovog pacijenta HankMoodya mora da je neko zlostavljao u djetinstvu jer ono normalna osoba ne može napisati.
Evo post jednog navijaca Bayerna, naletih na netu :kafa:

"Fc Bayern Munchen propao ko kauc,sjecas li se prija 7 godina kad nas je vodio gospodin Van Gal i kad je rekao da nismo izmedju top 5 klubova na svijetu, 100% covijek upravu bio,i sad je ista situacija ,daj Boze da smo u top 10 trenutno,dovodimo otpad Barcelone i Reala,igraci nam dolaze na posudbu samo da bi igrali ligu prvaka jer je Njemacka liga **** i znaju da ce Bajern biti ili prvi ili drugi,Gnabri i Perisic nam krila ,placemo za Coutinhom i Saneom koji su igracke "kurve" idu gdje im ko vise plati,(svjestan sam da je 85 % biznis) plus rijetko koji mlad igrac hoce da dodje u Bayern, treba mlade svabe dovesti koji jedu cestu i vole klub."

P.S. Eto vam i Mandzukica, nabijate komplekse drugima :rol:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 14 avg 2019, 19:48

Saurman je napisao/la: Nadoće s vremenom,..valjda.


Ovog pacijenta HankMoodya mora da je neko zlostavljao u djetinstvu jer ono normalna osoba ne može napisati.
Isto kao što bi svaki normalan čovjek shvatio da ne treba pisati ovdje i da je nepoželjan, a da prema pravilima foruma ni ne smije pisati ovdje. Eh, pošto ti to očito ne možeš shvatiti, onda bi najbolja opcija bila da krepeš, pošto smo onda sigurni da ne bi pisao.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 14 avg 2019, 20:47

Hajde sad prvo trčite da uberete najdeblji prut, i onda ispružite dlanove. :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 14 avg 2019, 21:24

Pedro dominira, igrač za velike utakmice

Avatar
Mokes
Postovi: 14890
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 14 avg 2019, 21:57

sombrero je napisao/la:Pedro dominira, igrač za velike utakmice
Bolje njega vratiti nego Neymara. Sjajan je bio, nema šta, pogotovo ona lopta za Kovačića u stilu Messija :clap:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 22:00

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Pa ja, a opet najbolji igrac na pripremama Suarez. Dzaba, klasa ostaje klasa. Koliko ga god vecina tjerala iz kluba.

Mislim da ce on svakako vec sad da grije klupu u dosta tekmi a sljedece sezone ce da ide i onda imas gore 4 ubojita igraca.
Ajde da budemo potpuno realni....u ovom trenutku i to će svako normalan i realan reći Dembele je ipak (tek) 5-i napadač....Kako god se kombinovalo i obrtalo i sa sistemom igre ova četvorica imaju bolju startnu poziciju od njega i to je nepobitna činjenica...

E sad....šta ako (kao što se nadam/o) sve to zaista profunkcioniše i Barsa uzme očekivane trofeje? Opet budimo realni, onda se svakako neće ni naredne sezone menjati tim (što je logično) bez obzira na godine....Elem, Dembele nikako nije kako stvari stoje u dobroj poziciji....šta više u jako je lošoj i ako naredne 2 godine bude uglavnom dobijao priliku sa klupe i u manjim utakmicama kupa i primere....njegova budućnost nije ni malo svetla. Bar meni tako izgleda...
Opa, sta je to momci, vec kombinujete ko je cetvrta, a ko peta opcija hah, a kad romario prica o nepotrebnom gomilanju napadaca nije u pravu i ne zna nista

Sasvim je dovoljno ovo sto sad imamo, tri pozicije a imo mesija, suareza, grizmana i dembu, i ovo je premocno po imenima i infantilno je tu bilo koga vise dodavati, pogotovo razmazenog nejmara

Ako dovedu nejmara coutinjo ide debelo ispod cijene a demba na posudbu ko da gledam, i opet dodjes na isto, samo sa dvije godine starijim nejmarom, dosta razmazenijim i sklonijim povredama, i sa strahovitim finansijskim minusom, i onda neko kaze coro predsjednik genije, pa to bi bila jedna od najglupljih operacija u istoriji fudbala

Glupost te operacije je nevidjenih razmjera, em imas 4 jaka imena u napadu vec, em insistiras na igracu koji te prijje dvije godine popisao i koji je veliki macak u vreci jer se povredjuje i jos vise zbog dokazanog teskog ciganskog karaktera, ko ce s tim gurbetom i gurbetom mu od oca planirati buducnost, takvi ne mogu da miruju, trazit ce za dvije godine da mu kamp nou prepise, i jos ogrmnu cifru valja platit parizu i gurbetu ogromnu platu

Sve u svemu, teski retard i debil moras biti da vratis nejmara, a isto tako svaki navijac barce koji navija za taj povratak je teska neznalica i glory hunter

Ako gurbet dodje, realan je odlazak dembe, kakva bi to glupost bila tek, 5 godina mladjeg igraca zrtvujes koji je pakleni talenat i koji je vec pokazao da umije kad je zdrav, mnogi bi ga halali zbog povreda a nejmar s povredama isti ko i on

Demba vrlo realno ove sezone moze proci bez povreda i explodirati i vrijediti nam dosta vise od nejmara, nejmar je u zrelim igrackim godinama i tesko da ce vise napredovati, dembi tek 22, prije ce on postati najbolji u svijetu nego nejmar

Cak i coutinjo da ostane bolja opcija od nejmara, da valverde proba s njim u veznom redu ono sto mu je i prirodno vrlo moguce da bi procvao, coutinjo ofanzivni vezni, a de jong i buskec defanzivi, naprijed grizman, mnsi i demba, suarez zamjena, to je strasna ekipa koja ima balansa, i brzine i mladosti, bolje i coutinja probati tako nego gurbeta vracati
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 avg 2019, 22:57

Mokes je napisao/la:
sombrero je napisao/la:Pedro dominira, igrač za velike utakmice
Bolje njega vratiti nego Neymara. Sjajan je bio, nema šta, pogotovo ona lopta za Kovačića u stilu Messija :clap:
Bolje i lorda daglasa ili delufeua vratiti nego gurbeta
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.