NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4885
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 avg 2019, 19:41

Ovdje ti je ako ti hoces ono pravo iskreno transparentnoo i sve po zakonu onda ti neda niko novac to smo poceli, zivjeli stim i preziveli jedva,pa budi transparentan al bez novca il ovako ako das klub nekom ko daje novac a ne znas sve sta se desava u klubu ..E u tom i jest problem biraj od te dviej opcije ,prva nikako nam nije isla.Lahko je pisat svima nama sto ovo sto ono a niko novca ne moze nac i gdje imas 1000 ljudi na tribinama koji ce uvjek bit i sta ces ti tu ocekivat kad ti izbora nemas nikakvog nikad.Napretka ima i jest sporo u nekim pravcima al sta ocekivat kad si ti 15 god propado .Nadat se samo boljem i molit boga da Aydin ostane dugo i da iz sezone u sezonu dize klub.Ocekvat sve za 3 sezone je nemoguca misija,

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 14 avg 2019, 19:54

ZenickiLC je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:Ne da mi se raspravljati ovdje sa pojedincima koji se pojave na ovom forumu samo kada izgubimo,kada pobijedimo svi se usute.
Ne da ti se raspravljati zato sto lupas. Ja sam na ovom forumu i kada pobijedimo i kada izgubimo, ja sam na tekmu isao i kada smo ispadali iz lige i kada smo se raspadali i kada je na stadionu bilo 15 ljudi. Zato nemoj lupat pa govorit da ti se ne da raspravljati, nije da ti se ne da rasrpavljati nego za raspravu treba znanje i informiranost, a ti to nemas.
Duhovit si nema sta,kad je bio i bojkot isao si na tekme?? A sto se informiranosti tice sigurno sam informiran od tebe 100 puta vise o stanju u klubu i oko kluba ;)

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 14 avg 2019, 20:07

almir2018 je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:Ne da mi se raspravljati ovdje sa pojedincima koji se pojave na ovom forumu samo kada izgubimo,kada pobijedimo svi se usute.
Ne da ti se raspravljati zato sto lupas. Ja sam na ovom forumu i kada pobijedimo i kada izgubimo, ja sam na tekmu isao i kada smo ispadali iz lige i kada smo se raspadali i kada je na stadionu bilo 15 ljudi. Zato nemoj lupat pa govorit da ti se ne da raspravljati, nije da ti se ne da rasrpavljati nego za raspravu treba znanje i informiranost, a ti to nemas.
Duhovit si nema sta,kad je bio i bojkot isao si na tekme?? A sto se informiranosti tice sigurno sam informiran od tebe 100 puta vise o stanju u klubu i oko kluba
Ja tebi nikakve informacije nisam davao niti te informisao. :urnebes:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 14 avg 2019, 20:33

romeo je napisao/la:Sada kada nas savez opauci sa 10 milja kazne, vidjet cemo da li ce se Udruzenje Zapad BP ili tako neko oglasiti i uputiti izvinjenje klubu na steti koju mu je nanijelo :D haahahahh
Zaradio je od zapada 100.000 u zadnje dvije utakmice.. dosta mu ;)

A da bi imao sponzore, treba s njima znati. Jbg, i ja sad da imam milione ne bih dao marku Celiku. Oni ocekuju da ce neko sam doci i dati hiljade, a da oni po njemu pišaju.

Ove dvije utakmice su bile odlicna prilika da pokazu da se napravio neki iskorak. Ali, nazalost, to se bas i nije pokazalo. Jedina stvar koja nas razlikuje od ranije je rezultat i nek bar to potraje.
Pravda za flash-a!!!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 14 avg 2019, 20:57

Ma treba nas ugasiti, sta imamo pratiti ovakav klub. Tacno je bilo neobicno prethodnih dana ovdje citati samo o analizama utakmice i taktici.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 22:35

redbull93 je napisao/la:Evo malo statistickih podataka sa prosle utakmice
Čelik je u ovom duelu pružio sasvim dobru partiju. To pokazuju i statistički podaci, prema kojima je zenički tim na terenu bio konkretniji tim, ali i mnogo neprecizniji.

Zeničani su imali 15 šuteva prema golu Željezničara. Međutim, samo su dva išla u okvir, dok je Željo od 11 pokušaja uputio pet prema golmanu Čelika i dva su završila iza njegovih leđa.

Posjed lopte je također bio na strani Čelika (59-41%). Razlika je posebno velika u drugom poluvremenu u kojem su domaći fudbaleri imali čak 62 posto posjeda lopte.

Više dodavanja je imao zenički tim. Kompletirali su ukupno 385 dodavanja od 468 pokušaja, dok je Željo imao 317 pokušaja i 253 uspješna dodavanja.



Dobio je Čelik i više duela u ovom susretu. Od ukupno 142 dobili su sedam više (75-67), a interesantno je svakako da fudbaleri Hasana Ozera nisu uspjeli da iskoriste popriličan broj izgubljenih lopti ekipe Željezničara na vlastitoj polovini.

Željo je imao 61 izgubljenu loptu od toga ih je 17 izgubio na svom dijelu terena, no to Čelik nije znao na pravi način da iskoristi.

Čelik je najmanje u ovom susretu napadao kroz sredinu terena. Samo 16 napada je išlo kroz ovaj dio terena, dok su po krilnim pozicijama bili mnogo aktivniji.

Po desnoj strani su napali 32 puta, jednom manje po lijevoj, a Željo je većinu svojih napada gradio po lijevoj strani.

Tim sa Grbavice je imao 29 napada sa lijeve strane, 21 pokušaj kroz sredinu, te 14 napada po desnoj strani. Najefikasnija je pored toga bila ta desna strana koja je imala četiri uspješna prolaza.

Igrač utakmice po InStatu je napadač Željezničara Sulejman Krpić sa 269 indeksnih bodova. Iza njega su Filip Erić (247) i Damir Sadiković (240).Kod Čelika je najkorisniji bio defanzivac Tarik Isić sa 232 indeksna boda.
Bravo majstore, svi vi koji kazete da nas je Zeljo nadigrao, ne provaljujte se. O sudiji Mujic Elvisu Zeljinom navijacu, ne treba trositi rijeci, déjà vu , već viđeno sve.
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 14 avg 2019, 22:40, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 14 avg 2019, 22:39

Eto statistika govori kolko nas je Željo nadigrao,šteta atmosfere i poraza,nadam se trici u Ugljeviku
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 22:42

Da se mozemo skupiti ovako u Ugljeviku, ali da se razumijemo nikada ne bi navijao zajedno sa nekim ko vrijedja raju i govori da je glup ovaj glup onaj, to da se razumijemo. :nene:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 14 avg 2019, 22:49

RZ88Adnan je napisao/la:Eto statistika govori kolko nas je Željo nadigrao,šteta atmosfere i poraza,nadam se trici u Ugljeviku
Ma joj govorilo se odmah da je Zeljo bio truba, prvo poluvrijeme ja sam.bio sa neutralnim navijacem na tribini, kaze sto ih Celik ubi, sta je ovo nece lopta u gol. Al oni su za sebe rekli da su dominirali haos tekmom :thumbup:

U Ugljrviku 3 bobe bi znacila bas bas puno, a definitivno mislim da to mozemo iskoristiti. Ako Mahmutovic moze odigrati 60 minuta, definitivno treba krenuti od prve minute.

Avatar
redbull93
Postovi: 14399
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 14 avg 2019, 22:59

Bit ce ugodno igrat, nece biti onih vrucina. Ocekujem ozbiljan pristup i pobjedu protiv zvijezde. Mozda ubaciti carlosa na krilo umjesto okica, da on i Pecelj ubiju tu lijevu stranu. Desno Blazevic i Huseinbasic nek probijaju. Perisic -Grahovac u sredini, a Jamaka mozda gurnuti naprijed umjesto Dedica i Aganspahica umjesto Dilavera.

Ne znam kada ce i ovi crnci dobiti priliku i da li uopste racunaju na njih. Da to ne bude kao sa onim fincem, samo da dobiju klub radi nekih veza i agencija :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 22:59

Ma ljudi zaboravimo Zelju, to je bio jedan ružan i tužan dan. Sad je na redu Zvijezda. Moramo ih dobiti, veći je ipak pritisak na njima jer su zadnji. S obzirom da smo kompletni ne vidim razlog zašto ih nebi pobijedili. Jedino čega se bojim to je da ih ne potcjenimo. Dedića na klupu
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 14 avg 2019, 23:05

#energetsko pice pokusali su prosle sezone sa Jamakom na AMF i mije to dobro izgledalo. Jednostavno on je igrac koji preuzima loptu, koji zna povuci loptu i prusiti jak dugi pas. Nije to za AMF :D

Lijevo bi ja stavio Carlosa kao beka i Resica kao krilo, gore bi gurnuo Dedica i Mahmutovica, mislim da bi se puno vise slagali nego Dila i Dedic.
Desno se zna.

dinodino2019
Postovi: 2429
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 23:11

Crnci, samo je jedan u klubu i nije jos ni registrovan
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 23:12

Pedalj je bolji bek od Carlosa što se tiče odbrambenih zadataka, Aganspahica na krilo Dilavera u spic, Mahmutovic izgleda još nije fizički izdravstveno spreman da jeste bilo bi golova sigurno.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Zenca1988
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 avg 2019, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenca1988 » 14 avg 2019, 23:14

Pozdrav svima, vec godinama citam ovaj forum a evo na kraju sam se ipak natjerao na registraciju da konacno i ja podjelim i svoje misljenje s vama.

Naime, ova zadnja tekma protiv Zelje me licno mnogo zabolila kao i vjerujem i mnoge od vas. A tako to nekako uvijek bude protiv njih. Uvijek taj brko dodje i pokvari nam atmosferu kad je najbolja. A mi uvijek puni zelje za osvetom. A brko vazda manipulise sa nama ko sa marionetama. Sve one psovke, provokacije pa prekid i ostajanje u tunelu je sve dio njegove taktike. A mi svaki put u tu zamku upadnemo. Al sta bi mora mu se kapa skinuti na poznavanju ove nase lige i naseg mentaliteta. Da su bili puno bolji i nisu. Imaju bolje napadace a samim tim i bolju realizaciju i to je to. Da je bilo 0-1 ili 1-2 ne bi mi bilo toliko krivo. 0-2 je vec previse. o sudjenju i sudiji je sve receno, mozda je klub odmah na startu trebao trazit drugog sudiju ali gotovo je sad.

Glavno sta hocu da kazem je ovo...

Od dolaska turcina i predavanja kluba njemu u ruke bio sam veoma skeptican kako ce to sve izgledati i sumnjao sam u njegove motive. Srecom evo vidim da ima razloga za optimizam i da se stvari pomicu nabolje. A od svega najvise me usrecila ova atmosfera u par nekoliko zadnjih utakmica i posjeta kakvu nismo odavno dozivjeli. Puno mi srce kad vidim Bilino skoro pa popunjeno do zadnjeg mjesta. Od svega mislim da je trenutno najbitnije zadrzat taj optimizam i nadu i ne padati u depresiju zbog jednog poraza. Mislim da nam je poraz od Zelje dobro i dosao da nas malo spusti na zemlju. Nismo mi toliko dobri koliko smo mislili ali nismo toliko ni losi. Realno mi se mozemo borit za 4-5 mjesto na tabeli a iskreno nakon decenija borbe za opstanak ja cu biti prezadovoljan ako se do kraja budemo borili za Evropu. Ono sto vidim jeste koliko nam drugi navijaci i klubovi zavide na ovoj ljubavi prema klubu koje nema nigdje drugo na balkanu sem mozda u Splitu. Pisu manijaci na paroli kao oni stalno prate svoj klub a ne kao mi dodjemo samo kad ima rezultata... kako sam se slatko nasmijao na ovo. Ja vrlo dobro znam da u slucaju da Zeljo provede 3 sezone za redom u borbi za opstanak ugasili bi se i Manijaci i Zeljo. Mi nakon 20+ godina samo znamo za dno tabele,klub nam.se raspadao pred ocima, dozivljavali smo poraz za porazom, razocarenje nad razocarenjem a ipak kad Celik uveze dva tri dobra razultata nas pun stadion i ludilo na tribinama. Oni to nikad nece imat i to vrlo dobro znaju. I zato pokusavaju da nas slome na sve nacine.

Zato vas molim braco ne djelite se na navijace,simpatizere, ko je kolliko bio na gostovanjima ako ne,ko je na zapadu ko na jugu a ko na istoku. Dosta je vise razjedinjavanja i svadja. Vidite da citav svijet ide u *urac, fasizam i mrznja samo izranja na sve strane. Sad je trenutak da se drzimo zajedno. Treba da pjevamo zajedno ko jedan, da se opet zacuje huk s Bilinog gore u Pesevicima. To je ono sto ce zadrzat turcina u Celiku, to je ono sto ce privuc sponzore, igrace, to je ono zbog cega se uvijek znalo a i treba da se zna za Zenicu i Celik.

Idemo dalje bit ce poraza i pobjeda ali sad imamo neki temelj u klubu,imamo opravdan razlog da se radujemo svakoj iducoj sezoni i treba u tome uzivat.

Ne zamjerite ovoliki tekst, imao sam dosta toga jos napisat al ne da mi se. Drugom prilikom :D

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 14 avg 2019, 23:24

Dobro ti nama dosao i da upisemo tricu protiv Zvijezde kao tvoju dobrodoslicu.

Avatar
redbull93
Postovi: 14399
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 14 avg 2019, 23:27

Pecelj jeste dosta bolji nazad i ima i on dobar centarsut, ali Carlos sa centarsutom me odusevio stvarno. Jest da je los nazad, zato mozda ne bi bilo lose lijevu stranu da odigraju zajedno.

Ono sto svi prizeljkujemo da igramo sa dva napadaca, cisto sumnjam da cemo to gledati, volio bi da grijesim al tesko. Ne mozes bit pamet i koga staviti na Dedicevu poziciju eto, Mahmutovic jos nije spreman. Nek Salcinovica stave, pa poluvrijeme bar nek odigra :D

Sta je sa Zunom, Arslan ga je malo vise forsirao
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

slay
Postovi: 128
Pridružen/a: 09 jun 2018, 18:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la slay » 14 avg 2019, 23:34

redbull93 je napisao/la:Pecelj jeste dosta bolji nazad i ima i on dobar centarsut, ali Carlos sa centarsutom me odusevio stvarno. Jest da je los nazad, zato mozda ne bi bilo lose lijevu stranu da odigraju zajedno.

Ono sto svi prizeljkujemo da igramo sa dva napadaca, cisto sumnjam da cemo to gledati, volio bi da grijesim al tesko. Ne mozes bit pamet i koga staviti na Dedicevu poziciju eto, Mahmutovic jos nije spreman. Nek Salcinovica stave, pa poluvrijeme bar nek odigra :D

Sta je sa Zunom, Arslan ga je malo vise forsirao
Pa po meni Carlos bas je protiv Zelje imao grozan centarsut. Imao je 4-5 cisti lopti, da su onakve situacije Pecelju bile ki bi sigurno vodili. Al Pecelj nikada ne moze probiti kao Carlos da se razumijemo. Protiv Zvijezde definitivno Carlos treba poceti na beku, jaci smo dosta od njih.

Ocekujem i neke rokade u napadu, siguran sam da ce Mahmutovic ili Aganspahic poceti. Dedic isto sigurno treba istrpiti, biti ce on dobar. Dilu odmoriti, treba momak nekada doci po loptu, odloziti je na stranu.

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 14 avg 2019, 23:37

Ode i Hajdarević na posudbu u Skupi

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 14 avg 2019, 23:41

almir2018 je napisao/la:Ode i Hajdarević na posudbu u Skupi
To nije mogao naci zajednicku s Hasanom :D

Carlos je mouda bio losiji od Pecelja u odbrani jer je skoro sam zatvarao i krilo i beka, jer je Okic konstantno kasnio

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: HarisZe i 14 gostiju.